Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2011 o 17:36, diablolod napisał:

Zmartwię cię, ale po zakończeniu emisji Durarary większość tego typu chatów (''nasz'', forumowy chyba też) zdechła, albo została przekształcona w fansite''y.

Dnia 30.08.2011 o 17:36, diablolod napisał:

ja chce haslo :)

baccano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2011 o 17:43, Lex napisał:

Zmartwię cię, ale po zakończeniu emisji Durarary większość tego typu chatów (''nasz'',
forumowy chyba też) zdechła, albo została przekształcona w fansite''y.


Martwic to mnie to nie martwi, ot taka ciekawostka, nie sadzilem ze taka strone znajde ;p
"nasz forumowy"? o czym nie wiem? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steins;Gate ep 22

Spoiler

You must stop World War III! A mógł nie wyrzucać tej mikrofalówki...

Ale zdecydowanie nie spodziewałem się że Kyoma zgodzi się na stworzenie takiej wersji wydarzeń, że mimo wszystko spróbuje znaleźć całkowicie inną wersję świata niż ta w której Kurisu ginie... Teraz tylko pytanie co mogło doprowadzić do tak drastycznych zmian? Czy też może...tak właśnie kończy się bierność? I czy jedynym wyborem jest albo dystopia wykonana przez SERN (notabene, czy Kyouma nie zauważył że fakt że jego grupa przestanie pracować nad zmianą czasu nie oznacza że SERN też? I pewnie w końcu ją doprowadzili do perfekcji.) czy III Wojna Światowa?



Cóż, do końca pozostały tylko 2 odcinki. I tylko mam nadzieję że nie powtórzą wersji z Saya no Uta pt. każde zakończenie jest złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steins;Gate ep 22

Dnia 30.08.2011 o 22:52, ziptofaf napisał:

Spoiler

You must stop World War III! A mógł nie wyrzucać tej mikrofalówki...


Spoiler

Mam nadzieję że Suzuha zabrała ze sobą własny sprzęt bo inaczej przez kolejne 2 epki będą się bawić w poszukiwania - tym razem mikrofalówki :/

Spoiler

Dnia 30.08.2011 o 22:52, ziptofaf napisał:

Spoiler

Ale zdecydowanie nie spodziewałem się że Kyoma zgodzi się na stworzenie takiej wersji wydarzeń, że mimo wszystko spróbuje znaleźć całkowicie inną wersję świata niż ta w której Kurisu ginie... Teraz tylko pytanie co mogło doprowadzić do tak drastycznych zmian? Czy też może...tak właśnie kończy się bierność? I czy jedynym wyborem jest albo dystopia wykonana przez SERN (notabene, czy Kyouma nie zauważył że fakt że jego grupa przestanie pracować nad zmianą czasu nie oznacza że SERN też? I pewnie w końcu ją doprowadzili do perfekcji.) czy III Wojna Światowa?


Spoiler

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem byłaby próba takiej manipulacji przeszłością aby wyeliminować istnienie SERN ale na to nie starczyłoby już epków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę zakochałem się w Angel Beats ! Genialne, wzruszające ze świetnym zakończeniem.Polubiłem wszystkie postacie a najbardziej to chyba dziewczynę ninja i pierwszą wokalistkę :) No i przepiękny soundtrack którego słucham teraz bardzo często . Mi więcej do szczęścia nie potrzeba .Będzie to jakoś kontynuowane ? Chociaż sam nie wiem czy chciałbym to zobaczyć ... Ok no to teraz zabrać by się za słynne Clannad .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2011 o 11:05, Darnok_Rukia napisał:

Kurczę zakochałem się w Angel Beats ! Genialne, wzruszające ze świetnym zakończeniem.Polubiłem
wszystkie postacie a najbardziej to chyba dziewczynę ninja i pierwszą wokalistkę :) No
i przepiękny soundtrack którego słucham teraz bardzo często . Mi więcej do szczęścia
nie potrzeba .Będzie to jakoś kontynuowane ? Chociaż sam nie wiem czy chciałbym to zobaczyć
... Ok no to teraz zabrać by się za słynne Clannad .


Nie będzie kontynuowane, bo historia się zamknęła, skończyła. O czym więcej chcesz się dowiedzieć?
P.S. Oglądałeś również specjalne odcinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2011 o 11:21, Piotrbov napisał:

Nie będzie kontynuowane, bo historia się zamknęła, skończyła. O czym więcej chcesz się
dowiedzieć?


W sumie to co jest mi wystarczy, tylko na kilku stronkach były jakieś dywagacje na ten temat więc nie byłem pewien .

Dnia 31.08.2011 o 11:21, Piotrbov napisał:

P.S. Oglądałeś również specjalne odcinki?


Oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie... Jak zwykle u mnie, skończyłem oglądać serial, tym razem Last Exile i mi smutno, więc muszę coś napisać,

Spoiler

no bo kurde! uśmiercenie dwóch moich ulubionych bohaterów(Dio, no i Alex Row no kurde no) bynajmniej mnie nie uradowało! ;(



No i ta scena: ;[

Cóż, a największą radość mam z tego, żem obejrzał ten serial w internecie, za darmo, w świetnej jakość, no i legalnie ^^

Pozdr.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2011 o 14:53, Piciambeer napisał:

Cóż to się na kwejku pojawiło.

To nie fake? :]


Nie to nie fejk. Ja się tylko zastawiam, czy ten napis po polsku ( w ogóle niegramatyczny ), będzie brał jakiś czynny udział w fabule, czy po prostu pomyśleli japońce, czę język polski będzie w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2011 o 21:53, nightfaler napisał:

Mam nadzieje, że ten Water 7 Arc będzie czymś. Bo po na tym Davy back Fight''cie praktycznie
cały dzień zasypiałem;|...

Część Davy Back to z tego co wiem filler na dodatek Breather arc (mający nam dać się zrelaksować) nie martw się Water 7 Arc i całe CP9 Saga cię nie zawiedzie, to jest tak epickie że aż szczęka opada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2011 o 21:54, Hubi_Koshi napisał:

Część Davy Back to z tego co wiem filler na dodatek Breather arc (mający nam dać się
zrelaksować) nie martw się Water 7 Arc i całe CP9 Saga cię nie zawiedzie, to jest tak
epickie że aż szczęka opada.

No to zaraz biorę się za oglądanie, póki co trochę boli mnie rozwiązanie akcji w Skypiea Arc''u. Niby epickość pełną gębą jak czwórka bohaterów staje naprzeciw Enel''a (i zostaje zmiażdżona). Niby znowu angry Luffy obija antagonistę. Nawet mamy ciskanie Genki Ball''ami, a w sumie i tak wszyscy żyją... ahhhh te shonen'y ;]. Przynajmniej mam nadzieje, że nie zobaczę już Arlonga czy Crocodile'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się