Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aktualizacja konsoli Xbox 360 wyłączy niektóre dyski i karty pamięci

63 postów w tym temacie

Adam Wieczorek

Major Nelson zapowiedział, że najnowsza aktualizacja oprogramowania konsoli Xbox 360 może zablokować nieautoryzowane karty pamięci dla tej konsoli. Zapowiada się sporo problemów dla ich posiadaczy.

Przeczytaj cały tekst "Aktualizacja konsoli Xbox 360 wyłączy niektóre dyski i karty pamięci" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ceny tych autoryzowanych gowien od dawna budza groze - ze 2 lata temu dokupowalem karte pamieci do ps2, 8mb....... 100 zl!!!! podczas gdy za ta cene mozna bylo miec pendriva z 2-4.. GB ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to jest cos takiego jak piracki dysk twardy albo karta pamieci? Moim zdaniem jak cos sie da kupic legalnie w sklepie to powinno to dzialac z roznymi urzadzeniami niezaleznie od tego czy jakis M$ dany sprzet certyfikowal czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 17:12, Wojman napisał:

O to jest cos takiego jak piracki dysk twardy albo karta pamieci? Moim zdaniem jak cos
sie da kupic legalnie w sklepie to powinno to dzialac z roznymi urzadzeniami niezaleznie
od tego czy jakis M$ dany sprzet certyfikowal czy nie.

Jest jak włożysz dysk WD do obudowy dysku trzeba go tylko skonfigurować i to ten program jest nielegalny, bo pozwala kopiować save itd. :). Kiedyś coś o tym czytałem nawet na googlach widziałem ogłoszenia przerabiania dysków. Zgadzam się dysk jest normalnym dyskiem tylko bez ich głupiego kodu, więc nie powinni nic robić im posiadaczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 16:49, Rumcajsev napisał:

> Jeszcze trochę i wprowadzą blokady dla telewizorów/monitorów innej marki niż M$...

Których nie ma :P


Póki co ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam xboxa i jestem dosc zadowolony z konsoli, ale nie moge zniesc mysli, ze microsoft to najbardziej egoistyczna i chamska firma jaka znam! irytujace... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I w takich chwilach cieszę się, że będę kupował PS3, gdzie mogę wsadzić dowolny dysk od notebooka, psp łapie mji każdą kartę pamięci niezależnie od producenta, a usługa sieciowa jest normalnie dostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej gdybyście nie grzebali w bebechach konsoli to raczej nie mielibyscie obaw, ze zostaniecie wydymani prawda? Zreszta to M$ wiec nie ma co sie dziwic, ze tak robia, dla nich lewe dyski to strata kasy, proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym nie do końca powinno się w xboxie przeliczać megabajty na kasę. W xboxie można spokojnie funkcjonować na kilku megabajtach pamięci a więc cena nie jest tragiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować