Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

50 poziom w Aion w 17 dni

103 postów w tym temacie

4dni i 27 lv :> Gratulacje dla tych Panów, a do niektórych wyżej: dajcie sobie na luz -_-
Nie wiem czy to zazdrość czy coś ale jedyne co potraficie to spamić forum "nolife" "boty" i inne marne teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heehehe, gratulacje dwóm panom dowartościowania się. Wreszcie w czymś najlepsi? :D

@EDIT

mi nic do tego ile, jak i dlaczego, ale całkowite pominięcie wykonywania questów, pvp, craftu to jak dla mnie marna rozrywka z gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 16:05, zawcia napisał:

Heehehe, gratulacje dwóm panom dowartościowania się. Wreszcie w czymś najlepsi? :D

A Ty się dowartościowałeś docinkami?

Dnia 11.10.2009 o 16:05, zawcia napisał:

mi nic do tego ile, jak i dlaczego, ale całkowite pominięcie wykonywania questów, pvp,
craftu to jak dla mnie marna rozrywka z gry...

Gra zaczyna się dopiero po maxymalnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 16:20, Lamb3rt napisał:

Jakby pracowali 18 godzin dziennie przez 34 dni na uniwersytecie to już by chore nie
było, nie? ;)

Hehe słuszna uwaga :D Jak by łowili ryby też by nie było, jak by grali w piłkę to by byli fajni... aj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 16:33, loczyn napisał:

> Jakby pracowali 18 godzin dziennie przez 34 dni na uniwersytecie to już by chore
nie
> było, nie? ;)
Hehe słuszna uwaga :D Jak by łowili ryby też by nie było, jak by grali w piłkę to by
byli fajni... aj...


Problem w tym, że między pracą a siedzeniem przed kompem prawie całymi dniami jest różnica i to dość spora jeśli muszę tutaj komuś ją wyjaśniać to chyba nie mamy o czym gadać, choć pracoholizm też dobry nie jest. A forum jest do wyrażania opini i mimo że np ja też lubię dużo grać to siedzenie tyle godzin dziennie oznacza, że goście nie mają życia osobistego (bo całą resztę czasu poświęcają na sen jedzenie itd.), a zatem są nolifami, to nie jest zazdrość to stwierdzenie faktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 16:59, Afgncap napisał:

Problem w tym, że między pracą a siedzeniem przed kompem prawie całymi dniami jest różnica
i to dość spora jeśli muszę tutaj komuś ją wyjaśniać to chyba nie mamy o czym gadać,
choć pracoholizm też dobry nie jest. A forum jest do wyrażania opini i mimo że np ja
też lubię dużo grać to siedzenie tyle godzin dziennie oznacza, że goście nie mają życia
osobistego (bo całą resztę czasu poświęcają na sen jedzenie itd.), a zatem są nolifami,
to nie jest zazdrość to stwierdzenie faktu.

Czasami ignorancja ludzka mnie poraża -_-
Skąd wiesz czy nie był to jednorazowy wyczyn tak jak w wypadku WoWa? Gdzie ludzie grają normalnie z 2h w tygodniu ale postanawiają zrobić coś innego, ciekawego bądź po prostu być najlepszym i zabłysnąć w społeczności danej gry. Niestety zawsze się znajdą ludzie którzy pierdzielą kocopoły trzy po trzy jak np Baluk25 albo DirianUTD czy ubliżanie jest bardziej normalne od tego -_-?
Niektórzy jesteście chorzy na głowę, jeździć po ludziach to wam nie przeszkadza, za to oni wam wielką krzywdę zrobili na prawdę. To wcale nie im należy współczuć tylko wam. Zamiast powiedzieć "o fajnie nieźli są ja bym tak nie dał rady" to plujecie żółcią :/

PS. Wole być nolifem niż chamem i prostakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 17:38, darklordvader napisał:

A TurboDymoMan wybił 50 w tydzień ;P

PWNT! :D

Gratuluję, chociaż nie bardzo jest czego, epicki poziom opanowania pikseli, gg. Bardziej interesujące jest to, że oto mamy kolejne MMO które miało być rewolucją a jest... klonem wszystkich pozostałych w kwestii założeń rozgrywki. O zgrozo, cóż za niespodzianka. Co gorsze, jest raczej wątpliwe, by w innych charakterystykach rozgrywki miało być w wypadku Aion inaczej. No ale hype był naprawdę profesjonalnie poprowadzony.

EDIT:
Aha, i rozumiem frustrację loczyna. Niektórzy przesadzają tu zdecydowanie z krytyką takiej postawy. Odetchnijcie kochani świeżym powietrzem chwilę, może się trochę rozwieją ciemne chmury zgryźliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 17:34, Burszurasek napisał:

Łączymy się w bólu.


To "se" łącz... ale szare komórki jeśli posiadasz :/
Podpis sam mówi za Ciebie. Pozdrawiam ogoloną głowę.

>A TurboDymoMan wybił 50 w tydzień ;P
75 w 17 dni ;]

>Bardziej interesujące jest to, że oto mamy kolejne MMO które miało być rewolucją a jest...
...bardzo udaną grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 17:43, loczyn napisał:

>Bardziej interesujące jest to, że oto mamy kolejne MMO które miało być rewolucją
a jest...
...bardzo udaną grą.

Na to musimy jeszcze dłuuugo poczekać. W wypadku rynku gier MMO nie liczy się wcale to jaki ma wynik na początku swej działalności, ale co się z nią dzieje na przestrzeni czasu - pół roku, rok to są krytyczne momenty czego świetnie dowodzą przykłady takich szumnie zapowiadanych tytułów jak AoC lub WAR. Było bardzo głośno, było bardzo groźnie, a potem... wyszło jak zawsze. Aion jest już teraz przez obserwatorów rynku typowany jako kolejny tytuł właśnie z tej kategorii i o ile wcale tego NCSoft nie życzę (tym bardziej biorąc pod uwagę ich politykę finansową) to jest to wielce prawdopodobna przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 17:49, Graffis napisał:

Na to musimy jeszcze dłuuugo poczekać. W wypadku rynku gier MMO nie liczy się wcale to
jaki ma wynik na początku swej działalności, ale co się z nią dzieje na przestrzeni czasu
- pół roku, rok to są krytyczne momenty czego świetnie dowodzą przykłady takich szumnie
zapowiadanych tytułów jak AoC lub WAR. Było bardzo głośno, było bardzo groźnie, a potem...
wyszło jak zawsze. Aion jest już teraz przez obserwatorów rynku typowany jako kolejny
tytuł właśnie z tej kategorii i o ile wcale tego NCSoft nie życzę (tym bardziej biorąc
pod uwagę ich politykę finansową) to jest to wielce prawdopodobna przyszłość.


Wiesz, gram w Aiona aktualnie, dużo też grałem w Lineage II i powiem, że to naprawdę udana produkcja. Bardzo podoba mi się sama kreacja świata, walka PVE nie jest męcząca jak w WaR do tego dochodzą fajne animacje,grafika oraz udźwiękowienie bliższe koreańskim MMO niż zachodnio-europejskim które osobiście bardziej mi się podoba od tych z AoC czy War. Tytuł jakościowo jest bardzo dobry, jeszcze nie mogę nic powiedzieć o grze przy lv50+ oraz PVP, ale myślę że NCsoft zrobiło bardzo dobrą robotę, bo ich Siege z L2 były fenomenalne i biło wszystkie MMO na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 17:43, Graffis napisał:

EDIT:
Aha, i rozumiem frustrację loczyna. Niektórzy przesadzają tu zdecydowanie z krytyką
takiej postawy. Odetchnijcie kochani świeżym powietrzem chwilę, może się trochę rozwieją
ciemne chmury zgryźliwości ;)


Heh może niektórzy chcieliby żeby oni też odetchnęli świeżym powietrzem. A tak na serio to mnie osobiście nie obchodzi czy ci panowie padną przed kompem czy nie. W tej chwili reprezentują postawę, której zwyczajnie nie popieram i dlatego wyrażam swoją krytykę dla takiej postawy. Jesteśmy na forum i mamy prawo do własnej opinii bez nazywania nas chamami i prostakami (chociaż nie wiem czy to było do mnie). Chociaż to całe nazywanie idiotami to trochę przegięcie, to nolife (póki mi panowie nie udowodnią, że nie są) nie jest obraźliwe przynajmniej wg mnie. I uprzedzając, tak nie muszą mi niczego udowadniać, ale w pewnym sensie zrobili to by ludzie o nich mówili i ich podziwiali więc trzeba też pogodzić się z faktem, że będzie też krytyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować