Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2012 o 01:19, Alamut napisał:

Nie pozostaje nam nic więcej jak zgadywać. Założę się, że kolejny niekończący się arc będzie o konflikcie Priscilla vs Clare, rozgrywającym się w masie tego czegoś o mięsnej konzystencji...

Naah, sam konflikt "psychiczny" jeśli nastąpi to zabierze max 2-3 chaptery (w końcu nie za bardzo mają o czym rozmawiać, myśli jednej to "KILL" i "I wanted to see Raki" a drugiej to "Does common sense taste good?" i "Raki smelled nice" XD), zresztą i tak byłoby to ciekawsze i bardziej produktywne bo jakby nie było opowiadałoby co się dzieje z główną bohaterką i Big Badem tej serii (lub najbliższym co na razie można tym mianem określić).

Dnia 21.02.2012 o 01:19, Alamut napisał:

Btw. czy zanim zaczęły się problemy ze stroną, nie sprawdzała ona też pisowni?

I sprawdza nadal. Na jakiś czas ta funkcja zniknęła ale teraz jest ponownie, nie jestem pewien ale coś wspólnego z tym może mieć wersja przeglądarki (sprawdzanie pisowni zniknęło mi po jednej aktualizacji FF i wróciło po kolejnej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Another Ep 07

Dnia 20.02.2012 o 23:56, ziptofaf napisał:

Spoiler

Ja to liczyłem na japońską masakrę metalowym nożem a tu nauczyciel po prostu chciał być popularny na youtube więc wrzucił poradnik dla Emo. Notabene, nie mógł sobie znaleźć czystszej metody popełnienia samobójstwa? Powiesić się czy łyknąć pół kilo tabletek nasennych?


Spoiler

Jeśli kiedykolwiek zapragniesz popełnić publiczne samobójstwo wysłuchaj mojej rady i nie rób tego poprzez przedawkowanie leków, lekarze z jakiegoś powodu dbają potem o to aby płukanie żołądka było jeszcze bardziej dokładne i nieprzyjemne niż zazwyczaj.

Dnia 20.02.2012 o 23:56, ziptofaf napisał:

Spoiler

Ci Japończycy, wszyscy by chcieli jakieś odmiany seppuku z pomocą broni białej popełniać.

Spoiler

Przebicie sobie gardła nożem było tradycyjną formą samobójstwa dla wdów które były tak przytłoczone żalem po śmierci męża że nie chciały już przebywać na tym padole (taktowni faceci wręczali swoim ukochanym specjalny nożyk na tą okazję jako podarek ślubny, miło z ich strony nie?), może ten nauczycie po latach smutnego kawalerstwa chciał odejść jako żona samuraja? XD

Dnia 20.02.2012 o 23:56, ziptofaf napisał:

Spoiler

Dla mnie to olbrzymia wtopa fabularna, gdyby nie było podanej informacji że poza Yomiyamą jest bezpieczniej to ok, potrafiłbym zrozumieć próby ratowania sytuacji i przerwania tej klątwy. Ale w obecnej formie? Toż to bzdura. Każdy normalny człowiek powinien od razu poinformować o tym swoich bliskich, pokazać archiwa udowadniające że to prawda w razie gdyby nie chcieli uwierzyć i wyprowadzić się na zawsze. Walić pracę, szkołę itd, życie jest przecież ważniejsze.


Spoiler

Dla mnie też to zachowanie (powtarzane od x lat) jest dziwaczne, rozumiem że w Japonii dbanie o własną edukację jest traktowane poważnie ale bez jaj. To mi przypomina Shirou chodzącego do szkoły po tym jak został poinformowany że może w niej zostać zabity (ponownie) tyle że tym razem jest to odstawiane na grupową skalę :/ Sam Another jednak wciąż mi się podoba, tym bardziej że główny bohater jest na swój sposób bardziej sensowny (nawet jeśli nie całkowicie normalny) niż większość klasy - on w przeciwieństwie do robiącej w gacie większości klasy wydaje się być zafascynowany tymi wydarzeniami i śmiercią niemal równie mocno co samą Mei więc aż tak bardzo nie dziwi że nie zbiera mu się na uciekanie. Klimat serii też mi się zresztą podoba a absurdalne samobójstwo nauczyciela nie zepsuło mi zabawy bo mina uczennicy z pierwszej ławki mi to wynagrodziła (<splosh> "... IiiyyAAAAAAAAAAA!!!!) XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 02:22, Karharot napisał:

Naah, sam konflikt "psychiczny" jeśli nastąpi to zabierze max 2-3 chaptery (w końcu nie
za bardzo mają o czym rozmawiać, myśli jednej to "KILL" i "I wanted to see Raki" a drugiej
to "Does common sense taste good?" i "Raki smelled nice" XD)

Wiesz, przypomniałem sobie stare komiksy o Transformersach, w których Megatron (Lord of all Decepticons!) i główny medyk Autobotów Ratchett mieli drobny wypadek podczas teleportacji, wynik był taki:
http://images.wikia.com/transformers/images/8/87/Megs_ratch.jpg

Nie mówię, że Clare ma się przemienić w abominację, ale jakaś fuzja, tymczasowa czy permanentna byłaby czymś niespodziewanym, nie sądzisz?

Dnia 21.02.2012 o 02:22, Karharot napisał:

zresztą i tak byłoby to ciekawsze i bardziej produktywne bo jakby nie było opowiadałoby co się dzieje z > główną bohaterką i Big Badem tej serii (lub najbliższym co na razie można tym mianem określić).

Ależ oczywiście, akcja jest zawsze lepsza niż gadające głowy. Chyba, że mówimy o Spice and Wolf ;]

Dnia 21.02.2012 o 02:22, Karharot napisał:

I sprawdza nadal. Na jakiś czas ta funkcja zniknęła ale teraz jest ponownie, nie jestem
pewien ale coś wspólnego z tym może mieć wersja przeglądarki (sprawdzanie pisowni zniknęło
mi po jednej aktualizacji FF i wróciło po kolejnej).

Miałeś rację, Firefox po prostu wyłączył w opcja sprawdzanie pisowni i musiałem ponownie zainstalować słownik, ale już działa. Generalnie staram się pisać poprawnie, ale jak się szybko tańczy palcami po klawiaturze to zdarzają się niezauważalne buble ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mirai Nikki #19

Dnia 21.02.2012 o 14:16, MisticGohan_MODED napisał:

Spoiler

Ale pokręcony ep... najpierw niesamowita metamorfoza Yukiego ,a potem niesamowite
odkrycie Akisego :O



Spoiler

Na pocieszenie (albo i nie) mogę Ci tylko powiedzieć, że to dopiero preludium do naprawdę szalonych akcji ^^ Dziewiątka będzie pięknie błyszczeć w kolejnych odcinkach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 14:25, Alamut napisał:

Wiesz, przypomniałem sobie stare komiksy o Transformersach, w których Megatron (Lord of all Decepticons!) i główny medyk Autobotów Ratchett mieli drobny wypadek podczas teleportacji, wynik był taki:
http://images.wikia.com/transformers/images/8/87/Megs_ratch.jpg

Ale Optimus Prime i tak kazał swego starego przyjaciela ratować po tym jak ten omal nie rozbił Arki (wciąż jeszcze gdzieś mam te komiksy XD) więc może Raki też się pogodzi z rozwoju wydarzeń a może i będzie z niego zadowolony? W końcu będzie miał dwie swoje ulubione dziewczyny w jednym opakowaniu XD

Dnia 21.02.2012 o 14:25, Alamut napisał:

Nie mówię, że Clare ma się przemienić w abominację, ale jakaś fuzja, tymczasowa czy permanentna byłaby czymś niespodziewanym, nie sądzisz?

Spoiler

Fuzja Clare (już wymieszanej z Racielą) z Priscillą?

Dlaczego pierwsze co mi przebiegło przez głowę to The End of the World as We Know It? XD Choć nie powiem, gdyby to było przeprowadzone sensownie i ze starannością to mogłoby to być ciekawe (choć jakiekolwiek potknięcie mogłoby to zmienić w totalny absurd).

Dnia 21.02.2012 o 14:25, Alamut napisał:

Ależ oczywiście, akcja jest zawsze lepsza niż gadające głowy. Chyba, że mówimy o Spice and Wolf ;]

Spoiler

Hmm, no właśnie problem jest w tym że teraz w Claymore jest właśnie akcja tyle że ja jakoś nie trawię akcji dla samej akcji i lubię też widzieć jakieś postępy w fabule... Już nawet przygody Rakiego z młodymi Claymorkami są ciekawsze bo gdzieś zmierzają w przeciwieństwie do tej sieczki z trzema nowymi AO...

Dnia 21.02.2012 o 14:25, Alamut napisał:

Miałeś rację, Firefox po prostu wyłączył w opcja sprawdzanie pisowni i musiałem ponownie zainstalować słownik, ale już działa. Generalnie staram się pisać poprawnie, ale jak się szybko tańczy palcami po klawiaturze to zdarzają się niezauważalne buble ^^

Znam to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 14:39, Karharot napisał:

Ale Optimus Prime i tak kazał swego starego przyjaciela ratować po tym jak ten omal nie
rozbił Arki (wciąż jeszcze gdzieś mam te komiksy XD)

A brother in faith I see xD

Dnia 21.02.2012 o 14:39, Karharot napisał:

więc może Raki też się pogodzi z rozwoju wydarzeń a może i będzie z niego zadowolony? W końcu będzie miał > dwie swoje ulubione dziewczyny w jednym opakowaniu XD

Zawsze byłem przekonany, że ten smarkacz jest małym deviantem... Tak, naprawdę nie lubię tej postaci, nie aż tak bardzo jak Shirou, ale mimo wszystko ;]

Dnia 21.02.2012 o 14:39, Karharot napisał:

Spoiler

Fuzja Clare (już wymieszanej z Racielą) z Priscillą?

Dlaczego pierwsze co mi przebiegło
przez głowę to The End of the World as We Know It? XD Choć nie powiem, gdyby to było
przeprowadzone sensownie i ze starannością to mogłoby to być ciekawe

Widziałbym to coś jako bardziej zimną, bezuczuciową istotę (tak, nawet bardziej niż Clare!), ale idealną antidragon weapon na później xD

Dnia 21.02.2012 o 14:39, Karharot napisał:

(choć jakiekolwiek potknięcie mogłoby to zmienić w totalny absurd).

I to jest ten problem z genialnymi pomysłami - realizacja ;]

Dnia 21.02.2012 o 14:39, Karharot napisał:

Spoiler

Hmm, no właśnie problem jest w tym że teraz w Claymore jest właśnie akcja tyle że
ja jakoś nie trawię akcji dla samej akcji i lubię też widzieć jakieś postępy w fabule...


Spoiler

Tym bardziej, że wcześniej mieliśmy już zatrzęsienie akcji w walce pomiędzy 5 Abyssalami, w której zginęli Riful i Douph (chlip). Wg mnie lepiej by fabule wyszło, gdyby powstanie Claymorek musiało walczyć z Antiwarrior #10, ciężka walka, kilka ofiar bla bla bla głowy organizacji na pikach nad wejściem ;]

Dnia 21.02.2012 o 14:39, Karharot napisał:

Już nawet przygody Rakiego z młodymi Claymorkami są ciekawsze bo gdzieś zmierzają w przeciwieństwie
do tej sieczki z trzema nowymi AO...


Spoiler

I tak uważam, że prawdziwy bezsens zacznie się wtedy jak przebudzi się Theresa - tak nadal uparcie twierdzę, że organizacja zebrała jej resztki po walce z Priscillą, a całego łba też przecież nie mogli Clare wszczepić.



Statystyki usunęli... I skąd ja mam teraz wiedzieć, kiedy ile czasu na pisanie bzdur z innymi dziwakami zmarnowałem? -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 15:02, Alamut napisał:

Zawsze byłem przekonany, że ten smarkacz jest małym deviantem...

Aww. Pomyśl o tych wszystkich możliwościach które ta forma stwarza ->
http://static.mangatraders.com/view10/100699/fa93415b1eab7490102cabb4e25d394d.jpg
XD

Dnia 21.02.2012 o 15:02, Alamut napisał:

Tak, naprawdę nie lubię tej postaci, nie aż tak bardzo jak Shirou, ale mimo wszystko ;]

Imo jemu zaszkodziło przede wszystkim anime w którym był wprost tragiczny, w samej mandze był całkiem w porządku.

Dnia 21.02.2012 o 15:02, Alamut napisał:

Widziałbym to coś jako bardziej zimną, bezuczuciową istotę (tak, nawet bardziej niż Clare!),

Bezuczuciową? Clare której celem życia było zabicie Prioscilli połączoną w jednym ciele ze swoją nemesis? Tej dziewczynie wszystkie bezpieczniki przepaliły by się w takiej sytuacji w sekundę XD

Dnia 21.02.2012 o 15:02, Alamut napisał:

ale idealną antidragon weapon na później xD

Anticontinental raczej XD Takie połączenie byłoby ciekawe ze względu na rozwój emocjonalny obu postaci (oraz reakcję wszystkich dookoła) ale tylko gdyby do walki taka hybryda wkraczała jedynie w ostateczności. Każda z nich z osobna nie ma sobie równych więc manga pokazująca ich przygody przypominałaby historię o Space Marine pacyfikującym żłobek - coś interesująco krwawego ale na dłuższą metę zbyt przewidywalnego i nużącego ;P

Dnia 21.02.2012 o 15:02, Alamut napisał:

Spoiler

Tym bardziej, że wcześniej mieliśmy już zatrzęsienie akcji w walce pomiędzy 5 Abyssalami, w której zginęli Riful i Douph (chlip). Wg mnie lepiej by fabule wyszło, gdyby powstanie Claymorek musiało walczyć z Antiwarrior #10, ciężka walka, kilka ofiar bla bla bla głowy organizacji na pikach nad wejściem ;]

Spoiler

True. Czasami się zresztą zastanawiam czy oryginalnie to nie miało wyglądać inaczej tyle że autor zmodyfikował fabułę aby przywrócić do życia Mirię po negatywnej reakcji jej fanów na chapter w którym zginęła.

Dnia 21.02.2012 o 15:02, Alamut napisał:

Spoiler

I tak uważam, że prawdziwy bezsens zacznie się wtedy jak przebudzi się Theresa - tak nadal uparcie twierdzę, że organizacja zebrała jej resztki po walce z Priscillą, a całego łba też przecież nie mogli Clare wszczepić.


Spoiler

Ja jakoś nie jestem co do tego przekonany, to było kiepskie zagranie i dowodziłoby jedynie tego że autor nie ma sensownego pomysłu na historię.

Dnia 21.02.2012 o 15:02, Alamut napisał:

Statystyki usunęli... I skąd ja mam teraz wiedzieć, kiedy ile czasu na pisanie bzdur z innymi dziwakami zmarnowałem? -.-

Statystyki zniknęły już miesiąc czy dwa temu, teraz po prostu zostało oficjalnie powiedziane że pomimo wcześniejszych zapewnień programistów nikt nie wie jak je przywrócić do funkcjonalności. Laid stwierdził zresztą że być może kiedyś wrócą ale zapewne nie nastąpi to szybko bo coś mi mówi że na forum jest kilka innych wymagających interwencji spraw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 15:43, Karharot napisał:

Aww. Pomyśl o tych wszystkich możliwościach które ta forma stwarza ->
http://static.mangatraders.com/view10/100699/fa93415b1eab7490102cabb4e25d394d.jpg
XD

Super art xD

Dnia 21.02.2012 o 15:43, Karharot napisał:

Imo jemu zaszkodziło przede wszystkim anime w którym był wprost tragiczny, w samej mandze
był całkiem w porządku.

Nope w mandze też jest irytujący, szczególnie teraz gdy ni z tego ni z owego jest w stanie zabijać Toma i przetrwać "impaling" kolcami, które wszystko inne zamieniają w dzikie awekened beings xD

Dnia 21.02.2012 o 15:43, Karharot napisał:

Bezuczuciową? Clare której celem życia było zabicie Prioscilli połączoną w jednym ciele
ze swoją nemesis? Tej dziewczynie wszystkie bezpieczniki przepaliły by się w takiej sytuacji
w sekundę XD

Ale to nie byłaby już Clare, a bezuczuciowość byłaby właśnie spowodowana tym przepaleniem bezpieczników i koncentracją na zamknięciu w sobie Priscilli ^^

Dnia 21.02.2012 o 15:43, Karharot napisał:

Anticontinental raczej XD Takie połączenie byłoby ciekawe ze względu na rozwój emocjonalny
obu postaci (oraz reakcję wszystkich dookoła) ale tylko gdyby do walki taka hybryda wkraczała
jedynie w ostateczności. Każda z nich z osobna nie ma sobie równych więc manga pokazująca
ich przygody przypominałaby historię o Space Marine pacyfikującym żłobek - coś interesująco
krwawego ale na dłuższą metę zbyt przewidywalnego i nużącego ;P

Mówimy o zwykłym żłobku czy żłobku kierowanym przez Cognitae?

Dnia 21.02.2012 o 15:43, Karharot napisał:

Spoiler

True. Czasami się zresztą zastanawiam czy oryginalnie to nie miało wyglądać inaczej
tyle że autor zmodyfikował fabułę aby przywrócić do życia Mirię po negatywnej reakcji
jej fanów na chapter w którym zginęła.


Spoiler

Też mi było jej szkoda, ale sam moment dodał serii dramatyzmu, którego brakowało od bitwy na północy. Nie da się tego porównać do wskrzeszenia Konohy, ale mimo wszystko trochę dziwaczne zagranie ze strony autora


Dnia 21.02.2012 o 15:43, Karharot napisał:

Spoiler

Ja jakoś nie jestem co do tego przekonany, to było kiepskie zagranie i dowodziłoby
jedynie tego że autor nie ma sensownego pomysłu na historię.


Spoiler

Wg mnie nie byłoby to wcale takie bezsensowne, ale patrząc na obecny arc z trzema AO wziętymi z powietrza to można się wielu rzeczy spodziewać...


Dnia 21.02.2012 o 15:43, Karharot napisał:

Statystyki zniknęły już miesiąc czy dwa temu, teraz po prostu zostało oficjalnie powiedziane
że pomimo wcześniejszych zapewnień programistów nikt nie wie jak je przywrócić do funkcjonalności.
Laid stwierdził zresztą że być może kiedyś wrócą ale zapewne nie nastąpi to szybko bo
coś mi mówi że na forum jest kilka innych wymagających interwencji spraw...

A nie to, że ich nie ma od listopada czy nawet wcześniej to wiem. Chodziło mi bardziej o to, że teraz nawet button na górze usunęli. To, że forum ma gorsze problemy to jednak fakt. Nie mogą zatrudnić znowu tego gościa, który to wszystko lata temu programował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 16:24, Alamut napisał:

Nope w mandze też jest irytujący, szczególnie teraz gdy ni z tego ni z owego jest w stanie zabijać Toma

Spoiler

7 lat to nie takie "ni z tego ni z owego" a on było nie było trenował pod (najprawdopodobniej) najstarszym szermierzem na tym kontynencie ;) Zresztą przeciętne Yoma są przeciwnikiem z którym zwykli ludzie mogą od biedy walczyć tyle że jest to niemożliwe dla kogoś kto nie potrafi potwora wykryć (a to robiła dla Rakiego Priscilla zapewne wtrącając się też do walki od czasu do czasu jeśli sytuacja wymykała się spod kontroli).

Dnia 21.02.2012 o 16:24, Alamut napisał:

i przetrwać "impaling" kolcami, które wszystko inne zamieniają w dzikie awekened beings xD

Spoiler

Znowu zasługa Priscilli, sam Raki przeżył to tylko i wyłącznie dlatego że wbrew jej zapewnieniom że już go nie potrzebuje poświęciła chwilę aby zostawić w jego ciele własną rękę.

Dnia 21.02.2012 o 16:24, Alamut napisał:

Ale to nie byłaby już Clare, a bezuczuciowość byłaby właśnie spowodowana tym przepaleniem bezpieczników i koncentracją na zamknięciu w sobie Priscilli ^^

...
Pamiętasz że we wszystkich dotychczasowych sytuacjach w których to następowało Clare dostawała na łeb, wchodziła w Unstopable Rage Mode i atakowała z uporem pocisku samonaprowadzającego?

Dnia 21.02.2012 o 16:24, Alamut napisał:

Mówimy o zwykłym żłobku czy żłobku kierowanym przez Cognitae?

O zwykłym żłobku pozbawionym także dorosłego personelu (coby nie komplikowali zanadto spraw).

Dnia 21.02.2012 o 16:24, Alamut napisał:

A nie to, że ich nie ma od listopada czy nawet wcześniej to wiem. Chodziło mi bardziej o to, że teraz nawet button na górze usunęli.

Laid powiedział że tak się stanie na kilka godzin przed faktem (pewnie miał już dość przekazywania zapewnień że zaraz wszystko będzie ok i późniejszego świecenia oczami gdy wszystko było po staremu) ;)

Dnia 21.02.2012 o 16:24, Alamut napisał:

To, że forum ma gorsze problemy to jednak fakt. Nie mogą zatrudnić znowu tego gościa, który to wszystko lata temu programował?

Nic mi nie wiadomo na temat tego kto to robił i czy nadal w gramie pracuje. Moim zdaniem zresztą wiedza osoby która tworzyła to forum nie gwarantowałaby znalezienia rozwiązania problemu bo w międzyczasie zbyt wiele rzeczy dodano i zmieniono...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ehem, zdajecie sobie sprawę że są tutaj osoby które jeszcze nie są na bieżąco z mangą Claymore a wy w żaden sposób nawet tego nie oznaczacie? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 17:15, Karharot napisał:

Spoiler

7 lat to nie takie "ni z tego ni z owego" a on było nie było trenował pod (najprawdopodobniej)
najstarszym szermierzem na tym kontynencie ;)


Spoiler

Który i tak dął się zjeść bandzie zombi.


Dnia 21.02.2012 o 17:15, Karharot napisał:

Spoiler

Znowu zasługa Priscilli, sam Raki przeżył to tylko i wyłącznie dlatego że wbrew jej zapewnieniom
że już go nie potrzebuje poświęciła chwilę aby zostawić w jego ciele własną rękę.


Widzisz! He''s nothing without his homicidical bimbo ^^ Tak, w twarz bym jej tego nigdy nie powiedział.

Dnia 21.02.2012 o 17:15, Karharot napisał:

Pamiętasz że we wszystkich dotychczasowych sytuacjach w których to następowało Clare
dostawała na łeb, wchodziła w Unstopable Rage Mode i atakowała z uporem pocisku > samonaprowadzającego?

Mówimy o My Little Pony Mode z kopytkami i grzywką?

Dnia 21.02.2012 o 17:15, Karharot napisał:

O zwykłym żłobku pozbawionym także dorosłego personelu (coby nie komplikowali zanadto
spraw).

Cognitae są w stanie zabić SM, ponieważ a) podstawowym kryterium przyjęcia jest IQ geniusza b) od dzieciństwa szkolą ich tak aby korzystali z całego mózgu i myśleli "outside the box" ;]

Dnia 21.02.2012 o 17:15, Karharot napisał:

Nic mi nie wiadomo na temat tego kto to robił i czy nadal w gramie pracuje. Moim zdaniem
zresztą wiedza osoby która tworzyła to forum nie gwarantowałaby znalezienia rozwiązania
problemu bo w międzyczasie zbyt wiele rzeczy dodano i zmieniono...

Kiedyś ktoś w komentarzach moderskich pisał kto to był, tak czy siak odszedł 2-3 lata temu z ekipy. Szkoda, ponieważ lubiłem statystyki ^^ Btw... Jak teraz awanse działają? O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 17:52, ziptofaf napisał:

/.../

Ehem, zdajecie sobie sprawę że są tutaj osoby które jeszcze nie są na bieżąco z mangą
Claymore a wy w żaden sposób nawet tego nie oznaczacie? ^^


A czy my mówimy o szczegółach? Jeśli są spojlery to oznaczamy, reszta to tylko aluzje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aquarion EVOL ep. 8

Spoiler

Jeśli dobrze pamiętam, to po raz pierwszy zdzieranie z siebie ubrać powoduje lepszy refleks xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 19:19, Alamut napisał:

Spoiler

Który i tak dął się zjeść bandzie zombi.


Spoiler

Bo go sumienie zaczęło gryźć. Jakby się odżywiał jak trzeba to by im nakopał ;P
[Pamiętajcie dzieci aby nie wybrzydzać i zawsze zjeść swoją dzienną porcję ludzkich flaków a żadne banda ekshibicjonistek z zaszytymi twarzami wam nie podskoczy]

Dnia 21.02.2012 o 19:19, Alamut napisał:

Widzisz! He''s nothing without his homicidical bimbo ^^

Prawda. Fajnie jest mieć Królową Demonów za dziewczynę nie? XD

Dnia 21.02.2012 o 19:19, Alamut napisał:

Tak, w twarz bym jej tego nigdy nie powiedział.

Mądra decyzja, choć tak po prawdzie to nie wiem czy zrobiłoby to jakąkolwiek różnicę ;)

Dnia 21.02.2012 o 19:19, Alamut napisał:

Mówimy o My Little Pony Mode z kopytkami i grzywką?

Głównie ale nie tylko. Jak to zauważyła Ilene Clare nie jest w środku tak opanowana jak by się na pierwszy (i setny) rzut oka wydawało.

Dnia 21.02.2012 o 19:19, Alamut napisał:

Cognitae są w stanie zabić SM, ponieważ a) podstawowym kryterium przyjęcia jest IQ geniusza b) od dzieciństwa szkolą ich tak aby korzystali z całego mózgu i myśleli "outside the box" ;]

No matter. Mowa o zwykłym żłobku którego bywalcy tylko wrzeszczą gdy chcą butelki i gdy popuścili w gatki.

Dnia 21.02.2012 o 19:19, Alamut napisał:

Kiedyś ktoś w komentarzach moderskich pisał kto to był, tak czy siak odszedł 2-3 lata temu z ekipy. Szkoda, ponieważ lubiłem statystyki ^^

Wait, wait. Mówiłeś o całym forum czy o samych statystykach? Statystyki były dziełem Vilmar''a i program do ich podliczania stworzył jeszcze zanim zaprosili go do ekipy.

Dnia 21.02.2012 o 19:19, Alamut napisał:

Btw... Jak teraz awanse działają? O_O

Awanse działają tak jak zwykle, statystyki były jedynie zewnętrznym programem który oprócz zliczania postów przyporządkowywał je do dni, miesięcy, statusów i tematów a następnie wyświetlał to w przystępnej formie. Jeśli idzie o samą ilość postów na osobę i bieżącą ilość uzbieranych punktów to to wciąż funkcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2012 o 17:52, ziptofaf napisał:

Ehem, zdajecie sobie sprawę że są tutaj osoby które jeszcze nie są na bieżąco z mangą Claymore a wy w żaden sposób nawet tego nie oznaczacie? ^^

Gome. Już poprawiłem.
A co, zamierzasz wreszcie zacząć czytać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 10:00, Karharot napisał:

A co, zamierzasz wreszcie zacząć czytać? ;)

Cóż, w końcu to ta sama osoba stworzyła Angel Densetsu. Więc zdecydowanie powinienem się zapoznać z całością twórczości autora ;)

Tak się tylko upewnię - manga a anime zaczynają się różnić mniej więcej

Spoiler

po pokonaniu Rigardo

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 10:11, ziptofaf napisał:

Tak się tylko upewnię - manga a anime zaczynają się różnić mniej więcej

Spoiler

po pokonaniu
Rigardo

?


Się zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 10:11, ziptofaf napisał:

Tak się tylko upewnię - manga a anime zaczynają się różnić mniej więcej

Spoiler

po pokonaniu Rigardo

?

Spoiler

Po pokonaniu Rigardo manga i anime idą w zupełnie innych kierunkach, mniejsze i większe różnice pojawiają się jednak już nieco wcześniej więc proponowałbym Ci zacząć czytać od chaptera 55 (mniej więcej 100 strona w tomie 10)
Przed kampanią na północy jedyną mającą jakiekolwiek znaczenie różnicą jest ta scena która miała miejsce po zakończeniu walki z Dauphem:
http://ja.gram.pl/upl/blogi/98610/img_wpisy/2011_49/01.png
http://ja.gram.pl/upl/blogi/98610/img_wpisy/2011_49/02.png
http://ja.gram.pl/upl/blogi/98610/img_wpisy/2011_49/03.png
http://ja.gram.pl/upl/blogi/98610/img_wpisy/2011_49/04.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować