Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tropico 3 - recenzja

11 postów w tym temacie

niedawno gralem sobie w ''Jedynke'' , nwet jednej kampanii nie bylem w stanie przejsc... ale ja taki d... albo gra za trudna... ale dla muzyki warto bylo probowac i probowac i probowac... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 21:37, Krzych_Ayanami napisał:

Jak widać nie ma scenariusza Fidela. Czyli "jak z wyspy mającej dobre wyniki zrobić ruinę"
:D

Oj, da się... ale za to - inaczej niż w realu - wypadasz z rozgrywki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah, ta pierwsza część Tropico była genialna. Tak jak FatB powiedział - my fani wątpiliśmy, że będzie kolejna część ;] Ale oglądając trochę gameplayi w internecie i z tego co opisujesz, mam wrażenie, że to jest to samo Tropico 1, jedynie wzbogacone o inna kampanie, lepsza oprawę wizualną oraz o drobne smaczki. Czy ktoś może już kupił tą grę, grał w pierwszą część i powie jak to jest na prawdę? Bo nie wiem czy ostrzyć sobie ząbki na tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście gra również się bardzo spodobała. Dawno takiej produkcji nie widziałem - choć nie dla każdego, ale dla mnie na pewno :D
Sam spędziłem z nią kilkanaście ładnych godzić i muszę powiedzieć, że z przyjemnością wrócę, gdy znajdę chwilę czasu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zainstalowałem sobie Tropico3. Po pierwszych chwilach spedzonych z grą moge powiedzieć, że rewelacja. Pojawiają się takie smaczki jak ministerstwo spraw zagranicznych...i tu mamy wybór, albo idziemy w stronę kapitalizmu, albo pozostajemy wielkimi fanami Mateczki Rasijii. Nie widziałem jeszcze wielu rzeczy w grze, ale po pierwszej godzinie...super. Ostatnio czytałem o grze CitiesXL i dramatyzowałem...dlaczego nie ma jej w Polsce. Oczekiwałem godnego następcy SimCity 4. Moze to i coś innego, ale powaga prowadzenia działań politycznych połączonych ze świetną zabawą oblaną baaardzo przyjemną oprawą graficzną jest dla mnie jak Tiramisu do filiżanki kawy... po godzinie grania gorąco polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Tropico 3 i uważam że gierka jest fajna i przyjemna, ale na parę dni, potem można się zanudzić. System walki z buntownikami jest nie specjalny osobiście liczyłem troszkę na coś innego. No, ale niestety się przeliczyłem, ale w gierkę się przyjemnie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować