Zaloguj się, aby obserwować  
Albii

Two Worlds II

529 postów w tym temacie

dziwna rzecz się dzieje, zainstalowałem grę, niby wszystko gra, a w menu mam czarno, tzn pojawia się fragment twarzy, ale całej białej, rozpoczęcie nowej gry powoduje że coś tam się dzieje, ale postacie maja dalej białe ryje plus wszystko obserwję przez mały wycinek... Jakaś sugestia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 20:53, Marcin08 napisał:

dziwna rzecz się dzieje, zainstalowałem grę, niby wszystko gra, a w menu mam czarno,
tzn pojawia się fragment twarzy, ale całej białej, rozpoczęcie nowej gry powoduje że
coś tam się dzieje, ale postacie maja dalej białe ryje plus wszystko obserwję przez mały
wycinek... Jakaś sugestia?

A drivery najnowsze a poprzedniej odinstalowane i komp z nich wyczyszczony (np driver sweeperem)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2010 o 21:20, SmokeY napisał:

A drivery najnowsze a poprzedniej odinstalowane i komp z nich wyczyszczony (np driver
sweeperem)?


generalnie trzymam się tego, żeby nowe sterowniki były, do tej pory nigdzie nie miałem takiego problemu... i tak zbytnio nie wiem czemu... na forach też nic w sumie nei znalazłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda że nie mogę edytować

SmokeY wielkie dzięki, nie wiem jak to możliwe ale odinstalowanie obecnyhc sterownikow, wyczyszczenie i na nowo ich zainstalowanie pomogło... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 01:53, lis_23 napisał:

Ech,niby już po premierze a o grze cicho,sza ... ciągle nie ma żadnej Polskiej recenzji
...
trzeba się posiłkować tylko takimi:

http://forum.cdaction.pl/index.php?autocom=blog&blogid=2253&showentry=22048


Super sie zapowiada.Czekam jak Polacy wystawia, ale widze tu brak zainteresowania z kazdej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie bądżcie tacy , i dajcie do sklepów grę.Chciałbym kupić,dlaczego nie chcecie sprzedawać? Klient was prosi :P Z brakiem recenzji i blokadą informacji o grze,to my sobie już jakoś poradzimy.Rozumiem że jest tajne założenie że gra w Posce ma być nie popularna ,bo jak to inaczej sobie tłumaczyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest conajmniej dziwne. U mnie na przykład zazwyczaj jak jest premiera, to dopiero po paru dniach gra się pojawia na półkach. W przypadku Two Worlds 2, w dniu premiery można ją było dostać :) (mowa o Empiku)

Co do samej gry, mam za sobą około 2 godzin grania, jak narazie jestem bardzo zadowolony, gra chodzi bardzo płynnie gdy wszystko na max (podczas kiedy demo Arcanii w najniższych nie było grywalne), walka jest troszkę chaotyczna, ale to raczej kwestia przyzwyczajenia i opanowania, graficznie moim zdaniem prezentuje całkiem wysoki poziom. Przeszkadza mi tylko specyficzna konstrukcja ekwipunku, bo chwilami ciężko odróżnić używany sprzęt od pozostałego...

20101113101324

20101113101336

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 10:13, Marcin08 napisał:

to jest conajmniej dziwne. U mnie na przykład zazwyczaj jak jest premiera, to dopiero
po paru dniach gra się pojawia na półkach. W przypadku Two Worlds 2, w dniu premiery

Tak ,już się zaopatrzyłem,jest w sprzedaży.No to instalujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w kropce. Słyszałem, że granie magiem się nie opłaca bo często się trafia na questy gdzie atakuje cie hordy potworów a twoje czary niestety nie nadążają z walką.

Czy ktoś gra magiem? jak to jest naprawdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja gram magiem :) gram na normalnym poziomie trudności i jak narazie nie mam większych problemów ;p ide w magie ognia i powietrza jednak kusi mnie jeszcze nekromancja ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Rozumiem że jest tajne założenie że gra w Posce ma być nie popularna ,bo jak

Dnia 13.11.2010 o 09:06, Maximo napisał:

to inaczej sobie tłumaczyć??


Cała para idzie w gwizdek o nazwie Wiedźmin 2 i najwyraźniej specom od reklamy brakuje czasu na zajmowanie się czymkolwiek innym. Ewentualnie możemy sobie wyobrazić, że TW2 jest grą elitarną, tylko dla koneserów i dlatego nie ma szerszego oddźwięku w mediach. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 14:28, KrzychW napisał:

Cała para idzie w gwizdek o nazwie Wiedźmin 2 i najwyraźniej specom od reklamy brakuje
czasu na zajmowanie się czymkolwiek innym.


Coś w tym prawdy jakby było. No bo jak wytłumaczyć fakt iż sporo rodzimych portali internetowych nawet nie zamieściło newsa z informacją iż odbyła się premiera gry. Dla przykładu - na takim cdaction.pl żadnego info na ten temat a o Wiedźminie 2 trąbi się tam na okrągło. Czyżby więc ktoś bał się iż Two Worlds II okaże się w praktyce grą lepszą od nowego Wieśka i celowo utrudniał dostęp do jakichkolwiek informacji? Tak to niestety wygląda. Zwłaszcza że gra zbiera bardzo dobre oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 15:08, dave03 napisał:

Czyżby więc ktoś bał się iż Two Worlds II okaże się w praktyce grą lepszą od nowego Wieśka
i celowo utrudniał dostęp do jakichkolwiek informacji? Tak to niestety wygląda. Zwłaszcza
że gra zbiera bardzo dobre oceny.


Poprzednia część Two Worlds, która była całkiem niezłą grą, przeszła prawie bez echa i była tak bardzo nieobecna w mediach, portalach itp, że praktycznie tylko osoby bardzo zainteresowane grą, były w stanie cokolwiek o niej się dowiedzieć. Normalnie tajne/poufne.
Teraz może nie jest aż tak, ale pomimo tego brak informacji wręcz zadziwia.
A wracając do Wieśka 2: czy będzie hitem, nie wiem, ale potworem marketingu, na wzór ogólnoplanetarnego Harrego Pottera, na naszym rodzimym ryneczku już się stał.

Aha! Żeby nie było, że zupełnie nikt TW2 sie nie interesuje. GOL umieścił już na swojej stronie poradnik do gry, więc oprócz kilku graczy ktoś jeszcze wie o istnieniu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 15:08, dave03 napisał:

> Cała para idzie w gwizdek o nazwie Wiedźmin 2 i najwyraźniej specom od reklamy brakuje

> czasu na zajmowanie się czymkolwiek innym.

Coś w tym prawdy jakby było. No bo jak wytłumaczyć fakt iż sporo rodzimych portali internetowych
nawet nie zamieściło newsa z informacją iż odbyła się premiera gry. Dla przykładu - na
takim cdaction.pl żadnego info na ten temat a o Wiedźminie 2 trąbi się tam na okrągło.
Czyżby więc ktoś bał się iż Two Worlds II okaże się w praktyce grą lepszą od nowego Wieśka
i celowo utrudniał dostęp do jakichkolwiek informacji? Tak to niestety wygląda. Zwłaszcza
że gra zbiera bardzo dobre oceny.


Żeby Wiedźmin 2 był lepszy od Two Worlds II to wszystko zależy od twórców.Jak sie oczywiście postaraja .

Dla mnie ogromnym zaskoczeniem jest cisza medialna , pewnie jak bym nie wchodził czesto na fora to pewnie nie wiedział bym ze taka gra powstaje , czy juz powstała.
Jestem nadal ciekawy jak gra zostanie oceniona w naszym kraju , jak wyjdzie ze sprzedażą w Polsce i zagranicą.
Czekam na recenzje , mnóstwo opinii na temat gry na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować