Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2010 o 17:00, Karharot napisał:

Amagami SS e11

Spoiler

Morishima-senpai ma swój występ także w tym epku i tak jak w innych wypadkach jej
sposób postrzegania świata jest nieco inny niż ludzi starających się zachować zdrowy
rozsądek ;P


Spoiler

Mówiąc krótko - jest opóźniona, ale przynajmniej z nią jest weselej :]


Dnia 10.09.2010 o 17:00, Karharot napisał:

Spoiler

O reszcie odcinka wiele nie da się powiedzieć, niestety bez pomocy reszty obsady para
Nakata i Junichi jakoś nie potrafi zbytnio wciągnąć, przynajmniej nie mnie :(


Spoiler

Fakt. Ten odcinek jakiś taki drętwy. Poprzednie dwa z tego arca mnie bardziej wciągnęły. Za to trochę się uśmiechnąłem widząc/słysząc preview następnego epka, bo mi się skojarzyło z innym anime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amagami SS e11

Dnia 10.09.2010 o 18:10, heyboy napisał:

Spoiler

Mówiąc krótko - jest opóźniona, ale przynajmniej z nią jest weselej :]


Spoiler

Nie powiedziałbym że opóźniona - powiedziałbym że trochę taka jakby się urwała z innej planety XD

Dnia 10.09.2010 o 18:10, heyboy napisał:

Spoiler

Fakt. Ten odcinek jakiś taki drętwy. Poprzednie dwa z tego arca mnie bardziej wciągnęły.

Spoiler

W poprzednich dwóch pomagała Miya co i rusz przyłapująca swojego Nii-nii na różnych perverckich wyczynach ;)

Dnia 10.09.2010 o 18:10, heyboy napisał:

Spoiler

Za to trochę się uśmiechnąłem widząc/słysząc preview następnego epka, bo mi się skojarzyło z innym anime.


Spoiler

Parka z Baccano może? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kimi no Iru Machi Vol.12 Ch.104: Absolutely can''t win

Spoiler

No no, może być ciekawie i osobiście już nie obawiam się Eba Endu, bo po prostu sprawy wydają się iść w zupełnie innym kierunku i właściwie sam już nie wiem jaki end obstawiać, może nawet zdarzy się coś jak w Onani Masterze i dopóki zakończenia nie będzie oficjalnie, tak nikt nie zgadnie co to będzie.
Zaskoczony w ogóle jestem, że Kouji narysował nawet sutki dziewczynom! W mangach to jednak rzecz nietypowa - brak Akamatsu Nipples! XD
Fajnie też, że wrócili do Hiroshimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą skończyłem Macademi Wasshoi. Co mogę powiedzieć? Najbardziej zakręcone anime jakie oglądałem ostatnimi czasy. Nieźle się przy nim ubawiłem. Tego mi było trzeba po maratonach z Gundamami.
Jutro się pewnie w końcu zabiorę za Code Geass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 23:17, heyboy napisał:

Jutro się pewnie w końcu zabiorę za Code Geass.


Doskonały wybór :)
Ja zapomniałem o bożym świecie po obejrzeniu pierwszego epka CG, po prostu nie mogłem oderwać się od monitora xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 23:24, Patryk_R1 napisał:

Doskonały wybór :)

Miałem już jakiś czas w plan to watch, to trzeba by w końcu zrealizować plan.

Dnia 10.09.2010 o 23:24, Patryk_R1 napisał:

Ja zapomniałem o bożym świecie po obejrzeniu pierwszego epka CG, po prostu nie mogłem
oderwać się od monitora xD

Mam nadzieję, że ja się będę mógł oderwać, bo mam parę ważnych rzeczy do zrobienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 15:47, MisticGohan_MODED napisał:

Tera zerknę na kinówkę i specjale :]


kinowka z tego co pamietam to minimalne rozszerzona OVA, a co do gundam winga to osobiscie daje 10/10, klasyka mecha. No i ten opening :) Chyba sobie jeszcze raz ogladne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 16:01, Patryk_R1 napisał:

Wing to do tej pory jedyna seria, jaką z Gundamów obejrzałem :)

Obejrzyj Gundam 00, SEED albo 08th MS Team, szczególnie to ostatnie, są moim zdaniem dużo ciekawsze od Winga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 15:55, EmperorKaligula napisał:

kinowka z tego co pamietam to minimalne rozszerzona OVA, a co do gundam winga to osobiscie
daje 10/10, klasyka mecha. No i ten opening :) Chyba sobie jeszcze raz ogladne :)

Taaa już skończyłem oglądać zarówno specjale jak i kinówkę :]
Nowe scenki w kinówce były głównie pod sam koniec :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 15:47, MisticGohan_MODED napisał:

Skończyłem oglądać serię Gundam WING :]
Nawet niezłe ,choć momentami nudne :P Za dużo polityki i tego całego zawirowania wokół
niej xp


Moim zdaniem najsłabszy Gundam. Ja tą serię wyceniłem na 4/10 i to jedyne co mogę dać. Seria była strasznie nudna, bohaterowie nieciekawi i zbyt przewidywalni w swoich zachowaniach. No i te recapy, które nieźle zapchały kawałek serii. Endless Waltz wypada już trochę lepiej, ale też szału nie ma. Moim zdaniem nie umywa się ani do 00 ani do starszych serii jak świetna Zeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 18:49, Pablo_Querte napisał:

Skończyłem dzisiaj Claymore i rzeczywiście mnie wciągnęło :) Jak anime było zgodne z
mangą?


Anime jest zgodne z mangą mniej więcej do walki z Rigardo. Później to już samowolka twórców anime :)
(jakbym się mylił to pewnie Karharot mnie poprawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się