Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2009 o 11:39, Hubi_Koshi napisał:

Iyaiyaiyaiya, facet jest jeden z całą masą pokręconych dziewczyn :-P

W sensie tej mangi słowo pokręcone może być różnie odbierane xD

Dnia 21.07.2009 o 11:39, Hubi_Koshi napisał:

Mówisz o tym psie Iwasaki co lubi Yu-chan ale szczeka na Tamurę ??

Tym dużym białym apatycznym ;D

Dnia 21.07.2009 o 11:39, Hubi_Koshi napisał:

Ale Poza Konatą :-)

Poza Konatą nie ma już nic! :d

Dnia 21.07.2009 o 11:39, Hubi_Koshi napisał:

; Hmm czyżby twoje oczy zaczęły ci sugerować że wolisz mniejsze ale dynamiczniejsze piersi
:-p

Goddamn, no!
Big oppai 4 evah! :3 (oczywiście wykluczając skrajne przypadki jak w fail Eiken, w polowie mialem wielkiego WTFa na twarzy xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 14:27, Cirno napisał:

W sensie tej mangi słowo pokręcone może być różnie odbierane xD

Nie pytaj, nie wspominaj, nie gadaj staram się zapomnieć XD Za to się cieszę i smucę. Cieszę bo są RAWy trzech chapterów Omamori Himari... smuce bo nikt się za nie nie zabiera T_T

Dnia 21.07.2009 o 14:27, Cirno napisał:

Tym dużym białym apatycznym ;D

No nic niedługo sobie przypomnę, kończę już Lucky Star.

Dnia 21.07.2009 o 14:27, Cirno napisał:

Poza Konatą nie ma już nic! :d

Nie ma już nic, możemy iść [nuci sobie]

Dnia 21.07.2009 o 14:27, Cirno napisał:

Goddamn, no!
Big oppai 4 evah! :3 (oczywiście wykluczając skrajne przypadki jak w fail Eiken, w polowie
mialem wielkiego WTFa na twarzy xD)

Cóż ich oppai są tak oppai że jedyną sensowną reakcją jest WTF... przynajmniej mury mogą taranować :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 14:40, Hubi_Koshi napisał:

Nie pytaj, nie wspominaj, nie gadaj staram się zapomnieć XD Za to się cieszę i smucę.
Cieszę bo są RAWy trzech chapterów Omamori Himari... smuce bo nikt się za nie nie zabiera
T_T

Bo pewnie jest tak perwersyjna że tylko Ty ją czytasz :D

Dnia 21.07.2009 o 14:40, Hubi_Koshi napisał:

No nic niedługo sobie przypomnę, kończę już Lucky Star.

Ja też muszę jeszcze raz obejrzeć, bo oglądałem LSa jak zaczynałem oglądać anime, więc dużo smaczków mi umknęło :P

Dnia 21.07.2009 o 14:40, Hubi_Koshi napisał:

Nie ma już nic, możemy iść [nuci sobie]

Jest jeszcze największy pervert świata, jej ojciec :D

Dnia 21.07.2009 o 14:40, Hubi_Koshi napisał:

Cóż ich oppai są tak oppai że jedyną sensowną reakcją jest WTF... przynajmniej mury mogą
taranować :-]

Przypomniały mi się takie jakby dźwigi z podwieszoną kulą, nie pamiętam jak to się nazywało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 14:53, Cirno napisał:

Bo pewnie jest tak perwersyjna że tylko Ty ją czytasz :D

Har Har Har, myśl sobie tak dalej o tej mandze o zmarnujesz wspaniałe źródło ecchi :-P

Dnia 21.07.2009 o 14:53, Cirno napisał:

Ja też muszę jeszcze raz obejrzeć, bo oglądałem LSa jak zaczynałem oglądać anime, więc
dużo smaczków mi umknęło :P

Niom ja też trochę nowych wyłapałem jak teraz czytałem, Konata odstawiająca Maria-sama ga Miteru powala na kolana XD

Dnia 21.07.2009 o 14:53, Cirno napisał:

Jest jeszcze największy pervert świata, jej ojciec :D

"I''m Also a lolicon" "You fail at life anyway" XD

Dnia 21.07.2009 o 14:53, Cirno napisał:

Przypomniały mi się takie jakby dźwigi z podwieszoną kulą, nie pamiętam jak to się nazywało
:P

tyaaa... w sumie to różnych Mistrzów Sztuk Walki mogli by zatrudniać w firmach wyburzeniowych XD Lubię oglądać czasami na Discovery o wyburzeniach, to odlotowo wygląda jak budynek się składa jak domek z kart. Ale i tak Mythbusters są najlepsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 15:01, Hubi_Koshi napisał:

Har Har Har, myśl sobie tak dalej o tej mandze o zmarnujesz wspaniałe źródło ecchi :-P

Źródła ecchi są niewyczerpywalne i nieskończone, dopóki żyje ostatni pervert na ziemii :P

Dnia 21.07.2009 o 15:01, Hubi_Koshi napisał:

Niom ja też trochę nowych wyłapałem jak teraz czytałem, Konata odstawiająca Maria-sama
ga Miteru powala na kolana XD

W tym filmiku z LS co dałeś, mi się wydawało, czy kagami przez chwilę wyglądała jak Miku :D

Dnia 21.07.2009 o 15:01, Hubi_Koshi napisał:

"I''m Also a lolicon" "You fail at life anyway" XD

Scena gdy Konata przyprowadziła koleżanki bezcenna :D

Dnia 21.07.2009 o 15:01, Hubi_Koshi napisał:

tyaaa... w sumie to różnych Mistrzów Sztuk Walki mogli by zatrudniać w firmach wyburzeniowych
XD Lubię oglądać czasami na Discovery o wyburzeniach, to odlotowo wygląda jak budynek
się składa jak domek z kart. Ale i tak Mythbusters są najlepsi.

Najlepszy jest Brainiac, tam masz pewność że coś na pewno wybuchnie, i czasem są boobsy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 15:06, Cirno napisał:

Źródła ecchi są niewyczerpywalne i nieskończone, dopóki żyje ostatni pervert na ziemii

Taaaa tylko jeśli zajeżdżą nas Islamiści to ci ostatni perverci długo nie pożyją ^^;

Dnia 21.07.2009 o 15:06, Cirno napisał:

W tym filmiku z LS co dałeś, mi się wydawało, czy kagami przez chwilę wyglądała jak Miku

Niom miała jej ubranko, ale Cosplay Magic szybko padła T_T

Dnia 21.07.2009 o 15:06, Cirno napisał:

> "I''m Also a lolicon" "You fail at life anyway" XD
Scena gdy Konata przyprowadziła koleżanki bezcenna :D

To jak zaczął nawijać że są Miko ??

Dnia 21.07.2009 o 15:06, Cirno napisał:

Najlepszy jest Brainiac, tam masz pewność że coś na pewno wybuchnie, i czasem są boobsy

Neee nie lubię Brainiaca, są naciągani, ot tak sobie tylko dla jaj wszystko robią. W Mythbusters oni naprawdę wkładają pracę w to co robią i Naprawdę sprawiają te mity, a poza tym Brainiac się może schować przy wysadzaniu w powietrze betoniarki (gdy odpalili ładunki nic z niej nie zostało) albo waleniu z miniguna do beczki z rybą czy strzelania z pół calowej snajperki w basen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 15:21, Hubi_Koshi napisał:

Taaaa tylko jeśli zajeżdżą nas Islamiści to ci ostatni perverci długo nie pożyją ^^;

Jesli zajeżdżą nas Islamiści, to zaczniesz ze sobą nosić kompas xD

Dnia 21.07.2009 o 15:21, Hubi_Koshi napisał:

Niom miała jej ubranko, ale Cosplay Magic szybko padła T_T

Cosplay magic nie powinna znikać tak łatwo ;p

Dnia 21.07.2009 o 15:21, Hubi_Koshi napisał:

To jak zaczął nawijać że są Miko ??

To gdy zaczął mówić że to najszczęśliwsza chwila w jego życiu czy coś w tym typie ;D

Dnia 21.07.2009 o 15:21, Hubi_Koshi napisał:

Neee nie lubię Brainiaca, są naciągani, ot tak sobie tylko dla jaj wszystko robią. W
Mythbusters oni naprawdę wkładają pracę w to co robią i Naprawdę sprawiają te mity, a
poza tym Brainiac się może schować przy wysadzaniu w powietrze betoniarki (gdy odpalili
ładunki nic z niej nie zostało) albo waleniu z miniguna do beczki z rybą czy strzelania
z pół calowej snajperki w basen.

Swoją drogą, ostatnio wcale mi się nie chce oglądać discovery bo tam reklamy trwają więcej niż program, i to jest tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 15:51, Cirno napisał:

Jesli zajeżdżą nas Islamiści, to zaczniesz ze sobą nosić kompas xD

Kompas ?? Po co mi kompas ?? Żeby wiedzieć w którą stronę jest Mekka ?? Taaak to może być przydatne, teraz jeszcze tylko pocisk dalekiego zasięgu kierowany GPSem... Fufufufu

Dnia 21.07.2009 o 15:51, Cirno napisał:

Cosplay magic nie powinna znikać tak łatwo ;p

Jak to raz było w Baldursie na temat żelaznych murów stworzonych magią "Czy chcesz by twoje mury zniknęły za pstryknięciem palca ??"

Dnia 21.07.2009 o 15:51, Cirno napisał:

To gdy zaczął mówić że to najszczęśliwsza chwila w jego życiu czy coś w tym typie ;D

Aaaaa to że wcinał sobie obiad z trzema licealistkami XD

Dnia 21.07.2009 o 15:51, Cirno napisał:

Swoją drogą, ostatnio wcale mi się nie chce oglądać discovery bo tam reklamy trwają więcej
niż program, i to jest tragedia...

Neee aż tak źle nie jest. Ja mam wersje bez reklam i Mythbusters trwają jakieś 45 minut, co oznacza że 15 minut zajmują reklamy... z drugiej strony 1/4 programu reklam... chędożony kapitalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, zacząłem oglądać "Sayonara Zetsubou Sensei" i... normalnie nie wytrzymuje ze śmiechu... XD
To pierwsza, która sprawia, że co kilkanaście sekund(ostatnio jak coś śmiesznego oglądałem to tylko coś chichotałem, ew. parsknięcie i mówiłem, że śmieszne) wybucham głośnym, potężnym śmiechem. Sytuacje i teksty są po prostu niepowtarzalne, ogromna ilość nawiązań do innych anime, mang, wydarzeń na świecie, filmów, seriali, kreskówek, kultury(ogólnie to co jest na tabliczkach w tle xD). Nawet sąsiad, mieszkający pode mną przychodził i się pytał co to za krzyki, które są co chwila. Dochodzą jeszcze genialne postacie: tytułowy zetsubou sensei - Itoshiki Nozomu, pesymista do kwadratu,który kiedy zda sobie z czegoś sprawę, często próbuje popełnić samobójstwo (przez różne czynniki, których nie przewidział, mu to się nie udaje w niezłym stylu... xD) i uczennice(tak, w drugim/trzecim epku to się zmienia w pseudo-harem xD), o których nic nie zamierzam zdradzać dla tych którzy nie zapoznali się z serią, chociaż powiem tylko, że w kwestii postaci SZS jest naprawdę wysokich lotów(i ROTFLI z tego jakie one są i co się zdarza przy tym xD). Polecam to anime wszystkim, którzy już liznęli trochę popularniejszych anime, japońskiej kultury oraz ogólnie potrafią doszukać się referencji do innych typowych rzeczy(np. tekst z South Parku, nawiązanie do Terminatora). Co do kreski, animacji, dźwięku, seiyuu i muzyki - w żadnym wypadku nie zawodzi, nawet jak na dzisiejsze standardy - wybitne :D. Jedyny chyba minus to konieczność robienia pauzy co chwila/jakiś czas, aby móc odczytać jakiś tekst(+ zaROTFLować), przez co długość odcinka "nieco" się wydłuża. : D

No to teraz muszę odpocząć, po 5 epkach, już mi trochę mózg wysiada... : P

Tutaj przykłady niektórych tekstów na tablicach, mówię tylko, że tego jest o wiele więcej:
V-V-V-V-V-V-V-V-V-V-V-V-V-V-V-V-V-V-V-V-V

20090721202012

20090721202152

20090721202219

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 16:15, Hubi_Koshi napisał:

Kompas ?? Po co mi kompas ?? Żeby wiedzieć w którą stronę jest Mekka ?? Taaak to może
być przydatne, teraz jeszcze tylko pocisk dalekiego zasięgu kierowany GPSem... Fufufufu

Chcesz zniszczyć mekke, to niepoprawne politycznie xD

Dnia 21.07.2009 o 16:15, Hubi_Koshi napisał:

Jak to raz było w Baldursie na temat żelaznych murów stworzonych magią "Czy chcesz by
twoje mury zniknęły za pstryknięciem palca ??"

A mury runą :D

Dnia 21.07.2009 o 16:15, Hubi_Koshi napisał:

Aaaaa to że wcinał sobie obiad z trzema licealistkami XD

Ten pan to jest lolicon numero uno :D
Nie widziałem większego nż on :D

Dnia 21.07.2009 o 16:15, Hubi_Koshi napisał:

Neee aż tak źle nie jest. Ja mam wersje bez reklam i Mythbusters trwają jakieś 45 minut,
co oznacza że 15 minut zajmują reklamy... z drugiej strony 1/4 programu reklam... chędożony
kapitalizm.

Lepsze to niż chędożony socjalizm ;D
Poza tym, jszcze jakby te reklamy na tym discovery byl roznorodne jak np na tvnie, ale nie, tutaj poczas kazdej przerwy reklamowej jest to samo, i jeszcze te reklamy programow discovery, po 30 minutachznasz cala ramowke na pamiec xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą skończyłem oglądać K-ON! Anime naprawdę wybitne, ze świetną kreską i humorem. Rechotałem praktycznie co chwilę, z miny bohaterek, ich dialogów (- Mugi-chan, masz strasznie duże brwi! - Tak naprawdę to marynowane rzodkiewki. ;> - Ohh!!!; leżę na glebie i zlewam się ze śmiechu). Szkoda tylko, że Keion tak szybko się kończy - 13 odcinków to IMHO za mało. Chociaż z drugiej strony nie wiem, czy twórcy zdołaliby utrzymać wysoki poziom przy większej ilości epków. W każdym razie polecam każdemu fanowi dobrego anim i japońskiej muzyki.
BTW. Nie orientuje się ktoś, czy K-ON! będzie kontynuowany? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz - Yui>All
Pod koniec jakość epków się sypała, co dobitnie pokazał epek 13sty.
A czy będzie kontynuowany?
Może tak, może nie, któż wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 21:04, Lex napisał:

BTW. Nie orientuje się ktoś, czy K-ON! będzie kontynuowany? Z góry dzięki za odpowiedź.

A będzie, manga jeszcze leci i będzie lecieć(no, raczej powinna, jak lubiłeś serie to możesz zacząć czytać, też jest fajnie, może nawet lepiej, a jedyny minus to brak dźwięku :<), jednak anime spodziewałbym się gdzieś za rok(dochodzi jeszcze OVA - odcinek specjalny, który będzie 20 stycznia 2010 roku). Po tym jak była popularna pierwsza seria(po kiego zabijać kurę znosząca złote jajka), pewne jest, że będzie następny sezon. : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 21:07, Cirno napisał:

Jedna rzecz - Yui>All

Eee tam. Duecik Sawako & Mio też daje radę.

Dnia 21.07.2009 o 21:07, Cirno napisał:

Pod koniec jakość epków się sypała, co dobitnie pokazał epek 13sty.

Fakt, 13. wyraźnie odstawał od reszty, ale dało się go obejrzeć bez zgrzytania zębami.

Dnia 21.07.2009 o 21:07, Cirno napisał:

A czy będzie kontynuowany?
Może tak, może nie, któż wie.

Mam nadzieję, że wystartują z drugą serią na jesieni lub po nowym roku.

@Gol Galad
Przed obejrzeniem anime rozważałem przeczytanie mangi.Jedak uznałem, że czytanie o muzyce będzie gorsze niż oglądanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 20:37, Cirno napisał:

Chcesz zniszczyć mekke, to niepoprawne politycznie xD

Okej [dzowni do kumpli w ruskim wojsku i obiecuje pociąg najlepszej polskiej wódki w zamian za zbombardowanie wszystkich krajów arabskich głowicami atomowymi] Hjehje teraz upgradowałem do bycia niepoprawnym w sposób etyczno-moralny. Wielka rzeź chyba pod to podpada :-3

Dnia 21.07.2009 o 20:37, Cirno napisał:

A mury runą :D

Ci na głowę XD

Dnia 21.07.2009 o 20:37, Cirno napisał:

Ten pan to jest lolicon numero uno :D
Nie widziałem większego nż on :D

[Drapie się po głowie i zastanawia] Nope, największy lolicon w historii to Major Hyoubu Kyousuke z Zettai Karen Children ^^

Dnia 21.07.2009 o 20:37, Cirno napisał:

Lepsze to niż chędożony socjalizm ;D

Prawda towarzyszu ;-)

Dnia 21.07.2009 o 20:37, Cirno napisał:

Poza tym, jszcze jakby te reklamy na tym discovery byl roznorodne jak np na tvnie, ale
nie, tutaj poczas kazdej przerwy reklamowej jest to samo, i jeszcze te reklamy programow
discovery, po 30 minutachznasz cala ramowke na pamiec xD

Tyaaa reklamy naprawdę wkurzają, zazwyczaj jak się włączają to się kopsam po co coś do picia. Swoją drogą oglądałem nowsze odcinki Mythbustersów dzisiaj i wiesz co robili ?? Wpuścili Adama NA MYŚLIWIEC XD F-18 Hornet, już samo to było przerażające XD Na całe szczęście to nie Adam pilotował XD Testowali czy fala uderzeniowa z przekroczenia bariery dźwięku jest w stanie zbić szkło. Hehe najpierw walili do tego szkła z pół calowej wojskowej snajperki, a potem przelatywali nad nim dwoma Hornetami, niech Brainiac spróbuje przebić coś takiego XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 21:15, Hubi_Koshi napisał:

Tyaaa reklamy naprawdę wkurzają, zazwyczaj jak się włączają to się kopsam po co coś do
picia. Swoją drogą oglądałem nowsze odcinki Mythbustersów dzisiaj i wiesz co robili ??
Wpuścili Adama NA MYŚLIWIEC XD F-18 Hornet, już samo to było przerażające XD Na całe
szczęście to nie Adam pilotował XD Testowali czy fala uderzeniowa z przekroczenia bariery
dźwięku jest w stanie zbić szkło. Hehe najpierw walili do tego szkła z pół calowej wojskowej
snajperki, a potem przelatywali nad nim dwoma Hornetami, niech Brainiac spróbuje przebić
coś takiego XD

Wut? Nowe odcinki(akurat jestem typem, który rzadko patrzy co jest w TV, wolę internet, ew. czasem rzucę okiem jak coś się robi na kompie albo coś ciekawego ktoś z familii ogląda)? Myślałem, już, że jakoś już zaniechali dawanie(akurat chyba z pół roku czy więcej temu przestałem, powtórki się zaczęły) ich na polskim Discovery(a reklamy się przeżyje, w ich czasie można sobie przeczytać chapter lub dwa jakiejś mangi albo poczytać forum). Czas dla mnie abym, znowu zaczął oglądać Pogromców Mitów. : D

W dodatku jak mówisz - wpuścili Adama na myśliwiec? Brainiac by musiał wyskoczyć z jakimś testem/mitem z użyciem taktycznej głowicy nuklearnej, aby to przebić. : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 21:22, Gol_Galad napisał:

Wut? Nowe odcinki? Myślałem, już, że jakoś już zaniechali dawanie ich na polskim Discovery.
Czas dla mnie abym, znowu zaczął oglądać Pogromców Mitów. : D

Nyooo... tyle że ja mam z tego samego źródła z którego mam anime więc nie wiem czy puszczają na Discovery, odcinek o którym mówię jest z 7 sezonu.

Dnia 21.07.2009 o 21:22, Gol_Galad napisał:

W dodatku jak mówisz - wpuścili Adama na myśliwiec? Brainiac by musiał wyskoczyć z jakimś
testem/mitem z użyciem taktycznej głowicy nuklearnej, aby to przebić. : P

Wpuścili i latał sobie cały czas podczas testów, ale najpierw go trochę podtrenowali żeby im nie mdlał i nie wymiotował cały czas podczas manewrów. Jedna scena była genialna jak Hornet wzniósł się znad pasa startowego leciał chwilę kilka/kilkanaście metrów równolegle do pasa i wtedy SRU przeszedł w prawie pionowy lot w górę. Mythbustersom pomagali niejacy Blue Angels jakaś grupa pokazowa Amerykańskiej marynarki wojennej.
http://en.wikipedia.org/wiki/Blue_Angels

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 21:15, Hubi_Koshi napisał:

Okej [dzowni do kumpli w ruskim wojsku i obiecuje pociąg najlepszej polskiej wódki w
zamian za zbombardowanie wszystkich krajów arabskich głowicami atomowymi] Hjehje teraz
upgradowałem do bycia niepoprawnym w sposób etyczno-moralny. Wielka rzeź chyba pod to
podpada :-3

Byłbyś bardziej nieetyczny jakbyś uderzył murzyna ;p

Dnia 21.07.2009 o 21:15, Hubi_Koshi napisał:

Ci na głowę XD

To Ty czytasz yaoi sadomaso xD

Dnia 21.07.2009 o 21:15, Hubi_Koshi napisał:

[Drapie się po głowie i zastanawia] Nope, największy lolicon w historii to Major Hyoubu
Kyousuke z Zettai Karen Children ^^

Właśnie cholera chcę obejrzeć bo ma fajny OP, ale mnie odstrasza 50 odcinków :P

Dnia 21.07.2009 o 21:15, Hubi_Koshi napisał:

Prawda towarzyszu ;-)

Kapitalistyczna świnia! :P

Dnia 21.07.2009 o 21:15, Hubi_Koshi napisał:

Tyaaa reklamy naprawdę wkurzają, zazwyczaj jak się włączają to się kopsam po co coś do
picia. Swoją drogą oglądałem nowsze odcinki Mythbustersów dzisiaj i wiesz co robili ??
Wpuścili Adama NA MYŚLIWIEC XD F-18 Hornet, już samo to było przerażające XD Na całe
szczęście to nie Adam pilotował XD Testowali czy fala uderzeniowa z przekroczenia bariery
dźwięku jest w stanie zbić szkło. Hehe najpierw walili do tego szkła z pół calowej wojskowej
snajperki, a potem przelatywali nad nim dwoma Hornetami, niech Brainiac spróbuje przebić
coś takiego XD

Oni wysadzali szopy! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 21:31, Cirno napisał:

Byłbyś bardziej nieetyczny jakbyś uderzył murzyna ;p

... Bombardowanie Afryki prezerwatywami ??

Dnia 21.07.2009 o 21:31, Cirno napisał:

To Ty czytasz yaoi sadomaso xD

A kto kiedykolwiek powiedział że tam jest yaoi, sam sobie to wmówiłeś. Cooo głodnemu chleb na myśli Mhm ?? :-> Już ja cie znam poczytujesz sobie w ukryciu yaoiowe doujiny XD

Dnia 21.07.2009 o 21:31, Cirno napisał:

Właśnie cholera chcę obejrzeć bo ma fajny OP, ale mnie odstrasza 50 odcinków :P

Ech ci dzisiejsi fani mangi i anime, 50 odcinków i oni już wysiadają, Za Moich Czasów... [następuje standardowa gadka z gatunku Za Moich Czasów to siedzieliśmy od rana do późnej nocy i anime oglądaliśmy]

Dnia 21.07.2009 o 21:31, Cirno napisał:

Kapitalistyczna świnia! :P

Hrum Hrum KWIIIIIIKKKKK Będą ze mnie niezłe wolno rynkowe kiełbaski XD

Dnia 21.07.2009 o 21:31, Cirno napisał:

Oni wysadzali szopy! :P

Taaa a Pogromcy Mitów wysadzili w powietrze ciężarówkę-betoniarkę i to taką ilością materiałów wybuchowych że jej kawałki po całym kamieniołomie rozrzuciło XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się