Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2009 o 16:18, Kosmitus napisał:

Przeczytałeś tylko ostatni chapter?? Jesteś hardkorem.

Hubi mi już tyle wszystkiego pokazał, że się nie przejmuje, no hcyba że jest tma jakaś głębsza fabuła?

Dnia 17.07.2009 o 16:18, Kosmitus napisał:

No i komu mam wierzyć? ;) Nie pozostaje mi nic innego tylko samemu obejrzeć :)

Powinieneś wierzyć mnie, ale najlepiej będzie jak sam obejrzysz xD


Hubi, nie nie powiedziałem tego, ale chyba nie przepadasz za tym main, co?(wiecie, tak defacto to w Japonii z LN najlepiej sprzedaje się Spiceand Wolf, nie HAruhi :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 16:50, Ichibanboshi-kun napisał:

Hubi, nie nie powiedziałem tego, ale chyba nie przepadasz za tym main, co?(wiecie, tak
defacto to w Japonii z LN najlepiej sprzedaje się Spiceand Wolf, nie HAruhi :) )

Mooożna by tak chyba powiedzieć, w sumie nie tyle nie przepadam za samymi tytułami co za popularnością, już jestem taki chop ze wsi na bakier co szerokim łukiem omija rzeczy popularne, tylko dlatego że są popularne. Ale jak już się za coś zabiorę to już mnie nie obchodzi popularne czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 16:55, Hubi_Koshi napisał:

Mooożna by tak chyba powiedzieć, w sumie nie tyle nie przepadam za samymi tytułami co
za popularnością, już jestem taki chop ze wsi na bakier co szerokim łukiem omija rzeczy
popularne, tylko dlatego że są popularne. Ale jak już się za coś zabiorę to już mnie
nie obchodzi popularne czy nie.

Rozumiem o co biega. Również tak mam, ale na szczęście często przypadkiem trafiam na rzeczy, które są popualrne, ale o tym nie wiedziałem. Tka miałem chociażby z Tenacious_D których poznałem najpierw od muzyki a potem sie dowiedziałem że to film jest. Którego otoczka mnie odpycha na kilometr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tokyo Magnitude 8.0
Przypominają mi się słowa Wolverine''a:
"Uważaj o co prosisz kolego... życzenia lubią się spełniać" :]
Break the world !

Spice and Wolf II ep 2

Spoiler

Hah Lawrence ma konkurenta a, Horo znowu se pochlała xD
Swoją drogą to ciekawe co to była za wiadomość na końcu ? Może Horo jest w ciąży ? xD



Basquash! ep 15
Spoiler

Ta ręka mnie na końcu rozwaliła xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 17:06, MisticGohan_MODED napisał:

Tokyo Magnitude 8.0
Przypominają mi się słowa Wolverine''a:
"Uważaj o co prosisz kolego... życzenia lubią się spełniać" :]
Break the world !


Hehehe, a może Ben Grimm
Czas na łubudu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 18:14, Ichibanboshi-kun napisał:

Hehehe, a może Ben Grimm
Czas na łubudu?

Haha już przesadzone xD
Można by tu jeszcze cytaty Hulka walnąć :D

Zacząłem sobie oglądać Macross Frontiera...
1 ep średnio mi przypadł do gustu ,ale zobaczymy może się rozkręci :p

A Sheryl is simply just a bitch xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 16:18, Kosmitus napisał:

> No i komu mam wierzyć? ;) Nie pozostaje mi nic innego tylko samemu obejrzeć :)


Mnie oraz Mysterumowi, chociaż IMO i tak Mysterum przesadza. Poczekaj aż seria się zakończy, a zwłaszcza Endless arc, wtedy Ci powiemy jak to oglądać, bo ja bym Ci polecił 1 odcinek endless + ostatni z endless arc i będziesz zadowolony. Nie wierz Ichibanboshiemu*

*Na początku wymawiałem tą ksywkę jako Bambo, potem jako Ichibanoshi, a dopier po głębszym przyjrzeniu się zobaczyłem, że tam jest Ichibanbooshi :) Bez urazy, oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 18:40, SiDi napisał:

*Na początku wymawiałem tą ksywkę jako Bambo, potem jako Ichibanoshi, a dopier po głębszym
przyjrzeniu się zobaczyłem, że tam jest Ichibanbooshi :) Bez urazy, oczywiście.


Green Greena nie oglądałeś, hehe xD?

Zakończyłem Spice and Wolf 2 ep2
Cholera, od czasów Clannada żadne znime nie przypadło mi do gustu tak bardzo, abym mógł ponownie nazwać jakieś wspaniałym(mam na myśli seriale, choć Kanon depcze po piętach). SaW jest wspaniały.
Co do epu drugiego, ciekawe za czym Lawrance tak biegnie? I o co chodzi z tym podizałem w nastepnym odcinku?

Chyba trzeba się wziąść za LN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 18:40, SiDi napisał:

Mnie oraz Mysterumowi, chociaż IMO i tak Mysterum przesadza. Poczekaj aż seria się zakończy,
a zwłaszcza Endless arc, wtedy Ci powiemy jak to oglądać, bo ja bym Ci polecił 1 odcinek
endless + ostatni z endless arc i będziesz zadowolony. Nie wierz Ichibanboshiemu*

Hehe jeden tak drugi tak XD Normalnie niczym aniołek i diabełek :P
Do końca i tak miałem zamiar poczekać, ale obejrzę pewnie całość, ostatecznie pierwszą serię naprawdę pokochałem więc nie mam zamiaru zdawać się tylko na wasze opinie. Zwłaszcza że mi jako jednemu z niewielu podobała się niechronologia pierwszej serii ;)

Dnia 17.07.2009 o 18:40, SiDi napisał:

*Na początku wymawiałem tą ksywkę jako Bambo, potem jako Ichibanoshi, a dopier po głębszym
przyjrzeniu się zobaczyłem, że tam jest Ichibanbooshi :) Bez urazy, oczywiście.

Cholera, miałem podobnie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 20:26, Kosmitus napisał:


Hehe jeden tak drugi tak XD Normalnie niczym aniołek i diabełek :P
Do końca i tak miałem zamiar poczekać, ale obejrzę pewnie całość, ostatecznie pierwszą
serię naprawdę pokochałem więc nie mam zamiaru zdawać się tylko na wasze opinie. Zwłaszcza
że mi jako jednemu z niewielu podobała się niechronologia pierwszej serii ;)


Pierwsza seria była niechronologiczna wersja i to mnie się podobało. Gdy kumpel mi polecał to na pytanie czy oglądać tak jak jest czy zmieniać chronologię, by oglądać wg kolejności to powiedział, że jakby w telewizji to puszczali, to byłaby ta niechronologiczna wersja, więc tak też obejrzałem i bardzo mi się spodobało.
I oglądaj tak jak ja mówię: 1 epizod Endless arc + ostatni epizod Endless arc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś fanem Haruhi i naprawdę lubisz tą serię, to zrób tak jak mówi Sidi i obejrzyj tylko pierwszy epizod Endless i ostatni, bo inaczej znienawidzisz tą serię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ja oglądałem chronologiczną wersję, i oglądało się całkiem przyjemnie to. Dopiero po zakończeniu The Melancholy of Haruhi Suzumiya VI zrozumiałem dlaczego ten odcinek był ostatni.
I śmiesznie będzie na MAL wyglądało, że pierwszy sezon Haruhi ma u mnie 10/10, a drugi chyba nawet połowy nie dostanie xD Nadzieja w ostatnich ośmiu (o zgrozo! co za okropna liczba) odcinkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 20:41, Stein napisał:

Jeśli jesteś fanem Haruhi i naprawdę lubisz tą serię, to zrób tak jak mówi Sidi i obejrzyj
tylko pierwszy epizod Endless i ostatni, bo inaczej znienawidzisz tą serię.

Jeśli ktoś jest fanem to wcale nie :)
Jak skończę radować się sprawnym pc, to napiszę dlaczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 18:27, MisticGohan_MODED napisał:

Zacząłem sobie oglądać Macross Frontiera...
1 ep średnio mi przypadł do gustu ,ale zobaczymy może się rozkręci :p

Potem przylepisz się do monitora i nie będziesz mógł odejść :)

Dnia 17.07.2009 o 18:27, MisticGohan_MODED napisał:

A Sheryl is simply just a bitch xp

Zmienisz zdanie, Sheryl to najlepsza postać w Macrossie, inne takie dupowate są :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 epek Tokyo Magnitude 8.0 zassał jak haruhi 2, i wynudził mnie, ciekawe czy się poprawi...
3 epek NEEDLESS o wiele gorszy od 2 czy 1, ale może w końcu wyjdą z tego kościoła i zaczną rozwalać wszystko dookoła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 07:28, paraGaladh napisał:

Ktoś na forum czyta gantza? : )

Chyba tylko ze 3 osoby (ze mną włącznie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się