Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2011 o 22:15, nightfaler napisał:

No to zaraz biorę się za oglądanie, póki co trochę boli mnie rozwiązanie akcji w Skypiea
Arc''u. Niby epickość pełną gębą jak czwórka bohaterów staje naprzeciw Enel''a (i zostaje
zmiażdżona). Niby znowu angry Luffy obija antagonistę. Nawet mamy ciskanie Genki Ball''ami,
a w sumie i tak wszyscy żyją... ahhhh te shonen''y ;]. Przynajmniej mam nadzieje, że nie
zobaczę już Arlonga czy Crocodile''a.

Na miłość Ody czy ty mnie KUSISZ żebym ci naspoilerował? [wzdryga się] Mógłbym ci tak naspoilerować że mózg by ci uszami uciekł XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2011 o 22:19, Hubi_Koshi napisał:

Na miłość Ody czy ty mnie KUSISZ żebym ci naspoilerował? [wzdryga się] Mógłbym ci tak
naspoilerować że mózg by ci uszami uciekł XD

Dobra już nie narzekam, już nie prowokuje ;3. Jeszcze jedno pytanko kinówki oglądać czy olać? Strong World ludzie chwalą, ale to jeszcze kilkaset odcinków przede mną xD. Jak z resztą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2011 o 22:31, nightfaler napisał:

Dobra już nie narzekam, już nie prowokuje ;3. Jeszcze jedno pytanko kinówki oglądać czy
olać? Strong World ludzie chwalą, ale to jeszcze kilkaset odcinków przede mną xD. Jak
z resztą?

W sumie całkiem przyjemnie się je ogląda więc możesz się pokusić, ostatecznie pojedyncza kinów trwa ile? Dwie godziny góra? To zaledwie 6 mocno ściśniętych odcinków XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2011 o 21:53, nightfaler napisał:

Mam nadzieje, że ten Water 7 Arc będzie czymś. Bo po na tym Davy back Fight''cie praktycznie
cały dzień zasypiałem;|...


Cóż za manga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2011 o 22:56, necron1501 napisał:

Eee, to nie dla mnie. Za dużo materiału a jakoś mnie do tej mangi nie ciągnie ;3

Szkoda, przegapisz masę genialnego ubawu i genialną historię :-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2011 o 23:00, Hubi_Koshi napisał:

> Eee, to nie dla mnie. Za dużo materiału a jakoś mnie do tej mangi nie ciągnie ;3

Szkoda, przegapisz masę genialnego ubawu i genialną historię :-3


Co za dużo to niezdrowo i tak mam za dużo mangi czytanej/do przeczytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2011 o 23:17, nightfaler napisał:

> Co za dużo to niezdrowo
Tomik od JPF''u co miesiąc to nie jest dużo ;]


I tylko się później wkurzać na to, że terminów nie dotrzymują.

Gdzie jest 24 tom Fullmetala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2011 o 23:23, Piotrbov napisał:

I tylko się później wkurzać na to, że terminów nie dotrzymują.

A tam, mi to nie przeszkadza. Ważne, że koniec końców wyjdzie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ,właściwie od brata (sam się zdziwiłem) :) Czy są jakieś anime o uprawianiu sportu oczywiście nie chodzi mi o Capitana Tsubase tylko może coś powiedzmy ,, realniejszego " ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 15:56, Darnok_Rukia napisał:

Czy są jakieś anime o uprawianiu sportu oczywiście nie chodzi mi o Capitana Tsubase tylko może coś powiedzmy, realniejszego" ?

Od cholery i jeszcze trochę, zarówno czysto sportowych, jak i ''mieszanek'' gatunkowych.
http://myanimelist.net/anime.php?genre[0]=30&q=&tag=&sm=0&sd=0&em=0&ed=0&c[0]=a&c[1]=b&c[2]=c&o=3&w=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 15:56, Darnok_Rukia napisał:

Mam pytanie ,właściwie od brata (sam się zdziwiłem) :) Czy są jakieś anime o uprawianiu
sportu oczywiście nie chodzi mi o Capitana Tsubase tylko może coś powiedzmy ,, realniejszego
" ?


Jeśli ci chodzi o sport realny, to polecam Giant Killing, Taishou Yakyuu Musume, jak również ( ale nie aż tak bardzo ), Moshidora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając anime na MAL zauważyłem że bardzo wysoką pozycję ma tegoroczna Mahou Shoujo Madoka Magica, o którym prowadzone były nawet tutaj na forum dyskusje.

Do obejrzenia zachęciły mnie tagi : "Psychological, Thriller, Seinen" oraz to, że seria ta znajduje się w rekomendacjach do Steins;Gate, który bardzo mi się podoba.

W związku z tym mam pytanie do tych co serię oglądali - czy warto sięgnąć po nią jeśli jedyny kontakt z "magical girls" miałem w dzieciństwie oglądając Sailor Moon, hardkorowym fanem anime nie jestem ani dużego doświadczenia w tym gatunku nie mam i na pewno nie zamierzam mieć?

Druga sprawa to Kaiji. Trafiłem na niego przez przypadek, a seria z zaskoczenia wciągnęła mnie tak że pierwszy sezon obejrzałem błyskawicznie i już zabrałem się za drugi. Bardzo solidna produkcja trzymająca w napięciu. Polecam. Gdyby ktoś znał podobną serię w której bohater prowadzi dokładną dedukcję próbując przewidzieć ruchy przeciwnika to poprosiłbym o tytuł (pomijając Death Note i Code Geass, które już widziałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się