Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2014 o 22:40, luzac napisał:

Sora no Method ep1

Dis gonna be good.


Obejrzałem to i się zastanawiam czy to będzie takie dobre. Wydaje mi się na średniak jakich wiele. Taki jak Glasslip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

F/SN: UBW episode 0
>

Spoiler

IMO Urobuchiego zabija jego własna popularność. Po tym jak wyszła Madoka każdy chce podbić

Dnia 07.10.2014 o 04:03, Karharot napisał:

sprzedaż jego nazwiskiem i efekt jest taki że Urobuchi tłucze nowe projekty taśmowo wyżymając
swoją wenę twórczą do sucha i nie dając jej czasu na nasiąknięcie czymś nowym :/


Spoiler

Powinien zamknąć się w jakiejś samotni, oglądać przez kilka tygodni wyłącznie wiadomości o wojnach i innych tragediach, wpatrywać się w ściany etc. i następnie napisać coś nowego. Odpoczynek dobrze by mu zrobił ^^


Dnia 07.10.2014 o 04:03, Karharot napisał:

Spoiler

Well, yeah.
Ale byłoby to zabawne XD
Choć bardziej dla nas niż dla niego ;P


Spoiler

Obok przygód Rin i Grail-kuna to właśnie wszystkie sceny z Lancerem stanowiły o uroku Carnival Phantasm. Lancer + Lion, Lancer-boomerang, Lancer próbujący przeżyć... Ach nostalgia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sweet Akasha... *_* Obejrzałem właśnie samą walkę Archera z Lancerem. To jest więcej niż genialne, naprawdę czuć moc servantów, zupełnie jak podczas czytania opisów w VN. Animacja w filmie była dobra, ale ta jest po prostu nieziemska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2014 o 12:15, Kosmitus napisał:

Sweet Akasha... *_* Obejrzałem właśnie samą walkę Archera z Lancerem. To jest więcej
niż genialne, naprawdę czuć moc servantów, zupełnie jak podczas czytania opisów w VN.
Animacja w filmie była dobra, ale ta jest po prostu nieziemska.


Jeśli zachwyca Cię to co Ufotable stworzyło w prologu, to obejrzyj wreszcie Fate / Zero, a od 24 października bierz się za UBW ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2014 o 12:29, Alamut napisał:

Jeśli zachwyca Cię to co Ufotable stworzyło w prologu, to obejrzyj wreszcie Fate / Zero,
a od 24 października bierz się za UBW ;P

Zaczynasz bałamucić mnie także tutaj? XD Nah, chyba jeszcze sobie z F/Z poczekam... just for the heck of it ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2014 o 14:57, Kosmitus napisał:

Zaczynasz bałamucić mnie także tutaj? XD Nah, chyba jeszcze sobie z F/Z poczekam... just
for the heck of it ^^


Nikt na tym nie zyska, a jedynym, który na tym straci będziesz Ty ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2014 o 17:21, Alamut napisał:

Nikt na tym nie zyska, a jedynym, który na tym straci będziesz Ty ;3

Spójrz na to z innej strony. Wizja jaką roztaczasz na temat F/Z każe mi sądzić, że jest to najlepsze anime we wszechświecie (biorąc pod uwagę również czwarty wymiar). Jeśli je teraz obejrzę nie będę miał już w życiu na co czekać ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2014 o 18:31, Kosmitus napisał:

Spójrz na to z innej strony. Wizja jaką roztaczasz na temat F/Z każe mi sądzić, że jest
to najlepsze anime we wszechświecie (biorąc pod uwagę również czwarty wymiar). Jeśli
je teraz obejrzę nie będę miał już w życiu na co czekać ;3


Pffff, najlepsze? Naah, po postu świetne^^ Za najlepszą adaptację wciąż uważam FMA:Brotherhood, a oryginalna seria... Hm... Nie potrafiłbym podać jednego anime, które powinna obejrzeć każdy ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2014 o 18:31, Kosmitus napisał:

Spójrz na to z innej strony. Wizja jaką roztaczasz na temat F/Z każe mi sądzić, że jest
to najlepsze anime we wszechświecie (biorąc pod uwagę również czwarty wymiar).

Biorąc pod uwagę co wycięto to na pewno nie jest to najlepsze anime we wrzechświecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za porady. Do mojego Plan to Watch dodałem następujące tytuły: Baccano!, Cwoboy Bebop, Mahou Shoujo Madoka★Magica, Monster, Mushishi Zoku Shou, Natsume Yuujinchou i Steins; Gate.
W sumie wychodzi ponad 60 godzin. Teraz jeszcze tylko musze znaleźć na to czas. Po co ja szedłem na studia (ఠ్ఠ ˓̭ ఠ్ఠ)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2014 o 18:45, Alamut napisał:

Pffff, najlepsze? Naah, po postu świetne^^ Za najlepszą adaptację wciąż uważam FMA:Brotherhood,
a oryginalna seria... Hm... Nie potrafiłbym podać jednego anime, które powinna obejrzeć
każdy ;3

Brotherhood już dawno zaliczony, sam widzisz, że po F/Z moje życie stałoby się puste ;p

Spoiler

Ale serio: obejrzę kiedy obejrzę, na razie jaram się Shadowrunem i chcę to jak najszybciej przejść, potem kto wie ;p



Pablo_Querte -> Chodzi może o te scenki z
Spoiler

wypruwaniem flaków przez, o ile dobrze pamiętam, tamtejszego Castera

? Widziałem to swego czasu na Sankaku w postaci screenów z mangi i zastanawiam się czy w anime też to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2014 o 20:21, Dared00 napisał:

O, School Rumble ma fajne openingi. Też będzie obejrzane :) FMP zostawię sobie na dalszą
przyszłość.


Baka.
.
.
.

Z trudem wykrzesałem z siebie następujące słowa. Tylko po to by nie zadrzeć z moderatorami. Więc powtórzę.

Baka

Słuchaj Kosmitusa, bo wie co mówi. Żadne później, oglądaj FMP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2014 o 20:47, Ichibanboshi-kun napisał:

Słuchaj Kosmitusa, bo wie co mówi. Żadne później, oglądaj FMP.

Teraz oglądam Ichigo Mashimaro. Sio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2014 o 23:25, Alamut napisał:

> To moze w tym tkwi problem. Nigdy nie zdolałem się przekonać do Death Note :)
Podobnie.

Spoiler

Do śmierci L

było jeszcze od biedy znośnie, ale drugi sezon obejrzałem
po łebkach ;/

Też tak słyszałem, dlatego obejrzałem odcinek, był fajny. Potem jednak nie ciągnęło mnie do tego serialu/mangi, więc nie skończyłem. Plus całe to dawne roztkliwianie się nastolatek nad słodkością L (nie wiem czy to wciąż ma miejsce?) nie pomagało.

Dnia 05.10.2014 o 23:25, Alamut napisał:

Każdy myśli, że jego sen/marzenie jest wyjątkowe, póki nie spotka kogoś o podobnych zapatrywaniach
;]

Masz rację, ale niech mnie. Za głęboka to sentencja jak na to forum ;D

Dnia 05.10.2014 o 23:25, Alamut napisał:

Pierwsze to genialny prequel Fate / Stay Night pozbawiony większości jego braków (Shirou).

Hehe, to akurat wiem. Wstyd się przyznać. Chociaż zrobiłem pierwszy arc VNki i obejrząłem cały serial, ba, nawet soundtrack na płytce mam (tego słynnego pirata wytwórni ducha, którzy robią piraty lepsze jak oryginały. Chociaż podczas zakupu tego nie wiedziałem. Ma wszystko, japońskie napisy, ładną wkładkę z fotosami z serialu. Jedynie wydawca oszukany :) na konwencie w Krakowie kupiłem).

Dnia 05.10.2014 o 23:25, Alamut napisał:

Psychopass to dystopijny kryminał pokazujący pracę policjantów w świecie, w którym centralny
komputer i bioczipy determinują kto najprawdopodobniej popełni przestępstwo.

Innymi slowy, raport mniejszości PK Dicka. Chętnie obejrzę :)

Dnia 05.10.2014 o 23:25, Alamut napisał:

Kill la kill to znowu duchowy spadkobierca Tengen Toppa Gurren Lagann.

Nic więcej nie mów, jestem kupiony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2014 o 20:49, Dared00 napisał:

> Słuchaj Kosmitusa, bo wie co mówi. Żadne później, oglądaj FMP.
Teraz oglądam Ichigo Mashimaro. Sio.


To weź się wtedy za FMP z tym że drugi sezon to właściwie zostaw na koniec. Jest świetnie zrobiony i w ogóle, ale to po prostu bardzo zabawny filler :)
Swoją drogą, czy czwarty sezon już powstał :<?

20141007205448

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trinity Seven ep. 01

Źle się nie ogląda, lecz jakoś głosy postaci mi się nie podobają, szczególnie głównego bohatera. Wydaje mi się też, że trochę humoru zostało wycięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2014 o 20:55, Ichibanboshi-kun napisał:

Swoją drogą, czy czwarty sezon już powstał :<?

Nie i śmiem wątpić czy powstanie :(
Na pocieszenie jest manga Full Metal Panic! Sigma która już dotarła do samego końca
http://myanimelist.net/manga/895/Full_Metal_Panic!_Sigma
(pierwsze ~4 tomy to to samo co w TSR, pozostałe 15 przedstawia już materiał nie znany z anime)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2014 o 20:52, Ichibanboshi-kun napisał:

Też tak słyszałem, dlatego obejrzałem odcinek, był fajny. Potem jednak nie ciągnęło mnie
do tego serialu/mangi, więc nie skończyłem. Plus całe to dawne roztkliwianie się nastolatek
nad słodkością L (nie wiem czy to wciąż ma miejsce?) nie pomagało.

Był sympatyczniejszy niż protagonista, ale jakoś nie rozumiałem tego szału naokoło jego osoby...

Dnia 07.10.2014 o 20:52, Ichibanboshi-kun napisał:

Masz rację, ale niech mnie. Za głęboka to sentencja jak na to forum ;D

Pfff, cóż w tym głębokiego? xD

Dnia 07.10.2014 o 20:52, Ichibanboshi-kun napisał:

Innymi slowy, raport mniejszości PK Dicka. Chętnie obejrzę :)

No, powiedzmy. Seria jest świetna do połowy, potem jest już tylko dobrze, ale to moja subiektywna opinia ;3

Dnia 07.10.2014 o 20:52, Ichibanboshi-kun napisał:

Nic więcej nie mów, jestem kupiony :D

Mimo to podbijam xD
https://www.youtube.com/watch?v=kzQpiBmG6tA
Początek pierwszego odcinka ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się