Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2007 o 18:54, Ghoster7 napisał:

Jakie anime polecacie na wakacje?? Niedługo jadę do babci, a zawsze nudzi, i nie wiem jakie
sobie załatwić...

Ja bym ci polecił Naruto Shippuuden (mi się ogląda wyśmienicie),może Hellsing ?
Chciaż do babci to z Hellsingiem nie zabardzo . . . Polecam także "Avanger" :] Opowiem ci o czym to jest.

Wyjałowiona ziemia. Kopuły skrywające w swym wnętrzu błękitne miasta. Groteskowy blask czerwonego księżyca padający na zbolałą planetę. Witajcie w brzasku nowego tysiąclecia... Ludzie mieszkają teraz w odizolowanych od świata zewnętrznego miastach. Racje żywności są stopniowo ograniczane. Trwa wyniszczająca społeczeństwo wojna pomiędzy poszczególnymi metropoliami i reprezentującymi ich interesy wojownikami. Władza absolutna spoczywa w rękach potężnego demona Volk''a i jego przeciwniczki - bogini Westy. Oboje byli kiedyś ludźmi, ale utracili swe człowieczeństwo dla wyższych celów... W dzisiejszym świecie ludzie nie moga mieć dzieci, dlatego stworzono specjalne androidy zwane "lalkami" mające je zastąpić. Jednak lalka nawet mając własne uczucia i życzenia nadal pozostaje kukłą... W każdej chwili może tak po prostu trafić na śmietnik. Ludzkość podąża prostą drogą ku samozagładzie... Jednak wraz z pojawieniem się tajemniczej wojowniczki Leily Ashley i jej "lalki" Nei budzi się "nowy dzień" i nadzieja...

Miłego wypoczynku przy Anime ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam bardzo NOEIN oraz Death Note które stosunkowo niedawno wyszło.
Także naturo jest niczego sobie, do pierwszych odcinków zmuszałem się bo to ewidentna bajka była, ale później daje rade :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 22:47, cybekziom napisał:

/ciach/


Napisałbyś chociaż skąd masz ten opis. Przypisujesz sobie czyjeś słowa... :\ Robisz to już któryś raz z kolei - nie podoba mi się to. Bawisz się w stiffiego?
jeśli zaś chodzi o Avenger to seria dobra, ale... króciutka. Nie wyszedł również żaden film ani special - a szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fani DN niech przeczytają sobie ostatni tomik mangi, zakonczenie nieznacznie się różni i moim zdaniem jest lepsze od animowanego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 09:40, greg_f napisał:

> Czy ktoś ogląda takie Anime jak Claymore?

Jak dla mnie Claymore od 6 epizodu to mistrzostwo japońskiej animacji ;)
Żadna seria mnie tak nie wciągnęła. Aż żałuję, że zostało tylko kilka epizodów :(

no właśnie, kumpel się naspoilerował i twierdzi, że będzie tylko 26 epów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 23:04, greg_f napisał:

> /ciach/

Napisałbyś chociaż skąd masz ten opis. Przypisujesz sobie czyjeś słowa... :\ Robisz to już
któryś raz z kolei - nie podoba mi się to. Bawisz się w stiffiego?
jeśli zaś chodzi o Avenger to seria dobra, ale... króciutka. Nie wyszedł również żaden
film ani special - a szkoda :(


Sorki :/ Jak pisze coś o Anime to biore to albo z http://danime.ovh.org/ albo ze swojej głowy ;]
Jeszcze raz sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaproponuje mi ktoś jakieś powarzniejsze Anime ? ? ?
Bo jakoś tak mam dość Humoru w Anime.
Ostatnio się zaintereswoałem Hellsingiem ale to mi nie wystarczy.Poporostu chce obejrzeć kilka Anime, które nie są tasiemcami -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 21:00, cybekziom napisał:

Zaproponuje mi ktoś jakieś powarzniejsze Anime ? ? ?
Bo jakoś tak mam dość Humoru w Anime.
Ostatnio się zaintereswoałem Hellsingiem ale to mi nie wystarczy.Poporostu chce obejrzeć kilka
Anime, które nie są tasiemcami -.-


Jeśli spodobał ci sie Hellsing to proponuję krok dalej w mrok... Gantz - anime tak brutalne i z tak ciekawym wątkeim fabularnym, że wymiata (chociaż manga lepsza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 21:03, Alamut napisał:

> Zaproponuje mi ktoś jakieś powarzniejsze Anime ? ? ?
> Bo jakoś tak mam dość Humoru w Anime.
> Ostatnio się zaintereswoałem Hellsingiem ale to mi nie wystarczy.Poporostu chce obejrzeć
kilka
> Anime, które nie są tasiemcami -.-

Jeśli spodobał ci sie Hellsing to proponuję krok dalej w mrok... Gantz - anime tak brutalne
i z tak ciekawym wątkeim fabularnym, że wymiata (chociaż manga lepsza).


http://www.download-anime.info/hell/index.php?id=anime_gantz.html
Właśnie przeczytałem recenzje.Nie no jak skończe całego Hellsinga to biore sie za Gantz.
Zna ktoś jeszcze jakieś ciekawe Anime ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 21:07, cybekziom napisał:

Zna ktoś jeszcze jakieś ciekawe Anime ?

anidb.info i lista top - jkedziesz po kolei pierwsze 100, prawie same ciekawe
BTW nastepny chapter GANTZa zapowiada sie wreszcie ciekawie (wampiry w akcji!), ale brakuje mi Kurona jak diabli :(
OP - standard, Naruto mnie rozsmieszyl (zabili go, ale nie to bunshin! zaraz ta sama sytuacja - ile mozna? ;]), Bleach - wlasciwie moznaby ominac chapter i przeskoczyc do nastepnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 21:31, JaMES` napisał:

BTW nastepny chapter GANTZa zapowiada sie wreszcie ciekawie (wampiry w akcji!), ale brakuje
mi Kurona jak diabli :(

No bez Kurona to ta historia jakaś nudna sie zrobiła. Tym bardziej, że ta ciapa Katou wrócił :/ Z drugiej strony ta dziewczyna z Osaki wydaje sie ciekawa, moze odegra jeszcze jakąś większą rolę. Pozostali członkowie teamu to według mnie zboki i popaprańcy, ale giwery fajne i wychodzi na to, że twardzi gracze. Z wampirami zapowiada sie fajna akcja - showdown samurajów ^^ Ciekawe gdzie sie podziali Nishi i Panda?

Dnia 02.07.2007 o 21:31, JaMES` napisał:

OP - standard, Naruto mnie rozsmieszyl (zabili go, ale nie to bunshin! zaraz ta sama sytuacja
- ile mozna? ;]), Bleach - wlasciwie moznaby ominac chapter i przeskoczyc do nastepnego...


OP, przyznaje standard. Z Naruto to mi się śmiać chciało tu bunshin, tam bunshin i jeszcze jeden bunshin XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 21:55, Alamut napisał:

No bez Kurona to ta historia jakaś nudna sie zrobiła. T

ja wiem czy nudna? nudna moze nie, ale brak kurona doskwiera...
ale ja sie pytam - co z: wampirami (te pewnie beda w nastepnym chapterze)? Reiką? staruszkiem? Muscle Raiderem? tymi dwoma psi? ostatnio strasznie rwa sie watki, wczesniej jakos to sie lepiej czytalo...

BTW ktora misje uwazasz za najlepszą? IMO dinozaury i big-boss wymiatał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 10:03, JaMES` napisał:

ja wiem czy nudna? nudna moze nie, ale brak kurona doskwiera...
ale ja sie pytam - co z: wampirami (te pewnie beda w nastepnym chapterze)? Reiką? staruszkiem?
Muscle Raiderem? tymi dwoma psi? ostatnio strasznie rwa sie watki, wczesniej jakos to sie lepiej
czytalo...

Może źle sie z tą nudą wyraziłem, lepszym określeniem byłoby dziwaczne i porwane wątki. Ciekaw jak sobie poradzi Host Samurai XD jak już mówiłem będzie ostry showdown. Co do reszty: Reika może dednąć(moja prywatna opinia, bo też taka nie dorobiona postać jak Katou), Chery i Dumbas pewnie znowu odstawia show jak w misji z Oni, Staruszek znowu dostanie w kość, Muscle Rider i Takeshi się już wykazali, ale m,nie najbardziej interesuje co Nishi wykombinuje - w końcu to bardziej koleś, który atakuje z ukrycia (mało o nim wiadomo bo przecież w 2 misji dednął)

Dnia 03.07.2007 o 10:03, JaMES` napisał:

BTW ktora misje uwazasz za najlepszą? IMO dinozaury i big-boss wymiatał

Dla mnie ulubioną misją jest ta z dinozaurami, chociaż muszę przyznać, ze ten boss - diplodok o 100 oczach był baaaaaaardzo dziwaczny moim zdaniem. Dobre były też ataki wampirów chociaż muszę przyznać, że śmierć Kurona i tego drugiego z mieczem były lekko, no ... frajerskie? W końcu tylu przeciwników pozabijali, a tu na sam koniec dają pofolgować uczuciom i giną :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 21:55, Alamut napisał:

OP, przyznaje standard. Z Naruto to mi się śmiać chciało tu bunshin, tam bunshin i jeszcze
jeden bunshin XD


W OAV 4 pewnie tez będzie bunshin bo podobno Naruto ma "zginąć".
Ech . . . Właśnie dlatego biore się za jakieś ciekawsze Anime ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam juz dawno nie golądam zadnych Anime i Kreskówek nie wiem moze wyrosłem :D ale polecał bym wam stare dobre Dragon Ball czy jakos tak ale raczej dobrze to napisałem bo 6 lat temu to była moja ulubiona kreskówka którą ogladałem z kumplem dzien w dzien przy dobrym jedzonku :D i to chyba dobrze by wam zrobil i zabiło by nude wakacyjną poniewaz tych odcinków troche było!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opyla się ściągać z neta G-taste i "oglądnąć" samemu?? xD Fajne to ?? Jak oceniacie w skali od 1 do 10 (uwzględniając plusy i minusy) ??

Dużo pytań co nie?? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się