Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Zobaczyłem właśnie trzeci epek Bakemonogatari i się zawiodłem. Seria wydawała mi się obiecująca, ale to co otrzymałem w tym epku mnie zraziło. Dialogi to były w Death Note czy Samurai 7, ale to co tutaj dostałem wprawiło mnie w żenadę i ochotę wyłączenia + delete. Odcinek o niczym i dialogi o niczym. Być może jestem za tępy na tego typu anime, ale nie potrafiłem doszukać się w tym epku większej głębi.

Spoiler

Wychodzi na to, że Araragi ma super wzrok, a ta dziewczynka też skrywa jakąś tajemnicę - wow. Też mi odcinek... :/



@orzel286
Ayakashi - Japanese Classic Horror? Widziałem już wieki temu. Anime niezłe, ale nie dla każdego. Najbardziej podobała mi się pierwsza historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 13:53, Cirno napisał:

Zaraz, zaraz.....
To Haruhi ma miec 8 tych identycznych odcinkow??? ............. Jesli tak to mnie szlag trafi... OSIEM identycznych odcinkow. Juz tego poprzedniego nie obejrzalem - tylko sprawdzilem czy koniec ten sam.

@Grzech
Akurat ten ep mi sie calkiem podobal. Widocznie jestem wystarczajaco tepy, zeby mnie bawil tak denny humor. ;)
Glebii jakiejs tez nie dostrzeglem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 14:08, Abomek42 napisał:

> A właśnie, endless 8 fail
> http://www.sankakucomplex.com/2009/07/20/yamakan-sorry-for-endless-eight-it-was-inexcusable/

Zaraz, zaraz.....
To Haruhi ma miec 8 tych identycznych odcinkow??? ............. Jesli tak to mnie szlag
trafi... OSIEM identycznych odcinkow. Juz tego poprzedniego nie obejrzalem - tylko sprawdzilem
czy koniec ten sam.

Raczej nie ;p Końcówka ostatniego odcinka powtórzyła się 3 razy, co daje nam 5+3=8 ^^ Nowy odcinek już powinien wszystko wyjaśniać. Raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 11:51, Gol_Galad napisał:

Są suby do ep.3 CANAAN od gg. Coś ta ekipa ostatnio trochę serii subuje, w dodatku naprawdę
solidnie... :]

No chociażby suby do Kara no Kyoukai :]
Oprócz tego Umineko i Canaan :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę nie wszystkim pasują odcinki przy których trzeba myśleć i doszukiwać się sensu? To nie jest anime akcji i takim nie będzie więc nie kłopocz się lepiej z następnymi odcinkami bo takich rozmów będzie jeszcze wiele, co ci mogę obiecać. Jak dla mnie odcinek równie dobry jak pozostałe.
Btw wiele też zależy od subów jakie miałeś. Te od gg to jedyne słuszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 16:24, Fouton napisał:

Widzę nie wszystkim pasują odcinki przy których trzeba myśleć i doszukiwać się sensu?
To nie jest anime akcji i takim nie będzie więc nie kłopocz się lepiej z następnymi odcinkami
bo takich rozmów będzie jeszcze wiele, co ci mogę obiecać. Jak dla mnie odcinek równie
dobry jak pozostałe.

Właśnie w to Bakemonogatori lubię - cały odcinek pełny naprawdę świetnego dialogu(biedny Araragi, Senjougahara po prostu go jedzie jak chce), przy którym można mieć ubaw oraz czerpać przyjemność, dodatkowo ta wspaniała kreska. : D

Dnia 20.07.2009 o 16:24, Fouton napisał:

Btw wiele też zależy od subów jakie miałeś. Te od gg to jedyne słuszne.

O, to podam przykład, różnicy między gg a inną grupą:
Poprawna wersja od gg: “So it’s like that Araragi-kun, so is there something you want me to do for you? Just one thing, and whatever it is I will hear it. Whatever? Really anything is ok. Whatever you might desire I will grant you a single wish. Controlling the world, eternal life, defeating the Saiyans who are about to come tho Earth”
Od [Superior], ten sam tekst: “That’s exactly right, Araragi-kun. What exactly is wrong with that statement? One more time around, but put your all in it. My all? Really put your all in it. Spin me around the other way too. The world spins as my clothes cover my eternal body on this beautiful day.”
Padłem...

Doszedłem do najnowszego chaptera(16, siedemnastego i dalej nie znalazłem: P) Code Geass - Nightmare of Nunnally i powiem, że to nawet ciekawy twór. Na początku jest bardzo słaba kreska, jednak z postępem jakoś wyładniała. Trochę różnic w fabule, w stosunku do oryginału, niektóre na plus(

Spoiler

dzieciństwo Suzaku,Lelou i Nunnally - to było znacznie lepiej niż w anime, przeszłość CC, Irregulars, refrain, Nemo<badass''n''hot version of Nunally ;3>, Zero i to co wyprawia :D

) inne na minus (
Spoiler

Lelouch - brakuje go po prostu, połowa postaci ma Geassa, brak jako takiego intra - trzeba znać podstawową serię, bo jest masa niedopowiedzeń, słaba "introdukcja" Black Knights - akcja z hotelem

). W sumie, jak ktoś lubił CG, to może sobie poczytać, bo gdyby wyszło anime i poprawiono kilka akcji, to by mogło wyjść z tego coś na poziomie pierwszej serii.

btw http://www.youtube.com/watch?v=Wo-gGes6qig lololololololololol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FMA: Brotherhood #16
Kolejny smutny epek ;/
Ale se Jean dziewczynę znalazł xD

Needless #3

Spoiler

Może kiedyś wyjdą z tego kościoła xp Tak czy siak mają nowego towarzysza xp



Canaan #3
Spoiler

Mino się zapoznał z fajną "kotką" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 18:07, MisticGohan_MODED napisał:

FMA: Brotherhood #16
Kolejny smutny epek ;/
Ale se Jean dziewczynę znalazł xD

Przegadaany epek był, nic znaczącego, oprócz tej dziewczyny :D

Dnia 20.07.2009 o 18:07, MisticGohan_MODED napisał:

Needless #3

Spoiler

Może kiedyś wyjdą z tego kościoła xp Tak czy siak mają nowego towarzysza xp


Założę się że ten koleś co się tak czai spali im ten kościół, albo zdematerializuje go wybuchem :D

Dnia 20.07.2009 o 18:07, MisticGohan_MODED napisał:

Canaan #3

Spoiler

Mino się zapoznał z fajną "kotką" xD


Scena w Cosplay Clubie - bezcenna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 16:24, Fouton napisał:

Widzę nie wszystkim pasują odcinki przy których trzeba myśleć i doszukiwać się sensu?


Doskonale zdaję sobie sprawę, że jest to anime do myślenia. Ale w innych anime nie drąży się jednego wątku przez cały odcinek. Jeszcze do tego tak pustego wątku. Jest wiele anime z dobrymi dialogami, ale Ghost Story zwyczajnie nudzi. Porównanie do Shen longa mnie rozbawiło i motyw z dziewczynką, ale reszta... Nic. Mimo swojego wieku, chyba nie dorosłem do tego typu anime.

Dnia 20.07.2009 o 16:24, Fouton napisał:

To nie jest anime akcji i takim nie będzie więc nie kłopocz się lepiej z następnymi odcinkami bo takich rozmów będzie jeszcze wiele, co ci mogę obiecać.


To dlaczego jest otagowany jako action/supernatural? Jesteś jasnowidzem czy może czytałeś mangę?

Dnia 20.07.2009 o 16:24, Fouton napisał:

Jak dla mnie odcinek równie dobry jak pozostałe.Btw wiele też zależy od subów jakie miałeś. Te od gg to jedyne słuszne.


Miałem suby od gg, a mój angielski jest biegły. Widocznie nie dla mnie takie przegadane o niczym anime :)
Cheers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 20:24, Cirno napisał:

Są suby do 3 epka Princess Lover!


Wiecie, nie musicie nabijać postów mówiąc, że są suby do jakiegoś odcinka ;p Do tego do Princess Lover jeszcze nie ma, chyba że lubisz napisy od AoShen, grupy, która ich nie umie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 21:01, SiDi napisał:

Wiecie, nie musicie nabijać postów mówiąc, że są suby do jakiegoś odcinka ;p Do tego
do Princess Lover jeszcze nie ma, chyba że lubisz napisy od AoShen, grupy, która ich
nie umie robić.

Trzeba nabijać posty bo tak :3
Poza tym, każde suby dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 21:01, SiDi napisał:

Wiecie, nie musicie nabijać postów mówiąc, że są suby do jakiegoś odcinka ;p Do tego
do Princess Lover jeszcze nie ma, chyba że lubisz napisy od AoShen, grupy, która ich
nie umie robić.

Nyohohoho i tak nie macie szans mnie dogonić :-3 A tak btw. o czym jest to Princess Lover, jakaś haremówka ?? Dobra ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra :D
Fajny humor, duże oppai, niestety cenzura na pantsu (co ciekawe raz jest raz nie ma), ogólnie zapowiada się świetnie po tych 2 epkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 21:38, Cirno napisał:

Fajny humor, duże oppai, niestety cenzura na pantsu (co ciekawe raz jest raz nie ma),
ogólnie zapowiada się świetnie po tych 2 epkach :D

Hmm czyli trzeba będzie na DVD czekać... a jak przy oppai jesteśmy to muszę się w końcu zabrać za resztę odcinków Queen''s Blade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się