Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Życie uczy nas wielu rzeczy. Taką rzeczą jest ukazanie nam spieprzenia całkiem przyzwoitej serii jaką BYŁA Haruhi -_-
Dobrze, że mam chociaż novelkę i tam takich odpałów pewnie nie będzie. Gdy dowiedziałem się, że drugi sezon Haruhi też będzie miał 14 odcinków cieszyłem się. Ale co z tego, skoro na 6 wyemitowanych, tylko 2 (no dobra, 3) różnią się od siebie? Lipka ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 08:22, Ichibanboshi-kun napisał:

Eh ten one piece! Oczywiście najnowszy chapter zakończył się w najlepszym momencie :(

E? Sugerujesz że przeczytałeś całość?? o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 13:41, orzel286 napisał:

YEAH!
To może oznaczać, że produkcję tego anime sabotuje jakiś dzielny anty - haruhista, który
wie, że bez niej świet byłby lepszy i wogle...

No takich ludzi ,którzy ujrzeli prawdę trzeba wspierać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was wie, gdzie - oprócz merlin.pl - można zakupić nowy czwarty tom mangi Saiyuki?? Szukam już jakiś czas i nigdzie jeszcze, oprócz wspomnianego merlin.pl, nie spotkałem tego tomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 14:47, Brolly napisał:

Czy ktoś z was wie, gdzie - oprócz merlin.pl - można zakupić nowy czwarty tom mangi
Saiyuki?? Szukam już jakiś czas i nigdzie jeszcze, oprócz wspomnianego merlin.pl, nie
spotkałem tego tomu.

Normalnie to powiedziałbym że na stronie wydawcy... ale na stronie wydawcy nie ma... dziwne
http://sklep.waneko.pl/index.php?cPath=21_80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 13:41, Hubi_Koshi napisał:


Nie kracz nie kracz. Doświadczenie nauczyło mnie że Nie Ma Czegoś Takiego jak "Gorzej
już być nie może" Świat i Życie Uwielbiają udowadniać że się mylimy.


W sumie możesz mieć rację, może być jeszcze gorzej. Do końca sezonu może być Endless, Endless, Endless, ..., Endless ;] Niestety spartolili całą sprawę już teraz. Nie da się już tego naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 15:30, Ichibanboshi-kun napisał:

I Ty brutusie?

[Zamierza się sztyletem... myśli chwilę... odrzuca sztylet i łapie za miecz oburęczny] Jako że Haruhi mnie średnio interesuje to mnie ta cała Endlessowa afera nie bardzo denerwuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 15:36, Hubi_Koshi napisał:

[Zamierza się sztyletem... myśli chwilę... odrzuca sztylet i łapie za miecz oburęczny]
Jako że Haruhi mnie średnio interesuje to mnie ta cała Endlessowa afera nie bardzo denerwuje
:-)


To po cholere Ci claymore!?
Eee tam, słuchasz SiDiego, narzekacz, jszcze przy ostatnim odcinku nic nie gadał. SiDi, LN pocytaj a wtedy gadaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 15:30, Ichibanboshi-kun napisał:

No pewnie, że tak, a jak mam nie całośc czytac xD?

Znaczy zarwałeś zeszłą nockę żeby przeczytać całego OP? Coś ci nie wierzę, udowodnij! (tylko bez spoilerów z Thriller Bark i nowszych arców) ;P

A co do Haruhi - drugiej serii na razie nie oglądam ale powiedzcie mi o co to całe halo?? Przecież od początku była mowa że połowa odcinków będzie ze starej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 15:44, Kosmitus napisał:

> No pewnie, że tak, a jak mam nie całośc czytac xD?
Znaczy zarwałeś zeszłą nockę żeby przeczytać całego OP? Coś ci nie wierzę, udowodnij!
(tylko bez spoilerów z Thriller Bark i nowszych arców) ;P

A co do Haruhi - drugiej serii na razie nie oglądam ale powiedzcie mi o co to całe halo??
Przecież od początku była mowa że połowa odcinków będzie ze starej serii.


Cztery odcinki z rzędu to samo pokazują właściwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 15:39, Ichibanboshi-kun napisał:

To po cholere Ci claymore!?

Bo There is no Kill like Overkill, po co używać jednej małe bomby skoro możesz wszystko zasypać pociskami termonuklearnymi ??

Dnia 17.07.2009 o 15:39, Ichibanboshi-kun napisał:

Eee tam, słuchasz SiDiego, narzekacz, jszcze przy ostatnim odcinku nic nie gadał. SiDi,
LN pocytaj a wtedy gadaj :P

Wątpię Haruhi oglądałem wieki temu i jakoś średnio mi spasowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 17.07.2009 o 15:39, Ichibanboshi-kun napisał:

Eee tam, słuchasz SiDiego, narzekacz, jszcze przy ostatnim odcinku nic nie gadał. SiDi,
LN pocytaj a wtedy gadaj :P


Gadałem i narzekałem. Nie wiem jak niektórym może się podobać oglądanie tego samego n-ty raz.

@Kosmitus
Tu chodzi oto, że 5 odcinków pod rząd (nowych) jest takich samych i wygląda na to, że dalej tak może być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam już edita. Chciałem dodać, że wiem jak to Endless Shit się rozwiąże. Mogli całą tą aferę rozrzucić na dwa epizody. Pierwszy odcinek by pokazać wszystko co robili przez te dwa tygodnie, następny to połowa na pokazanie, że jest nieskończona rekurencja i trzeba ją powstrzymać, a kolejna połowa to pokazanie rozwiązania, zostawiając to w spokoju i przechodząc do kolejnej części historii. Zapewne mogli nawet przedłużyć to na 3 odcinki i mogło to wyglądać naprawdę bardzo dobrze. Niestety, jest jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 15:44, Kosmitus napisał:

Znaczy zarwałeś zeszłą nockę żeby przeczytać całego OP? Coś ci nie wierzę, udowodnij!
(tylko bez spoilerów z Thriller Bark i nowszych arców) ;P

Powiedz mi jak mogłem nie przeczytać cąłego chaptera xD

Dnia 17.07.2009 o 15:44, Kosmitus napisał:

A co do Haruhi - drugiej serii na razie nie oglądam ale powiedzcie mi o co to całe halo??
Przecież od początku była mowa że połowa odcinków będzie ze starej serii.

NIe słuchaj SiDiego nie słuchaj. To się wydaje ze to jest to samo ale to wcale nie jest to samo i SiDi tego nie widzi po prostu. Z Haruhi już tak jest ze trzeba uwagę na szczegóły zwracać

Hubi, ale Ty tu jesteś specjalistą od anime i mangi niemainstreamowych przecież :D(dzięki czemu znam i takie i takie serie hehehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 16:10, Ichibanboshi-kun napisał:

Powiedz mi jak mogłem nie przeczytać cąłego chaptera xD

Przeczytałeś tylko ostatni chapter?? Jesteś hardkorem.

Dnia 17.07.2009 o 16:10, Ichibanboshi-kun napisał:

NIe słuchaj SiDiego nie słuchaj. To się wydaje ze to jest to samo ale to wcale nie jest
to samo i SiDi tego nie widzi po prostu. Z Haruhi już tak jest ze trzeba uwagę na szczegóły
zwracać

No i komu mam wierzyć? ;) Nie pozostaje mi nic innego tylko samemu obejrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 16:10, Ichibanboshi-kun napisał:

Hubi, ale Ty tu jesteś specjalistą od anime i mangi niemainstreamowych przecież :D(dzięki
czemu znam i takie i takie serie hehehe)

To co może twierdzisz że Haruhi jest nie-main-streamowa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2009 o 16:18, Kosmitus napisał:

No i komu mam wierzyć? ;) Nie pozostaje mi nic innego tylko samemu obejrzeć :)


Ichibanbshi ma fioła na punkcie Haruhi, więc nie wie co mówi ;p Przez 5 odcinków pokazują niemalże to samo, pokazują fabułę, którą można by świetnie zrealizować w 2 odcinkach. I nie musisz oglądać wszystkich 5 odcinków z arc Endless. Wystarczą 2, początkowy, i zeszłotygodniowy, bo tylko te różnią się bardziej niż inne -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się