Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zdobądź smocze skarby – konkurs Dragon Age: Początek

92 postów w tym temacie

Nareszcie jakaś konkretna nagroda :P ale jak znam życie nad drugim etapem będzie się trzeba trochę pomęczyć a w trzecim etapie będziemy musieli się zdać na naszą kreatywność (jakiś rysunek czy slogan itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby nie było kolejnych prob z pytaniami otwartymi w stylu "dlaczego chcesz wygrać" :)
Nie mniej każdy konkurs na gram.pl to jakaś szczypta emocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przywdziałem zbroję, dzierżę miecz i szarżuję na tego smoka, coby mu skarb zabrać ;). 3 etapy, ale mam nadzieję, że BEZ głosowania gramowiczów, co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 21:39, SSj2 napisał:

Przywdziałem zbroję, dzierżę miecz i szarżuję na tego smoka, coby mu skarb zabrać ;).
3 etapy, ale mam nadzieję, że BEZ głosowania gramowiczów, co? ;)


Wiesz, to też pewna forma rywalizacji - kto szybciej napisze lepszy skrypt ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już widzę drugi etap: Napisz przygodę w realiach DA. Lub coś w tym stylu.

Mam nadzieję na tego Xboxa. Oj mam! Czarny, ładnie się wpasuje obok kompa. Monitor się większy sprawi, żeby w końcu na coś kanapa w pokoju się przydała. Stoliczek i zapasy żywnościowe na cały weekend. Czasem do toaletki... Ech... ale pewnie Xkloc trafi do kogoś z nickiem którego nawet nie będę mógł wymówić.

Powalczymy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 16:06, Inuki napisał:

Mi tam na konsoli nie zależy, ale koszulkę albo kubek z chęcią bym przygarnął :-)

To jeśli wygrasz, ja przygarnę konsolę i grę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 18:19, SSj2 napisał:

> Mi tam na konsoli nie zależy, ale koszulkę albo kubek z chęcią bym przygarnął :-)

To jeśli wygrasz, ja przygarnę konsolę i grę ;)


Ale sobie po nią przyjedziesz, bo pocztą tego nie wyślę :-) A tak na poważnie, to konsolę już mam dlatego wolałbym wygrać kubek albo koszulkę, ale bardziej ten kubek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować