Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 15.02.2012 o 23:20, MisticGohan_MODED napisał:

> Moja przyjaciółka jest wielką fanką "Czarodziejek z księżyca" czy w Polsce dostane
gdzieś
> na dvd?
Na kasetach napewno ,tylko tak... z DVD to kojarze tylko film "Heart in Ice" bodajrze
z serii S ;/

Dobra, to na VHS gdzie? Odtwarzacz się znajdzie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olać anime! Japończyki właśnie dostaną Pucionga Tumka! Puciong Tumek OP.

Ja tam tylko drugie sezony Fejta i Zumbie. Ale i tak pewnie się skończy na milionie ongoingów na MALu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2012 o 19:37, Mysterum napisał:

Na 100% interesują mnie
Fate/Zero
Tasogare Otome x Amnesia
OVA Another
Może coś będzie z:
Ozuma
Hyou-ka
Sankarea
Mam też nadzieję że filmowe zakończenie Negimy wyjdzie na płytach w tym sezonie ale to może się okazać zbytnim optymizmem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2012 o 19:37, Mysterum napisał:


Hmmm....

Kore wa Zombie Desu Ka? - zombie, nekromanci, wampiry ninja, ninja rzucający zupkami chińskimi, mahou shoujo...ten mix jest tak nieziemsko porąbany że to zdecydowany must watch dla mnie.
Fate/Zero - taka tam mało popularna seria, ponoć nawet ujdzie w bólu to zapewne obejrzę.
Tasogore Otome x Amnesia - całkiem ciekawy opis, jakoś nigdy nie mogłem się oprzeć historiom z duchami.
Eureka Seven Ao - no cóż, must watch i tyle.
Haiyore! Nyaruko-san - ciekawe czy to znowu będzie taka krótka flashowa historia odzwierciedlająca niektóre wydarzenia z noweli czy tym razem pełnoprawne Anime. Bo ja się nie obrażę na fajną adaptację z moe Cthulhu w roli głównej :D
Yondemasuyo, Azazel-san - genialna seria więc mogę tego OAD obejrzeć ^^

Teraz liczę na to że dostanę jeszcze z 2-3 fajne serie które po opisie nie wydają się zbyt ciekawe i mam zapewniony całkiem udany sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2012 o 23:14, Daronn_Darker napisał:

Moja przyjaciółka jest wielką fanką "Czarodziejek z księżyca" czy w Polsce dostane gdzieś
na dvd?


A chce mieć polskie głosy czy nie? Bo dvd z polskim glosem to tylko "home-made" ;)
Na intenecie można znaleźć tvripy Czarodziejek z księżyca z nowej reemisji na TV4 (iles tam odcinkow z 1 serii ?)
z starszych emisji pewnie tez sie znajdzie.
Jak japonskie z napisami to latwiej dostepne bedzie takie wydanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 21:19, Hubi_Koshi napisał:

Heh zainteresowałem się ostatnio Five Star Stories i... normalnie w tej mandze są chyba
NajTrapniejsze z Trapów.


Nie wiem co jest bardziej przerażajace. Momenty "It''s a TRAP!" następujące po sobie jeden za drugim, zarówno w anime jak i w mandze (bardziej), czy też fakt, że to chyba pierwsza seria jaką udało mi się Ciebie zainteresować bez dłuższego marudzenia xD
Mimo wszystko dzięki wielkie, że znalazłeś tę mangę, a Kosmitus zasłużył na premię (gdyby był opłacany) za OVA-kę. I pomysleć, że fajne AMV rozbudziło zainteresowanie i niejasne wspomnienia z dziecićnstwa ^^
http://www.youtube.com/watch?v=mkcQv3pXnTQ&feature=g-hist&context=G2a2ae66AHTz108QABAA

A odnośnie rozkładu jazdy na wiosnę:

Fate/Zero - mus
Zetman - ciekaw jestem czy genialna manga dostanie godne jej anime
Sankarea - jak wyżej, ale z mniejszym fanatyzmem i bardziej obojętnie
Nadia Remastered - przecież się na tej serii wychowałem!
Arashi no Yoru ni - dawno nie oglądałem praawdziwej bajki, a ta tutaj brzmi ciekawie i wygląda na to, że kreska też będzie inna
Tasogare OtpmexAmnesia - interesujący opis, albo zdjecie dekoltu jedno z dwóch xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 00:46, Alamut napisał:

Nie wiem co jest bardziej przerażajace. Momenty "It''s a TRAP!" następujące po sobie jeden za drugim, /.../ I pomysleć, że fajne AMV rozbudziło zainteresowanie i niejasne wspomnienia z dziecićnstwa ^^

Nie wiem czy fakt że tak sympatycznie się z Tobą w tym temacie rozmawia jest dowodem na to że trauma z dzieciństwa już Ci przeszła czy też wręcz przeciwnie ;P

Dnia 17.02.2012 o 00:46, Alamut napisał:

Tasogare OtpmexAmnesia - interesujący opis, albo zdjecie dekoltu jedno z dwóch xD

Fotki właścicielki dekoltu Yuuko-san poniżej (I want to be haunted too)
spoilery z 1 chaptera mangi

20120217012040

20120217012053

20120217012109

20120217012123

20120217012135

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 01:29, Karharot napisał:

Nie wiem czy fakt że tak sympatycznie się z Tobą w tym temacie rozmawia jest dowodem
na to że trauma z dzieciństwa już Ci przeszła czy też wręcz przeciwnie ;P

W dzieciństwie liczyły się tylko mechy i walki, cała ta love story to wątek poboczny... wtedy ;] Teraz to całkiem ciekawe wszystko, ale autor w projektach postaci miejscami wynosi pojęcie "androgeniczny" na nowe wyżyny ^^ Na szczęście czytelnik nie jest jedynym, który potem pyta zdziwiony "WHAT?! That''s a guy?!" xD Powinieneś też zacząć czytać ^^

Dnia 17.02.2012 o 01:29, Karharot napisał:

Fotki właścicielki dekoltu Yuuko-san poniżej (I want be haunted too)
spoilery z 1 chaptera mangi

Pierwszy obrazek jest co prawda ciut surrealistyczny (dziewczyna w objęciach trupa), ale kreska mi się podoba ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 01:54, Alamut napisał:

W dzieciństwie liczyły się tylko mechy i walki, cała ta love story to wątek poboczny... wtedy ;]

Taa. "Get to the good parts already!" zmienia znaczenie wraz z wiekiem widza ;P

Dnia 17.02.2012 o 01:54, Alamut napisał:

Powinieneś też zacząć czytać ^^

Kreska tak średnio mi podchodzi (trochę zbyt archaiczna jak na mój gust) no i moja lista tytułów oczekujących na przerobienie jest koszmarnie długa ale może kiedyś sprawdzę ;)

Dnia 17.02.2012 o 01:54, Alamut napisał:

Pierwszy obrazek jest co prawda ciut surrealistyczny (dziewczyna w objęciach trupa),

Dziewczyna w objęciach trupa? Mi się wydawało że na odwrót... Śmierć przez uduszenie to ponoć paskudna rzecz ale nie mogę się oprzeć wrażeniu że ten gość po prostu zapomniał że w przeciwieństwie do niej wciąż żyje i że powinien od czasu do czasu zaczerpnąć powietrza XD

Dnia 17.02.2012 o 01:54, Alamut napisał:

ale kreska mi się podoba ^^

Autor uprzednio rysował mangi 18+ więc miał i okazję i powód aby doszlifować kreskę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Guilty Crown ep17

Spoiler

O w dupę, brak mi słów po prostu. Owszem, jest parę zgrzytów jak Arisa która wchodzi w total slut mode i Yahiro który po tylu razach nagle zaczyna mieć wątpliwości co do działań zarówno swoich jak i Shu. Za to fakt, że ni z tego, ni z owego wpadnie Gai, utnie Shu rękę i zabierze mu jego moc... zdrada uczniów była do bólu podsycana, ale pozwoliło to zapomnieć o tym, że "hej, na końcu poprzedniego odcinka wskrzesili Gai''a". Bardzo ładnie to rozegrano.

Naprawdę, od momentu gdzie scenarzyści porzucili wszelką logikę, ta seria robi się naprawdę przyjemna w odbiorze. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amagami SS+ e07

Spoiler

Jak ta wycieczka mogła zostawić swoją największą atrakcję? Co oni będą oglądać bez tej dwójki? XD
A co do ich ich metody zdobywania kasy to ciekawe jak widownia oceniłaby tentacle rape jako część przedstawienia dla przedszkolaków XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 19:32, Daronn_Darker napisał:

/.../
Nie no, może być z napisami, ale raczej polskimi. W ostateczności francuskimi.


No to znajdziesz w internecie wersję "od fanów dla fanów" z polskimi napisami, a na dvd w wlasnym zakresie:P .
5 minut powinno wystarczyć jak wiesz co i jak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 02:08, Karharot napisał:

Taa. "Get to the good parts already!" zmienia znaczenie wraz z wiekiem widza ;P

Nadal lubię naparzanie, ale odrobina głębi jest bardzo mile widziana. Chyba że mówimy o TTGL ;]

Dnia 17.02.2012 o 02:08, Karharot napisał:

Kreska tak średnio mi podchodzi (trochę zbyt archaiczna jak na mój gust) no i moja lista
tytułów oczekujących na przerobienie jest koszmarnie długa ale może kiedyś sprawdzę ;)

To chociaż obejrzyj film, który jest bardzo dobrą zachętą do czytania mangi. Jak na coś mające 23 lata wciąż zaskakuje płynnością animacji - powiem nawet, że niektóre współczesne serie są gorzej zrobione niż FSS. Oczy i fryzury części postaci to co prawda inna epoka, ale mimo wszystko fajne ^^

Dnia 17.02.2012 o 02:08, Karharot napisał:

Dziewczyna w objęciach trupa? Mi się wydawało że na odwrót... Śmierć przez uduszenie
to ponoć paskudna rzecz ale nie mogę się oprzeć wrażeniu że ten gość po prostu zapomniał
że w przeciwieństwie do niej wciąż żyje i że powinien od czasu do czasu zaczerpnąć powietrza
XD

Czy mozesz mu się dziwić? xD

Dnia 17.02.2012 o 02:08, Karharot napisał:

Autor uprzednio rysował mangi 18+ więc miał i okazję i powód aby doszlifować kreskę ;)

Zawsze to podejrzewałem! Czyli hentaje to rzeczywiście szczyt artyzmu. Pedagogom i tygodnikowi powszedniemu się to nie spodoba XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amagami SS+ ep07

Dnia 17.02.2012 o 10:33, Karharot napisał:

Spoiler

A co do ich ich metody zdobywania kasy to ciekawe jak widownia oceniłaby tentacle rape
jako część przedstawienia dla przedszkolaków XD



Spoiler

Tatusiowie pewnie byliby zachwyceni. Gorzej z mamuśkami i starszymi siostrami. Ogólnie rzecz biorąc, Junichi powinien oduczyć Kaoru tego pociągu do rzadkości. Ze względu na portfel i sytuacje jakie mają miejsce. ^^



Black Rock Shooter ep3

Spoiler

Mniej akcji, więcej developmentu. Pani Sayi najwyraźniej brakuje kilku śrubek i koniecznie chce, żeby co poniektóre dziewczęta poszły w jej ślady. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się