Zaloguj się, aby obserwować  
Albii

Two Worlds II

529 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2010 o 11:56, matis9988 napisał:

Kto będzie jeszcze miał dziś grę?Bo bym chętnie zagrał w multi z jakimś Polakiem, bo
sami Niemcy są.


gdzie kupiles gre ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponoć gra jest już dostępna w Empikach w Warszawie / informacja z Empiku /,u mnie nie ma ale w moim Empiku nie ma nawet filmu " Robin Hood ",który już wczoraj leżał na półkach w MM,więc przedzwonię jeszcze do MM i do Saturna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Tu łerlds dwa" z gramu odebrałem i właśnie instaluję. Wrażeniami podzielę sie póżnym wieczorem:] Pewnie na pierwszy ogień przetestuję sobię zabójcę z domieszką maga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że premiera na x360 troszkę później będzie (???) bo z chęcią bym sprawdził produkt kolegów z Wrocławia :)

Czekam na jakieś wrażenia osób mających wersję PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 17:01, Dalvert napisał:

Premiera jest 12 i wtedy gra będzie na półkach - odpowiedz z warszawskiego empiku. No
trudno, zaczekam.


Empik płaci kary za sprzedaż przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo... panowie pograłem trochę :D
I powiem wam tyle...
Daruje sobie DA 2 i The River Time.
Początek jest bardzo fajny, zachwyciła mnie grafika ( w ruchu prezentuje się znacznie lepiej niż w uchwyconych kadrach), stylistyka świata i postaci przypomina mi stare filmy typu Conan. Udźwiękowienia też da się słuchać bez zgrzytów i momentami robi się całkiem sielsko ( sawanna wygląda bosko i muzyka robi swoje). Gra u mnie jest super stabilna i wyjątkowo płynna ( brak jakichkolwiek przycięć na lapku, poza tym da się całkiem sensownie porać na touchpadzie ). Ogólnie jestem bardzo zadowolony tym bardziej że początkowo byłem sceptycznie nastawiony po pierwszej części. O fabule jeszcze się nie wypowiadam bo jeszcze nie zabrnąłem na tyle aby się wypowiadać w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę sobie pograłem w singla i grafika moim zdaniem o wiele lepsza od najnowszego Gothica.Tak jak już kolega Angar0 wspomniał sawanna wygląda pięknie.Jedno z zadań jest bardzo długie oby reszta była taka sama.A i to zadanie jeszcze bedzie dość długo według mnie trwać.Fabuła na początku trochę pogmatwana lub nie za bardzo się wsłuchałem :).Jak na początek (2h 40 min.) gra rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 20:23, matis9988 napisał:

Grałeś już w multi?Może zagramy jutro?



Jutro raczej nie , ale pewnie w piątek wieczorem będę wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 11:50, Maximo napisał:

> Dla mnie to śmiech an sali , przesuniecie EK o 6 dni a potem wycofanie jej całkiem
,
> zrobienie graczy w konia, brak szacunku.
> Żadnego wyjaśnienia , ale sie zawiodłem .
Wcalę się nie dziwię, gdybym się nastawil na EK, też krew by mnie zalała.Przy dzisiejszym
przeroście podaży nad popytem, takie działania są niepojęte.Przecież jeżeli gra jest
dobra,wieść sie szybko rozniesie,i nie stracą na tym EK raczej.A tak? No jak to wygląda
wobec graczy? Nastawiłem się na grę,ale trzeba być obiektywnym,takie działania zwano
kiedyś sabotażem,dzisiaj to "strzał w stopę". To co polskie -nie dla Polaków,
i ogólnie złe ?? Zdecydowanie ktoś powinien po męsku poinformowć graczy o co biega.


Z przyczyn od nas niezależnych EK nie będzie dostępna na polskim rynku. CD Projekt

Brak na polskim rynku dostępności Edycji Kolekcjonerskiej wynika z wielu powodów:
CD Projekt jest dystrybutorem, a nie wydawcą gry. Różnica wydaje się z pozoru niewielka, ale w procesach decyzyjnych ma to ogromne znaczenie. Jeszcze do wczoraj wierzyliśmy, że uda się wprowadzić na polski rynek edycję kolekcjonerską gry. Nie mogę napisać Wam dlaczego nie ma w Polsce Edycji Kolekcjonerskiej. Obowiązuje nas klauzula o zachowaniu poufności.


Z forum CD Projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy część II jest powiązana z częścią I? Nie grałem w "jedynkę" ponieważ zniechęciły mnie kiepskie opinie graczy, ale słyszę że "dwójeczka" jest warta swojej ceny. Czy zaczynając od sequela dużo stracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować