Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2011 o 11:10, Piotrbov napisał:

Ja tam się zrywam z zajęć tylko na jeden dzień, czwartek. Po koncercie o 5:20 mam TLK
do Warszawy i w Wawie będę koło 8:00 i spokojnie zdążę na piątkowe zajęcia.

^^ nice, ogólnie nad takim pomysłem też myślałem, jednak zastanawiając się nad tym głębiej, potrzebowałbym jakieś kompana, a znając życie na pewno nikt na taki pomysł nie poleci ;<. W sumie póki muszą mi gips ściągnąć, a do 19 jeszcze trochę czasu jest ( w sumie to nie wiem do kiedy bilety sprzedają?) więc może się coś jeszcze w tym temacie wymyśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2011 o 14:27, Lex napisał:

Dwa finałowe epy Madoki zostaną wyemitowane 22. kwietnia. \(^.^)/
http://www.animenewsnetwork.com/news/2011-04-10/madoka-magica-anime-to-resume-on-april-21

Hurra! XD
Ciekawe czy oryginalne wersje zostaną kiedyś wypuszczone jako nieoficjalny bonus?

Tak przy okazji wyszedł 2 (14 jeśli liczyć łącznie z 1 sezonem) epek Kämpfer für die Liebe, głównie fanservice + trochę humoru, nic specjalnego ale jeśli komuś podobała się pierwsza seria to pewnie zechce obejrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nichijou ep2

"Randomness has never been this epic!" - jak to podsumował jeden z userów.
Napiszę tylko tyle, scena pościgu była tak epicko śmieszna, że po skończonym epku musiałem czyścić monitor z kawy. KyoAni ze swoim tytułem ma szanse zdetronizować Azumangę, IMO.

Mam rozumieć, że te dwa ostatnie epki Madoki mają być wypuszczone tego samego dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maria+Holic Alive ep1
Nareszcie miałem okazję zobaczyć owy odcinek, i muszę powiedzieć, że udało się utrzymać poziom poprzednich jednego sezonów (chociaż wydawało mi się bardziej przegadanie niż S1, ale to chyba tylko ja).

I taka ciekawostka: pytanie o drugi sezon Maria+Holic było moim pierwszym postem w tym temacie. Najs. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2011 o 21:15, Hubi_Koshi napisał:

Ciesz się albowiem przynoszę dobrą nowinę :-3
http://www.fanfiction.net/s/6556187/20/

Yay! XD

In Flight c20

Spoiler

Pierwsza myśl - scena z biedną Akitsu-chan faktycznie jak żywo przypominała to przez co przechodziła Chachamru XD W miarę jak Shirou kontynuował te swoje eksperymenty biedactwu przegrzały i przepaliły się wszystkie obwody XD Awwww, to było naprawdę słodkie <3
Druga myśl - Shirou miał więcej szczęścia niż rozumu że Tsukiumi przeoczyła te eksperymenty bo tym razem jego wierny ochroniarz nie był w formie aby go wybronić przed tym co bez wątpienia by nastąpiło ;P
Trzecia myśl - naprawdę, naprawdę żałowałem że Shirou nie skrócił Junichi''ego o głowę :/ What an asshole <zgrzyta zębami> Takie coś lepiej jest wyeliminować wcześnie niż dać mu szansę na skrzywdzenie kolejnej kobiety :/
Czwarta myśl - ostatnia scena... Jej początkowy opis przypominał mi jakąś wyjątkowo wymyślną (i równie sadystyczną) torturę, coś na temat czego człowiek nie może się nawet wyżalić bo od nikogo nie otrzyma żadnego współczucia. Dotyczy to jedynie początku sceny bo gdy opis dotarł do Uzume zmieniłem zdanie... Przynajmniej na tyle na ile zdążyłem je zmienić zanim straszliwy nsebleed nie pozbawił mnie przytomności (i niemalże życia). Ten fanfic zdecydowanie można zakwalifikować jako NSFW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 12:34, Karharot napisał:

In Flight c20

Spoiler

Pierwsza myśl - scena z biedną Akitsu-chan faktycznie jak żywo przypominała to przez
co przechodziła Chachamru XD W miarę jak Shirou kontynuował te swoje eksperymenty biedactwu
przegrzały i przepaliły się wszystkie obwody XD Awwww, to było naprawdę słodkie <3


Spoiler

Zdecydowanie słodkie ^^ Ach jakie to rozkoszne było, najpierw Shirou chciał ją pocałować po prostu ot tak by sprawić jej przyjemność co samo w sobie było urocze (pierwszy pocałunek z haremetką bez taktycznej korzyści XD) potem przerwał, Akitsu zrobiło się przykro (biedactwo) a potem Shirou jej to stokrotnie wynagrodził XD Ciekawi mnie czy to budowa pod wątek seksu żeby ją uskrzydlić XD

Dnia 11.04.2011 o 12:34, Karharot napisał:

Spoiler

Druga myśl - Shirou miał więcej szczęścia niż rozumu że Tsukiumi przeoczyła te eksperymenty
bo tym razem jego wierny ochroniarz nie był w formie aby go wybronić przed tym co bez
wątpienia by nastąpiło ;P


Spoiler

Wiesz powiem ci że Shirou naprawdę mógłby być synem Minaki, w końcu ten facet to niejako narwany szalony naukowiec, a popatrz tylko na to jak Shirou o wszystkim zapomniał gdy tylko zaczął eksperymentować. Padłem kiedy dopiero po długim toku myśli uświadomił sobie CZEMU Akitsu jest cała czerwona XD

Dnia 11.04.2011 o 12:34, Karharot napisał:

Spoiler

Trzecia myśl - naprawdę, naprawdę żałowałem że Shirou nie skrócił Junichi''ego o głowę
:/ What an asshole <zgrzyta zębami> Takie coś lepiej jest wyeliminować wcześnie
niż dać mu szansę na skrzywdzenie kolejnej kobiety :/


Spoiler

Wiem też miałem do niego lekki żal o to... no, ale ciężko się nie zgodzić że porąbanie frajera na kawałki nie przyniosło by żadnych korzyści poza satysfakcją ^^; No i musiałby się potem Takami tłumaczyć XD Swoją drogą scena mi się bardzo podobało bo Shirou rzucił że chciał go zabić za to że rzucił się na "my Tsukiumi" Shirou coraz bardziej rozwija swoje uczucia dla swoich Sekirei ^^

Dnia 11.04.2011 o 12:34, Karharot napisał:

Spoiler

Czwarta myśl - ostatnia scena... Jej początkowy opis przypominał mi jakąś wyjątkowo wymyślną
(i równie sadystyczną) torturę, coś na temat czego człowiek nie może się nawet wyżalić
bo od nikogo nie otrzyma żadnego współczucia. Dotyczy to jedynie początku sceny bo gdy
opis dotarł do Uzume zmieniłem zdanie... Przynajmniej na tyle na ile zdążyłem je zmienić
zanim straszliwy nsebleed nie pozbawił mnie przytomności (i niemalże życia). Ten fanfic
zdecydowanie można zakwalifikować jako NSFW.


Spoiler

Taaa gdyby to jakiemukolwiek facetowi powiedział to współczucia by nie otrzymał, co to to nie XD Heh ja się coraz głośniej zaczynam zastanawiać czy to całe dołączenie Uzume i Chiho do haremu Shirou to tylko żart czy Gabriel szykuje nam niespodziankę XD Ach biedny Karharot w cóż też ja cię wgoniłem, same kłopoty przeze mnie masz XD Haha ale będzie rozkosznie kiedy Kazehana wstanie i zacznie się hardcore. Swoją drogą ciekawi mnie jak Haruka i Kuno zareagują (bo to pewnie ich Yukari chciała przedstawić) kiedy się dowiedzą że Shirou to ten psychopatyczno-sadystyczny Ashikabi of the North XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych, jest już Blu-Ray 3 epizodu Gundam Unicorn. Szkoda tylko, że na zakończenie serii przyjdzie nam poczekać przynajmniej do jesieni 2012 skoro wychodzą po dwa odcinki na rok :/

20110411175331

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 18:02, necron1501 napisał:

Laura i scena w 9 ep jest przepiękna :D

Laura po prostu zdominowała tamten odcinek. Ona i Char to według mnie najlepsze dziewczyny z tej serii (niestety i tak Houki wydaje się być najbardziej prawdopodobną opcją, jeśli nowelki kiedyś się skończą). Oby tylko zrobili drugi sezon, gdy nazbiera się dostatecznie dużo materiału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 18:02, necron1501 napisał:

Laura i scena w 9 ep jest przepiękna :D

Bez dwóch zdań :-3 Laura to w ogóle słodka dziewczyna... o ile nie jest w Battle Modzie bo wtedy jest Badass dziewczyną, czyli Win Win kind of situation XD A razem z Charlotte to już w ogóle wymiatają
http://img4.gelbooru.com//images/887/20cb5aa14c21ed36b07a8e420cfd142c.jpg?1086943

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 18:10, Hubi_Koshi napisał:

> Laura i scena w 9 ep jest przepiękna :D
Bez dwóch zdań :-3 Laura to w ogóle słodka dziewczyna... o ile nie jest w Battle Modzie
bo wtedy jest Badass dziewczyną, czyli Win Win kind of situation XD A razem z Charlotte
to już w ogóle wymiatają
http://img4.gelbooru.com//images/887/20cb5aa14c21ed36b07a8e420cfd142c.jpg?1086943


Co fakt to fakt. Ja nawet gdy miałem do wyboru na http://www.internationalsaimoe.com/ wybór Haruhi, lub jednej z tych dziewczyn, to z ciężkim sercem, bojąc się o swoje zdrowie nie wybierałem Haruhi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 18:16, Piotrbov napisał:

Co fakt to fakt. Ja nawet gdy miałem do wyboru na http://www.internationalsaimoe.com/
wybór Haruhi, lub jednej z tych dziewczyn, to z ciężkim sercem, bojąc się o swoje zdrowie
nie wybierałem Haruhi.

[macha ręką zniesmaczony] Haruhi jest przereklamowana, jeśli chcesz zobaczyć prawdziwe Sociopathic Crazy Awesome zacznij czytać fanfica NGE - Nobody Dies, Ayanami Rei z tego fica wdeptała by Haruhi w ziemię w każdej kategorii XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 18:21, Hubi_Koshi napisał:

[macha ręką zniesmaczony] Haruhi jest przereklamowana, jeśli chcesz zobaczyć prawdziwe
Sociopathic Crazy Awesome zacznij czytać fanfica NGE - Nobody Dies, Ayanami Rei z tego
fica wdeptała by Haruhi w ziemię w każdej kategorii XD


Jeśli jest to w formie książkowej to biorę. W innym przypadku odpada. Ja na kompie nie czytam, ogólnie wtedy, jakoś nie mogę się na fabule skupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 18:24, Piotrbov napisał:

Jeśli jest to w formie książkowej to biorę. W innym przypadku odpada. Ja na kompie nie
czytam, ogólnie wtedy, jakoś nie mogę się na fabule skupić.

Możesz sobie wydrukować... ech ja was na-kompo-nie-czytaczy zupełnie nie rozumiem, jakieś wyimaginowane problemy macie... Nawet nie wiecie ile dobrego tracicie...
http://www.fanfiction.net/s/5579457/1/NGE_Nobody_Dies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 18:27, Hubi_Koshi napisał:

Możesz sobie wydrukować... ech ja was na-kompo-nie-czytaczy zupełnie nie rozumiem, jakieś
wyimaginowane problemy macie... Nawet nie wiecie ile dobrego tracicie...
http://www.fanfiction.net/s/5579457/1/NGE_Nobody_Dies


No cóż... Ja jakoś nie mogę się wczuć gdy nie mam tekstu pisane na kartce. A po za tym, czy nie znając w ogóle uniwersum NGE będę mógł spokojnie to czytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 18:29, Piotrbov napisał:

No cóż... Ja jakoś nie mogę się wczuć gdy nie mam tekstu pisane na kartce. A po za tym,
czy nie znając w ogóle uniwersum NGE będę mógł spokojnie to czytać?

Mało praktyki Padawan, za mało praktyki, czytaj i się przyzwyczaisz. Mhm [zastanawia się] wiedz by się przydała, żeby móc sobie porównać jak wygląda ten świat a jak ten z serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

In Flight c20

Dnia 11.04.2011 o 17:06, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Zdecydowanie słodkie ^^ Ach jakie to rozkoszne było, najpierw Shirou chciał ją pocałować po prostu ot tak by sprawić jej przyjemność co samo w sobie było urocze (pierwszy pocałunek z haremetką bez taktycznej korzyści XD) potem przerwał, Akitsu zrobiło się przykro (biedactwo) a potem Shirou jej to stokrotnie wynagrodził XD Ciekawi mnie czy to budowa pod wątek seksu żeby ją uskrzydlić XD


Spoiler

Prana exchange a la Rin? XD

Dnia 11.04.2011 o 17:06, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Wiesz powiem ci że Shirou naprawdę mógłby być synem Minaki, w końcu ten facet to niejako narwany szalony naukowiec, a popatrz tylko na to jak Shirou o wszystkim zapomniał gdy tylko zaczął eksperymentować. Padłem kiedy dopiero po długim toku myśli uświadomił sobie CZEMU Akitsu jest cała czerwona XD


Spoiler

Taaa. Pod pewnymi względami Shirou rywalizuje bystrością z ciężarówką cementu... Pierwszy przypadek w którym syn Szalonego Naukowca został Szalonym Magiem XD

Dnia 11.04.2011 o 17:06, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Wiem też miałem do niego lekki żal o to... no, ale ciężko się nie zgodzić że porąbanie frajera na kawałki nie przyniosło by żadnych korzyści poza satysfakcją ^^;


Spoiler

Jemu nie, wielu innym osobom (przede wszystkim kobietom) jak najbardziej.

Dnia 11.04.2011 o 17:06, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

No i musiałby się potem Takami tłumaczyć XD


Spoiler

Tłumaczyć? Wątpię. Co najwyżej złożyć raport, jego mamusia nie jest osobą na której dekapitacja jakiegoś frajera zrobiłaby specjalnie wrażenie XD

Dnia 11.04.2011 o 17:06, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Heh ja się coraz głośniej zaczynam zastanawiać czy to całe dołączenie Uzume i Chiho do haremu Shirou to tylko żart czy Gabriel szykuje nam niespodziankę XD


Spoiler

Ta scena została akurat dosyć wiernie przeniesiona z mangi (-cała reszta haremu) więc możliwe że ma to jedynie pomóc we wprowadzeniu Kazehany. Co do samej Uzume... Chciałbym żeby Shirou wykazał się jakąś inicjatywą i zaoferował jej swoją pomoc bo póki co jego podejście do innych Sekireiek jest zbyt zimne, tak jakby od czasu tamtej dyskusji z Miyą z niewiadomych przyczyn postanowił iść zgodnie z planem Minaki i traktować inne Sekirei według reguł gry - jako nieuniknione przeciwniczki.

Dnia 11.04.2011 o 17:06, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Ach biedny Karharot w cóż też ja cię wgoniłem, same kłopoty przeze mnie masz XD


Spoiler

Cóż, są gorsze sposoby na zejście z tego świata więc nawet nie mam o to zbytnich pretensji ;P

Dnia 11.04.2011 o 17:06, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Swoją drogą ciekawi mnie jak Haruka i Kuno zareagują (bo to pewnie ich Yukari chciała przedstawić) kiedy się dowiedzą że Shirou to ten psychopatyczno-sadystyczny Ashikabi of the North XD


Spoiler

Z tego akurat Shirou może się wykręcić potwierdzając że owszem, on jest psychopatą ale za sadyzm odpowiada jego siostra XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 18:41, Karharot napisał:

In Flight c20

Spoiler

Prana exchange a la Rin? XD


Spoiler

Yup, chociaż wątpię żeby Akitsu zareagowała w sposób podobny do Rin, będzie wręcz przeciwnie :-3 Już sobie mogę wyobrazić te łzy radości.

Dnia 11.04.2011 o 18:41, Karharot napisał:

Spoiler

Taaa. Pod pewnymi względami Shirou rywalizuje bystrością z ciężarówką cementu... Pierwszy
przypadek w którym syn Szalonego Naukowca został Szalonym Magiem XD


Spoiler

Cóż dobrze chociaż że ma tylko momenty takiej bęcwałowatości, np. zorientował się czemu Akitsu nagle przeskoczyła na Master, ogólnie nie jest z nim źle, chyba że się na czymś mocno skupi XD Haha taaa Szaleństwo idzie po genach. Przynajmniej Jego eksperymenty doprowadzą do szczęścia Akitsu, a nie masakry Sekirei.

Dnia 11.04.2011 o 18:41, Karharot napisał:

Spoiler

Jemu nie, wielu innym osobom (przede wszystkim kobietom) jak najbardziej.


Spoiler

True enough, w to że po prawie zostaniu zarąbanym stanie się lepszym człowiekiem raczej wątpię

Dnia 11.04.2011 o 18:41, Karharot napisał:

Spoiler

Tłumaczyć? Wątpię. Co najwyżej złożyć raport, jego mamusia nie jest osobą na której
dekapitacja jakiegoś frajera zrobiłaby specjalnie wrażenie XD


Spoiler

Prawda, ale niby MBI miało by jakieś problemy prawne i w ogóle gdyby Ashikabi zginął więc mogła by być ciut poirytowana XD Chociaż po dowiedzeniu się więcej o frajerze pewnie by zleciła pozbycie się zwłok i po sprawie.

Dnia 11.04.2011 o 18:41, Karharot napisał:

Spoiler

Ta scena została akurat dosyć wiernie przeniesiona z mangi (-cała reszta haremu) więc
możliwe że ma to jedynie pomóc we wprowadzeniu Kazehany. Co do samej Uzume... Chciałbym
żeby Shirou wykazał się jakąś inicjatywą i zaoferował jej swoją pomoc bo póki co jego
podejście do innych Sekireiek jest zbyt zimne, tak jakby od czasu tamtej dyskusji z Miyą
z niewiadomych przyczyn postanowił iść zgodnie z planem Minaki i traktować inne Sekirei
według reguł gry - jako nieuniknione przeciwniczki.


Spoiler

Tyaaa w mandze Minato przynajmniej nie miał na sobie całego swego haremu plus dwójki gości, Shirou ma naprawdę z lekka przewalone. Co do Uzume to relacja między nimi jest bardziej jak jeden profesjonalista do drugiego, on nie wtrąca się w jej sprawy, a ona w jego i tak sobie obok siebie żyją. Poza tym nie wie przecież że Higa ją szantażuje, uważa po prostu że Uzume stara się jak najlepiej walczyć dla swojej Ashikabi i nie oskarża ją o używanie paskudnych metod. Ogólnie Shirou stara się od tego całego bałaganu zdystansować, zresztą on nawet przed rozmową z Miyą je tak traktował, dla niego była to w końcu tylko powtórka z Grail War, a podczas rozmowy z Miyą i tak mu powiedziała że nawet zabicie Minaki by nic nie dało. On zwyczajnie stara się zdystansować i w miarę spokojnie sobie żyć nie ryzykuj życia osób sobie bliskich, ani specjalnie nie krzywdząc innych.

Dnia 11.04.2011 o 18:41, Karharot napisał:

Spoiler

Cóż, są gorsze sposoby na zejście z tego świata więc nawet nie mam o to zbytnich pretensji
;P


Spoiler

W sumie w sumie, można się na przykład dostać w łapy mściwej siostry XD

Dnia 11.04.2011 o 18:41, Karharot napisał:

Spoiler

Z tego akurat Shirou może się wykręcić potwierdzając że owszem, on jest psychopatą
ale za sadyzm odpowiada jego siostra XD


Spoiler

Taaaaak i jestem absolutnie przekonany że im po tej informacji ulży i się uspokoją ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się