Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2011 o 20:09, T3de napisał:

Zareklamujecie mi jakos serial DMC? Znajomy sie jara niemiłosiernie ale jakos do mnie
to trafic nie moze. Jak z klimatem? Trzyma to co daje nam seria gier? I czy wogole jest
po co ogladac czy tylko strata czasu?

Jeśli jesteś jakimś ekstremalnym fanem gry to może sobie zobacz. Do innych to nie trafia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 00:55, Karharot napisał:

Żeby nie był to kompletny off-top - wiadomo Ci coś na temat kolejnego chaptera IF czy
autor wsiąkł kompletnie?

Okej checknąłem, od ósmego Sierpnia gość jest z powrotem w Stanach, ma jeszcze jakieś tam rzeczy do załatwienia ale niedługo zabierze się na nowo za fica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 10:47, Hubi_Koshi napisał:

Okej checknąłem, od ósmego Sierpnia gość jest z powrotem w Stanach, ma jeszcze jakieś tam rzeczy do załatwienia ale niedługo zabierze się na nowo za fica.

To dobra informacja :)
Oby sobie dobrze wypoczął i wrócił do pisania chapterów na poprzednim poziomie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugi sezon Amagami SS został oficjalnie zapowiedziany. d(>.<)b Ciekawe tylko do kogo będzie zarywać ultimate perv... znaczy się Junichi. Ja chcę pełnoprawny arc Risy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 12:39, Lex napisał:

Drugi sezon Amagami SS został oficjalnie zapowiedziany. d(>.<)b

?? Wydawało mi się że pierwsza seria pokryła już wszystko co się dało?

Dnia 13.08.2011 o 12:39, Lex napisał:

Ciekawe tylko do kogo będzie zarywać ultimate perv... znaczy się Junichi. Ja chcę pełnoprawny arc Risy!

Me want Miya! Choć nie musi być jako cel zalotów XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakonczyłem oglądać wszystko co, zostało zanimowane do tej pory jeśli chodzi o Haruhi. już po obejrzeniu pierwszej seri wiedziałem że mam do czynienia ze świetnym anime, na drugą serię spuszczę zasłone milczenia, kto widział wie o co chodzi. Powiem jedynie że bardziej podobała mi się ta 25 odcinkowa seria ONA, niż ta 2 seria. Jednak to dopiero film wgniótł mnie w fotel i sprawił że z zapartym tchem oglądałem każdą kolejną minutę filmu, no i nie spodziewałem się że moja ulubiona postać z tego uniwersum Yuki Nagato odegra tam taką rolę. Tak czy siak poza drugą serią nie żałuję żadnej minuty poświęconej przygodom Haruhi i brygady sos.

PS. Pablo_Querte dzięki że zawruciłeś mnie w porę na właściwy tor. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, a widzisz :D Szybko ci to poszło, teraz czekają cię lata posuchy jak resztę fanów Haruhi :/ A Haruhi-chan faktycznie świetna, polecam zabrać się za mangę (chociaż przetłumaczone tylko 2 tomy). Jak nie będziesz mógł znaleźć to ci podeślę. Druga seria, no cóż strasznie zmarnowany potencjał. Tyle czekania i ponad połowa serii zmarnowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 19:00, Pablo_Querte napisał:

Hah, a widzisz :D Szybko ci to poszło, teraz czekają cię lata posuchy jak resztę fanów
Haruhi :/ A Haruhi-chan faktycznie świetna, polecam zabrać się za mangę (chociaż przetłumaczone
tylko 2 tomy). Jak nie będziesz mógł znaleźć to ci podeślę. Druga seria, no cóż strasznie
zmarnowany potencjał. Tyle czekania i ponad połowa serii zmarnowana.

Ślicznie poproszę mangę ;) Kontakt w podpisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

konwerterowal ktos kiedys pliki video? chcialbym skonwerterowac kilka anime tak zeby mi na komorce odtworzylo (niestety o ile galaxy ace jest fajny to strasznie sobie radzi z filmami... 640x480 zacina...)

Tylko chodzi o to zeby zostaly napisy w przypadku gdy nie sa hardsubbowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 19:00, Pablo_Querte napisał:

Hah, a widzisz :D Szybko ci to poszło, teraz czekają cię lata posuchy jak resztę fanów
Haruhi :/ A Haruhi-chan faktycznie świetna, polecam zabrać się za mangę (chociaż przetłumaczone
tylko 2 tomy). Jak nie będziesz mógł znaleźć to ci podeślę. Druga seria, no cóż strasznie
zmarnowany potencjał. Tyle czekania i ponad połowa serii zmarnowana.


Za mange poniekąd się wziołem, ale zaczołem od spinnofu poświęconego Yuki, niemniej z mangą napewno się zapoznam.

PS. Mangę już chyba znalazłem, bo pewnie chodzi ci o te 24 chaptery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

da sie jakos "wyjac" suby z pliku i przeniesc do pliku txt? bo juz nie wiem jak to mozna by przekonwerterowac zeby napisy zostaly w tych plikach .mkv

Jakbym mial napisy obok w pliku txt to nie ma problemu, ale tak to jestem w kropce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 20:53, diablolod napisał:

da sie jakos "wyjac" suby z pliku i przeniesc do pliku txt? bo juz nie wiem jak to mozna
by przekonwerterowac zeby napisy zostaly w tych plikach .mkv

Jeśli mówimy o plikach w kontenerze MKV to użyj mkv extrector''a (mkvtool)albo MKVcleaver( można kilka plików naraz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2011 o 21:54, nightfaler napisał:

Jeśli mówimy o plikach w kontenerze MKV to użyj mkv extrector''a (mkvtool)albo MKVcleaver(
można kilka plików naraz)


Jeszcze nie sprawdzilem, ale wielkie dzieki z gory :) Anime na komorce ulatwi mi zycie jako ze bywam po 13 godzin w samochodzi non stop i nie mam co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 22:45, diablolod napisał:

Jeszcze nie sprawdzilem, ale wielkie dzieki z gory :) Anime na komorce ulatwi mi zycie
jako ze bywam po 13 godzin w samochodzi non stop i nie mam co robic...

Dopóki są to softsuby zawsze dasz rade je wyciągnąć.
btw. rozumiem wybrać się gdzieś dalej za granice wtedy te 13 godzin są jakoś usprawiedliwione. Ale ty sobie BYWASZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2011 o 23:25, nightfaler napisał:

Dopóki są to softsuby zawsze dasz rade je wyciągnąć.


Hardsubow nie potrzebuje wciagac... w koncu sa tam na stale wiec po konwerterowaniu na telefon dalej beda czyli dla mnie to tylko mniej roboty.

Dnia 13.08.2011 o 23:25, nightfaler napisał:

btw. rozumiem wybrać się gdzieś dalej za granice wtedy te 13 godzin są jakoś usprawiedliwione.
Ale ty sobie BYWASZ?


Jakby to wytlumaczyc... no to prosto z mostu. Jezdze na Ukraine w celach zarobkowych, mowi Ci to cos? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2011 o 15:21, Piotrbov napisał:

Tiger and Bunny ep. 20

Kurczę, te anime staje się coraz lepsze i lepsze. Jak dla mnie jedno z lepszych anime
całego roku, a już na pewno sezonu.

Szkoda, że jakoś nie jest zbyt znane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się