Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2007 o 20:05, Son Goku SSJ5 napisał:

Oglądał może ktoś Love Hina?


Toż proste ,że oglądałem (z tego co wiem Luke Shadow zaczoł już oglądać ;) ).Najlepsze były pierwsze odcinki ,gdy zostaje kierownikiem xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2007 o 19:56, Hubi Koshi napisał:

Serio ?? Że już nie są jego kolegami T-T Zwycięstwo, Sukces, Zbawienie, w końcu się Baka-Trio
(jak mawia mój kumpel, co zresztą pasuje do klimatu Green Green) Odstosunkuje od biednego chłopaka,
a ten będzie się mógł zająć swoim mały haremem w spokoju XD
> 1. Pożądliwych to za mało powiedziane. :P Jak znalazł klucz to reszta go obrzuciła meblami...

No, nie wiem... Ja bym raczej powiedział: przegrana, porażka, potępienie, bo między innymi przez to wydarzenie Green Green skończy się tak, jakbyśmy tego nie chcieli, bo nie wierzę, żeby komukolwiek podobało się to zakończenie...

Dnia 31.08.2007 o 19:56, Hubi Koshi napisał:

Eeee tam zaraz meblami ja tam widziałem puszki, żarcie i jakieś drewniane duże miski, żadnych
krzeseł ani stołów

Trudno było cokolwiek tam dostrzec, ale jakiś stołek na pewno leciał. :P

Dnia 31.08.2007 o 19:56, Hubi Koshi napisał:

Swoją drogą ten wielgachny azjata o przerażającej
twarzy, który wtedy interweniował wymiata, jego Seiyuu musi się chyba nieźle pocić by uzyskać
taki efekt. Swoją drogą... Seiyuu aby przypadkiem nie jest lingwistyczną zabawą z angielskim
"Say You"

Zawsze fajna muzyka leci w tle jak on coś mówi. Zresztą w odcinku z niedźwiedziem ten koleś zostanie "pokonany" przez, jak to nazwałeś, BINP.

Tak swoją drogą, ja teraz oglądam Love Hina. Też całkiem fajne, ale szkoda, że to nie ecchi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 20:07, Nertis napisał:

> Oglądał może ktoś Love Hina?

Toż proste ,że oglądałem (z tego co wiem Luke Shadow zaczoł już oglądać ;) ).Najlepsze były
pierwsze odcinki ,gdy zostaje kierownikiem xD.


Nom albo jak ukradł bieliznę :)
Ale zawsze najlepszy motyw to jest jak w ryja dostaje xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2007 o 20:07, Nertis napisał:

Toż proste ,że oglądałem (z tego co wiem Luke Shadow zaczoł już oglądać ;) ).Najlepsze były
pierwsze odcinki ,gdy zostaje kierownikiem xD.

Taaa, dzisiaj zacząłem, a już 13 odcinków za mną. :) Najlepszy odcinek był z tymi dwoma lesbami, Teichi i Kaolla chciały całować się z Shinobi, a prawie spadłem z krzesła jak zobaczyłem robota do całowania. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 20:07, Luke Shadow napisał:

No, nie wiem... Ja bym raczej powiedział: przegrana, porażka, potępienie, bo między innymi
przez to wydarzenie Green Green skończy się tak, jakbyśmy tego nie chcieli, bo nie wierzę,
żeby komukolwiek podobało się to zakończenie...

No to w takim razie cofam to co powiedziałem o zwycięstwie, poza tym powstrzymaj się odrobinkę ze spoilerami, chce mieć jeszcze jakieś zaskoczenia podczas oglądania, nie martw się jutro na pewno będę miał Green Green za sobą. Teraz nie oglądam bo nie chce żeby mi ojciec się napalał na "panienki", a matka pogwizdywała i rzucała ironiczno-sarkastyczne komenty (rodziców to ja mam równie pokręconych jak ja :-)

Dnia 31.08.2007 o 20:07, Luke Shadow napisał:

Trudno było cokolwiek tam dostrzec, ale jakiś stołek na pewno leciał. :P

Trzeba będzie to jeszcze raz obejrzeć i zinwentaryzować całą tą amunicję.

Dnia 31.08.2007 o 20:07, Luke Shadow napisał:

Zawsze fajna muzyka leci w tle jak on coś mówi. Zresztą w odcinku z niedźwiedziem ten koleś
zostanie "pokonany" przez, jak to nazwałeś, BINP.

Dość Spoilerów For God''s Sake XD Hehe, ale autentycznie nie mogę się doczekać żeby to zobaczyć.

Dnia 31.08.2007 o 20:07, Luke Shadow napisał:

Tak swoją drogą, ja teraz oglądam Love Hina. Też całkiem fajne, ale szkoda, że to nie ecchi.

Serio ?? Widziałem jeden czy dwa openingi i jakieś panienki w strojach Ewy ganiały, a jeśli o ecchi chodzi to obejrzałem sobie kiedyś "Agent Aika" Bosh nawet nie myślałem że można tak majtkami walić widzowi po oczach XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 20:10, Luke Shadow napisał:

Taaa, dzisiaj zacząłem, a już 13 odcinków za mną. :) Najlepszy odcinek był z tymi dwoma lesbami,
Teichi i Kaolla chciały całować się z Shinobi, a prawie spadłem z krzesła jak zobaczyłem robota
do całowania. :D


Mi ten odcinek najbardziej się niepodobał (nie lubie lesbijek :/).Dla mnie najlepsze były furie motoko xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 20:07, Luke Shadow napisał:

Tak swoją drogą, ja teraz oglądam Love Hina. Też całkiem fajne, ale szkoda, że to nie ecchi.


Na początku myślełem ,że to jest ecchi (na necie tak czytałem),ale ecchi jest od 16 roku życia ,a te anime jest od 12 :P,więc to chyba nie jest ecchi :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2007 o 20:13, Hubi Koshi napisał:

No to w takim razie cofam to co powiedziałem o zwycięstwie, poza tym powstrzymaj się odrobinkę
ze spoilerami, chce mieć jeszcze jakieś zaskoczenia podczas oglądania, nie martw się jutro
na pewno będę miał Green Green za sobą.

Wiesz, to tak samo z siebie, bo GG to chyba najlepsze Anime/bajka/serial, jaki kiedykolwiek widziałem. :P

Dnia 31.08.2007 o 20:13, Hubi Koshi napisał:

Dość Spoilerów For God''s Sake XD

Już nie będę. ;p

Dnia 31.08.2007 o 20:13, Hubi Koshi napisał:

Serio ?? Widziałem jeden czy dwa openingi i jakieś panienki w strojach Ewy ganiały, a jeśli
o ecchi chodzi to obejrzałem sobie kiedyś "Agent Aika" Bosh nawet nie myślałem że można tak
majtkami walić widzowi po oczach XD

Nigdy nie widziałem Agenta Aika, zresztą jestem nowy w tych klimatach. Z anime to wcześniej miałem okazję obejrzeć tylko Dragon Ball, Dragon Ball Z i Dragon Ball GT i... pierwsze trzy odcinki Green Green, ale to było kilka lat temu. Wtedy jeszcze neta nie miałem, teraz mam i sobie oglądam. :P Oczywiście najpierw zabrałem się za GG, teraz oglądam Love Hina i Great Teacher Onizuka (też super).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2007 o 20:13, Nertis napisał:

Mi ten odcinek najbardziej się niepodobał (nie lubie lesbijek :/).Dla mnie najlepsze były furie
motoko xD.

Ona ma co chwile jakieś furie, chociaż po akcji z kobiecymi ubraniami chyba trochę mniej. Fajne też było jak Keitaro i Naru pojechali na ''wycieczkę''. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 20:21, Luke Shadow napisał:

Nigdy nie widziałem Agenta Aika, zresztą jestem nowy w tych klimatach. Z anime to wcześniej
miałem okazję obejrzeć tylko Dragon Ball, Dragon Ball Z i Dragon Ball GT i... pierwsze trzy
odcinki Green Green, ale to było kilka lat temu. Wtedy jeszcze neta nie miałem, teraz mam i
sobie oglądam. :P Oczywiście najpierw zabrałem się za GG, teraz oglądam Love Hina i Great Teacher
Onizuka (też super).


Jak już zabrałeś się do oglądanie różnego anime, moge ci też zaproponować Onegai Teacher i Onegai Twins (to drugie jest chyba lepsze ,ale lepiej obejrzeć to pierwsze ,bo jest troszke powiązane :P).Co do GTO kiedyś oglądałem na Hyperze.Te jego metody nauczania ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 20:21, Luke Shadow napisał:

Nigdy nie widziałem Agenta Aika, zresztą jestem nowy w tych klimatach.

No tak właśnie mnie troszkę zdziwił twój post o Green Green bo choćbym kół głową ścianę nie mogłem sobie przypomnieć żadnych twoich wcześniejszych postów. No to w takim razie WITAJ WŚRÓD MANGOWEJ BRACI :-)

Dnia 31.08.2007 o 20:21, Luke Shadow napisał:

Great Teacher Onizuka (też super).

Bez dwóch zdań. Na hyperze oglądałem kiedy nadawali i nie dość że kupę śmiechu miałem to i sporo refleksji. to anime pamiętam najbardziej z tego że jak wpadł do mnie na tydzień kuzyn to sobie nockami oglądaliśmy powtórki na Hyperze. Jeśli kuzyn zaczynał wątpić w to że Onizuka się wykaraska z kłopotów ja zawsze powtarzałem "Nie martw się ten facet jest NIE-DO-ZDARCIA" I miałem rację XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 20:25, Hubi Koshi napisał:

No to w takim razie WITAJ WŚRÓD MANGOWEJ BRACI :-)

Już nawet przypiąłem sobie ten temat. :D

Nertis
Jak obejrzę do końca te dwa to pogadamy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 20:36, Luke Shadow napisał:

Jak obejrzę do końca te dwa to pogadamy. :P


Heh.Ja już nie mam co oglądać :/(nie znam już żadnych dobrych tytułów w stylu Ecchi).Teraz zaczołem oglądać na kreskowka.pl Full Metal Alchemist.Też ciekawe anime ,ale wole widok cycuszków i kopniaków za podglądanie ,itp. ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 13:56, Alamut napisał:

Finał pojedynku Seras z Kapitanem wypada interesująco. Trochę historii holocaustu (nazistowskie
złoto) i interesujacy pokaz umiejetności Victorii.

Heh wstyd przyznać, ale dopiero teraz położyłem na tym chapterze łapy, heh sposób w jaki go wykończyli jest autentycznie przepiękny, mi tam się osobiście "ząbkowanie" podobało. Poza tym chyba już wiem czemu Alucard ma nierówno pod sufitem. Victoria pożarła jak do tej pory tylko jedną "duszę" Bernadotto, a gościu nawija jak najęty. Pomyśl sobie co musi mieć Alucard z setkami NIE tysiącami dusz w sobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<krzywi się>... <Mooocno się krzywi>
Faktycznie zakończenie Green Green SUX... przynajmniej po części... Rany to jest komedia, a tu wyjeżdżają z jakimś melodramatem i hardcorem ogólnym. Grrrrr... chociaż jest pewien delikatny urok w tym zakończeniu, no i Yuusuke nie będzie miał problemów jeśli chodzi o Futabę... Sam nie za bardzo wiem co myśleć o tym zakończeniu, ale klimat tych odcinków powyżej jedynastki to autentycznie nie jest ta odjechana komedia, którą zacząłem oglądać. Za ciężki moim zdaniem, nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 02:34, Hubi Koshi napisał:

<krzywi się>... <Mooocno się krzywi>

Tak jak każdy po obejrzeniu całości. :P

Dnia 01.09.2007 o 02:34, Hubi Koshi napisał:

no i Yuusuke nie będzie miał problemów jeśli chodzi o Futabę...

A oglądałeś 13 odcinek, Erolutions? Bo tam relacje Yusuuke i Futaby zostają wyjaśnione. Tak w ogóle to powinni zrobić drugą serię Green Green, albo coś w tym stylu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 10:09, Luke Shadow napisał:

A oglądałeś 13 odcinek, Erolutions? Bo tam relacje Yusuuke i Futaby zostają wyjaśnione. Tak
w ogóle to powinni zrobić drugą serię Green Green, albo coś w tym stylu. :D


Czytałem kiedyś na jakimś forum ,że ma (miała) być 2 seria ,ale to tylko plotki ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się