Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 15.08.2009 o 18:12, Ichibanboshi-kun napisał:

Hehe. zajrzałem ponownie na to forum na cdp, słabo tam sobie radzą, oj słabo.

To tam ktokolwiek zagląda do tego tamatu? Bo i ile pamiętam to był on pozostawiony na pastwe losu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 18:20, Tomoya-kun napisał:

> Hehe. zajrzałem ponownie na to forum na cdp, słabo tam sobie radzą, oj słabo.
To tam ktokolwiek zagląda do tego tamatu? Bo i ile pamiętam to był on pozostawiony na
pastwe losu


Ba, nie tylko zagląda nawet są dwa osobne! Hubiego i Mysteruma ;)
W sumie do 40 postów mozna by naliczyć, w prównaniu do ponad 16k to...... Wynik bardzo słaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2009 o 18:22, Ichibanboshi-kun napisał:


Ba, nie tylko zagląda nawet są dwa osobne! Hubiego i Mysteruma ;)

Mnie nie mieszaj, ja tam tematu żadnego nie zakładałem oO Dałem tylko chyba kilka postów w jednym z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 18:22, Ichibanboshi-kun napisał:

Ba, nie tylko zagląda nawet są dwa osobne! Hubiego i Mysteruma ;)
W sumie do 40 postów mozna by naliczyć, w prównaniu do ponad 16k to...... Wynik bardzo
słaby.

40 postów to tu się w ciągu jednego dnia pojawia. Można się tego było jednak spodziewać, w końcu po co osoby które dobrze czują się tutaj miałyby się przenosić tam? Użytkownicy gramu zbierali się jeszcze za czasów cdprojekt.info podczas gdy nowa strona CDP musi zbierać swoją trzódkę od zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 18:29, Karharot napisał:

40 postów to tu się w ciągu jednego dnia pojawia. Można się tego było jednak spodziewać,
w końcu po co osoby które dobrze czują się tutaj miałyby się przenosić tam? Użytkownicy
gramu zbierali się jeszcze za czasów cdprojekt.info podczas gdy nowa strona CDP musi
zbierać swoją trzódkę od zera.

Jest jeszcze ta kwestia że forum cdp jest po prostu mniej wygodne w użyciu niż gram. Może jak je troche dopracują to pojawi się tam więcej osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 18:33, Tomoya-kun napisał:

Jest jeszcze ta kwestia że forum cdp jest po prostu mniej wygodne w użyciu niż gram.
Może jak je troche dopracują to pojawi się tam więcej osób.


Może, bo póki co jest to raczej wyłącznie strona informacyjna. Choć widziałem, że pokopiowano wiele tematów z gramu, tylko faktycznie po co. Tam raczej zagladają wyłącznie osoby świeże w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2009 o 18:38, Ichibanboshi-kun napisał:

Może, bo póki co jest to raczej wyłącznie strona informacyjna. Choć widziałem, że pokopiowano
wiele tematów z gramu, tylko faktycznie po co. Tam raczej zagladają wyłącznie osoby świeże
w temacie.


A tak z ciekawości to byłeś na poprzednim forum CDP?

Właśnie obejrzałem Kara no Kyoukai 2 i już jest lepiej :) Z tego co widzę, kontynuacja tego filmu będzie dopiero w 7. części, tak?
I czas na 3. film, podobno jeden z najlepszych z serii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 18:33, Tomoya-kun napisał:

Jest jeszcze ta kwestia że forum cdp jest po prostu mniej wygodne w użyciu niż gram.

To też prawda. Pomimo swoich różnych dolegliwości gram.pl jest wygodnym i całkiem przyjemnym forum:) Na to nowe CDP zajrzałem tylko parę razy i jakoś nie zachęciło mnie ono do udzielania się tam

Dnia 15.08.2009 o 18:33, Tomoya-kun napisał:

Może jak je troche dopracują to pojawi się tam więcej osób.

Może. Nie jestem jednak pewien czy tamtejsza społeczność m&a ma szanse na rozwój. Cóż, pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 18:42, Mysterum napisał:

Właśnie obejrzałem Kara no Kyoukai 2 i już jest lepiej :) Z tego co widzę, kontynuacja
tego filmu będzie dopiero w 7. części, tak?
I czas na 3. film, podobno jeden z najlepszych z serii :P

IMO na razie najlepszy jest 5. Zresztą jak już obejrzysz to sam ocenisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 18:43, Karharot napisał:

Może. Nie jestem jednak pewien czy tamtejsza społeczność m&a ma szanse na rozwój. Cóż,
pożyjemy, zobaczymy.

Też tak przewiduje bo jednak na tych obu forach jak na ich wielkość fanów m&a jest stosunkowo niewielu. Nawet u nas przecież ci co piszą to stałą niewielka ekipa.

Mysterum
Heheh, a tak narzekałeś na pierwszy. Ta seria dopiero się rozgrzewa bo pełnie klasy pokazuje dopiero w 5 filmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 18:42, Mysterum napisał:

A tak z ciekawości to byłeś na poprzednim forum CDP?

Pewnie, założyliśmy konto w tym samym dniu :P

Dnia 15.08.2009 o 18:42, Mysterum napisał:

Właśnie obejrzałem Kara no Kyoukai 2 i już jest lepiej :) Z tego co widzę, kontynuacja
tego filmu będzie dopiero w 7. części, tak?

Mniej więcej

Dnia 15.08.2009 o 18:42, Mysterum napisał:

I czas na 3. film, podobno jeden z najlepszych z serii :P

Taa, najlepszy jeśli mówisz na podstawie tego co gadał Lam - go krręcą takie rzeczy jak te z początku 3. filmu... - najlepszy jak Karharot mówi jest 5. choć nie zmienia to faktu, ze pozostałe są na 10/10(5. po prostu jest 20/10)
Jednak 7. zapowiada się równie epicko jak 5 i być może będzie to drugi film z serii z kat. R+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto przeglądać polskie strony z anime :)
http://www.clannad.wbijam.pl/grafika/diagram/diagram_wersja_rozszerzona.jpg
Niezły diagram przyszykowali
Acha, dla nieoświeconych co jeszcze clannada nie znają to jest Big Fuckin Spoiler Nogozwalacz :)

Buahahahahahhaa, to jest jescze zabawniejsze od strasznego endinga z Sunoharą xD
http://www.clannad.wbijam.pl/artykuly-38-1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 19:00, Ichibanboshi-kun napisał:

Diagran nie jest zły, ale obawiam się, że i tak bym go nie skapował na miejscu wielu osób. Bez zagrania w VN nigdy nie osiągną pełnego poziomu wtajemniczenia :>

Dnia 15.08.2009 o 19:00, Ichibanboshi-kun napisał:

Buahahahahahhaa, to jest jescze zabawniejsze od strasznego endinga z Sunoharą xD
http://www.clannad.wbijam.pl/artykuly-38-1.html

haha, dobre! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tokijo magnitjud osiem.zero ep.6

Spoiler

Ciąg dalszy wydarzeń poprzednich, no bo co by innego w filmie katastroficznym dziać się może? Mairi dowiedziała się o pożarze trawiącym jej dzielnicę, zatem trzeba tam iść. Mamy trochę retrospekcji apropos jej przeszłości i ogólnie przyjemny bardzo odcinek.



Melancholia Suzumiyi Haruhi II ep.3

Spoiler

No! Wreszcie dałe się poczuć ducha tej serii, aż przyjemność sprawił niesamowita nowy odcinek :) a co w nim? Ano innym numerkiem tego odcinka mogłoby być -1albowiem przedstawia nam wydarzenia sprzed odcinka 00. Ach, tego mi było brak przez ostatnie... tygodnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie świeżo po Neon Genesis Evangelion i równie dobrze mogę swój mózg włożyć do miksera i go włączyć. Równie dobrze mogę rozpocząć konwersację ze ścianą i zrozumiem ją. Równie dobrze mogę zobaczyć ostatni odcinek Mody na Sukces i więcej zrozumiem niż po kilku ostatnich odcinkach Evangeliona :D
Ogólnie zacząłem się gubić od około 20 odcinka, ale ostatnie 2-3 epizody całkowicie mnie zbiły z głównej ścieżki. Właściwie już nie wiedziałem co się dzieje. Niezła demencja ;] Mimo wszystko anime mi się podobało. Mam nadzieję, że film trochę więcej mi wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film jeszcze bardziej namiesza Ci w głowie.
I Katsuragi zaproponuje stosunek shinjiemu, który wcześniej walił konia nad asuką :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

potrzeba mi jakiegoś niezbyt długiego anime, a gdzie lepiej go szukać niż tutaj? ;]
chodzi mi o coś z wyrazistym głównym bohaterem, luzakiem pokroju Spike''a z Cowboya Bebopa albo Vasha z Triguna.
konwencja dowolna, zadowoli mnie wszystko, od fantasy do hard sf.
za propozycje będę wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Black Lagoon zapowiada się słodko, wielkie dzięki :****
za Code Geass probowałem się kiedys zabrać, ale chyba miałem przesyt tego typu akcjami po oglądnięciu Death Note'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 23:41, Azra napisał:

Black Lagoon zapowiada się słodko, wielkie dzięki :****

No bo jest, 2 jest jeszcze lepsza, z cięższym klimatem, brutalniejsza :P

Dnia 15.08.2009 o 23:41, Azra napisał:

za Code Geass probowałem się kiedys zabrać, ale chyba miałem przesyt tego typu akcjami
po oglądnięciu Death Note''a.

DN nie może się równać do CG, bo DN ssie pałę, a CG ownuje epickością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się