Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2011 o 15:42, Pablo_Querte napisał:

Szkoda, że jakoś nie jest zbyt znane.


Nom, tak to bywa. Dla mnie T&B jest tak samo o superbohaterach, jak Madoka o Mahou Shoujo.
Możliwe, że te reklamy odstraszają, lecz po raz pierwszy oglądam z wielką przyjemnością reklamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2011 o 15:21, Piotrbov napisał:

Tiger and Bunny ep. 20

Kurczę, te anime staje się coraz lepsze i lepsze. Jak dla mnie jedno z lepszych anime
całego roku, a już na pewno sezonu.

Fakt :]
Seria jest naprawdę bardzo dobra :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CO TO BYŁO!!!?
<wraca do siebie>
Aha, Redline ;] Film masakra. Potężny niczym tornado, wybuchowy jak nitrogliceryna, szybszy niż seria z miniguna. A poza tym genialnie wygląda.


Widzieliście to? http://www.youtube.com/watch?v=sRgOvzFqgBA&feature=related Jakiś wczesny trailer chyba, ale również nieźle się prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2011 o 22:46, Lex napisał:

*Chart update*

Remake Hunter x Hunter?! Super, stara seria i ovy były świetne, więc nową obejrzę na pewno. Zwłaszcza że w starych seriach zanimowana jest jedynie połowa wszystkich chapterów (jest teraz 311 i nadal wychodzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2011 o 22:46, Lex napisał:

*Chart update*

Wciąż widzę tylko dwie serie godne śledzenia... reszta wciąż biedna ;/

Dobrze ,że na takie właśnie okazje (czyt. beznadziejne sezony) mam w zanadrzu kilka płytek z dobrymi seriami do zobaczenia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2011 o 22:46, Lex napisał:

*Chart update*


Persona 4... Fate/Zero...Gundam Unicorn...Seitokai Yakuindomo...
Cóż widzę, że jesienią będę miał czas dokończyć kilka porzuconych/plan to watch serii bo poza ww. tytułami nie widzę nic specjalnego ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 18:42, Dared00 napisał:

xxxHolic - co to? Warto?


Zacząłem czytać, ale jakoś mnie nie porwało, jakieś takie... dziwne. Ot może początek jest tylko taki, pytaj Galada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No. Zacząłem wreszcie czytać Fate/Zero. Póki co jestem w połowie pierwszego tomu, ale wydaje się być całkiem niezłe. Po prologu zbierałem szczękę z podłogi. Może uda mi się skończyć nowelki przed wyjściem anime. Co ja gadam, muszę je skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 23:17, heyboy napisał:

No. Zacząłem wreszcie czytać Fate/Zero. Póki co jestem w połowie pierwszego tomu, ale
wydaje się być całkiem niezłe. Po prologu zbierałem szczękę z podłogi. Może uda mi się
skończyć nowelki przed wyjściem anime. Co ja gadam, muszę je skończyć.

Ja tam wolę poczekać na anime. Zobaczyć to wszystko w ruchu + muzyka da jeszcze lepsze wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 00:04, Pablo_Querte napisał:

Ja tam wolę poczekać na anime. Zobaczyć to wszystko w ruchu + muzyka da jeszcze lepsze
wrażenia.

Żeby tylko adaptacja okazała się wierna i żebyśmy dostali dużo odcinków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 23:17, heyboy napisał:

No. Zacząłem wreszcie czytać Fate/Zero. Póki co jestem w połowie pierwszego tomu, ale wydaje się być całkiem niezłe. Po prologu zbierałem szczękę z podłogi. Może uda mi się skończyć nowelki przed wyjściem anime. Co ja gadam, muszę je skończyć.

Połowa pierwszego tomu? Na razie jesteś w najnudniejszej (jeśli można użyć takiego słowa) części całości :) Akcja naprawdę nabiera tempa dopiero w 4 rozdziale i nie traci go do końca :)

-> Pablo_Querte
Czytając nowelki miałbyś zabawę dwa razy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 02:13, heyboy napisał:

Żeby tylko adaptacja okazała się wierna i żebyśmy dostali dużo odcinków :)

Robi ufotable, więc nie ma się o co bać. Co innego jakby Deen się za to zabrało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się