Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2007 o 15:03, Panki2000 napisał:

Animacon 2007 został odwołany i gdzie ja teraz pojadę chlip,chlip.

Na szczęście jest Dojicon i Piernicon ^^, a teleport jeszcze trwa na którym jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam malutkie pytanie. Gdzie konkretnie kończy się właściwe "Naruto" a zaczynają te legendarne przydługie fillery i kiedy się kończą, dopiero kiedy zaczyna się Shippuden, czy jakoś wcześniej. W tej chwili oglądam walkę Naruto i Sasuke przy wodospadzie, Sharingan Sasuke wyewoluował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 20:59, Hubi Koshi napisał:

Mam malutkie pytanie. Gdzie konkretnie kończy się właściwe "Naruto" a zaczynają te legendarne
przydługie fillery i kiedy się kończą

Nie pamiętam dokładnie, ale chyba zaczynają około 130 odcinka. Kończą się wraz z pierwszą serią Naruto - dopiero Shippuuden zaczyna na poważnie traktować o głównym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 20:59, Hubi Koshi napisał:

Mam malutkie pytanie. Gdzie konkretnie kończy się właściwe "Naruto" a zaczynają te legendarne
przydługie fillery i kiedy się kończą, dopiero kiedy zaczyna się Shippuden, czy jakoś wcześniej.

Zaczynają się od gdzieś tak od 136 epa dokładnie i się nie kończą. Dopiero Shippuuden to powiew świeżości, jakby druga seria ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 21:44, Napek napisał:

Nie pamiętam dokładnie, ale chyba zaczynają około 130 odcinka. Kończą się wraz z pierwszą serią
Naruto - dopiero Shippuuden zaczyna na poważnie traktować o głównym wątku.

Innymi słowy prawie skończyłem pierwszą serię bo jestem przy 135 odcinku, <spoiler> Kakashi właśnie zabiera pobitego Naruto i zabiera go z powrotem do Konohy, pojawia się taki roślinny czarnobiały gościu z Akatsuki, a Sasuke kieruje się do Orochimaru... Naruto go może nie zatrzymał, ale chyba zdołał coś wbić do jego głowy. Sasuke zrezygnował z zabicia go by zdobyć Mangokyo Sharingan </spoiler>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 21:55, crespo1 napisał:

niektóre odcinki fillerów sa fajne:) np: ten jak brali udział w konkursie robienia ciasta:D

Tak użyli najlepszych mocy, żeby zrobić ciasto. Tak, bardzo fajne ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 21:48, Hubi Koshi napisał:

Innymi słowy prawie skończyłem pierwszą serię bo jestem przy 135 odcinku, <spoiler> Kakashi
właśnie zabiera pobitego Naruto i zabiera go z powrotem do Konohy, pojawia się taki roślinny
czarnobiały gościu z Akatsuki, a Sasuke kieruje się do Orochimaru... Naruto go może nie zatrzymał,
ale chyba zdołał coś wbić do jego głowy. Sasuke zrezygnował z zabicia go by zdobyć Mangokyo
Sharingan </spoiler>


No i w tym momencie powinieneś przerwać oglądanie Naruto, i zabrać się za Naruto:Shippuuden, bo właśnie na 135 odcinku kończy się linia fabularna z mangi, a zaczyna 85 odcinków fillerów ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 21:57, Lucas016 napisał:

> niektóre odcinki fillerów sa fajne:) np: ten jak brali udział w konkursie robienia ciasta:D

Tak użyli najlepszych mocy, żeby zrobić ciasto. Tak, bardzo fajne ;|


ty to bys pewnie cały czas chciał zeby sie lali,krew leciała itd,to se dragon balla obejrzyj tam sie cały czas leja. ten odcinek był smiechowy troche rozluźnienia sie przyda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 21:57, Latniak napisał:

No i w tym momencie powinieneś przerwać oglądanie Naruto, i zabrać się za Naruto:Shippuuden,
bo właśnie na 135 odcinku kończy się linia fabularna z mangi, a zaczyna 85 odcinków fillerów
;/

Dobry Boże O_o A ja myślałem że One Piecowskie fillery są przydługie. Innymi słowy wszystko co się od tej pory stanie, to jedna wielka ściema, która na Shippudena za wielkiego wpływu mieć nie będzie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 22:00, Hubi Koshi napisał:

Dobry Boże O_o A ja myślałem że One Piecowskie fillery są przydługie. Innymi słowy wszystko
co się od tej pory stanie, to jedna wielka ściema, która na Shippudena za wielkiego wpływu
mieć nie będzie ??

Tak, dokładnie ;D Ja już One Piece nie oglądam. Za długie dla mnie, swego rodzaju moda na sukces w anime ;P Wystarczy, że Bleacha teraz oglądam i Shippuudena, który hmm trochę ssie.

@crespo1
Jak chcę się pośmiać to oglądam inne anime specjalnie do tego stworzone jak FLCL np ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 22:00, Hubi Koshi napisał:

Innymi słowy wszystko co się od tej pory stanie, to jedna wielka ściema, która na Shippudena za wielkiego wpływu > mieć nie będzie ??

Właściwie to można to tak ująć :) Teoretycznie będzie przewijał się temat poszukiwania Sasuke (a może prędzej temat sposobu jego odnalezienia), ale i tak do niczego konkretnego to nie doprowadzi - spokojnie możesz od obecnego momentu przeskoczyć do Shippuudena.
Ja byłem na tyle twardy, że obejrzałem te 80-kilka odcinków :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą jak już jesteśmy przy Naruto. Założę się że większość z was zauważyła spore podobieństwo między czwartym Hokage i Naruto, wiele osób wskazuje na możliwość że tych twoje to ojciec i syn. Jednak... ja ostatnio zauważyłem że jest jeszcze jedna para, nieco do siebie podobna. Jiraya i Czwarty, kolor włosów innych, ale bardzo podobny fryz. No ogólnie co o tym myślicie Czwarty ojcem Naruto a Jiraya jego dziadkiem XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma może polskie napisy do naruto od 90 odcinka w górę ? Jeśli tak to to niech ktoś je spakuje i prześle na maila : adin992@gmail.com .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy oglądam Love Hina - to ecchi mnie rozbraja ^^'' Mam pytanie - co należy oglądać po 25-odcinkowej serii TV? Christmas i Spring Special czy serię Again?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się