Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 15.08.2009 o 23:27, Cirno napisał:

Film jeszcze bardziej namiesza Ci w głowie.
I Katsuragi zaproponuje stosunek shinjiemu, który wcześniej walił konia nad asuką :<


Nom. Dwa ostatnie odcinki to chyba nawet główni twórcy nie zrozumieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 10:46, SiDi napisał:

> Film jeszcze bardziej namiesza Ci w głowie.
> I Katsuragi zaproponuje stosunek shinjiemu, który wcześniej walił konia nad asuką
:<

Nom. Dwa ostatnie odcinki to chyba nawet główni twórcy nie zrozumieli.

Bo z tego co wiem, tam była taka akcja, że im kasy zabrakło, musieli jakoś skończyć żeby te zaplanowane odcinki wyemitować, i potem ten End Of Evangelion wydali, jak już im się NGE zwrócił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 10:47, Cirno napisał:

Bo z tego co wiem, tam była taka akcja, że im kasy zabrakło, musieli jakoś skończyć żeby
te zaplanowane odcinki wyemitować, i potem ten End Of Evangelion wydali, jak już im się
NGE zwrócił :D


No to źle wiesz ;> Głównie był problem z tym co mogli wyemitować a czego nie. Dlatego powstają teraz te cztery nowe filmy, aby pokazać pierwotny obraz jaki tam si ę w głowie twórcy kołace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 10:57, Ichibanboshi-kun napisał:

> Bo z tego co wiem, tam była taka akcja, że im kasy zabrakło, musieli jakoś skończyć
żeby
> te zaplanowane odcinki wyemitować, i potem ten End Of Evangelion wydali, jak już
im się
> NGE zwrócił :D

No to źle wiesz ;> Głównie był problem z tym co mogli wyemitować a czego nie. Dlatego
powstają teraz te cztery nowe filmy, aby pokazać pierwotny obraz jaki tam si ę w głowie
twórcy kołace

Idź do kościoła.
Za karę nie dostaniesz umineko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ucieszyłem się na wieść o nadchodzącej nowej serii Shany, za to dziś ta radość stała się już mniejsza bo doczytałem, że będzie to OAV. W anime zbyt głęboko nie siedzę, dlatego mam pytanie, czy mogę żywić nadzieję, że mimo tego to "Shakugan no Shana S" ma szanse być 24odc sezonem? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 12:35, Cirno napisał:

Nie, to będzie OVA.
Kolejny sezon może kiedyś będzie : )

Narzekać i tak nie mam co, ale trochę jednak szkoda, bo już się nastawiłem na kolejny sezon :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 12:39, MrKubu napisał:

Narzekać i tak nie mam co, ale trochę jednak szkoda, bo już się nastawiłem na kolejny
sezon :D

Narazie muszą wydać jeszcze kilka novel aby bylo z czego ten 3 sezon zrobić bo narazie w nich jest taka sytuacji że niezabardzo jak można z tego zrobić sezon z sensownym zakończeniem(jak 2)

btw. Dzisiaj od rana czytam Shuffle! jednak ta vn jest świetna czuć ten lekki i przyjamny klimat taki sam jaki miało anime ( i też jest kupa humoru)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się