Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2014 o 19:17, Pawciu45 napisał:

Wtrącę się i spytam.
Z jakiej mangi pochodzi screen, który wrzuciłeś w poście [44048] ? I co ta za team Night
Wish ?


Z racji, że Wilk odpowiedział na pytanie odnośnie serii to ja jeszcze podrzucę dziewczyny ze wspomnianej drużyny

20140101194332

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2014 o 19:22, Arcling napisał:

Brzmi dobrze, może może serią się zainteresuję. Sądząc po ubiorze, zdaje się podpadać
pod styl gothic-loli.


Ogólnie rzecz biorąc Dark Air lubi bawić się ze stereotypami. Z jednej strony mamy tu do czynienia z typowymi światem fantasy z jakiegoś RPG-a - są wojownicy, magowie, złodzieje, bardowie etc. i kilka różnych ras. Z drugiej strony praktycznie każdy bard nie jest typowym stereotypowym Jaskrem z lutnią na plecach, tylko gwiazdą rocka. Kurczę wiele postaci jest opartych na znanych rockmanach, a drużyny biorą swoje nazwy od zespołów. Najpotężniejszy bard w krainie zwie się Dio, a jego pokazowy atak to Holy Diver xD
Inny team barbarzyńców przypomina bardziej gang motocyklowy, a ich mount (giganyczny nosorożec) wabi się Harley ;3

Całkiem sympatyczny shounen jednym słowem ;]

20140101195319

20140101195333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2014 o 19:43, Alamut napisał:

Z racji, że Wilk odpowiedział na pytanie odnośnie serii to ja jeszcze podrzucę dziewczyny
ze wspomnianej drużyny


1. Dzięki. Na pewno sprawdzę. Choć po waszych opisach na razie wydaje mi się, że i tak będę to czytać.

2. Czytam sobie teraz Biomega i dotarłem do momentu,

Spoiler

gdzie znajdują oryginalnego człowieka potrafiącego rozmnażać się sam z siebie a nie z próbówki lub z taśmy produkcyjnej. Chyba nieuważnie czytałem i ciągle myślałem, że na ziemi prócz syntetyków są też ludzie mogący rozmnażać się w naturalny sposób. Przeżyłem małe zaskoczenie gdy bohaterowie (syntetycy), pokapowali, że ta dziewczyna ma macicę a ten gatunek powinien wyginąć setki lat temu. Myślałem, że jest a tu okazało się, że na ziemi nie ma. I nagle uświadamiam sobie, że na kolebce życia ziemi nie ma takiego gatunku ludzi. To jedna rzecz. A że byłem pochłonięty czytaniem i wynikła z tego 120 procentowa immersja z bohaterami i ten sam szok. Bo myślałem, że jest a nagle uświadomiłem sobie, że nie ma tego gatunku i zaraz uświadomiłem sobie wraz z bohaterami, że tacy ludzie istnieją. Błąd czytelniczy a dał jakieś pozytywny efekt.

Teraz manga jest dla mnie 9/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie wiecie czy w Polsce ktoś robi lub można dostać takie decale na ścianę jak te poniżej lub podobne:

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-New-Wall-sticker-ONE-PIECE-Monkey-D-Luffy-Home-Decor-Fashion-Mural-Decal-Art/634305332.html?

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00H9FJ9OM/ref=noref?ie=UTF8&psc=1&s=kitchen

O ile z Amazona, to nie problem, o tyle z Chin mam lekkiego stracha. Powiesiłbym sobie Luffiego w salonie, tylko nie wiem co moja przyszła żona powiedziałaby na Wolverina w sypialni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2014 o 22:46, maniekk napisał:

O ile z Amazona, to nie problem, o tyle z Chin mam lekkiego stracha. Powiesiłbym sobie
Luffiego w salonie, tylko nie wiem co moja przyszła żona powiedziałaby na Wolverina w
sypialni :D

Módl się byś sprostał obietnicom ty bestio XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.01.2014 o 23:01, Hubi_Koshi napisał:

Módl się byś sprostał obietnicom ty bestio XD


No właśnie będę musiał poddać się trudnym negocjacjom, żeby Logan był w sypialni. Tylko myślę, że ewentualni goście pomyślą, że mi odbiło lub mam 5 lat.

To nad sofę:

http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-Removable-Art-Vinyl-BATMAN-WALL-ART-DECAL-STICKER-60-100CM/1511937302.html

A po tym to chyba spałbym na balkonie:

http://theawesomer.com/batman-xl-wall-mural/25804/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2014 o 22:46, maniekk napisał:

O ile z Amazona, to nie problem, o tyle z Chin mam lekkiego stracha.


Ja z ebaya z Hongkongu sprowadzałem sobie słuchawki. Fakt faktem był miesiąc czekania, ale darmowa przesyłka i na wstępie, że informacja, że wysyłka długo trwa. Kolega też tak miał i po 30 dniach paczki nie otrzymał to napisał o zwrot kasy, dwa robocze dni minęły i dostał z powrotem swoje pieniądze, a tydzień później doszła przesyłka xD

Ogólnie jakoś bym się nie bał, jednakże jak zamówisz dużo tego samego to bankowo celnicy otworzą przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2014 o 22:46, maniekk napisał:

O ile z Amazona, to nie problem, o tyle z Chin mam lekkiego stracha. Powiesiłbym sobie
Luffiego w salonie, tylko nie wiem co moja przyszła żona powiedziałaby na Wolverina w
sypialni :D


W czerwcu zamawiałem sobie buty na aliexpress.com. Doszły, były takie jakie chciałem, tylko około miesiąc na paczkę czekałem. Nie były drogie, a dodatkowo dostawa gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugi sezon Mushishi pojawi się na wiosnę. Informacja ta została ogłoszona w odcinku specjalnym, który miał dzisiaj premierę.

edit: ninja'd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steins; Gate Movie tudzież Steins;Gate: Fuka Ryouiki no Déjà vu
Film opowiada o wydarzeniach rok po tym co działo się w Steins; Gate i nawiązuje do specjala Steins;Gate: Egoistic Poriomania. Napisałbym streszczenie, ale wydaje mi się, że zrobiłbym dużego spojlera. Zamiast tego powiem, że warto jest obejrzeć ten film. W porównaniu do większości filmów na podstawie anime gdzie mamy takie typową historię poboczną, to tutaj mamy ładną kontynuację. Chociaż można żyć bez tego filmu.
Film przeżywałem bardzo w przeciwieństwie np do Clannad z którego się śmiałem. Z takich tytułów, które bardzo wyryły mi się w pamięci mogę wymienić jeszcze FA: Brotherhood.
Pewnie w dużym stopniu dlatego, że została mi pamieć po

Spoiler


umierającej ciągle Mayuri albu Kurisu.


Moja ocena to 9(wahałem się pomiędzy o 8 a 9). Serial dostał 10 dla porównania(11 nie można dać :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2014 o 17:36, FratelloAgito napisał:

SHIEET.
Chyba już wiem co będzie dla mnie anime roku :D Ten rok zapowiada się coraz lepiej.

Jojo i Mushishi, no nie mogę się doczekać wiosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2014 o 19:33, NeroNarmeril napisał:

Shiki

Chyba jedyne anime, które wchłonąłem w jeden dzień.

Spoiler

Jakbym chciał tego mnicha własnoręcznie pociąć...


2 dodatkowe odcinki również warte uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2014 o 19:33, NeroNarmeril napisał:

Shiki

Chyba jedyne anime, które wchłonąłem w jeden dzień.

Spoiler

Jakbym chciał tego mnicha własnoręcznie pociąć...



Spoiler

A daj spokój,też bym go palnął w łeb i szkoda że ten gruby nie ukatrupił tej małej przywódczyni.Nie mogłem znaleźć grama współczucia dla niej.Choć rozumiem jej argumentacje.Cholernie się w to wciągnąłem swego czasu i strasznie kibicowałem mieszkańcom w eksterminacji shiki.Na plus też postać doktora który do końca dążył do prawdy i bez wyrzutów sumienia kroił nawet swoją żonę.I jeszcze ten soundtrack.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2014 o 19:33, NeroNarmeril napisał:

Shiki

Chyba jedyne anime, które wchłonąłem w jeden dzień.


Spoiler

Never forget vampire genocide!


20140104212940

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się