Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uncharted 2: Among Thieves - recenzja

64 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2009 o 20:57, Woo-Cash napisał:

Tak, o Modern Warfare z tak słaba fabułą, że strach gadać. Teraz ty zagraj, nim skrytykujesz
;P

Posiadam MW jak i parę MoHów i BiA. ALe te gry fabułą nie wznosza się ponad nic nowego. MW? Wojna, intryga, odbicie, pierdoły, końcówka i ? To wszystko na co stać gry wojenne.

Dnia 27.10.2009 o 20:57, Woo-Cash napisał:

Jeśli chodzi o U2, jest trochę zbyt "nijaki". Oczywiście mam na mp3 kawałki takie jak
"One", których słucham z przyjemnością, ale bez przesady, jest wiele lepszych rockowych
zespołów( Bon Jovi, Nickleback), które wcale nie odstają ze sprzedażą płyt.

Jest nijaki? Ma charakterystycznego bohatera (Nathan jest cudowny), wspaniałą Chole i Elene. Są intrygi, zwroty akcji a przy tym najbardziej filmowa gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wymiata pod każdym względem.Przez tą grę zarwałem całą noc ale nigdy tego nie będę żałował.Po przejściu jej czułem się jakbym oglądnął 10 godzinny film przygodowy wypełniony po brzegi akcją,humorem,świetnymi postaciami i wielką przygodą.żebyście nie mówili to mam obie konsole i przeważnie gram na x-boxie ale od teraz uważam że jest to najwspanialsza gra w historii ale jest to moja ocena i pewnie wielu się z tym nie zgodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 21:00, Kaucz napisał:

> Tak, o Modern Warfare z tak słaba fabułą, że strach gadać. Teraz ty zagraj, nim
skrytykujesz
> ;P
Posiadam MW jak i parę MoHów i BiA. ALe te gry fabułą nie wznosza się ponad nic nowego.
MW? Wojna, intryga, odbicie, pierdoły, końcówka i ? To wszystko na co stać gry wojenne.

> Jeśli chodzi o U2, jest trochę zbyt "nijaki". Oczywiście mam na mp3 kawałki takie
jak
> "One", których słucham z przyjemnością, ale bez przesady, jest wiele lepszych rockowych

> zespołów( Bon Jovi, Nickleback), które wcale nie odstają ze sprzedażą płyt.
Jest nijaki? Ma charakterystycznego bohatera (Nathan jest cudowny), wspaniałą Chole i
Elene. Są intrygi, zwroty akcji a przy tym najbardziej filmowa gra.

Nie to forum. Tu też jest U2, ale dyskutuję też na muzycznym ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Woo-Cash - nie ma dema Uncharted 2.

Gra wcale nie jest przereklamowana... bo producenci nie składali konkretnych obietnic, których nie spełnili... nie mówili, że będzie taka i taka... na każdych targach dostawała nagrodę za najlepszą grę... sam dziwiłem się czemu. Wychodzą recki i ich ocena nie schodzi poniżej 90... gwarantuje, że nie jest to przereklamowana strzelanka tpp.

Rozumiem, że ciężko dać wiarę na słowo, ale sam podobnie myślałem. Przed zakupem uważałem, że gra będzie po prostu lepsza od Uncharted 1 (sam bardzo miło wspominam tą grę), choć była to po prostu świetna strzelanka tpp i nic więcej. Dwójka to jest po prostu o wiele więcej i w sposób jaki się tego nie spodziewasz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 20:43, Xjumpaytech napisał:

> Dzieciaczku "legendarne Gears of war" oj smutno mi... Człowieku Uncharted 2 jest
niesamowite
> pod względem grywalności, dopracowania i fabuły, jest wizytówką obecnej generacji.

Tylko wg Ciebie. Wg większości w tej generacji wizytówką jest Wii sports. Mi też się
ta gra podoba dla niej kupuje PS3, ale z tym, że jest to wizytówka generacji się nie
zgodzę, bo wg mnie taką wizytówką jest Forza Motorsport 3 ponieważ jest bardzo dobrą
ściganką dla, której warto kupić Xboxa 360, bo nic lepszego w tym sektorze niema.


Jeśli kupujesz PS3 i Uncharted 2 to jak już skończysz grać, to jeszcze raz przeczytaj koniecznie tego posta ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochani, pragnę przypomnieć, że w kulturalnej dyskusji mile widziana jest konstruktywna krytyka, a nie krytykanctwo. Dlatego szanujcie język oraz poglądy innych. "Nie grałem, ale gra to crap/jest super"? Proszę ja Was, takie rozmowy to się słyszało w podstawówce ;) Peace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 23:27, Budo napisał:

/.../

Chyba jesteś nowy, bo tu tak od 4 lat i tłumaczenie nie pomaga ;]


Ponad 3 lata już tu jestem i zdaję sobie z tego sprawę, ale próbować nigdy nie zaszkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra zasługuje na tą szóstkę... Jest to jeden z najlepszych tytułów ostatnich lat... Pobił nawet bardzo dobrego Killzone 2 po prostu majstersztyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 22:18, palpatine napisał:

Jeśli kupujesz PS3 i Uncharted 2 to jak już skończysz grać, to jeszcze raz przeczytaj
koniecznie tego posta ;).

Ale mi w tym poście o co innego chodziło, bo Kaucz mówi , że jeżeli jemu się ta gra podoba to ma wszystkim i ma to być wizytówka nowej generacji, a mi przygodówka może się wcale nie podobać i mogę woleć wyścigi i uważać, że to Forza 3 jest taką wizytówką, a wg posiadaczy Wii będzie to Wii sports (widać to po sprzedaży).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahha... Kolega przeszedł i chce mi dać za pięć dych..... Takiej okazji nie można przepuścić, Buahaha!
Moment! Przecież nie mam PS3!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 20:00, Xjumpaytech napisał:

> Jeśli kupujesz PS3 i Uncharted 2 to jak już skończysz grać, to jeszcze raz przeczytaj

> koniecznie tego posta ;).
Ale mi w tym poście o co innego chodziło, bo Kaucz mówi , że jeżeli jemu się ta gra podoba
to ma wszystkim i ma to być wizytówka nowej generacji, a mi przygodówka może się wcale
nie podobać i mogę woleć wyścigi i uważać, że to Forza 3 jest taką wizytówką, a wg posiadaczy
Wii będzie to Wii sports (widać to po sprzedaży).



Rozumiem. Tak, jak wizytówką filmowych przygodówek nowej generacji jest U2, tak wizytówką gier wyścigowych nowej generacji może być w tej chwili Forza 3. Jedno drugiemu nie przeczy :).

Chodziło mi jedynie o to, że porównując ze sobą dwie gry (pomijając już to, że są to inne gatunki) można uważać, że Forza 3 jest o wiele lepsza (i to ona zasługuje na tytuł najlepszej gry obecnej generacji). Zaakceptuję tą decyzję jednak dopiero w momencie, kiedy skończysz U2 w singlu i pograsz w multi :). Wtedy będziesz mógł uważać, że twoja ocena jest obiektywna i została wystawiona po zagraniu w obydwie produkcje.

Tak przy okazji, dzisiaj wpada do mnie kolega z Xsem i Forza 3 ;), podłączamy kierownicę Logitech GT i będziemy ten zestaw katować(wcześniej w podobny sposób katowaliśmy GT5 Prologue) tak więc podobnie jak u Ciebie, będę mógł wystawić na prawdę rzetelną ocenę dopiero po tym, jak pogram w to w najlepszych możliwych warunkach (TV 46 cali, kierownica i kino domowe;)).


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takich ludzi jak Woo-cash czy jak on sie nazywal, poprostu sie omija, troll ktory probuje zwrocic na siebie uwage, i to nie do konca przyjaznie :) Gust to Gust, na 1m fanow zawsze trafi sie jedna osoba ktorej sie nie spodoba, no coz, moze sie nie podobac, ale nie mozna mowic ze jest slaba czy zwykla kalka nawet w nia nie grajac, tak w ogole, to ktora gra w dzisiejszych czasach nie jest kalka?? Wszystko juz bylo, teraz podawane jest tylko w innej formie :)

PS. Nie dziwi mnie ocena, po becie bylem tak zachwycony ze kolekcjonerka juz do mnie jedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po becie byłem tak zachwycony, że do tej pory nie przeszedłem kampanii dla jednego gracza ;), jestem gdzie w okolicach 85 %.

Multi wciągnął mnie bez reszty, genialna gra. Misje co-op są niezłe, ale na początek i szybko się przejadają. Najbardziej emocjonujące są starcia drużyn. Gra jest na prawdę bezlitosna i nie wybacza błędów.

Miła jest też świadomość, że nie mając broni możemy całkiem skutecznie eliminować przeciwników - broń to nie wszystko w U2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować