Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tańszy Age of Conan

26 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2009 o 19:43, kotlecik5 napisał:

I WoW jest lepszy od AoC bo ma więcej klas? -.-

Nie prawda. Autor tamtego postu wyraźnie napisał, że WoW ma "wiencej" klas. Logiczne jest to, że to słowo różni się od słowa "więcej", więc i znaczenie jest pewno inne ;]

Co do newsa - ciekawe, ale podzielam wasze wątpliwości, czy ponieważ w Polsce dystrybutorem jest CDProject, nie obejdziemy się jedynie smaczkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej ilości contentu, jaka jest teraz, to nawet za darmo mi się nie chce tam wracać. Fajna i bardzo klimatyczna gra, ale tam trzeba więcej lokacji i mobów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PeCetowiec pewnie masz racje :P pochodziłem trochę po stronkach AoC i z tego co widze Polacy nie mają żadnych zmian w abonamencie. Zresztą przecież i tak mamy abonament tańszy bo płacimy tylko 30 zł kiedy inni płacą po 13 euro więc do nas się to raczej nie odnosi, chyba że jeszcze nie zaaktualizowali zmian abonamentu na polskiej stronie AoC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po kilku miesiącach gry zniechęciłem się do AoC, ale gdyby obnizyli polski abonament o 30% to może bym się skusił na powrót. Pytanie tylko ile się zmieniło w Hyborii od sierpnia i czy długo ym przy AoC wytrzymał? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze że spuścili troche, ale nasz abonament (''"polski") i tak jest niski, więc jakby i tu opuścili gralibyśmy za prawie darmo. Może jednak warto się skusić? Cena relatywnie do innych MMORPG niska. Ja jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest zniżka do opłat "długoterminowych" kartą.
I już wcześniej była tylko niższa ;p Bodajże dotychczas na rok to było 30%, więc znowu nie ma takiej drastycznej poprawy, ale taka oferta jest zawsze mile widziana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że jeżeli gra jest fajna to i tak pogramy w nią niezależnie od ceny. Funcon nie dość, że traci graczy to teraz jeszcze będzie tracił kasę ze względu na rabaty, bo niestety tym graczy nie przyciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować