Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Another ep5

Dnia 07.02.2012 o 00:12, luzac napisał:

Spoiler

Swoją drogą, czy samo pojawienie się jeszcze jednej dodatkowej osoby nie spowodowało od razu pewnego zaburzenia porządku? W końcu nawet jeżeli skreślić Mei to Koichi dorzucił swoją cegiełkę.


Spoiler

To raczej nie chodzi o to że liczba osób w klasie się zwiększyła tylko o to że jest ona większa niż według wszelkich dokumentów powinna być. Tzn na przykład rocznik liczy sobie 20 osób ale w klasie siedzi 21 podczas gdy po dojściu Kouichi''ego rocznik liczy sobie oficjalnie 21 osób ale ten dodatkowy "inny(/a)" sprawia że jest ich tam 22. Swoją drogą ciekawe co tak właściwi3e zabija tych ludzi - jeśli sam trup nie wie że jest martwy to raczej nie lata po mieści4e mordując każdego kto próbuje podważyć kłamstwo uwiarygadniające jego egzystencję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2012 o 01:05, Buhahahahaha napisał:

Conclusion of Negima in the next three chapters... so sad

Jeśli następnym projektem Akamitsu byłby spin-off przedstawiający losy Evy, Chao albo Ala-Rubry to bym się za długo nie smucił... Marzenia :(
Co do samej informacji to wydawało mi się że Negima miała mieć oryginalnie ~400 chapterów. Skąd to nagłe ścięcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2012 o 01:05, Buhahahahaha napisał:

Conclusion of Negima in the next three chapters... so sad


WHAT?! WHAT?! WHAAAAAAAAAAT?!

Spoiler

....352 chapter...mnie zatkał. Rzeczywiście, samemu zasugerowałem że możliwy jest stuletni time skip ale NIE spodziewałem się 130 letniego...ani tym bardziej tego że Negi zginął. To mną po prostu wstrząsnęło, najwyraźniej jego wampiryzm nie dał mu przedłużonego życia a zaledwie dłuższe zdrowie. Albo, co też nie jest takie niemożliwe, "zginął" dla ludzi ale jako wampir pozostał żywy gdzieś w cieniu, podobnie jak Evangeline...Bądź zastąpił swojego ojca na pozycji MoTB...Tyle pytań.

No i z tego co widzę to Eva nadal siedzi w Mahorze i chyba nadal nie może jej opuścić, biorąc pod uwagę strój xD Cóż, liczę na to że ona i Chao co nieco rozjaśnią sytuację.



I TYLKO 3 chaptery do końca?! Więc 355 chapter, za 3 tygodnie, stanie się dla mnie od dziś corocznym świętem Negimy. To będzie pierwsza ponad 300 chapterowa historia którą przeczytam w całości i nie będzie antykiem...

@ Karharot
NIGDY nie było powiedziane że będzie 400 chapterów. Jedyną informacją kiedy seria się zakończy było
Spoiler

"informacje o Zazie Rainday zostaną wyjawione w ostatnim Arcu"...cóż, pojawiły się. Co prawda myślałem że pojawi się dłuższy wątek z Demon folk ale najwyraźniej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mirai Nikki #17

Spoiler

Moja ulubiona parka zginęła...niech Yuno i Yuki zginą... TERAZ ! :P
Yuki zresztą już dostał za swoje... teraz to dopiero będzie emo-Yuki



Another #5
Spoiler

Szczerze ? Cała ta historia to jakaś bujda i jeden wielki żal... tak trochę nie warte tego całego czekania na jakąś odpowiedź xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mirai Nikki #17

Dnia 07.02.2012 o 21:30, MisticGohan_MODED napisał:

Spoiler

Moja ulubiona parka zginęła...niech Yuno i Yuki zginą... TERAZ ! :P


Spoiler

Co Ty masz do Yuno? Może i chlasnęła siódemkę po gardle ale nie można powiedzieć że ta nie szukała z nią starcia. Poza tym Marco został zabity przez tego całego Ta-kun''a a nie przez jedynkę i dwójkę ;)



Another #5

Dnia 07.02.2012 o 21:30, MisticGohan_MODED napisał:

Spoiler

Szczerze ? Cała ta historia to jakaś bujda i jeden wielki żal... tak trochę nie warte tego całego czekania na jakąś odpowiedź xp


Spoiler

Jeśli jesteś z tych co lubią być w nieskończoność trzymani w niepewności a każde jasne wyjaśnienie uważasz za błąd scenarzysty to oglądaj sobie Archiwum X - pewnie do dzisiaj nie wiadomo o co tam biega XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2012 o 21:57, nightfaler napisał:

Szpilał ktoś w Corpse Party?

Nope. Ale czytam sobie obecnie dwie mangi oparte na tej grze (CP: Blood Covered i CP: Musume) i klimat mają ciekawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mirai Nikki #17

Dnia 07.02.2012 o 21:47, Karharot napisał:

Spoiler

Co Ty masz do Yuno? Może i chlasnęła siódemkę po gardle ale nie można powiedzieć że
ta nie szukała z nią starcia. Poza tym Marco został zabity przez tego całego Ta-kun''a
a nie przez jedynkę i dwójkę ;)


Spoiler

Nie szkodzi ,ale też mieli w tym czynny udział :P
A Yuno i Yukiiemu już od jakiegoś czasu życzę powolną i bolesną śmierć :P



Another #5

Dnia 07.02.2012 o 21:47, Karharot napisał:

Spoiler

Jeśli jesteś z tych co lubią być w nieskończoność trzymani w niepewności a każde jasne
wyjaśnienie uważasz za błąd scenarzysty to oglądaj sobie Archiwum X - pewnie do dzisiaj
nie wiadomo o co tam biega XD


Spoiler

Spodziewałem się jakies bardziej wyszukanej przyczyny ,a nie historyjki o dodatkowej ławce , błędnym uczeniu (niezła szkoła xp ) i grupowej amnezji zaraz po nim :P
X-Files już dawno za mną... zresztą tera leci od nowa w niedzielę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2012 o 22:06, Karharot napisał:

Nope. Ale czytam sobie obecnie dwie mangi oparte na tej grze (CP: Blood Covered i CP:
Musume) i klimat mają ciekawy ;)

Szybko przeleciałem Blood Covered i muszę powiedzieć, że gra wywołuje dużo większe dreszcze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Another 5

Ale wydumana historia, trochę nielogiczna moim zdaniem. Moje wielkie nadzieje na tę serię zaczynają maleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2012 o 00:26, Mysterum napisał:

Another 5

Ale wydumana historia, trochę nielogiczna moim zdaniem. Moje wielkie nadzieje na tę serię
zaczynają maleć :(



Spoiler

A mi się to paradoksalnie spodobało. Dla odmiany "powód" tego co się dzieje zostaje szybko wyjaśniony a nie, jak zawsze, skrzętnie ukrywany do samego końca. I teraz pojawia się pytanie - jak to się rozwinie? Inna sprawa że tak naprawdę to WCALE nie jest takie pewne że to wyjaśnienie jest prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Another 5

Dnia 08.02.2012 o 01:15, ziptofaf napisał:

>


/.../

Spoiler

Nie no, sama koncepcja wcześniejszej znajomości przyczyny zdarzeń nie jest zła. Tylko zarys trochę komiczny - jeden więcej uczeń w klasie, do tego być może duch = niech umierają inni, najlepiej straszną śmiercią. Autor być może chciał mieć historię groteskową, jednak nie za bardzo póki co wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2012 o 21:57, nightfaler napisał:

Szpilał ktoś w Corpse Party?

Ja choć jestem narazie w 4 akcie bo jeszcze wpadło mi heroes of phantasia. A gra o epickości SRW Z z "normalnymi" postaciami anime jest co najmniej warta przejhścia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2012 o 09:36, Tomoya-kun napisał:

> Szpilał ktoś w Corpse Party?
Ja choć jestem narazie w 4 akcie bo jeszcze wpadło mi heroes of phantasia. A gra o epickości
SRW Z z "normalnymi" postaciami anime jest co najmniej warta przejhścia :D

Dzisiejszej nocy odstawiłem grę gdzieś w 4 chapterze ;p. Pytanko dopiero tutaj był pierwszy wybór wprowadzający zmiane wydarzeń? Mam na myśli

Spoiler

uratowanie Ayumi

? Wcześniej miałem wrażenie, że jednak byłem ciągnięty po sznurku i robiąc coś źle kończyłem chaper z ukochanym napisem Wrong Ending xD. Z kolei przy Ayumi najpierw dałem ciała poszedłem zapisać, ale byłem tak bardzo ciekaw co się stanie jak postaram się
Spoiler

ją podtrzymać

, że wczytałem i zrobiłem to jeszcze raz. Obrót wydarzeń wybił mi kory ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2012 o 12:19, Piotrbov napisał:

Co to jest i gdzie można znaleźć?

Gra na psp (choć możesz znaleść jej 1 wersje na rpg maker) i możesz ją znaleść na psp :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy jestem masochistą, źle się czuję czy coś mi odbiło, ale naszła mnie ochota przypomnieć sobie stare czasy i obejrzeć Sailor Moona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się