Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2014 o 15:29, SurgeonOfDeath napisał:

Highschool of dead wraca.
Yupi

"So in a recent interview with Madhouse Studios, they said they would be teaming up again with Tetsuro Araki and are making a new OVA for our beloved HOTD. This OVA will be about the length of "Drifters of the DEAD" and will once again not be part of the main story line.
The set release day for this OVA is June 7th, 2014 so this year. Be ready because we get to see them in a fantasy world, due to Takashi''s imagination.
All the main voice actors will return to take their spots as their respective characters. As well as some top notice Physics defying action again with even more tits!
For the the full interview click this link: http://tinyurl.com/HOTDRETURN"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2014 o 08:56, Piotrbov napisał:

ciacho

Ta strona wygląda całkiem nieźle. Duży plus za import z mala. Dam mu szansę ;)



No tak. Zapomniałem napisać, że jest import z mala, co jest w sumie ważną rzeczą, bo raczej mało komu by sie chciało od początku dodawać wszystko jeśli miał by na przykład tak jak ty ponad 400 pozycji w completed^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2014 o 13:52, nightfaler napisał:

Niecałe 4 dni do pierwszego odcinka Mushishi i nikt się nie jara? WTF


Ze jestem tylko początkującym czytelnikiem mangi i czytam tylko "wielka trójcę" plus Fairy tail, to napiszę tak:
Niecałe 3 dni do premiery drugiego sezonu Fairy Tail i nikt się nie jara? WTF ;)

Widziałem listę pierwszych odcinków i widać, że od razu ruszają z fabułą mangi do przodu(co bardzo cieszy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2014 o 01:56, Andrzej15 napisał:

Ze jestem tylko początkującym czytelnikiem mangi i czytam tylko "wielka trójcę" plus
Fairy tail,



Zacznij oglądać sezonowe anime i czytać inne mangi, bo wiele tracisz. Plus jak dla mnie dwie serie z "wielkiej trójcy" już dawno straciły swój blask i ja obecnie czytam je tylko z przyzwyczajenia, a nie z nadzieją na wzrost mojej użyteczności.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2014 o 02:21, lRayl napisał:

> Ze jestem tylko początkującym czytelnikiem mangi i czytam tylko "wielka trójcę"
plus
> Fairy tail,


Zacznij oglądać sezonowe anime i czytać inne mangi, bo wiele tracisz. Plus jak dla mnie
dwie serie z "wielkiej trójcy" już dawno straciły swój blask i ja obecnie czytam je tylko
z przyzwyczajenia, a nie z nadzieją na wzrost mojej użyteczności.:)

Naruto i Bleach? (tylko one się obie kończą i widać, że na siłę są ciągnięte ah kapitalizm)
One Piece trochę też stracił blasku. Przynajmniej jak zacząłem czytać ostatnio od początku, to początek był zdecydowanie lepszy. Tylko ostatnio ma tendencje wzrostową. Aktualny arc jest imo fajny.

Zresztą po mnie widać, że lubię One Piece.
http://yatta.pl/One_Piece_Excellent_Model_P_O_P_,14303.htm
Jedyne co mógłbym zarzucić serii, to że czasem po time skipie jest zbyt dziecinna. Chopper, Franky na nich po timeskipie się zawiodłem.
Ogólnie problemem tasiemców jest spadek i zamknięcie na formę i powtarzalność patrz Bleach.

Co do Fairy Tail, to ja lubię tego tasiemca. Na początku fabuła była rozwijała się powoli, ale potem ładnie przybrała tempa o czym świadczą dwa ostatnie Arci.

Szczerze, to ja zacząłem od Death Nota, a potem Bleacha. Tasiemce polecam oglądać w wakacje. Miałem wakacje z Bleachem i One Piece. Jak zaczynałem w środku semestru Dragon Balla, to szedłem spać o 5 nad ranem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2014 o 02:47, SurgeonOfDeath napisał:

ciacho
Naruto i Bleach? (tylko one się obie kończą i widać, że na siłę są ciągnięte ah kapitalizm)


To raczej oczywiste, że o te serie mi chodziło:P

Dnia 02.04.2014 o 02:47, SurgeonOfDeath napisał:

One Piece trochę też stracił blasku. Przynajmniej jak zacząłem czytać ostatnio od początku,
to początek był zdecydowanie lepszy. Tylko ostatnio ma tendencje wzrostową. Aktualny
arc jest imo fajny.


A mnie akurat obecny arc średnio podchodzi i czekam na jego finał i początek kolejnego.

Dnia 02.04.2014 o 02:47, SurgeonOfDeath napisał:

Co do Fairy Tail, to ja lubię tego tasiemca. Na początku fabuła była rozwijała się powoli,
ale potem ładnie przybrała tempa o czym świadczą dwa ostatnie Arci.


Mam zaległości z 20 chapterów w FT. Co jakiś czas nadganiam czytam na bieżąco, a potem znów zostaje w tyle.

Dnia 02.04.2014 o 02:47, SurgeonOfDeath napisał:

Szczerze, to ja zacząłem od Death Nota, a potem Bleacha. Tasiemce polecam oglądać w
wakacje. Miałem wakacje z Bleachem i One Piece. Jak zaczynałem w środku semestru Dragon
Balla, to szedłem spać o 5 nad ranem.


Jak dla mnie oglądanie Naruto itp. to strata czasu. Manga lepsza i mniej czasu zajmuje.
Sam żałuję, że dość późno "odkryłem" mangowe wersję Naruto i Bleacha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2014 o 23:55, lRayl napisał:

> ciacho
>
> Ta strona wygląda całkiem nieźle. Duży plus za import z mala. Dam mu szansę ;)


No tak. Zapomniałem napisać, że jest import z mala, co jest w sumie ważną rzeczą, bo
raczej mało komu by sie chciało od początku dodawać wszystko jeśli miał by na przykład
tak jak ty ponad 400 pozycji w completed^^


Aż se profil zrobiłem. :P
http://anilist.co/animelist/17664/NeroNarmeril

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sezon się skończył, nowy się nie zaczął i tak jakoś nie ma co oglądać chwilowo, więc pomyślałem, że może by wrócić do jakichś animców co sobie odłożyłem na później. Tylko problem mam, bo nie mogę się na nic zdecydować :P
Ktoś mógłby mnie przekonać do którego anime z poniższej listy warto wrócić?
http://myanimelist.net/animelist/mad_cinus&status=3&order=0
Jak nic wartego uwagi nie widać to można coś polecić z mojej listy PTW :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2014 o 16:56, Dared00 napisał:

Tokyo Magnitude 8.0 jest absolutnie wybitne. Must watch. Fantastyczna historia.

OK. To pewnie spróbuję, choć będę musiał chyba od początku, bo nie pamiętam za bardzo pierwszych odcinków i nie pamiętam czemu przerwałem oglądanie ^^

Dnia 02.04.2014 o 16:56, Dared00 napisał:

Ładną listę masz ;D

Chodzi o wygląd? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2014 o 16:51, mad_cinus napisał:

Sezon się skończył, nowy się nie zaczął i tak jakoś nie ma co oglądać chwilowo, więc
pomyślałem, że może by wrócić do jakichś animców co sobie odłożyłem na później. Tylko
problem mam, bo nie mogę się na nic zdecydować :P
Ktoś mógłby mnie przekonać do którego anime z poniższej listy warto wrócić?
http://myanimelist.net/animelist/mad_cinus&status=3&order=0
Jak nic wartego uwagi nie widać to można coś polecić z mojej listy PTW :P


Natsume Yuujinchou, Bakemonogatari, Baka to test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2014 o 17:03, mad_cinus napisał:

> Ładną listę masz ;D
Chodzi o wygląd? :P

Yup, reszty nie oceniam, bo gusta są gustami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2014 o 17:40, Dared00 napisał:

> > Ładną listę masz ;D
> Chodzi o wygląd? :P
Yup, reszty nie oceniam, bo gusta są gustami ;)


To dzięki, sam robiłem :]
Choć i tak wygląd daleki od ideału, bo MAL coś tam w silniku czasem zmieniał, przez co niektóre elementy mi się psuły a że już nie miałem chęci się tym bawić to zamiast naprawiać po prostu usuwałem to co się popsuło ^^

@NeroNarmeril
@Wipu
Dzięki za propozycje, rozważę, ale jesteście na razie mniej przekonywujący niż Dared00 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z tej listy dokończył Cowboy Bebop oraz Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIG (jak już jesteś na 23 epku to warto by było obejrzeć te 3 pozostałe do końca, no chyba że już nie pamiętasz co tam się działo). W przypadku Great Teacher Onizuka polecam raczej mangę niż anime bo to drugie nie pokrywa całości i jest imo słabsze od oryginału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2014 o 18:05, Karharot napisał:

Ja bym z tej listy dokończył Cowboy Bebop oraz Ghost in the Shell: Stand Alone Complex
2nd GIG (jak już jesteś na 23 epku to warto by było obejrzeć te 3 pozostałe do końca,
no chyba że już nie pamiętasz co tam się działo).

GitS akurat pamiętam, problem jest taki, że drugi sezon jest jak dla mnie gorszy od pierwszego i jego oglądanie strasznie mnie męczy i nudzi przez co nie mogę go jakoś dokończyć mimo, że jestem bardzo bliski końca. Ocenę dałem niby 7, ale trochę na wyrost i z jej zmianą wstrzymałem się już do czasu aż obejrzę całość, bo może jednak ostatnie odcinki będą dobre :P Ale najpierw muszę się jakoś zmusić do obejrzenia tych 3 odcinków...
W ogóle to można się w ostatnich odcinkach spodziewać czegoś zaskakującego lub na tyle dobrego aby zmyło to złe wrażenia z poprzednich odcinków?

Co do Bebopa to chyba obok Tokio Magnitude jest faworyt do wznowienia na tą chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

One Piece 743
WTF mingo...

Spoiler

zginął xD, ale wydaje mi się, że jednak nie zginął. Ogólnie zrobiło się nagle bardzo dziwnie, bo nie przewidziałem takiego zwrotu wypadków.
BTW wydaje mi się, że Pika i Sugar są w jakiś sposób, ze sobą związani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2014 o 19:23, SurgeonOfDeath napisał:

One Piece 743
WTF mingo...

Spoiler

zginął xD, ale wydaje mi się, że jednak nie zginął. Ogólnie zrobiło się nagle bardzo
dziwnie, bo nie przewidziałem takiego zwrotu wypadków.
BTW wydaje mi się, że Pika i Sugar są w jakiś sposób, ze sobą związani.


Spoiler

Pewnie okaże się, że Kyros wcale go nie zabił. Za łatwo by im poszło inaczej. Być może to jakiś "klon" lub też okaże się, że ma jakąś umiejętność, dzięki której się zregeneruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się