Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Co do CANAAN
Fajny bullettime ma babka i tyle, a co do tej bomby, sądzę że oni jakiś sygnał wypuścili który zakłócił tego GPS''a, chrzanić spojler już i tak wszyscy tu widzieli :D
Poza tym, co do średniości CANAAN, w tym sezonie umineko zowonowało, i dlatego się wam wydaje że jest średnie :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 00:11, Hubi_Koshi napisał:

Po prostu uznałem że jeśli w jakimś anime facet w lateksowych ciuszkach wylatuje niczym
Superman z wielkiego mecha, a potem próbuje powstrzymać kosmiczny krążownik gołymi rękami
to to anime musi być albo zwariowane, albo zwariowanie śmieszne XD

Może to Yaoi ukryte pod przykrywką SF ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 00:14, Cirno napisał:

Może to Yaoi ukryte pod przykrywką SF ? :D

Wątpię XD Widziałem parę scene z tego w tym AMV i w AMV Hell 4 i główna bohaterka to panienka która targa za sobą inną panienkę, więc jak już to Yuri... a co ty się tak z ciekawości pytasz :-> Czyżbyś miał ochotę na Yaoi, mhm ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 00:16, Hubi_Koshi napisał:

> Może to Yaoi ukryte pod przykrywką SF ? :D
Wątpię XD Widziałem parę scene z tego w tym AMV i w AMV Hell 4 i główna bohaterka to
panienka która targa za sobą inną panienkę, więc jak już to Yuri... a co ty się tak z
ciekawości pytasz :-> Czyżbyś miał ochotę na Yaoi, mhm ??

Jakbym miał ochotę to bym obejrzał to -> http://myanimelist.net/anime/1639/Boku_no_Pico xDDD
Ale wolę rzeczy typu -> http://myanimelist.net/anime/6443/AIKa:_ZERO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 00:29, Cirno napisał:

Ty to pewnie na porodówce czytałeś zboczoną mangę :P

Ahaha taaak teraz chyba rozumiem dlaczego doktorek który mnie przyjmował na świat zawsze się tak jakoś dziwnie na mnie patrzył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 00:31, Hubi_Koshi napisał:

> Ty to pewnie na porodówce czytałeś zboczoną mangę :P
Ahaha taaak teraz chyba rozumiem dlaczego doktorek który mnie przyjmował na świat zawsze
się tak jakoś dziwnie na mnie patrzył...

Pewnie to było coś w tym stylu, zgaduję ? :D

20090817003656

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 00:44, Hubi_Koshi napisał:

> Pewnie to było coś w tym stylu, zgaduję ? :D
No coo ty :-) Nanohy przecież jeszcze wtedy nawet nie było, to było raczej coś w takim
stylu

Pisałem ,,COŚ W TYM STYLU" a to był akurat najłagodniejszy obrazek jaki posiadam :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 00:46, Cirno napisał:

Pisałem ,,COŚ W TYM STYLU" a to był akurat najłagodniejszy obrazek jaki posiadam :3

Najłagodniejszy... z dwiema loli... mhm... Naprawdę muszę się postarać bo mój poziom zperwercenia zaczyna nie wystarczać.
A tak na serio jak się Nanoha A podoba ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 00:48, Hubi_Koshi napisał:

> Pisałem ,,COŚ W TYM STYLU" a to był akurat najłagodniejszy obrazek jaki posiadam
:3
Najłagodniejszy... z dwiema loli... mhm... Naprawdę muszę się postarać bo mój poziom
zperwercenia zaczyna nie wystarczać.

It''s over 9000!

Dnia 17.08.2009 o 00:48, Hubi_Koshi napisał:

A tak na serio jak się Nanoha podoba ??

No Nanoha jest świetna, 10 letnia loli z laserem potrafiącym zniszczyć miasto, czyż to nie cudowne ?
Ale osobiście wolę Fate :D
Jeśli chodzi o A, to ja sobie po pierwszym epku zrobiłem drzemkę, w nocy może 5 jeszcze obejrzę, po 1 epku nie ocenię serii bo to głupota, ale jak będzie nadal taka fajna rozpierdzielanka, to będzie świetnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 00:50, Cirno napisał:

It''s over 9000!

Proszę, skończ już, ten dowcip mi się znudził po 500setnym powtórzeniu :-P

Dnia 17.08.2009 o 00:50, Cirno napisał:

> A tak na serio jak się Nanoha podoba ??
No Nanoha jest świetna, 10 letnia loli z laserem potrafiącym zniszczyć miasto, czyż to
nie cudowne ?

Neeee Nanoha-chan Jeszcze nie ma wystarczającej mocy by wysadzić w powietrze cały miasto... jeszcze ^^;

Dnia 17.08.2009 o 00:50, Cirno napisał:

Ale osobiście wolę Fate :D

Nom u mnie Nanoha i Fate zajmują ex aequo pierwsze miejsce. Nanoha za bycie White Devil, Befriend by Superior Firepower, Super Mahou Shojou (i za wiele innych cech), a Fate... za to że jest Fate, długo można by się rozwodzić nad jej historią, nad cudownym charakterem i wspaniałym wyglądem ^^
>Jeśli chodzi o A, to ja sobie po pierwszym epku zrobiłem drzemkę, w nocy może 5 jeszcze obejrzę, po 1 epku

Dnia 17.08.2009 o 00:50, Cirno napisał:

nie ocenię serii bo to głupota, ale jak będzie nadal taka fajna rozpierdzielanka, to będzie świetnie :D

Nie martw się Na Pewno cię nie zawiodą, już w drugim odcinku Nanoha odpala Starlight Breakera w WZMOCNIONEJ wersji, a potem robi się tylko lepiej i ciekawiej... szczególnie kiedy zdobywają Cartridge System. No i te ogromne ilości Awwwwww, how sweet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 00:50, Cirno napisał:

Ale osobiście wolę Fate :D

Witaj w klubie :)

Dnia 17.08.2009 o 00:50, Cirno napisał:

Jeśli chodzi o A, to ja sobie po pierwszym epku zrobiłem drzemkę, w nocy może 5 jeszcze
obejrzę, po 1 epku nie ocenię serii bo to głupota, ale jak będzie nadal taka fajna rozpierdzielanka,
to będzie świetnie :D

Będzie, nawet jeszcze większa niż dotąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 00:55, Hubi_Koshi napisał:

> It''s over 9000!
Proszę, skończ już, ten dowcip mi się znudził po 500setnym powtórzeniu :-P

It''s over 10000! :3

Dnia 17.08.2009 o 00:55, Hubi_Koshi napisał:

> > A tak na serio jak się Nanoha podoba ??
> No Nanoha jest świetna, 10 letnia loli z laserem potrafiącym zniszczyć miasto, czyż
to
> nie cudowne ?
Neeee Nanoha-chan Jeszcze nie ma wystarczającej mocy by wysadzić w powietrze cały miasto...
jeszcze ^^;

Jak to nie, tym laserkiem spokojnie zrównałaby z ziemią taką np. Łódź :D

Dnia 17.08.2009 o 00:55, Hubi_Koshi napisał:

> Ale osobiście wolę Fate :D
Nom u mnie Nanoha i Fate zajmują ex aequo pierwsze miejsce. Nanoha za bycie White Devil,
Befriend by Superior Firepower, Super Mahou Shojou (i za wiele innych cech), a Fate...
za to że jest Fate, długo można by się rozwodzić nad jej historią, nad cudownym charakterem
i wspaniałym wyglądem ^^

Fate wspaniały wygląd ma w StrikerS, bo ja fanatykiem loli nie jestem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 00:56, Karharot napisał:

> Ale osobiście wolę Fate :D
Witaj w klubie :)

Tadaima.

Dnia 17.08.2009 o 00:56, Karharot napisał:

> Jeśli chodzi o A, to ja sobie po pierwszym epku zrobiłem drzemkę, w nocy może 5
jeszcze
> obejrzę, po 1 epku nie ocenię serii bo to głupota, ale jak będzie nadal taka fajna
rozpierdzielanka,
> to będzie świetnie :D
Będzie, nawet jeszcze większa niż dotąd :)

A fanserwis będzie :>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 00:57, Cirno napisał:

It''s over 10000! :3

A to już nie jest dowcip więc się nie liczy :-3

Dnia 17.08.2009 o 00:57, Cirno napisał:

Jak to nie, tym laserkiem spokojnie zrównałaby z ziemią taką np. Łódź :D

Spokojnie, spokojnie jeszcze nabierze apokaliptycznego powera nie martw się :-) W sumie biorąc pod uwagę to co Reinforce zrobiła z Starlight Breakerem... może i zrównała by z powierzchnią ziemi miasto gdyby chciała.

Dnia 17.08.2009 o 00:57, Cirno napisał:

Fate wspaniały wygląd ma w StrikerS, bo ja fanatykiem loli nie jestem ;D

No właśnie o StrikerS głównie mówię, szczególnie gdy ma na sobie Barrier Jacket, ten jej mundur plus płaszcz robią naprawdę wspaniałe wrażenie, a jej łagodna pogodna twarz sprawia że człowiek się rozpływa w uśmiechach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 00:58, Karharot napisał:

A propos Nanohy i Fate - jak Ci się podabają sekwencje walki pomiędzy nimi z nowego trailera?

W sensie to gdzie np lecą w zatopionym mieście albo wymieniają się Beamami ?? Piękne i jeszcze ta muzyka w tle kiedy walczą w mieście, to genialnie wygląda szczególnie gdy Fate przelatuje koło budynku wybijając szyby, jak walki dwóch mecho-myśliwców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się