Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2009 o 17:44, Tomoya-kun napisał:

Zapytaj inaczej, czy w tym temacie jest ktokolwiek kto nie widział amv hell?

Mam nadzieje, ze tacy szczęśliwi ludzie istnieją

Dnia 13.08.2009 o 17:44, Tomoya-kun napisał:

0 jest masakryczne widzialem je jakiś czas temui jest to jedyne którego nie powtórze.
Właściwie to nie tyle amv hell tylko kupa zebranych zarem mniej lub bardziej hardkorowych
scen z hentaiców. Ale co prawda to parawda tylko dla dorosłych i tu nie chodzi że jest
jakaś tam scena erotyczna tam są sceny zbyt hardkorowe dla młodszych.


Bogu dziękować, ze są te lżejsze z Mouse, LH, Elfen Lieda, NGE.... To znaczy.. dzięki Bogu że nie tylko hentajce tam są!
Kukurydza.....
Brrr... To było okropne i porypane, najgorsze, że ze skrajności w skrajność, od zabawnego po ohydne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2009 o 17:44, Tomoya-kun napisał:

Zapytaj inaczej, czy w tym temacie jest ktokolwiek kto nie widział amv hell?


Ja nie widziałem tego jeszcze, ale po waszych wypowiedziach nie wiem, czy mam spróbować to oglądać. O co dokładnie w tym amv hell chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 18:01, Mysterum napisał:

Ja nie widziałem tego jeszcze, ale po waszych wypowiedziach nie wiem, czy mam spróbować
to oglądać. O co dokładnie w tym amv hell chodzi?

Mam pytanie... gdzieś ty się ukrywał przed internetem ostatnie kilka lat? Zobacz sobie co to prawdziwa potęga AMV HELL
Tu masz całą 4 http://www.youtube.com/watch?v=kUr92OLxtNQ reszte sobie musisz sam znaleść bo mi się teraz nie chce szukać.
A część o której my mówimy to amv hell 0 swoista czarna strona amv hell czyli zebrane wszystkie niesmaczny, hadkorowe,... itp motywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 17:34, Ichibanboshi-kun napisał:


Jesli masz mniej niż 18, ale masz już mózg zjechany jak Lama, to tym bardziej
tego nie oglądaj, ratuj się i idź do lekarza :)


Ty masz mniej niż 18 i to oglądałeś :( Powiem Twoim rodzicom. Jeśli uważasz, że to jest ohydne itd. itp. to po kiego grzyba to wrzucałeś tutaj?

EDIT:
Oglądam to część czwartą i co takiego tam odrażającego jest albo ohydnego chociażby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 15:21, Karharot napisał:

Ich problem:) Ja nie mam nic przeciwko kotom więc nie mam się czego po śmierci od Śmierci
obawiać:)

Teraz tylko głęboko wierz że nieważne jak żyłeś po śmierci idziesz do raju i dostajesz ileś-tam dziewic i możesz spokojnie czekać na odgłos podków Pimpusia :-)

Dnia 13.08.2009 o 15:21, Karharot napisał:

Guah:( Eeek, fujj! Obrzydliwe ale mocne XD

Się zgodzę XD Ogólnie komiks składa się z kilku różnych odrębnych historii, każda ma innych bohaterów i raz dają panel do tej historii, a raz do innej.

Spoiler

Jedna jest np. o Inceście między matką, a synem. W pewnym momencie pojawia się dziewczyna syna i z początku konkuruje z matką... po czym wszystko przechodzi w ostre Yuri między matką, a dziewczyną, a syn zostaje sam jak palec XD

Dnia 13.08.2009 o 15:21, Karharot napisał:

W szkole zabrałby fo do kibla i z kolei Shinji źle by to zrozumiał :D

Aaa pamiętam, był jeden taki frajer który próbował podrywać Chisame, nie ??

Dnia 13.08.2009 o 15:21, Karharot napisał:

Coś w rodzaju własnego wymiaru powiązanego ze swoim twórcą. W przypadku UBW było to miejsce
gdzie ziemia po horyzont była zapełniona wbitymi w nią mieczami (a mistrz tego miejsca
mógł stworzyć dowolne bronie nawet potężne magiczne artefakty po prostu poprzez ich wyobrażenie,
nie musiał się przy tym ograniczać do tworzenia ich pojedynczo).

Hmm... BRING IT ON RAKAN WILL KILL IT ALL XD

Dnia 13.08.2009 o 15:21, Karharot napisał:

Tu nie chodzi o to że on zostałby tam uwięziony tylko o to że najpierw jego przeciwnik
mógłby stamtąd przywołać praktycznie nieskończoną ilość nieprzyjemnych rzeczy a potem
sam mógłby spróbować się tam wycofać, i gdyby mu się to udało to byłby koniec sprawy
bo o ile się orientuję do każdego Reality Marble może otworzyć przejście tylko jego kreator.

Jak znam Rakan to by tam pewnie wszedł z piąchy i by było po zawodach... ewentualnie po prostu by napiął mięśnie i TEŻ by było po zawodach XD Mówię ci poczytaj sobie Negimę to jeden z najfajniejszych shonenów/haremówek na rynku. Epickością dorównuje One Piece, humorem zresztą też, o ile nie przewyższa.

Dnia 13.08.2009 o 15:21, Karharot napisał:

W sumie dobrze bo mamy miłą scenkę do oglądania:) Badassowskiej niepokonanej Fate w Nanohah
jest pod dostatkiem:)

Taaa miło od czasu do czasu zamiast WHOAA rzucić Awwwww ^^ A jeszcze ta mała przemowa którą walnęli Erio i Caro o tym żeby Fate skopała frajerowi tyłek ^^ W sumie to mozna to uznać za "naprawienie" tego czego nie zrobiono w pierwszej serii. W pierwszej serii nikt nie zamknął Precei jadaczki gdy znęcała się nad Fate, tutaj doktorka zamknęli Erio i Caro

Dnia 13.08.2009 o 15:21, Karharot napisał:

Ona jest naprawdę wspaniałą osobą. Ech, trudno powiedzieć czy Erio jako jej przybrany
syn jest nieprawdopodobnym szczęściarzem czy nieprawdopodobnym pechowcem...

Obstawiałbym szczęściarza :-) Ostatecznie ma dwie dziewczyny które się nim interesują (Caro i tą drugą summonerkę), twórca omake się z tego niemiłosiernie zgrywa XD Poza tym idę o zakład że nawet jak Erio i Caro będą 20 letnimi badassami to Fate i tak będzie jemu poprawiała grzywkę i komplementowała ją że uroczo wygląda w swoim ubranku. A na miejscu dowolnego Big Badda w serii bym uważał żeby nie skrzywdzić Fate bo może się nie tak znowu przypadkiem znaleźć po Niewłaściwej stronie otworów ogniowych Voltaira :-) Rany jak to smoczysko się po raz pierwszy pojawiło to mi dosłownie szczęka opadła, rozwalił te wszystkie Gadgety za jednym zamachem XD

Dnia 13.08.2009 o 15:21, Karharot napisał:

Dlaczego smutną? No chyba że mówisz o punkcie widzenia Erio :)

Smutną dla Signum... Yuuno w sumie też XD Jedyny raz jak się pojawił w omake StrikerS to jak Fate tłumaczyła mu Czego nie wolno mu robić rozmawiając z Nanohą (np. zapraszać ją gdziekolwiek itp.) trzymając Zambera przy jego karku XD Biedaczysko. A właśnie jak ci się podobał "Jeszcze" większy Oburęczniak/Dwa mieczyki czyli Riot Zamber ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 18:33, SiDi napisał:

Oglądam to część czwartą i co takiego tam odrażającego jest albo ohydnego chociażby?

Ale oni mówią o AMV Hell 0 :-) Taaa zgodzę się to BYŁO okropne... a ta kukurydza to już w ogóle... Brrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spice and Wolf S2 #6

Spoiler

A jednak wszystko zakończyło się zgodnie z planem Horo :]
Lawrence ma szczęście ,że to wszystko zakończyło się na ugryzieniu w rękę i nastąpieniu na nogę :] W przypadku większej kontuzji musiałby się powstrzymać od podróży przymusowo xD

W sumie tylko lekko się zdziwiłem ,że Deanna nie jest człowiekiem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 18:06, Tomoya-kun napisał:

> Ja nie widziałem tego jeszcze, ale po waszych wypowiedziach nie wiem, czy mam spróbować

> to oglądać. O co dokładnie w tym amv hell chodzi?
>
Mam pytanie... gdzieś ty się ukrywał przed internetem ostatnie kilka lat? Zobacz sobie
co to prawdziwa potęga AMV HELL
Tu masz całą 4 http://www.youtube.com/watch?v=kUr92OLxtNQ reszte sobie musisz sam znaleść
bo mi się teraz nie chce szukać.
A część o której my mówimy to amv hell 0 swoista czarna strona amv hell czyli zebrane
wszystkie niesmaczny, hadkorowe,... itp motywy

Już dawno nie widziałem tylu głupot umieszczonych w jednym filmiku xD
Idę po popcorn xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 18:43, Hubi_Koshi napisał:

Teraz tylko głęboko wierz że nieważne jak żyłeś po śmierci idziesz do raju i dostajesz
ileś-tam dziewic i możesz spokojnie czekać na odgłos podków Pimpusia :-)

Nie chcę dziewic (co wy ludzie z tymi dziewicami zawsze:) chcę jedną (no może kilka:) doświadczonych XD Ale to potem, najważniejsze jest zapewnienie że w niebie można mieć dostęp do netu i porządny sprzęt, mając to resztę szczęścia mogę sobie zapewnić sam XD

Dnia 13.08.2009 o 18:43, Hubi_Koshi napisał:

Się zgodzę XD Ogólnie komiks składa się z kilku różnych odrębnych historii, każda ma
innych bohaterów i raz dają panel do tej historii, a raz do innej.

Spoiler

Jedna jest np.
o Inceście między matką, a synem. W pewnym momencie pojawia się dziewczyna syna i z początku
konkuruje z matką... po czym wszystko przechodzi w ostre Yuri między matką, a dziewczyną,
a syn zostaje sam jak palec XD


Incest? Eww, to mnie nie zachęca:( W ogóle jeśli to są historyjki z gatunku czystego ero to mi to nie podchodzi, to z tą zombicą robiło wrażenie zabawnego dlatego się zainteresowałem.

Dnia 13.08.2009 o 18:43, Hubi_Koshi napisał:

Aaa pamiętam, był jeden taki frajer który próbował podrywać Chisame, nie ??

A potem ten frajer miał jakieś dziwne reakcje na widok Sagary (i jego pistoletu) XD

Dnia 13.08.2009 o 18:43, Hubi_Koshi napisał:

Mówię ci poczytaj sobie Negimę
to jeden z najfajniejszych shonenów/haremówek na rynku. Epickością dorównuje One Piece,
humorem zresztą też, o ile nie przewyższa.

Akurat One Piece nie przypadło mi do gustu więc to mnie nie zachęca ale może kiedyś sprawdzę:)

Dnia 13.08.2009 o 18:43, Hubi_Koshi napisał:

Taaa miło od czasu do czasu zamiast WHOAA rzucić Awwwww ^^ A jeszcze ta mała przemowa
którą walnęli Erio i Caro o tym żeby Fate skopała frajerowi tyłek ^^ W sumie to mozna
to uznać za "naprawienie" tego czego nie zrobiono w pierwszej serii. W pierwszej serii
nikt nie zamknął Precei jadaczki gdy znęcała się nad Fate, tutaj doktorka zamknęli Erio
i Caro

Tak w ogóle to zrobiono z tymi jego kopiami które dorastały w jego panienkach? Bo jakoś nie zauważyłem żeby o tym wspomniano...

Dnia 13.08.2009 o 18:43, Hubi_Koshi napisał:

> Ona jest naprawdę wspaniałą osobą. Ech, trudno powiedzieć czy Erio jako jej przybrany
> syn jest nieprawdopodobnym szczęściarzem czy nieprawdopodobnym pechowcem...
Obstawiałbym szczęściarza :-) Ostatecznie ma dwie dziewczyny które się nim interesują
(Caro i tą drugą summonerkę),

Współpracujące ze sobą w tym zainteresowaniu czy nastawione na rywalizację? Bo jeśli to drugie (czego się obawiam) to Erio łatwego (i bezpiecznego) życia nie ma...

Dnia 13.08.2009 o 18:43, Hubi_Koshi napisał:

A na miejscu dowolnego Big Badda w serii bym uważał żeby nie skrzywdzić Fate bo może się
nie tak znowu przypadkiem znaleźć po Niewłaściwej stronie otworów ogniowych Voltaira :-)

Wiesz skrzywdzenie Fate to nie taka prosta sprawa, ci którzy taką próbę podejmują niekonieczni9e myślą o późniejszych konsekwencjach bo mają pełne prawo przypuszczać że dla nich nie będzie żadnego "potem":)

Dnia 13.08.2009 o 18:43, Hubi_Koshi napisał:

Rany jak to smoczysko się po raz pierwszy pojawiło to mi dosłownie szczęka opadła, rozwalił
te wszystkie Gadgety za jednym zamachem XD

Ja Caro wspomniała że właściwie to ona jest kapłanką tego smoka to zacząłem podejrzewać że będzie to naprawdę ciężkokalibrowy stworek:) Tak w ogóle to podobało mi się jak w którymś epku Caro przypominała sobie jak Fate po nią przyszła a opiekunowie Caro usiłowali ją przekonać żeby sobie to dziecko odpuściła bo "The best we could do is throw her into a battle alone where the objective is to slaughter every last enemy" XD

Dnia 13.08.2009 o 18:43, Hubi_Koshi napisał:

Smutną dla Signum... Yuuno w sumie też XD

Dlaczego dla Signum? Ona nie jest częścią haremu Hayate?

Dnia 13.08.2009 o 18:43, Hubi_Koshi napisał:

A właśnie jak ci się podobał "Jeszcze" większy Oburęczniak/Dwa mieczyki czyli Riot Zamber ??

Dwa mieczyki podobają mi się bardziej niż jeden (który chociaż dobrze się sprawia robi wrażenie nieporęcznego):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 18:33, SiDi napisał:

Ty masz mniej niż 18 i to oglądałeś :( Powiem Twoim rodzicom. Jeśli uważasz, że to jest
ohydne itd. itp. to po kiego grzyba to wrzucałeś tutaj?

Bo i przez takie rzeczy trzeba przejść, nie mądruj xD

Dnia 13.08.2009 o 18:33, SiDi napisał:

EDIT:
Oglądam to część czwartą i co takiego tam odrażającego jest albo ohydnego chociażby?

JAkbyś przeczytał oczami a nie bóg wie czym, to byś zauwarzył kalarepo, zę napisałem o AMV hell 0(zero!)

Jakby ktoś jeszcze teog nie widział, to tutaj trailer
Paprika
http://www.youtube.com/watch?v=jJzEW_eE1G0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Oj, już wiem co to jest. Kiedyś ktoś mi to proponował, ale mówił, że to jest delikatnie mówiąc ugly, więc porzuciłem to w niepamięć. Teraz, póki co, też nie mam zamiaru tego oglądać, nie lubię tego typu rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 13.08.2009 o 19:34, Ichibanboshi-kun napisał:

JAkbyś przeczytał oczami a nie bóg wie czym, to byś zauwarzył kalarepo, zę napisałem
o AMV hell 0(zero!)

Jakby ktoś jeszcze teog nie widział, to tutaj trailer
Paprika
http://www.youtube.com/watch?v=jJzEW_eE1G0


Użyj mózgu, kartoflu! Myślałem, że Amv 4 też ma coś w sobie z 0...
Naprawdę chcesz być moderatorem?

@Mysterum
Nie lubisz takich rzeczy, a doujinshi i hentaie oglądasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 19:51, SiDi napisał:

Naprawdę chcesz być moderatorem?

To co robimy glosowanie za wywaleniem go z tematu jeśli go przyjmą?

Dnia 13.08.2009 o 19:51, SiDi napisał:

Nie lubisz takich rzeczy, a doujinshi i hentaie oglądasz :)

Niech może nie próbuje przynajmniej nie będzie wiedział o co chodzi z tą kukurydzą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2009 o 19:51, SiDi napisał:

Naprawdę chcesz być moderatorem?

Już przestań krakać, bo wykrakasz i wtedy śmiech w płacz się zamieni :P

Dnia 13.08.2009 o 19:51, SiDi napisał:

@Mysterum
Nie lubisz takich rzeczy, a doujinshi i hentaie oglądasz :)

Niech pierwszy rzuci kamień ten, kto nie ogląda ;) Poza tym, gdybyś Ty miał na MALu podać hentaje, które oglądałeś, Twoja lista wydłużyłaby się o 100%, no nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2009 o 20:10, Mysterum napisał:


> Naprawdę chcesz być moderatorem?
Już przestań krakać, bo wykrakasz i wtedy śmiech w płacz się zamieni :P

Spokojnie Twoja rozczochrana. Jak jakimś dziwnym cudem i trafem Iczibanboshi zostałby moderatorem, to wtedy moglibymy robić w tym temacie co chcemy :D

Dnia 13.08.2009 o 20:10, Mysterum napisał:

> @Mysterum
> Nie lubisz takich rzeczy, a doujinshi i hentaie oglądasz :)
Niech pierwszy rzuci kamień ten, kto nie ogląda ;) Poza tym, gdybyś Ty miał na MALu podać
hentaje, które oglądałeś, Twoja lista wydłużyłaby się o 100%, no nie? :D

Ogólnie to wydłużyłaby się o jakieś 20 pozycji jak dobrze pamiętam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heheh i dostane banana za odmienny gust? Ciekawa perspektywa XD

Btw - specjalnie dla was! Od jutra (albo od pojutrza? :o zależy kiedy oprzytomnieję XD) będę oglądał same nie-szoneny! Hepi?
Konkretnie to planuję wstrzymać się z jednym kawałkiem i dokończyć Full moon wo sagashite, potem... Się zobaczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 20:26, SiDi napisał:

Spokojnie Twoja rozczochrana. Jak jakimś dziwnym cudem i trafem Iczibanboshi zostałby
moderatorem, to wtedy moglibymy robić w tym temacie co chcemy :D

W sumie jakby teraz było inaczej, jedynie nie możemy tu robić dawać linków do anime oraz zdjęc hentai.
I gdzie ja trafiłem .... ledie kilka osób widziało amv hell.....
A i to wyżej bylo przy okazji bo główne jest ogłoszenie że wyszedł zsubowany już 7 ep. Umineko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 18:51, MisticGohan_MODED napisał:

Spice and Wolf S2 #6

Spoiler

A jednak wszystko zakończyło się zgodnie z planem Horo :]
Lawrence ma szczęście ,że to wszystko zakończyło się na ugryzieniu w rękę i nastąpieniu
na nogę :] W przypadku większej kontuzji musiałby się powstrzymać od podróży przymusowo
xD

W sumie tylko lekko się zdziwiłem ,że Deanna nie jest człowiekiem :]


Oops.. Automatycznie mi post się dodał, kiedy zamierzałem zacząć pisać. Może zdążę... -_-'

Spoiler

Nie czytałem nowelki, ale patrząc po endingu możemy się spodziewać kolejnej postaci jak Deanna, tym razem niedźwiedzia, który jest odpowiedzialny za zniszczenie Yoitsu(jak dobrze kojarzę) za jakieś 2 odcinki :P, bo ten następny prawdopodobnie pogłębi związek LawrencexHolo (to poprawne imię teraz, jej podpis w anime).



Co do Hell - zaciekawiliście mnie tym, ciekawe czy przebije to coś co kiedyś widziałem(od pół roku próbuje o tej potworności zapomnieć), przeglądając jedną stronkę z takim różnym stuffem. :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się