Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2010 o 13:52, Karharot napisał:

-> Arcling
> Jak do tej pory nigdzie jej nie było
Jedyne co na ten temat udało mi się znaleźć to ta informacja ->
http://www.animepalm.com/news/amagamis-risa-kamizaki-gets-anime-series/

W takim razie wychodzi na to, że chyba tylko jej ta ova będzie poświęcona a nie siostrze Junichiego. Tak czy inaczej może być ciekawie - stalker girl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 14:33, Arcling napisał:

W takim razie wychodzi na to, że chyba tylko jej ta ova będzie poświęcona a nie siostrze Junichiego.

Póki co oficjalnie nie było żadnego komentarza i nikt nic nie zdradził na temat tej OVY więc każde tego typu info jest jedynie przypuszczeniem...

Dnia 13.09.2010 o 14:33, Arcling napisał:

Tak czy inaczej może być ciekawie - stalker girl...

Jeśli chodzi o samo stalkowanie to już mieliśmy Mizore Shirayuki, w tym wypadku dodatkowo w pakiecie otrzymujemy yandere ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho, widze że zeszło na interesujący mnie temat, a mianowicie metal vs. DMC, także pozwolę wyrazić sobie moje zdanie. Humor w tej serii jest dość prostacki, ale przedstawiony w tak bezpretensjonalny sposób że dosłownie ryczałem ze śmiechu, ale my o czym innym bo humor to głównie kwestia gustu, a jak ktoś szuka niewyszukanego to może walić jak w dym. Właśnie autor już na początku artykułu przekonuje, że nie rozumie się z fanami deathu = nie rozumie idei metalu (prawdopodobnie). I właśnie na przekór wybitnej scenu deathu ze Szwecji główny bohater jest fanem szwedzkiej muzyki pop. I na tym polega kuriozum tego serialu - nie wiadomo czy jest alegorią dwulicowości muzyków sceny metalowej, czy po prostu serialem w którym chodziło tylko o wygłupy. Nie będę się tutaj doszukiwał głębokiego przesłania bo go tu zwyczajnie nie ma, ale mówienie że serial przedstawiony jest na poważnie zakrawa tutaj na "herezję". I może są pokazane stereotypy, ale niemalże wszystkie zostają równo wyśmiane i obalone, pokazując jak łatwo stereotypy rozsypują się w zderzeniu z rzeczywistością. Heh, w pewnym momencie przypomniał mi się "Podziemny Krąg".

Spoiler

Bohater ubiera maskę, zachowuje sie niczym Tyler, i rozpoznaje go cały świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i skończyłem FMA Brotherhood, długo byłem nie chętny do oglądania, ale jak tylko zacząłem to jedna jazda z piątku przez sobote na niedziele + dzisiejsze 4 epki i tyle go widziały moje oczy. W sumie opowiadać co tu nie ma, ląduje w top 5 na MAL`u, i komentować też nie ma co

Spoiler

A teraz idę sobie popłakać do wieczora;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

H.O.T.D. #11

Dnia 13.09.2010 o 16:24, MisticGohan_MODED napisał:

Spoiler

Współczuje Komuro ,któremu niewiele zabrakło do szczęścia xD


Spoiler

Ja tam nie wiem - gdyby do czegoś doszło to sytuacja zrobiłaby się cholernie niezręczna w chwili gdy Rei po wyjściu z pokoju weszłaby na Saeko która spokojnie zapewniłaby że nic nie słyszała XD

Dnia 13.09.2010 o 16:24, MisticGohan_MODED napisał:

Spoiler

Szkoda ,że Rei darowała życie temu pajacowi ,ale i tak dostał za swoje :]


Spoiler

Spokojnie, swoje jeszcze dostanie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

H.O.T.D. #11

Dnia 13.09.2010 o 16:42, Karharot napisał:

>

Spoiler

Współczuje Komuro ,któremu niewiele zabrakło do szczęścia xD


Spoiler

Ja tam nie wiem - gdyby do czegoś doszło to sytuacja zrobiłaby się cholernie niezręczna
w chwili gdy Rei po wyjściu z pokoju weszłaby na Saeko która spokojnie zapewniłaby że
nic nie słyszała XD


Spoiler

Zawsze mogłaby się dołączyć <3 <perv mode on>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 15:48, Wintesun napisał:

Oho, widze że zeszło na interesujący mnie temat, a mianowicie metal vs. DMC, także pozwolę

A tu się wtrącę :D Co to jest DMC? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, są dobre i są złe, ale nie mam ochoty szukać dobrych w morzu złych, a czytać to co sam wiem, że jest dobre nie zamierzam, więc pula dobrych się zawęża :D

Dnia 13.09.2010 o 10:05, EmperorKaligula napisał:

> http://anime.tanuki.pl/strony/anime/22-shingetsutan-tsukihime/rec/1368

pierwszego nie widzialem i malo o tym slyszalem, drugie mi sie podobalo i spokojnie daje
7-8/10 - mnie nie przekonales.


Bo widzisz Kaligulo, nie grałeś chyba w grę :)
Niestety w momencie gdy pierwowzór jest dobry i od jego ekranizacji automatycznie oczekujemy podobnego poziomu to przez ten pryzmat patrzymy na adaptację.
Choć w tym przypadku to nawet gdybym gry nie znał(która mnie osobiście zniechęciła do siebie po jakimś czasie, a innych ścieżek nie robiłem)to mnie anime odepchnęło już samym pierwszym odcinkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 17:22, Hubi_Koshi napisał:

> A tu się wtrącę :D Co to jest DMC? XD
Detroit Metal City, przygody spokojnego nieśmiałego chłopca który zmienia się w Księcia
Piekieł na scenie grając Metal :-)
http://myanimelist.net/anime.php?id=3702


Aaa, kojarzę :P Ale teraz nie mam czasu na podejrzane tytuły, męczę wszystko co mi podaliście ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 18:32, necron1501 napisał:

Aaa, kojarzę :P Ale teraz nie mam czasu na podejrzane tytuły, męczę wszystko co mi podaliście
^^

Ten tytuł nie jest podejrzany, możesz go spokojnie dopisać do listy (wiem że masz tego dużo ale co tam) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 17:44, Ichibanboshi-kun napisał:

Bo widzisz Kaligulo, nie grałeś chyba w grę :)


nie gralem, tak jak nie gralem w Fate/Stay Nighta a anime widzialem - oceniam je raczej slabo, zdecydowanie nizej niz Shingetsutan Tsukihime ;) Wysoko tez oceinam Valkyria Chronicles w ktore nie gralem, a po anime jestem strasznie nakrecony na gre - nawet jak czeka mnie w 100% ten sam scenariusz :)

Dnia 13.09.2010 o 17:44, Ichibanboshi-kun napisał:

Niestety w momencie gdy pierwowzór jest dobry i od jego ekranizacji automatycznie oczekujemy
podobnego poziomu to przez ten pryzmat patrzymy na adaptację.


ale bez znajomosci gry mozna dac dobra ocene, czyz nie ? :) Serie ogladaja tez ludzie ktorzy z grami/mangami (ogolnie pierwowzorami) nie maja nic wspolnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 18:35, Kosmitus napisał:

> Aaa, kojarzę :P Ale teraz nie mam czasu na podejrzane tytuły, męczę wszystko co
mi podaliście
> ^^
Ten tytuł nie jest podejrzany, możesz go spokojnie dopisać do listy (wiem że masz tego
dużo ale co tam) :D


A co, dobijmy kolegę xD Zobaczę, choć wątpie. Najpierw te najważniejsze tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, skończyłem To love ru, szukam nowego ecchi :D Na jednej ze stron z anime, w top jest niejakie : "Rosario to vampire". Ciekawe to to? Widziałem że jest drugi sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 21:51, necron1501 napisał:

Dobra, skończyłem To love ru, szukam nowego ecchi :D Na jednej ze stron z anime, w top
jest niejakie : "Rosario to vampire". Ciekawe to to? Widziałem że jest drugi sezon.


Chcesz ecchi? KissxSis < polecam jak nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 22:14, Buhahahahaha napisał:

> Dobra, skończyłem To love ru, szukam nowego ecchi :D Na jednej ze stron z anime,
w top
> jest niejakie : "Rosario to vampire". Ciekawe to to? Widziałem że jest drugi sezon.


Chcesz ecchi? KissxSis < polecam jak nie wiem co.


Nazwa dość podejrzana... xD Nie tyle co ecchi, a raczej luźną komedię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się