Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2012 o 22:23, Kosmitus napisał:

Spoiler

Ja bym się nie obraził gdybym dostał cybernetyczne ciało, ale ona z jakiegoś powodu
zdawała się chcieć normalne :P


Spoiler

Chwilami mam wrażenie, że ci którzy osiągnęli nieśmiertelność lub bardzo bliski jej stan, a potem psioczą na te efekty są albo idiotami albo jakimiś divami, którym nigdy nie da się dogodzić xD Poczekaj tylko na jej reakcję jak dowie się więcej na temat poziomu swojego człowieczeństwa w Last Order


Dnia 14.07.2012 o 22:23, Kosmitus napisał:

To że uznajesz swoją nikczemność, niegodziwość, niemoralność i brak etyki wcale a wcale
cię nie usprawiedliwia :D

Come at me bro! xD Ale pamiętaj słowa Alucarda: tylko człowiek jest zdolny zabić prawdziwego potwora. So are you human enoufgh? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 23:07, Lex napisał:

BTW, ma ktoś namiary na sklep w którym dostanę pierwszy tom Last Order (najlepiej z tanią/darmową wysyłką)? Moje główne źródła w postaci Amazonu i Book Depository niestety zawiodły. :(

Chyba jedynie to ->
http://www.amazon.co.uk/Battle-Angel-Alita-Order-Reborn/dp/1569318247/ref=sr_1_28?ie=UTF8&qid=1342300710&sr=8-28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 23:07, Alamut napisał:

Chwilami mam wrażenie, że ci którzy osiągnęli nieśmiertelność lub bardzo bliski jej
stan, a potem psioczą na te efekty są albo idiotami albo jakimiś divami, którym nigdy
nie da się dogodzić xD

Z jednej strony racja, z drugiej ludzkie umysły sa słabe i sobie z czymś takim nie radzą. Niektórzy nawet popadają w depresję gdy mają za dużo wolnego czasu, a co dopiero gdyby mieli go nieskończoność XD

Dnia 14.07.2012 o 23:07, Alamut napisał:

Spoiler

Poczekaj tylko na jej reakcję jak dowie się więcej na temat poziomu
swojego człowieczeństwa w Last Order


Kończymy ten temat. Wyjdź już ze swojego Spoiler Mode :P

Dnia 14.07.2012 o 23:07, Alamut napisał:

Come at me bro! xD Ale pamiętaj słowa Alucarda: tylko człowiek jest zdolny zabić prawdziwego
potwora. So are you human enoufgh? ^^

Let''s play http://empty-10.deviantart.com/art/Hotblooded-289191375 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 23:52, Kosmitus napisał:

Z jednej strony racja, z drugiej ludzkie umysły sa słabe i sobie z czymś takim nie radzą.
Niektórzy nawet popadają w depresję gdy mają za dużo wolnego czasu, a co dopiero gdyby
mieli go nieskończoność XD

Ah, tak... Mieszkałem przez jakiś czas z taką dwójką co to jak neta (fejsbuka) w mieszkaniu nie było to po ścianach łazili. Książka? Nudne! Gra? E tam! Anime/Kreskówka? Co ty?! Dziecko jesteś?! Tak... Tacy by stu lat nie wytrzymali xD

Dnia 14.07.2012 o 23:52, Kosmitus napisał:

Kończymy ten temat. Wyjdź już ze swojego Spoiler Mode :P

Są też wampiry! I nie błyszczą! W kosmosie też!

Dnia 14.07.2012 o 23:52, Kosmitus napisał:

Anime styled ponies? Sam się prosisz xD http://25.media.tumblr.com/tumblr_m3zlbgg8Z11r9zx2to6_1280.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2012 o 00:02, Alamut napisał:

Ah, tak... Mieszkałem przez jakiś czas z taką dwójką co to jak neta (fejsbuka) w mieszkaniu
nie było to po ścianach łazili. Książka? Nudne! Gra? E tam! Anime/Kreskówka? Co ty?!
Dziecko jesteś?! Tak... Tacy by stu lat nie wytrzymali xD

I dobrze, wśród nieśmiertelnych tez musi być jakiś dobór naturalny :D

Dnia 15.07.2012 o 00:02, Alamut napisał:

Są też wampiry! I nie błyszczą! W kosmosie też!

Dobra, dobra, pal nadal, cokolwiek tam masz ;D

Dnia 15.07.2012 o 00:02, Alamut napisał:

Anime styled ponies? Sam się prosisz xD http://25.media.tumblr.com/tumblr_m3zlbgg8Z11r9zx2to6_1280.png

http://i920.photobucket.com/albums/ad43/Mails-Prowers7070a/SuperFlutterrageImage.gif

Spoiler

SUPER SAIYAN!!!


I na wszelki wypadek w odwodzie:
http://img.ponibooru.org/_images/da5a7adb922fb1c714d7f8328fa0bbc1/104850%20-%20applejack%20artist%3Aseanmirrsen%20celestia%20Elements_of_Harmony%20fluttershy%20luna%20parody%20pinkie_pie%20Power_Rangers%20rainbow_dash%20rarity%20robot%20simon_shades%20tengen_toppa_gurren_lagann%20twilight_sparkle.jpg XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sword Art Online Ep 02

YES YES YES! Wreszcie naprawdę udana adaptacja w tym sezonie!

Spoiler

No i podobało mi się zachowanie Kirito - nazywają mnie cheaterem (chociaż właśnie uratował im życie...)? To się z nimi zgodzę i jeszcze powiem że mam kilkunastokrotnie większe szanse przeżycia niż oni ale nie zamierzam się dzielić swoją wiedzą. Oko za oko, ząb za ząb ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2012 o 00:32, Kosmitus napisał:

> Są też wampiry! I nie błyszczą! W kosmosie też!
Dobra, dobra, pal nadal, cokolwiek tam masz ;D

Ale tam naprawdę są wampiry, drugi co do długości arc jest im poświęcony.

Dnia 15.07.2012 o 00:32, Kosmitus napisał:

Dafuq did I just see...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Berserk 330

Dobrze, pomimo głośnych narzekań to na samym początku jednak myślałem, że skoro autor cofa się do lat chłopięcych Gutsa to ma to jakiś sens i zobaczymy coś naprawdę ciekawego, co wpłynęło na jego dalsze życie. Po ukazaniu się trzeciej, ostatniej części tego mini arca, jestem naprawdę coraz bardziej przeświadczony, że z takim nastawieniem autora to naprawdę nie dożyjemy dnia kiedy ekipa dopłynie na tę przeklętą wyspę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2012 o 10:48, Piotrbov napisał:

Pokemon Best Wishes! 2 ep.1

HIKARI!!!!!!


To na tym świecie są jeszcze osoby które to jeszcze oglądają? XD Ile Pokemony już w ogóle serii mają? I później to się lepsze robi czy jak? :D

Dnia 15.07.2012 o 10:48, Piotrbov napisał:

Accel World ep 14

Ech... Akcja nabiera fajnych, ciekawych obrotów, a ja jutro na 2,5 wyjeżdżam...

Spoko, ten arc będzie kiepski i do bólu sztampowy, nic nie tracisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2012 o 11:24, ziptofaf napisał:

To na tym świecie są jeszcze osoby które to jeszcze oglądają? XD Ile Pokemony już w ogóle
serii mają? I później to się lepsze robi czy jak? :D


Tak ja ;) Pokemony od maja serii od groma, jest wydawane nieprzerwanie od 1997 roku. Ogólnie to odcinki Pokemonów można podzielić na dwie części, te które w ogóle są głupie, beznadziejne itd. i te które się bardzo dobrze ogląda.

Dnia 15.07.2012 o 11:24, ziptofaf napisał:

> Accel World ep 14
Spoko, ten arc będzie kiepski i do bólu sztampowy, nic nie tracisz :)


A to ok.

Sword Art Online ep.2


SAO jest po prostu świetne. Jako gracz MMO mogę powiedzieć, że bardzo dobrze został ten świat zrobiony, no i ten Guide Book do pokonania bossa, to nic innego tylko wiki danej gry xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2012 o 11:24, ziptofaf napisał:

To na tym świecie są jeszcze osoby które to jeszcze oglądają? XD Ile Pokemony już w ogóle
serii mają? I później to się lepsze robi czy jak? :D

Dwójka moich znajomych ogląda i gra we wszystkie Pokemony nieprzerwanie od lat i ogólnie chwalą sobie to Best Wishes. Powiem szczerze, że po kilku rozmowach z nimi, gdzie wytłumaczyli mi czym różnią się gry od anime to doszedłem nawet do wniosku, że nie jest to aż tak tępe jak początkowo myślałem. Poza tym podrzucili mi ten zwariowany komiks xD
http://nuzlocke.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Berserk 330

Dnia 15.07.2012 o 02:32, Alamut napisał:

Dobrze, pomimo głośnych narzekań to na samym początku jednak myślałem, że skoro autor cofa się do lat chłopięcych Gutsa to ma to jakiś sens i zobaczymy coś naprawdę ciekawego, co wpłynęło na jego dalsze życie. Po ukazaniu się trzeciej, ostatniej części tego mini arca, jestem naprawdę coraz bardziej przeświadczony, że z takim nastawieniem autora to naprawdę nie dożyjemy dnia kiedy ekipa dopłynie na tę przeklętą wyspę...

Ciesz się że nie przyśniło mu się aby przekształcić to w nowy Golden Age arc :/ "Kontynuacja oryginalnej historii tej jesieni" - rozsądnie, nie chcielibyśmy aby się nam autor na śmierć zapracował co nie? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Berserk 330

Dnia 18.07.2012 o 04:40, Karharot napisał:

Ciesz się że nie przyśniło mu się aby przekształcić to w nowy Golden Age arc :/ "Kontynuacja
oryginalnej historii tej jesieni" - rozsądnie, nie chcielibyśmy aby się nam autor na
śmierć zapracował co nie? :/

Założę się, że następne chaptery będą o tym jak fajnie i krwawo żyje się w Falconii, z naciskiem na losy tej dziewczynki z wizjami i jej pazia -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 17:36, necron1501 napisał:

Jakieś ciekawe anime 2012?

Black★Rock Shooter i Sakamichi no Apollon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 17:43, luzac napisał:

> Jakieś ciekawe anime 2012?
Black★Rock Shooter i Sakamichi no Apollon.


Krótki opis? :D Bo Hyouke już wcześniej zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 18:55, necron1501 napisał:

Krótki opis? :D Bo Hyouke już wcześniej zauważyłem.


Black Rock Shooter - opowieść o przyjaźni...No, powiedzmy że o przyjaźni bo mamy jeszcze badassowe walki pełne lejącej się posoki i rzezi dosłownie nie z tej ziemi.

Z innych fajnych które wyszły w tym roku i mi się podobały (lista w kolejności alfabetycznej, nie ma związku z tym jak bardzo mi się podobało):
Another - horror, gore, thriller psychologiczny. Z przewagą tego drugiego.
Ben-to - historia o przymierających głodem uczniach liceum którzy walczą niemal na śmierć i życie o przecenione dania w supermarketach. Believe it or not - it''s AWESOME!
Haiyore! Nyaruko-san - komedia, połączenie mitów Lovecrafta, haremówki, parodii innych anime, lucky star i wszystkiego innego. W sumie nic specjalnego ale nawet przyjemnie się ogląda.
Mirai Nikki - odrobinę przypomina Death Note. Z tym że mamy tu dużo więcej psychozy.
Nisemonogatari - przedstawiać nie trzeba, sequel Bakemonogatari. Warning: may cause extreme amounts of awesomeness.
Thermae Romae - ...po prostu obejrzyj pierwszy odcinek, to jest króciutka seria o tak porytym pomyśle na fabułę że ciężko się nie śmiać.

Z obecnie wychodzących to w zasadzie nic ciekawego nie ma, tylko Sword Art Online jest naprawdę ciekawy, reszta to w większości przeciętniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się