Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2009 o 20:56, Cirno napisał:

I tak masz tu przewalone, bo zjechałeś Clannada, który jest naszą świętością.
Amen :3

A tak wlasciwie to czemu Clannad, a nie Air/Kanon? Te anime tez sa na podstawie gry Keya i IMO sa lepsze niz C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, jeśli dla Ciebie lurowaty Air jest lepszy niż Clannad, to powodzenia, nie dziwię się że nie umiesz klikać w linki :3
Kanon jest odrobinkę gorszy, ale air ?
Przecież to tragedia nie anime :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 19:27, Karharot napisał:

Nie chcę dziewic (co wy ludzie z tymi dziewicami zawsze:) chcę jedną (no może kilka:)
doświadczonych XD Ale to potem, najważniejsze jest zapewnienie że w niebie można mieć
dostęp do netu i porządny sprzęt, mając to resztę szczęścia mogę sobie zapewnić sam XD

Hehe nie ma to jak ludzie o podobnych poglądach :-) Tylko pamiętaj jak diabeł ci pokaże Piekło z sexy laskami i wypasionym sprzętem to uważaj bo to może być wersja demo, z takimi nic nigdy nie wiadomo :-)

Dnia 13.08.2009 o 19:27, Karharot napisał:

Incest? Eww, to mnie nie zachęca:( W ogóle jeśli to są historyjki z gatunku czystego
ero to mi to nie podchodzi, to z tą zombicą robiło wrażenie zabawnego dlatego się zainteresowałem.

Nie no ogólnie jak tytuł wskazuje to jest sporo śmiania się o seksie, ale historyjki są najróżniejsze także możesz spokojnie spróbować :-)

Dnia 13.08.2009 o 19:27, Karharot napisał:

A potem ten frajer miał jakieś dziwne reakcje na widok Sagary (i jego pistoletu) XD

Przede wszystkim Sagary czy przede wszystkim pistoletu ?? Mhm trzeba sobie będzie obejrzeć jeszcze raz pierwszą serię.

Dnia 13.08.2009 o 19:27, Karharot napisał:

Akurat One Piece nie przypadło mi do gustu więc to mnie nie zachęca ale może kiedyś sprawdzę:)

Ile odcinków obejrzałeś ?? Bo w przypadku One Piece musisz obejrzeć tak z pierwszych... pięć może dziesięć bo seria się na początku z wolna rozkręca, ale jak się już rozkręci... zostaniesz porwany jak przechodzień który przypadkiem trafił w tłum otaku pędzących na konwent. Kojarzysz może jeszcze tego małego, smarkatego dzieciaka którego uratował Luffy w pierwszym odcinku ?? On wrócił... po kilku latach i kilkuset chapterach... i stał się badassem XD Gdyby w takiej formie w jakiej jest teraz spotkał starą Alvidę... kiepski byłby jej los. No i parę co sympatyczniejszych scenek
http://www.youtube.com/watch?v=JAZBjsimMTQ
http://www.youtube.com/watch?v=HF-HGu8bQjI&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=ZXlyipr7yIM
I jeden rozkoszny AMV
http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=_L5zPqCI6gw

Dnia 13.08.2009 o 19:27, Karharot napisał:

Tak w ogóle to zrobiono z tymi jego kopiami które dorastały w jego panienkach? Bo jakoś
nie zauważyłem żeby o tym wspomniano...

Tego nie wiem, może powiedziano o tym w mandze... albo przemilczano bo aborcje nie jest najłatwiejszym ani najlżejszym tematem. Ewentualnie pozwolono im się urodzić... i pozamykano razem z oryginałem XD

Dnia 13.08.2009 o 19:27, Karharot napisał:

Współpracujące ze sobą w tym zainteresowaniu czy nastawione na rywalizację? Bo jeśli
to drugie (czego się obawiam) to Erio łatwego (i bezpiecznego) życia nie ma...

Powiedzmy że jeśli dożyje do pełnoletniości to będą mu musieli postawić pomnik mistrza survivalu :-) Z drugiej strony... dziewczyny na razie chcą tylko siebie nawzajem pozabijać więc Erio jest WZGLĘDNIE bezpieczny.

Dnia 13.08.2009 o 19:27, Karharot napisał:

Wiesz skrzywdzenie Fate to nie taka prosta sprawa, ci którzy taką próbę podejmują niekonieczni9e
myślą o późniejszych konsekwencjach bo mają pełne prawo przypuszczać że dla nich nie
będzie żadnego "potem":)

Fakt, ale gdyby jednak jakieś potem zaistniało... mhm Nanoha, Hayate, Signum, Vita, Erio, Caro, Arf, Chrono... Taaaa może lepiej dla tego frajera by jednak nie miał żadnej przyszłości, są na tym świecie gorsze rzeczy niż Fate-chan :-)

Dnia 13.08.2009 o 19:27, Karharot napisał:

Ja Caro wspomniała że właściwie to ona jest kapłanką tego smoka to zacząłem podejrzewać
że będzie to naprawdę ciężkokalibrowy stworek:) Tak w ogóle to podobało mi się jak w
którymś epku Caro przypominała sobie jak Fate po nią przyszła a opiekunowie Caro usiłowali
ją przekonać żeby sobie to dziecko odpuściła bo "The best we could do is throw her into
a battle alone where the objective is to slaughter every last enemy" XD

Zdecydowanie, kiedy powiedziała że ona może tylko pożyczać jego moc to myślałem że to musi być ogromny stwór, wyglądał nieco inaczej niż sobie wyobrażałem (myślałem o bardziej klasycznym smoku) ale się nijak nie zawiodłem :-3 Taaa pamiętam tą scenę i radośnie wtedy na tych oficjeli zgrzytałem zębami, patamu FATE-CHAN BANZAI!! BANZAI !!

Dnia 13.08.2009 o 19:27, Karharot napisał:

Dlaczego dla Signum? Ona nie jest częścią haremu Hayate?

Ależ jest :-) I to ją właśnie najbardziej boli XD

Dnia 13.08.2009 o 19:27, Karharot napisał:

Dwa mieczyki podobają mi się bardziej niż jeden (który chociaż dobrze się sprawia robi
wrażenie nieporęcznego):)

W sumie fakt, te dwa saberki wyglądały bardzo fajnie, ale jednak Moc jaką ma Riot Zamber i w ogóle sama wielkość tego miecza robi przepiękne wrażenie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 21:22, Cirno napisał:

Hahaha, jeśli dla Ciebie lurowaty Air jest lepszy niż Clannad, to powodzenia, nie dziwię
się że nie umiesz klikać w linki :3

Tak, lurowaty Air jest dla mnie lepszy niz Clannad, w ktorym poziom jest drastycznie zanizany przez Nagise, jeden z najbardziej irytujacych charow jakie kiedykolwiek ogladalem w anime. :x
Co do linkow to masz strasznie dluga pamiec - to lezy sobie na poprzedniej stronie tematu w czasoprzestrzeni odleglej o 12h od naszej i nikt (but you) tego juz nie pamieta. ;)

PS. Nie pisz do mnie zwrotow z duzej litery - z powodow filozoficzno-ideologiczno-religijnych nie moge tego zaakceptowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 21:12, Gol_Galad napisał:

Spoiler

Nie czytałem nowelki, ale patrząc po endingu możemy się spodziewać kolejnej postaci
jak Deanna, tym razem niedźwiedzia, który jest odpowiedzialny za zniszczenie Yoitsu(jak
dobrze kojarzę) za jakieś 2 odcinki :P, bo ten następny prawdopodobnie pogłębi związek
LawrencexHolo (to poprawne imię teraz, jej podpis w anime).



Spoiler

Na razie to w następnym odcinku spotkają Eebu - ten zamaskowany gość, co wygląda jak Amarty o 10 lat starszy (w openingu ten co płynie na statku w czasie sztormu)... A co do miśka - może go poznają, ale za parę lat (tych naszych, bo w przygotowaniu jest 12 epizod LN, a jedna seria TV jest na etapie 3..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 21:41, Abomek42 napisał:

Tak, lurowaty Air jest dla mnie lepszy niz Clannad, w ktorym poziom jest drastycznie
zanizany przez Nagise, jeden z najbardziej irytujacych charow jakie kiedykolwiek ogladalem
w anime. :x

To co powiesz o Misuzu która była bardzo wkurzająca przez to swoje dziecinne zachowanie(dopiero w ostatnich minutach troche się poprawiła al na długo to nie starczyło). No ale przyjmijmy że nie lubisz Nagisy i przez to skreślasz Clannad to powiedz czemu stawiasz Air wyżej od Kanona którego stawiam na równi w Clannadem?

Dnia 13.08.2009 o 21:41, Abomek42 napisał:

Co do linkow to masz strasznie dluga pamiec - to lezy sobie na poprzedniej stronie tematu
w czasoprzestrzeni odleglej o 12h od naszej i nikt (but you) tego juz nie pamieta. ;)

O jakie linki chodzi? ;p

edit
@up
Wsytarczy że obejrzysz 2 pierwsze ep i ostatni. Fabuła jest tak durna że i tak nic nie stracisz, a oszczędzisz sobie kilku godzin nudów w amerykańskim stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 21:29, Hubi_Koshi napisał:

Hehe nie ma to jak ludzie o podobnych poglądach :-) Tylko pamiętaj jak diabeł ci pokaże
Piekło z sexy laskami i wypasionym sprzętem to uważaj bo to może być wersja demo, z takimi
nic nigdy nie wiadomo :-)

Nie ma obawy - przed przyjęciem oferty poszukam na necie oceny pełnej wersji:)

Dnia 13.08.2009 o 21:29, Hubi_Koshi napisał:

Przede wszystkim Sagary czy przede wszystkim pistoletu ??

Podejrzewam że pistolet sam z siebie nie czynił by z niego olimpijskiego mistrza w biegach przez park:)

Dnia 13.08.2009 o 21:29, Hubi_Koshi napisał:

Mhm trzeba sobie będzie obejrzeć jeszcze raz pierwszą serię.

Do FMP! zawsze się miło wraca:)

Dnia 13.08.2009 o 21:29, Hubi_Koshi napisał:

Ile odcinków obejrzałeś ??

Nie pamiętam, to było lata temu. Na pewno było to jednak co najmniej kilka bo zawszę tak robię z anime. Wiem że zarówno klimat jak i kreska mi nie podeszły i to na tyle że porzuciłem serię pomimo tego że chyba nie miałem wtedy nic innego pod ręką. Teraz na pewno się za to nie zabiorę bo po prostu nie lubię takich setko-odcinkowych tasiemców.

Dnia 13.08.2009 o 21:29, Hubi_Koshi napisał:

Tego nie wiem, może powiedziano o tym w mandze... albo przemilczano bo aborcje nie jest
najłatwiejszym ani najlżejszym tematem.

Sądzisz że cenzura katolicka wycięła tą część?:)

Dnia 13.08.2009 o 21:29, Hubi_Koshi napisał:

Ewentualnie pozwolono im się urodzić... i pozamykano razem z oryginałem XD

Najlepiej w tej samej celi, niech tatuś zaopiekuje się potomstwem:)

Dnia 13.08.2009 o 21:29, Hubi_Koshi napisał:

Powiedzmy że jeśli dożyje do pełnoletniości to będą mu musieli postawić pomnik mistrza
survivalu :-) Z drugiej strony... dziewczyny na razie chcą tylko siebie nawzajem pozabijać
więc Erio jest WZGLĘDNIE bezpieczny

O ile przebywanie na polu bitwy pomiędzy Voltairem i tym jego odpowiednikiem można uznać za względnie bezpieczne XD

Dnia 13.08.2009 o 21:29, Hubi_Koshi napisał:

Fakt, ale gdyby jednak jakieś potem zaistniało... mhm Nanoha, Hayate, Signum, Vita, Erio,
Caro, Arf, Chrono...

Gdyby naumyślnie zaatakował Fate to zasłużyłby sobie na wszystko co jego (i jego planetę:) by spotkało:)

Dnia 13.08.2009 o 21:29, Hubi_Koshi napisał:

Ależ jest :-) I to ją właśnie najbardziej boli XD

Aaa, to ona jedna jest tam hetero? :D

Dnia 13.08.2009 o 21:29, Hubi_Koshi napisał:

W sumie fakt, te dwa saberki wyglądały bardzo fajnie, ale jednak Moc jaką ma Riot Zamber
i w ogóle sama wielkość tego miecza robi przepiękne wrażenie ^^

Jeśli idzie o moc to stareńki Phalanx Shift Photon Lancera miał chyba większego kopa, choć raczej nie nadawał się do walk w pomieszczeniach zamkniętych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 22:09, Tomoya-kun napisał:

To co powiesz o Misuzu która była bardzo wkurzająca przez to swoje dziecinne zachowanie(dopiero
w ostatnich minutach troche się poprawiła al na długo to nie starczyło). No ale przyjmijmy
że nie lubisz Nagisy i przez to skreślasz Clannad to powiedz czemu stawiasz Air wyżej
od Kanona którego stawiam na równi w Clannadem?

Chigau! (jesli to tak sie pisze...) Kanon dla mnie > Air, w tamtym poscie po prostu uzylem / zamiast "lub".
Clannada tez nie do konca skreslilem - zrealizowali Kyou route, co bardzo poprawilo mi humor. :)

Dnia 13.08.2009 o 22:09, Tomoya-kun napisał:

Wsytarczy że obejrzysz 2 pierwsze ep i ostatni. Fabuła jest tak durna że i tak nic nie
stracisz, a oszczędzisz sobie kilku godzin nudów w amerykańskim stylu.

O, jaka oszczednosc czasu! :D
Dzieki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 22:20, Abomek42 napisał:

Chigau! (jesli to tak sie pisze...) Kanon dla mnie > Air, w tamtym poscie po prostu
uzylem / zamiast "lub".

No, teraz przynajmniej nie mam czego się aż tak czepiać(choć i tak dziwie się że Aira stawiasz wyżej od Clannada).

Dnia 13.08.2009 o 22:20, Abomek42 napisał:

Clannada tez nie do konca skreslilem - zrealizowali Kyou route, co bardzo poprawilo mi
humor. :)

Wiesz ciężko aby olali główną droge i zrobili 14 seri ova obrazujących poszczególne ścieżki. Choć nie zmieni to faktu że to OVA z Kyou mogło by mieć 45 min, zamiast zwykłych 25 bo to za mało na ścieżke. No i przydałą by się ekranizacja ścieżki Kappeiego która po części łączy się z ścieżką Kyou, pewnie dużo osób by się cieszyło na widok prawdziwych skłonności Sunohary.

Dnia 13.08.2009 o 22:20, Abomek42 napisał:

O, jaka oszczednosc czasu! :D
Dzieki. :)

Jeśli trzeba ostrzegać ludzi przed SD to jestem zawsze do usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 23:05, MrCookie napisał:

School Days zniszczy twój mózg!

nie znam Cię, ale muszę się z tobą zgodzić ja jestem żywym dowodem że SchoolDays niszczy mózg ludziom z <cenzura> empatią ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 23:45, Pediator napisał:

nie znam Cię, ale muszę się z tobą zgodzić ja jestem żywym dowodem że SchoolDays niszczy
mózg ludziom z <cenzura> empatią ;/

Oj tam bez przesady :-) Zrób to co ja, podłącz przewody prowadzące przez empatię do ośrodka gniewu, wściekłości i żądzy kopania zadów. Dzięki temu nawet jeśli zobaczysz coś rażącego twoją empatię to co najwyżej się poważnie wściekniesz na postać/sytuację (sprawdzona na MGL Nanoha), a złość od czasu do czasu jest dobra na krążenie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 22:16, Karharot napisał:

Nie ma obawy - przed przyjęciem oferty poszukam na necie oceny pełnej wersji:)

Pytanie brzmi czy kogokolwiek stamtąd kiedykolwiek wypuścili by mógł napisać recenzję pod tytułem "Hotel pod rogami"

Dnia 13.08.2009 o 22:16, Karharot napisał:

Podejrzewam że pistolet sam z siebie nie czynił by z niego olimpijskiego mistrza w biegach
przez park:)

Ooo aż tak źle... z drugiej strony nikt chyba nie przebije zdolności atletycznych Sousuke gdy motywatorem jest wkurzona Chisame :-)

Dnia 13.08.2009 o 22:16, Karharot napisał:

Do FMP! zawsze się miło wraca:)

Zdecydowanie :-) Muszę sobie pierwszą serię obejrzeć bo Fumoffu sobie od czasu do czasu przeglądam.

Dnia 13.08.2009 o 22:16, Karharot napisał:

Nie pamiętam, to było lata temu. Na pewno było to jednak co najmniej kilka bo zawszę
tak robię z anime. Wiem że zarówno klimat jak i kreska mi nie podeszły i to na tyle że
porzuciłem serię pomimo tego że chyba nie miałem wtedy nic innego pod ręką. Teraz na
pewno się za to nie zabiorę bo po prostu nie lubię takich setko-odcinkowych tasiemców.

Ale One Piece ma tylko jakieś 400 odcinków :-) No nic, skoro się nie podoba to nie, w przeciwieństwie do niektórych ;-) Ja zmuszać nikogo nie mam zamiaru, ale tracisz kupę naprawdę świetnego ubawu.

Dnia 13.08.2009 o 22:16, Karharot napisał:

Sądzisz że cenzura katolicka wycięła tą część?:)

A to tam w Japanii katolicy w ogóle mają cokolwiek do powiedzenia ??

Dnia 13.08.2009 o 22:16, Karharot napisał:

Najlepiej w tej samej celi, niech tatuś zaopiekuje się potomstwem:)

Taaaa a jak się nauczą mówić i zaczną nawijać o swoich ambicjach to... oj gość chyba pożałuje swoich działań XD Ewentualnie mogli jeszcze pozbawić je wspomnień doktorka i potraktować jak zwykłe dzieci do adopcji... chociaż tego sobie nie wyobrażam.

Dnia 13.08.2009 o 22:16, Karharot napisał:

O ile przebywanie na polu bitwy pomiędzy Voltairem i tym jego odpowiednikiem można uznać
za względnie bezpieczne XD

Hmm... zawsze może pójść z tym swoim odpowiednikiem z drugiej strony (tym robaczkiem wojownikiem) na piwo podczas gdy dziewczyny będą... dyskutować nad swoją różnicą zdań.

Dnia 13.08.2009 o 22:16, Karharot napisał:

Gdyby naumyślnie zaatakował Fate to zasłużyłby sobie na wszystko co jego (i jego planetę:)
by spotkało:)

Oj nie od razu planetę, jestem pewien że dziewczyny i chłopaki ograniczyły by się do Zaledwie wysterlizowania jednego kontynentu :-)

Dnia 13.08.2009 o 22:16, Karharot napisał:

Aaa, to ona jedna jest tam hetero? :D

W sumie nawet nie o to chodzi... Idź Czytaj a nie mi tu klawiaturę zawracasz XD Tyle powiem że Hayate w omake to wielka miłośniczka cosplayi, za to Signum... powiedzmy że nie podziela jej pasji.

Dnia 13.08.2009 o 22:16, Karharot napisał:

Jeśli idzie o moc to stareńki Phalanx Shift Photon Lancera miał chyba większego kopa,
choć raczej nie nadawał się do walk w pomieszczeniach zamkniętych:)

Ale co to za zabawa strzelać sobie z wielkiej armaty kiedy można pomachać mieczem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 19:57, Tomoya-kun napisał:

To co robimy glosowanie za wywaleniem go z tematu jeśli go przyjmą?

Spoko, to będzie taka protka na temat, tu wszystko jest w porządku, a za plecami tłumy imigrantów xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 00:01, Hubi_Koshi napisał:

Pytanie brzmi czy kogokolwiek stamtąd kiedykolwiek wypuścili by mógł napisać recenzję
pod tytułem "Hotel pod rogami"

Jeśli recenzji nie ma to znaczy że nie mają też dostępu do netu co ich automatycznie skreśla. Bez lasek można się obyć bez netu nie XD

Dnia 14.08.2009 o 00:01, Hubi_Koshi napisał:

Zdecydowanie :-) Muszę sobie pierwszą serię obejrzeć bo Fumoffu sobie od czasu do czasu
przeglądam.

Second Raid też zły nie jest (ach ta OVA w której pijana Tessa dobierała się do Sagary ->:).
http://img30.imageshack.us/img30/5439/mplayerc200908140030543.jpg

Dnia 14.08.2009 o 00:01, Hubi_Koshi napisał:

Ale One Piece ma tylko jakieś 400 odcinków :-)

No właśnie :) <nie jest w stanie nawet sobie tego wyobrazić>

Dnia 14.08.2009 o 00:01, Hubi_Koshi napisał:

No nic, skoro się nie podoba to nie, w przeciwieństwie do niektórych ;-) Ja zmuszać
nikogo nie mam zamiaru, ale tracisz kupę naprawdę świetnego ubawu.

Spoiler

Mam nadzieję że nikt inny tej naszej dyskusji nie czyta bo polująca w tym temacie wataha inkwizytorów zapostuje mnie na śmierć :)


Dnia 14.08.2009 o 00:01, Hubi_Koshi napisał:

A to tam w Japanii katolicy w ogóle mają cokolwiek do powiedzenia ??

Islamiści w Nowym Jorku niby też nie byli zbyt wpływowi:) Fanatyk religijny z nożyczkami może wiele zdziałać w wytwórni filmowej:)

Dnia 14.08.2009 o 00:01, Hubi_Koshi napisał:

Hmm... zawsze może pójść z tym swoim odpowiednikiem z drugiej strony (tym robaczkiem
wojownikiem) na piwo podczas gdy dziewczyny będą... dyskutować nad swoją różnicą zdań.

Albo wybrać wolność razem z Garyuu (to ten robaczek:):)
Ale by się wkurzyły jakby się zorientowały XD

Dnia 14.08.2009 o 00:01, Hubi_Koshi napisał:

W sumie nawet nie o to chodzi... Idź Czytaj a nie mi tu klawiaturę zawracasz XD Tyle
powiem że Hayate w omake to wielka miłośniczka cosplayi,

W sumie w A''s też im ubranka podobierała:)

Dnia 14.08.2009 o 00:01, Hubi_Koshi napisał:

za to Signum... powiedzmy że nie podziela jej pasji.

Wczoraj trochę tego przeglądałem i widziałem gdzieś jak podczas edukacyjnej opowieści o losach pewnej młodej dziewczynki ktoś niechcący wrzucił na ekran zły materiał czyli fotkę Signum w cosplayu. Czyżby rezultat sesji wymuszonej przez Hayate? :D

Dnia 14.08.2009 o 00:01, Hubi_Koshi napisał:

Ale co to za zabawa strzelać sobie z wielkiej armaty kiedy można pomachać mieczem :-)

Czy to nie ty mówiłeś że "there is no kill like overkill"? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 01:03, Karharot napisał:

> Zdecydowanie :-) Muszę sobie pierwszą serię obejrzeć bo Fumoffu sobie od czasu do
czasu
> przeglądam.
Second Raid też zły nie jest (ach ta OVA w której pijana Tessa dobierała się do Sagary
->:).
http://img30.imageshack.us/img30/5439/mplayerc200908140030543.jpg

Wtrącę xD Second Raid mi się chyab nawet bardziej podobał, szkdoa, że nie zekranizowali pozostałych czapterów. OVA ładna w widoki ale nie lubię jej, bo jestem za spaowaniem Chidori x Sagara ;p)

Dnia 14.08.2009 o 01:03, Karharot napisał:

> A to tam w Japanii katolicy w ogóle mają cokolwiek do powiedzenia ??
Islamiści w Nowym Jorku niby też nie byli zbyt wpływowi:) Fanatyk religijny z nożyczkami
może wiele zdziałać w wytwórni filmowej:)

NIe bardzo wiem o co chodzi, ale tak dopowiem, że w Japonii to glównie buddyzm się utrzymuje na górze, ale tak ogóleni to właściwie religie tam większego znaczenia nie mają, no poza tym że jest tam cąłe mnóstwo sekt sektek sekciunie sekteciunieniek, które dawniej nie bły brane na poważnie póki w ''95 nie doszło do ataku terrorystycznego ze strony jednej z sekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 01:12, Ichibanboshi-kun napisał:

Wtrącę xD Second Raid mi się chyab nawet bardziej podobał, szkdoa, że nie zekranizowali
pozostałych czapterów.

Raczej tomów bo FMP! jest adaptacją nowelki. Też tego żałuję ale liczę że kiedyś nakręcą kolejną serię (poprzednie były udane więc jest na to szansa) :)

Dnia 14.08.2009 o 01:12, Ichibanboshi-kun napisał:

OVA ładna w widoki ale nie lubię jej, bo jestem za spaowaniem Chidori x Sagara ;p)

Ja też choć osobiście wybrałbym Tessę (nie jestem masochistą żeby zadawać się z Chidori:).

Dnia 14.08.2009 o 01:12, Ichibanboshi-kun napisał:

NIe bardzo wiem o co chodzi,

O ocenzurowanie anime w którym być może dokonano dwunastokrotnej aborcji:)

Dnia 14.08.2009 o 01:12, Ichibanboshi-kun napisał:

ale tak dopowiem, że w Japonii to glównie buddyzm się utrzymuje na górze,

Razem z shintoizmem, nie wiem jednak jak te religie zapatrują się na aborcję więc na głównych podejrzanych wybrałem katolików (i innych chrześcijan):)

Dnia 14.08.2009 o 01:12, Ichibanboshi-kun napisał:

poza tym że jest tam cąłe mnóstwo sekt sektek sekciunie sekteciunieniek, które dawniej
nie bły brane na poważnie póki w ''95 nie doszło do ataku terrorystycznego ze strony
jednej z sekt

To z tym gazem wypuszczonym w metrze? Pamiętam. Powinni potraktować te sekty tak jak kiedyś chrześcijan to mieliby z nimi spokój na kilkaset lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się