Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Załoga chce Uncharted 3

22 postów w tym temacie

Jak dla mnie to może być nawet 5, 6 i 7 :) Gdyby gra była multiplatformowa, to można by mówić, że Uncharted zastąpił serię Tomb Raider. A tak to nie za bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 13:12, Kaucz napisał:

Uncharted 2 to już gra roku. W opiniach graczy jak i serwisów growych. A 3 część? Niech
się ukaże i znowu panowie z ND pokażą pazur.

nie zapominaj o batmanie i jeszcze nieukazanych ac 2 i mw 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 13:18, BCG-pl napisał:

> Uncharted 2 to już gra roku. W opiniach graczy jak i serwisów growych. A 3 część?
Niech
> się ukaże i znowu panowie z ND pokażą pazur.
nie zapominaj o batmanie i jeszcze nieukazanych ac 2 i mw 2

Ale Kaucz tak ma, że dla niego Uncharted to już najlepsza gra, i nie kłóć się z nim, bo i tak nie wygrasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 13:18, BCG-pl napisał:

nie zapominaj o batmanie i jeszcze nieukazanych ac 2 i mw 2

Wiem, zaraz po nim jest Batman AA, a potem? Szczególnych typów nie mam.
Ezio - ja tak nie mam, wyraziłem swoje zdanie, bo IMO ta gra rządzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze U3 nie grałem, ale i tak chcę U3. Z tegorocznych gier na razie najbardziej mi się Batman podobał. AC2 będzie grą 8.5/10, a MW2 niewiele różni się od MW1, ale i tak będzie świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 13:24, Kaucz napisał:

bo IMO ta gra rządzi.


true.

Kolejnych części przygód Pana Nathana "o crap" Drake''a będę wyczekiwał z wywalonym jęzorem, zagrywając się w multi z drugiej części i gdybając co będzie motywem przewodnim kolejnej odsłony. Sir Francis Drake, Marco Polo... Krzysztof Kolumb xP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BCG mw2 to jest FPS nie FPP i to nie zalicza do innych kategorii. AC2 jak i Uncharted czy batman to juz rywalizacja. Zobaczymy jak wypadnie AC2. Ale moim zdaniem na PS3 (podkreslam tylko na PS3) murawanym hitem i gra roku wsrod ps3 jest Uncharted 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Uncharted 2 jest grą bardzo dobrą, na pewno lepszą niż swój poprzednik (co zdarza się dość rzadko). Gdy zrobią Uncharted 3 to nie omieszkam go kupić. Batmana i Uncharteda 2 już mam. Czekam teraz na Borderlands, AC2 i MW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to takie ważne ,aby Uncharted 2 został grą roku ?! Wątpię.
Jak dla mnie obie części Uncharted''a są najlepszymi tytułami fabularnymi zaraz po MGS''ie i muszę podkreślić ,że obie te serie to nie są już tylko zwyczajne gry tylko "dzieła". Dzieła w których nie dość ,że fabuła jest wyjątkowa to grywalność jest bardzo dobra/znakomita.

Wracając do tematu jeśli Uncharted 3 będzie równie dobry co pozostałe części mogę być spokojny o przyszłość tej serii. ;}

PS. http://www.youtube.com/watch?v=Vf7csJRCmis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seria Uncharted to jedne z największych hitów na PS 3... Niepozorna nowa seria, stworzona z myślą o nowej generacji a pozamiatała większość starych i zaufanych serii :D No ja jestem za, gdyż dwójka i przy tym też jedynka z pewnością zasługują na zapisanie się w historii najlepszych gier ogólnie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 2 to gra konsolowa roku.
Na pewno będzie miała największe średnie ocen jeśli chodzi o gry na konsole.

Też czekam na 3 część z niecierpliwością. Pewnie najwcześniej w 2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować