Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2007 o 19:03, Sephirath napisał:

Ale i tak do eyes on me z FFVII to nic nie zafika :p

Eyes on me było w ósemce ;) W ogóle FFVIII według mnie ma najlepszy OST jeśli chodzi o gry :)
Sorry za mały offtopic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 19:03, Sephirath napisał:

Ending z OAVki był jeden.

Endingi z anime to ten, który był w serialu, bardzo udana wersja midi (wiem jak to brzmi, ale
do dzwonka na komę niezastąpiona :p), dwa wykonania koncertowe (przeszperaj YT, teraz Ci z
pamięci nie podam wykonawców) oraz - maine libe - wersja serialowa hiper-długa ze zmienioną
aranżacją :p Jak znajdę to dostaniesz :p


To chyba to co jest na pierwszym soundtracku. Na 100% jest na www.gendou.com , trzeba się zarejestrować i można zasysać prawie wszystkie możliwe openingi, endingi, i też inne kawałki z większości anime.
Piosenka zwie się "TANK!"... moja ulubiona :)

A tak co to całego soundtracku... 3 płytki są również perełką mojej kolekcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 18:08, Nertis napisał:

Gantz??Kiedyś ten tytuł przemknęła mi przed oczyma xD...dokładnie to manga z polskimi skanami...ale
czytając podpis "Zalecane: 18+, nerwy ze stali, żołądek z blachy" ,to troszkę się przeraziłem
xD.


No cóż są flaki i miejscami dużo, nagości też się nie boją tam okazywac no i ogólnie to miejscami brutalne anime.

Przypisuje jej sie domeny: Drama, Erotic, Psychology, Horror

Może i trochę straszne, ale mądre przynajmniej, na zachęte mały spoilerek kto nie chce niech nie czyta ;D

W pierwszym odcinku głównemu bohaterowi odpada głowa, (dosłownie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 20:11, Deto napisał:

/ciach/


Hmm...ciekawe rzeczy mi tutaj napisałeś ;)...może się skusze :D.Ale jak tam zacznę zapewne od mangi...jakoś ostatnio lepiej mi się czyta niż ogląda ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktoś jakieś fajne ecchi z ładną grafiką i dużymi pokładami humoru? :)

Idą święta to znudziło mi się dumać nad sensem egzystencji itp [Ergo proxy, elfen lied, wolf''s rain]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 21:14, zbysheck napisał:

Poleci ktoś jakieś fajne ecchi z ładną grafiką i dużymi pokładami humoru? :)


Z ecchi??Dla mnie jedyna godna pozycja z tego gatunku to Green Green ;)...ale wielu nienawidzi tego anime przez specyficzny humor tam zawarty :P...ale dla mnie on odpowiada ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 21:17, Nertis napisał:

Z ecchi??Dla mnie jedyna godna pozycja z tego gatunku to Green Green ;)...ale wielu nienawidzi
tego anime przez specyficzny humor tam zawarty :P...ale dla mnie on odpowiada ;).


jak dziwny to pewnie się spodoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 19:27, Kosmitus napisał:

> Ale i tak do eyes on me z FFVII to nic nie zafika :p
Eyes on me było w ósemce ;) W ogóle FFVIII według mnie ma najlepszy OST jeśli chodzi
o gry :)

TFU, w VIII! OFKOZ. Jej, ale głebnąłem :D

@Latniak - dobry link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy widział ktoś ''perfect blue''? jest w ostatnim numerze kina domowego. czy rzeczywiście jest tak dobry, jak go reklamują? zastanawiam się, czy kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 15:06, jaceloth napisał:

czy widział ktoś ''perfect blue''? jest w ostatnim numerze kina domowego. czy rzeczywiście
jest tak dobry, jak go reklamują? zastanawiam się, czy kupić...


hicior to nie jest, ale dosyć ciekawa pozycja w zbiorze
moim zdaniem warto sie zapoznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GANTZ - pieska jednak rozwalili, ale z głową będą mieli jazde, na pewno ktos z Osaka team zginie
poza tym gdzie sie podziala Reika, Muscle Raider, Old Man, Satoshi ze swoim mistrzem, wampiry?
ja mam jedno zyczenie - Go! go! Katou - kill the monster and revive Kurono!!!

Hellsing - czekam na natsepny chapter, ale Hellsing''a jak sie nie czyta w tomika w tak olbrzymich odtsepach czasu to zaczyna byc nudny

xxxHolic - no coz... 1 na 5 chapterow jest jako tako ciekawy - reszta nudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem sobie w księgarni MATRAS i przyuważyłem iż mają całkiem całkiem wybór mangi. Było pełno GTO, Hiroshima 1945, Inu-Yacha, Vampire Princess Myu i wiele innych. Cieszę się ;=]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 14:54, Coooler napisał:

Ostatnio byłem sobie w księgarni MATRAS i przyuważyłem iż mają całkiem całkiem wybór mangi.
Było pełno GTO, Hiroshima 1945, Inu-Yacha, Vampire Princess Myu i wiele innych. Cieszę się
;=]


Jeśli się nie mylę ta owa księgarnia jest w Warszawie tak??Ehh...a Empik w Białymstoku ma naprawdę mały wybór...jest tam np. co drugi ton GTO...troszkę to wkurzające :/.
W końcu dobrałem się do Death Note xD...tylko jakoś ten papier JPF mnie troszkę wkurza...jakoś bardziej mi opowiada papier waneko (wiem...czepiam się do takich rzeczy...ale jakoś mnie to wkurza xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matras nie jest jakąś księgarnią na straszliwie wysokim poziomie poziomie, to jest taki empik tylko z książkami. Kojarzysz takie miasto Wejherowo? Nie. A właśnie tam jest owy Matras, nie tylko tam ofkors.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W tą środę na Canal+ o 22:40 będzie leciał 1 ep serii Ergo Proxy :]
> Doskonała okazja dla każdego kto nie oglądał ,aby się zapoznać z tym genialnym tytułem :]

Haha...jak fajnie ,że wszystkie anime jakie puszczają na polskich stacjach to takie ,których nie mogę obejrzeć...bo nie mam ani cyfry plusy,ani cyfrowego polsatu ,ani kablówki...a na TVP 1,2,3 ,polsacie i TVN nie puszczają anime...

@Coooler

Nie kojarzę sobie takiej miejscowości ;).W Białymstoku nie ma takiej księgarni i wogóle nie ma gdzie kupić mangę...tylko jest Empik i jeden Kolporter gdzie serwują mangę JPF (tylko dziwi mnie to ,że jak tam ostatnio byłem to nie było tam takiej półczeki "manga" ;/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam żadnej księgarni w której można znaleźć półkę ''manga''. Zazwyczaj japońskie dzieła są po ''komiksy'' bądź ''komiksy dla dzieci'' ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 17:21, Coooler napisał:

Nie znam żadnej księgarni w której można znaleźć półkę ''manga''. Zazwyczaj japońskie dzieła
są po ''komiksy'' bądź ''komiksy dla dzieci'' ;]


To znaczy się źle wyraziłem...chodzi mi tutaj o to ,że nigdzie nie znalazłem mangi (oczywiście szukałem na tych półkach co ty mówiłeś) ...a w Empiku jest taka oddzielna ,mała półeczka o nazwie "manga" :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiałem, czy ktoś z was ogląda może nową serię Gundam ?? Konkretnie to Gundam 00. Ja oglądam ją sobie na bierząco i naprawdę fajna jest, teraz położyłem łapy na Gundam Wing i odnoszę jako takie wrażenie że 00 jest nieco doroślejszy i bardziej "poważny" Mobile Suitsy nie są już takie "wydumane", wyglądają i zachowują się dużo bardziej realistycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 16:04, MisticGohan_MODED napisał:

W tą środę na Canal+ o 22:40 będzie leciał 1 ep serii Ergo Proxy :]
Doskonała okazja dla każdego kto nie oglądał ,aby się zapoznać z tym genialnym tytułem :]

jakoś rozczarował mnie ten tytuł - widziałem pierwszą serię, poza świetnym pierwszym odcinkiem, potem wg mnie było już gorzej. oczywiście film jest doskonały graficznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się