Zaloguj się, aby obserwować  
Michu94x

Allegra - nowy program o grach w polskiej telewizji

52 postów w tym temacie

Już za tydzień 24 października wystartuje nowy program w TV4 o nazwie "Allegra" poświęcony częściowo grą na konsole. (Także na pc)

Więcej informacji znajdziecie tutaj:

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95339,7156203,Allegra___nowy_program_o_grach_w_polskiej_telewizji.html

A waszym zdaniem program ten będzie popularniejszy od gram.tv ?

PS.Wiadomo na razie o godzinie tylko tyle ,że będą to godziny południowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 18:39, Buhahahahaha napisał:

Ja tam wole Highscore :D

Codziennie przez godzine od 20.00 do 21.00 na Patio TV


Program "High Score" jest fajny, ale ostatnio wciąż się powtarza, a jeszcze niedawno było w nim dużo nowych materiałów. Jednak wszystko jest w nim dobrze pokazane i opowiedziane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tylko za program nie wezmą się ludzie odpowiedzialni za gram.tv (oczywiście najbardziej chodzi mi o prowadzących, bo ich dowcipy były tak infantylne i żenujące, że po prostu przełączało się na inny program), to program ma jakąś szansę. W każdym razie i tak z Reviev Territorry i z całą ramówką Hypera sobie nie poradzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 21:41, ostry3000 napisał:

> Ja tam wole Highscore :D
>
> Codziennie przez godzine od 20.00 do 21.00 na Patio TV

Program "High Score" jest fajny, ale ostatnio wciąż się powtarza, a jeszcze niedawno
było w nim dużo nowych materiałów. Jednak wszystko jest w nim dobrze pokazane i opowiedziane
:)


Ta, prawie codziennie dają ten głupi wywiad z developerem Operation Flashpoint :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby to było coś konkretnego, bo nie mam możliwości oglądania puki co żadnego programu o grach. A prowadzącym będzie Marcin Sońta, którego lubię nie zważając na jego dowcipy. No zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem te zapowiedzi i jakoś nie zapowiada się ultra zajebiście. Recenzja CoJ 2 nie wiem w ogóle po co będzie. Gra z czerwca, a przez ten czas wylazło sporo innych gier wartych uwagi. Powinni raczej miejsce w 20 min. programie przeznaczyć na nowe gry, a nie recenzują dlatego, że gra została zrobiona w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy tylko ujrzałem twarz "mistrza wszystkich gier", którego nazwisko brzmi Sońta, program zlikwidowałem ze swojej ramówki sobotniej (której i tak nie mam, bo wolę się jednak wyspać niż oglądać telewizornię).

PS. Już kobieta z TILT TV (pamięta ktoś) była by lepsza... w sumie nawet niezła była z tego co pamiętam. Na pewno bardziej pociągająca niż prezenter gram.tv ^^
PS2. Albo zaserwowaliby nam powrót GameBoxa. Tamten program jednak był wporzoądku (mimo, że Sońta od czasu do czasu się w nim odzywał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pól godziny na tydzień, to jakby to ująć...
nie za dużo.

jak się zapowiada? trudno powiedzieć. Na razie - sądząc po dlugości emisji to nie za ciekawie...

swoją drogą...
co jak co, ale Hyper i tak pozostanie numerem jeden ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram TV to jak dla mnie niewypał, i wątpię by tu było inaczej.
Jak dla mnie najlepszą i jedyną "Telewizją" o grach jest HSTV. Szkoda że oni nie mają swojej ramówki na antenie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować