Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2009 o 23:46, Cirno napisał:

Ja nie dałem się wciągnąć w haruhi-fanatyzm, i pierwszy sezon wynudził mnie jak naruto
na jetixie.

W sensie... w ogóle oglądałeś Naruto na Jetixie... gratuluje mocnej psychiki.

Dnia 18.07.2009 o 23:46, Cirno napisał:

Ale miałem dobre nadzieje, bo pierwszy epizod 2 sezonu był całkiem całkiem, a tu taki
shit się zrobił, miałem dobre nadzieje i chęci :(

No cóż, dobrymi chęciami piekło jest wybrykowane jak mawiają... kopsnij się do Piekielnego Biura Nieruchomości, może jakąś ważną ulicę wybrukowali twoimi chęciami i myto będziesz mógł pobierać :-)

Dnia 18.07.2009 o 23:46, Cirno napisał:

Baj De Łej, http://farm2.static.flickr.com/1227/807855609_120b242830_o.jpg po zobaczeniu
tego screena, zachęciłeś mnie do obejrzenia Zero no Tsukaima :d

Hehehe nie ma to jak zboczeniowe pranie mózgu XD Ale do tego będziesz musiał poczekać do początku drugiej serii, ale bez obawy pierwsza ma tylko jakieś 13 odcinków i w sumie całkiem fajna jest ^^
http://www.dailymotion.pl/relevance/search/zero+no+Tsukaima+opening/video/x9us4m_zero-no-tsukaima-opening-1_shortfilms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 23:55, Cirno napisał:

Maria+Holic było IMO zajebiste :D
Dawno się tak nie uśmiałem, bardzo szalone i fajne anime, no i od czasu można było dostrzec
parodie różnych anime np. To Love Ru i Sayonara Zetsubou Sensei, poza tym główna bohaterka
owniła :D


Właśnie mało kto wkurzał mnie tak, jak główna bohaterka -_-. Myślałem, że anime o lesbijkach będzie świetne (i nieco ostrzejsze ;p), a tu takie mydło-i-powidło. No nic, dla mnie nudna seria, dałem jej 6/10, zastanawiam się, czy nie za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już sobie siana z tym jechaniem Endless Eight (jak i całego drugiego sezonu Haruhi mimo, że do końca jeszcze całkiem sporo epizodów...), bo to się robi powoli nudne. Wszyscy wiedzą, że ta seria odcinków była słaba i nie musicie ciągle o tym pisać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 23:53, Karharot napisał:

Mhmh...
Ujdzie:)

O Boobs Dragon z trzeciej serii już nie wspominam bo to by spoiler był XD

Dnia 18.07.2009 o 23:53, Karharot napisał:

OMFG!! To to jest taki rodzaj serialu...:D

IyaIyaIyaIya, ona go tak tylko od czasu do czasu, a w takim złym stanie był tylko raz XD Najlepszy był moment jak kapitanka z wojska wpadła do pokoju i ta scena jest z jej perspektywy. Ostrożnie zamknęła drzwi i przeprosiła za wtargnięcie... myślała pewnie "Ech ci szlachcice i ich rozrywki"

Dnia 18.07.2009 o 23:53, Karharot napisał:

S&M (ciut nie w moim guście, zwłaszcza w wersji pedo...)? No cóż, widać bohaterowie też
mają swoje skrzywienia... Ale co racja to racja - takiego motywu w tego typu komedii
jeszcze nie widziałem:D

Eee tam nie tylko w wersji pedo, z dwa razy Saito przypadkiem wlazł do pokoju wspomnianej starszej siostry... w sumie to dość podejrzane że Za Bardzo nie narzekał po sesji z nią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 23:58, Hubi_Koshi napisał:

W sensie... w ogóle oglądałeś Naruto na Jetixie... gratuluje mocnej psychiki.

Powiedzmy że byłem tylko niemym świadkiem tej masakry, nie dysponowałem dostateczną siłą woli żeby zabrać pewnej osobie pilota, i musiałem cierpieć, na szczęście to był tylko jeden odcinek, ale Kumalski na zawsze wypaliło piętno w moim umyśle... :(

Dnia 18.07.2009 o 23:58, Hubi_Koshi napisał:

No cóż, dobrymi chęciami piekło jest wybrykowane jak mawiają... kopsnij się do Piekielnego
Biura Nieruchomości, może jakąś ważną ulicę wybrukowali twoimi chęciami i myto będziesz
mógł pobierać :-)

Chęci miałem tyle, że można by nimi niejedno państwo wybrukować, ale Kyo rzuciło mi pod nogi wszystkie kłody jakie miało :p

Dnia 18.07.2009 o 23:58, Hubi_Koshi napisał:

Hehehe nie ma to jak zboczeniowe pranie mózgu XD Ale do tego będziesz musiał poczekać
do początku drugiej serii, ale bez obawy pierwsza ma tylko jakieś 13 odcinków i w sumie
całkiem fajna jest ^^
http://www.dailymotion.pl/relevance/search/zero+no+Tsukaima+opening/video/x9us4m_zero-no-tsukaima-opening-1_shortfilms

Hmmm z openingu dowiedziałem się tyle, że prawie same lollies są, i że ta Louise bardzo lubi pejcze ;p
Za lollies nie przepadam niestety, wolę inne kształty, ale widziałem że tam jedna bohaterka miała takie, więc mogę dać anime szanse :D
Cholera, drugie anime z lollies pod rząd, jestem hardkorem jak cytryna z tymbarku :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 23:59, Mysterum napisał:


Właśnie mało kto wkurzał mnie tak, jak główna bohaterka -_-. Myślałem, że anime o lesbijkach
będzie świetne (i nieco ostrzejsze ;p), a tu takie mydło-i-powidło. No nic, dla mnie
nudna seria, dałem jej 6/10, zastanawiam się, czy nie za dużo.

Wybitne toto nie było, ale pośmiać się było można :D
Poza tym, opening i ending rządzą i tyle :D
A jeśli chcesz anime o lesbijkach, oglądaj sobie Aoi Hana, dzisiaj 3 odcinek zsubowali, robi się coraz ostrzej, bo panienki już zaczęły się całować :D (z tym że są one brzydkie, nie wiem czy to zależy od kreski czy od ogólnego zamysłu, ale są po prostu brzydkie, wszystkie co do jednej ;3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 23:56, Mysterum napisał:

Komedia to jest fajna, tylko że fabuła nie jest jej mocną stroną.

No niestety, trzecia seria to praktycznie ciąg fillerów i fanservicu... chociaż epidemie Yuri wywołaną miksturką miłości nadal ciepło wspominam ^^ No i Niemiecki Flak 88 wynagrodził mi w dużym stopniu fillery ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemu mamy dać temu spokój ?
KyoAni zaśmiało się nam w twarz, puszczając 5 razy ten sam odcinek, to czemu mamy nie narzekać ?

Hubi zrobił C-c-c-c-C-ombo breaker i nie miałem triple posta :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, było wiele fajnych elementów :) Teraz sobie już nie przypomnę, ale pamiętam jak rozśmieszyła mnie nazwa bazooki i samolotu w wykonaniu czarodziejów xd I zdziwienie, że bazookę można wykorzystać ograniczoną ilość razy xD I ta OVA ze strojami kąpielowymi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 00:02, Pablo_Querte napisał:

Dajcie już sobie siana z tym jechaniem Endless Eight (jak i całego drugiego sezonu Haruhi
mimo, że do końca jeszcze całkiem sporo epizodów...), bo to się robi powoli nudne. Wszyscy
wiedzą, że ta seria odcinków była słaba i nie musicie ciągle o tym pisać :/


Na największy zawód sezonu trzeba narzekać przez cały sezon. I odcinków wcale nie tak dużo - planowanych 14, zostało 8 do końca, 5 jest do siebie podobnych. Gdyby seria miała -/+ 25 odcinków, pewnie inaczej to byłoby odebrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 00:05, Cirno napisał:

Powiedzmy że byłem tylko niemym świadkiem tej masakry, nie dysponowałem dostateczną siłą
woli żeby zabrać pewnej osobie pilota, i musiałem cierpieć, na szczęście to był tylko
jeden odcinek, ale Kumalski na zawsze wypaliło piętno w moim umyśle... :(

A nogi na ten widok i dźwięk odmówiły posłuszeństwa i nie miałeś nawet możliwości ucieknięcia ?? Kumalski ?? Oni naprawdę tak przetłumaczyli Dattebayo ?? To nie mogli chociaż starego dobrego "Kapujesz" ??

Dnia 19.07.2009 o 00:05, Cirno napisał:

Chęci miałem tyle, że można by nimi niejedno państwo wybrukować, ale Kyo rzuciło mi pod
nogi wszystkie kłody jakie miało :p

"FIRE IN THE HOLE" jak mawiają po rzuceniu biednemu nieświadomemu człowiekowi granatu pod nogi. Aż tak źle było ??

Dnia 19.07.2009 o 00:05, Cirno napisał:

Hmmm z openingu dowiedziałem się tyle, że prawie same lollies są, i że ta Louise bardzo
lubi pejcze ;p

Neeee same loli to przesada, loli na dobrą sprawę jest dwie, po drugiej stronie skali mamy dwie panienki z w miarę dużymi piersiami (w tym jedną z wielgachnymi, tą rudowłosą) do tego jest Henrietta która też do ubogich w naturze nie wygląda, no i asystentka dyrektora szkoły która Też jest całkiem ładnie rozwinięta. W następnych seriach dojdą jeszcze dwie Potężnie rozwinięte i zero loli.

Dnia 19.07.2009 o 00:05, Cirno napisał:

Za lollies nie przepadam niestety, wolę inne kształty, ale widziałem że tam jedna bohaterka
miała takie, więc mogę dać anime szanse :D

Mają mają nie ma strachu :-) Gorzej by było jakbyś miał loli z wielkim biustem XD
http://www.youtube.com/watch?v=efB2G3puh6Y
Ta z różowymi włosami.

Dnia 19.07.2009 o 00:05, Cirno napisał:

Cholera, drugie anime z lollies pod rząd, jestem hardkorem jak cytryna z tymbarku :3

A jakie było pierwsze ??


>A jeśli chcesz anime o lesbijkach
http://www.youtube.com/watch?feature=related&v=icNdleIU51k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 00:15, Mysterum napisał:

Tak, było wiele fajnych elementów :) Teraz sobie już nie przypomnę, ale pamiętam jak
rozśmieszyła mnie nazwa bazooki i samolotu w wykonaniu czarodziejów xd I zdziwienie,
że bazookę można wykorzystać ograniczoną ilość razy xD I ta OVA ze strojami kąpielowymi
xD

Taaa albo to jak Louise wymachiwała "Różdżką Zniszczenia" XD W sumie chwali się to że wystrzelił ją bez odrzutu.

Spoiler

Mnie tam powaliło jak zmasakrował całą eskadrę smoków za pomocą tego myśliwca, albo to jak w trzeciej serii Colbert-sensei zbudował statek powietrzny oparty na technologii z Zero. Ale i tak Flak 88 rozwalający tego wielkiego golema Owni. Ciekawe czy kiedykolwiek dostaniemy w tej serii czołg, albo ręczną broń maszynową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 23:56, Mysterum napisał:

Mi tam jej uszy nie podpasowały. Ona nie prezentuje prawdziwej, elfickiej urody.

Mi w sumie też. jak już ma być coś z uszkami to wolę coś w tym stylu:
http://img300.imageshack.us/img300/1415/u001.jpg

Dnia 18.07.2009 o 23:56, Mysterum napisał:

Jest tego mnóstwo na przestrzeni 3 serii. A i 4 seria ma być ;p

Kategoria wiekowa 50+ (czytaj: dla tych którzy inaczej już nie mogą):D

Dnia 18.07.2009 o 23:56, Mysterum napisał:

Komedia to jest fajna, tylko że fabuła nie jest jej mocną stroną.

Ugh:( To mnie nieco zniechęciło... Fabuła powinna być zawsze jedną z najbardziej dopracowanych rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Spoiler

Na czołg liczyłem już w trzeciej serii :( Ale już np. taki Colbert mnie wkurzał, najbardziej naciągane przetrwanie od śmierci jakie widziałem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2009 o 00:24, Karharot napisał:

Mi w sumie też. jak już ma być coś z uszkami to wolę coś w tym stylu:
http://img300.imageshack.us/img300/1415/u001.jpg

Kawaii :D

Dnia 19.07.2009 o 00:24, Karharot napisał:

Kategoria wiekowa 50+ (czytaj: dla tych którzy inaczej już nie mogą):D

Haha, prawda.

Dnia 19.07.2009 o 00:24, Karharot napisał:

Ugh:( To mnie nieco zniechęciło... Fabuła powinna być zawsze jedną z najbardziej dopracowanych
rzeczy...

Zawsze kilka odcinków na próbę obejrzeć możesz. Bo np. OVA (przez niektórych zwana odcinkiem 6,5 trzeciej serii) jest świetna pod względem komedii. ALe żeby ją zrozumieć trzeba się nieco zapoznać z bohaterami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 00:27, Mysterum napisał:

Spoiler

Na czołg liczyłem już w trzeciej serii :( Ale już np. taki Colbert mnie wkurzał, najbardziej
naciągane przetrwanie od śmierci jakie widziałem ;p


Spoiler

Ano niestety... ale fajne miał wejście, istna kawaleria powietrzna :-) Szkoda tylko że nie wykorzystali jego statku powietrznego w jakiejś bitwie, odlotowo by było... no nic, może w trzeciej serii. Ja z początku myślałem że ten Flak88 to czołg bo lufe było widać, ale cóż... T_T



Co do linka podanego przez Karharota, Nie Taka Znowu Kawaii. Ciężko nazwać Kawaii kimś kto wymachuje lekko i radośnie kawałkiem żelastwa którego największy paker w twojej armii nie jest w stanie podnieść i kto nie raz nie dwa grozi ci albo śmiercią albo pozbawieniem możliwości mienia dzieci XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 00:19, Hubi_Koshi napisał:

A nogi na ten widok i dźwięk odmówiły posłuszeństwa i nie miałeś nawet możliwości ucieknięcia
?? Kumalski ?? Oni naprawdę tak przetłumaczyli Dattebayo ?? To nie mogli chociaż starego
dobrego "Kapujesz" ??

Powiedzmy że nie miałem możliwości ucieczki z tej szatańskiej pułapki, ciesz się że nie przetłumaczyli jako Kapiszia! xD

Dnia 19.07.2009 o 00:19, Hubi_Koshi napisał:

"FIRE IN THE HOLE" jak mawiają po rzuceniu biednemu nieświadomemu człowiekowi granatu
pod nogi. Aż tak źle było ??

Tak jak mówię po pierwszym epku chciałem dać 8/9 na 10, potem zobaczyłem drugi epek ,,ok jest nudny ale może to wprowadzenie do czegoś lepszego", potem ujrzałem resztę endlessów, naprawdę chciałem polubić haruhi :(

Dnia 19.07.2009 o 00:19, Hubi_Koshi napisał:

Neeee same loli to przesada, loli na dobrą sprawę jest dwie, po drugiej stronie skali
mamy dwie panienki z w miarę dużymi piersiami (w tym jedną z wielgachnymi, tą rudowłosą)
do tego jest Henrietta która też do ubogich w naturze nie wygląda, no i asystentka dyrektora
szkoły która Też jest całkiem ładnie rozwinięta. W następnych seriach dojdą jeszcze dwie
Potężnie rozwinięte i zero loli.

Oppai>Lollies, od zawsze na zawsze :3
To w sumie dobrze, bo lollies zazwyczaj to małe, krzykliwe, wkurzające, denerwujące, doprowadzające do szału tsundere (choć nie zawsze ;D/ przynajmniej te główne ,,heroiny" :3), im mniej ich na świecie tym lepiej :D

Dnia 19.07.2009 o 00:19, Hubi_Koshi napisał:

Mają mają nie ma strachu :-) Gorzej by było jakbyś miał loli z wielkim biustem XD
http://www.youtube.com/watch?v=efB2G3puh6Y
Ta z różowymi włosami.

Czemu gorzej, takie lollies to już takie nie lollies są, ten Eiken się ciekawie zapowiada, dodam do listy ,,plan to watch ", z tego co widzę to ma tylko 2 epki, także obejrzę to dziś w nocy jeszcze :D

Dnia 19.07.2009 o 00:19, Hubi_Koshi napisał:

A jakie było pierwsze ??

Teraz oglądam Strike Witches właśnie, i tu masz esencję pantsu i lollies :D

Dnia 19.07.2009 o 00:19, Hubi_Koshi napisał:

3 epki, obejrzę tuż po Eiken :D

Dzięki za polecenie 3 dobrych anime naraz hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 00:27, Mysterum napisał:

Spoiler

Na czołg liczyłem już w trzeciej serii :( Ale już np. taki Colbert mnie wkurzał, najbardziej
naciągane przetrwanie od śmierci jakie widziałem ;p


Ta zawsze mnie takie zagrania wkurzają. Taki Mwu La Flaga nie był lepszy :|
A samo ZnT nawet niezłe, miało sporo fajnych momentów z ostatnim odcinkiem drugiej serii na czele :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 00:03, Hubi_Koshi napisał:

Najlepszy był moment jak kapitanka z wojska wpadła do pokoju i ta scena jest z jej
perspektywy. Ostrożnie zamknęła drzwi i przeprosiła za wtargnięcie... myślała pewnie
"Ech ci szlachcice i ich rozrywki"

Albo "W mojej młodości bawiliśmy się inaczej" lub po prostu "Ja w to się mieszać nie będę":)

Dnia 19.07.2009 o 00:03, Hubi_Koshi napisał:

Eee tam nie tylko w wersji pedo, z dwa razy Saito przypadkiem wlazł do pokoju wspomnianej
starszej siostry... w sumie to dość podejrzane że Za Bardzo nie narzekał po sesji z nią...

Znaczy się S&M w dowolnej wersji, tak pedo jak i normal? Ten dzieciak lubi ostre rzeczy, jeszcze trochę tego przeżyje i może trafi do Black Lagoon w epku Bloodsport Fairytale II...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 00:29, Mysterum napisał:

Kawaii :D

Nie wierz Hubiemu! Karura naprawdę jest kawaii!
Ale jak zaoferuje Ci herbatkę to grzecznie odmów, wierz mi nie chcesz potem tego żałować:D

Dnia 19.07.2009 o 00:29, Mysterum napisał:

Zawsze kilka odcinków na próbę obejrzeć możesz. Bo np. OVA (przez niektórych zwana odcinkiem
6,5 trzeciej serii) jest świetna pod względem komedii. ALe żeby ją zrozumieć trzeba się
nieco zapoznać z bohaterami.

No dobra, co mi szkodzi - spróbuję. I tak szukam teraz czegoś lekkiego:)
(podziękowania za rekomendacje także do Hubiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się