Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2009 o 20:28, Ichibanboshi-kun napisał:

Ale obie są z jednego anime xD

A w czym to przeszkadza? XD

Dnia 28.08.2009 o 20:28, Ichibanboshi-kun napisał:

No i jest jeszcze Blue..... Hmmmm

Blue? Blue, Blue... Chyba nie masz na myśli Aoko Aozaki z universum Type-Moon? <wydaje przerażone skamlenie> Wolę nawet nie wyobrażać sobie co by ze mnie nie zostało gdybym próbował zapolować na nią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 20:37, Karharot napisał:

Blue? Blue, Blue... Chyba nie masz na myśli Aoko Aozaki z universum Type-Moon? <wydaje
przerażone skamlenie> Wolę nawet nie wyobrażać sobie co by ze mnie nie zostało
gdybym próbował zapolować na nią...

Aoko! Kyaa! Jak walnie z Aoi Hanabi to będzie fajnie. Ona może nawet konkurować z Nanohą (mimo że pewnie Barthomeloi Lorelai jest lepsza ale to topic nie na dziś). She''s my waifu! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam... o co biega z tymi Waifu ?? Że w sensie ludzie sobie wyobrażają że mają daną postać za żonkę XD I są jakiegoś konkretne cechy które taka Waifu musi posiadać czy to zależy od gustu każdego cieławieka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 19:01, Karharot napisał:

> Właśnie powinien oglądać normalnie (niechronologicznie), gdyż gdy seria była puszczana

> w telewizji (albo gdyby była u nas) to nie mógłby sobie wybrać kolejności ;]
To jedna z wielkich wad telewizji że nie można sobie w niej ustawiać co i kiedy ma się
oglądać. Ja telewizora od lat nie tykam i nie zamierzam się podporządkowywać zasadom
rządzącym tym reliktem przeszłości :)


Gdyby w Polsce anime było puszczane tak często jak Moda na sukces to raczej nie miałbyś wyboru i oglądałbyś niechronologicznie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 21:07, SiDi napisał:

Gdyby w Polsce anime było puszczane tak często jak Moda na sukces to raczej nie miałbyś
wyboru i oglądałbyś niechronologicznie ;]

Niby dlaczego? I tak oglądałbym na komputerze bo
a) Nie cierpię dubbingu
b) nie znoszę reklam
c) nie mam w zwyczaju podporządkowywać swojego rozkładu dnia do programu telewizyjnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 20:37, Karharot napisał:

A w czym to przeszkadza? XD

No musi być jakiś versus XD

Dnia 28.08.2009 o 20:37, Karharot napisał:

Blue? Blue, Blue... Chyba nie masz na myśli Aoko Aozaki z universum Type-Moon? <wydaje
przerażone skamlenie> Wolę nawet nie wyobrażać sobie co by ze mnie nie zostało
gdybym próbował zapolować na nią...


Ieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!
Mam na mysli tę z anime, z którego pochodzi mój avek :3 - quiza Ci zrobiłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 21:15, Karharot napisał:

Niby dlaczego? I tak oglądałbym na komputerze bo
a) Nie cierpię dubbingu
b) nie znoszę reklam
c) nie mam w zwyczaju podporządkowywać swojego rozkładu dnia do programu telewizyjnego


Czy nie przypadkiem telewizja wykupuje dane anime i wtedy jak Ty ściągasz z internetu to robisz to nielegalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 21:19, Ichibanboshi-kun napisał:

> A w czym to przeszkadza? XD
No musi być jakiś versus XD

Karura vs Touka Ci nie wystarcza? Chłopie, jak szukasz mocniejszych wrażeń to najpierw mi musisz poligon nuklearny wynająć XD

Dnia 28.08.2009 o 21:19, Ichibanboshi-kun napisał:

Ieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!
Mam na mysli tę z anime, z którego pochodzi mój avek :3 - quiza Ci zrobiłem :D

Wolf''s Rain? Chyba nie dotarłem do epka w którym ona się pojawiła (skończyłem oglądać wkrótce po tym jak odnaleźli tą całą Flower Maiden czy jak jej tam było).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 21:25, SiDi napisał:

Czy nie przypadkiem telewizja wykupuje dane anime i wtedy jak Ty ściągasz z internetu
to robisz to nielegalnie?

Jak je mam na kupionym DVD to nie dość że mogę się całkiem legalnie na telewizję wypiąć to jeszcze oglądam je szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 21:35, Karharot napisał:

Karura vs Touka Ci nie wystarcza? Chłopie, jak szukasz mocniejszych wrażeń to najpierw
mi musisz poligon nuklearny wynająć XD

Może opchniemy mu ten darmowy bilet na Nanoha&Fate vs. Lina Inverse&Naga ?? Wrażeń powinno mu wystarczyć ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 21:35, Karharot napisał:

Karura vs Touka Ci nie wystarcza? Chłopie, jak szukasz mocniejszych wrażeń to najpierw
mi musisz poligon nuklearny wynająć XD

Chłopie, to w czym przeszkadza Ci temperampent Holo! XD

Dnia 28.08.2009 o 21:35, Karharot napisał:

Wolf''s Rain? Chyba nie dotarłem do epka w którym ona się pojawiła (skończyłem oglądać
wkrótce po tym jak odnaleźli tą całą Flower Maiden czy jak jej tam było).

Uwierz mi, że widziałeś ją na stoprocent :3

Spoiler

Blue to jest ONA, zaznaczam to gdyż na początku była NIM. Tzn. to jest ten pies łowcy wilków :D


Wolfs Rain był czadowy, a obejrząłem go zaraz po SaW i miałem dawkę czadowości zapewnioną na długi czas a póxniej doładowałem sobie jeszcze rełoczem Evangeliona, "Dziewczyne" i Byouksoku 5 cm

20090828213910

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 21:15, Karharot napisał:

> Gdyby w Polsce anime było puszczane tak często jak Moda na sukces to raczej nie
miałbyś
> wyboru i oglądałbyś niechronologicznie ;]
Niby dlaczego? I tak oglądałbym na komputerze bo
a) Nie cierpię dubbingu
b) nie znoszę reklam
c) nie mam w zwyczaju podporządkowywać swojego rozkładu dnia do programu telewizyjnego

Ja bym dodał jeszcze jedną opcje:
d) w mieszkaniu nie mam telewizora

Hubi_Koshi
To to pierwsze i w mojej opini to nie jest do końca normalne (tu tylko tak wykrzykują, a są przypadki że jakiś idiota naprawde próbuje poślubić postać z anime)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 21:41, Hubi_Koshi napisał:

Może opchniemy mu ten darmowy bilet na Nanoha&Fate vs. Lina Inverse&Naga ?? Wrażeń powinno
mu wystarczyć ^^

Ty wiesz że to dobry pomysł? Opchniemy te bilety w "promocji" po stówce za sztukę, jak znajdziemy po 100tys chętnych to stać nas będzie na bilety do stacji kosmicznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 21:43, Ichibanboshi-kun napisał:

Chłopie, to w czym przeszkadza Ci temperampent Holo! XD

Jest za wymagająca. Karurze wystarczy postawić parę beczek sake i pozwolić się zgwałcić a będzie szczęśliwa. Touka ma jeszcze mniejsze potrzeby XD

Dnia 28.08.2009 o 21:43, Ichibanboshi-kun napisał:

Uwierz mi, że widziałeś ją na stoprocent :3

Spoiler

Blue to jest ONA, zaznaczam to gdyż na początku była NIM. Tzn. to jest ten
pies łowcy wilków :D


Aaaa. Tego faceta co mówił "Sometimes you see things in this world that defy belief. When that hapens you have only two choices, either believe what you see with your own two eyes, or you give up drinking."? No faktycznie miał jakiegoś czworonoga ale nie wiedziałem że to też wilk.

Dnia 28.08.2009 o 21:43, Ichibanboshi-kun napisał:

Wolfs Rain był czadowy,

Ja go nie strawiłem. Usiłowałem go oglądać myśląc że w końcu pojawi się w nim coś co mnie zachęci ale w końcu się poddałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 21:47, Tomoya-kun napisał:

To to pierwsze i w mojej opini to nie jest do końca normalne (tu tylko tak wykrzykują,
a są przypadki że jakiś idiota naprawde próbuje poślubić postać z anime)

Serio? Z jakim efektem? XD
Jakby coś takiego legalnie załatwić to ciekawe jakie by były prawne konsekwencje XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 21:38, Karharot napisał:

> Czy nie przypadkiem telewizja wykupuje dane anime i wtedy jak Ty ściągasz z internetu

> to robisz to nielegalnie?
Jak je mam na kupionym DVD to nie dość że mogę się całkiem legalnie na telewizję wypiąć
to jeszcze oglądam je szybciej.


Tak, ale zanim by pojawiły się na DVD to byłaby najpierw wersja telewizyjna w Polsce, więc wtedy byłoby to nielegalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 21:56, Karharot napisał:

Jest za wymagająca. Karurze wystarczy postawić parę beczek sake i pozwolić się zgwałcić
a będzie szczęśliwa. Touka ma jeszcze mniejsze potrzeby XD

Wystarczą Ci zieminiaki w kozim serze i piwo i masz już boginkę tylko dla siebie XD

Dnia 28.08.2009 o 21:56, Karharot napisał:

Aaaa. Tego faceta co mówił "Sometimes you see things in this world that defy belief.
When that hapens you have only two choices, either believe what you see with your own
two eyes, or you give up drinking."? No faktycznie miał jakiegoś czworonoga ale nie wiedziałem
że to też wilk.

Spoiler

Bo był to psinek, ale z krwią wilka. W pełniejszej formie... Pokaże Ci :3
Szczena mi opadła jak to zobaczyłem, a raczej jak się moje przypuszczenia potwierdziły, jej wejście było... DOść interesujące. Szczęka opadła mi dlatego, że jednak nie założyłem ze to kobieta :)

Dnia 28.08.2009 o 21:56, Karharot napisał:

Ja go nie strawiłem. Usiłowałem go oglądać myśląc że w końcu pojawi się w nim coś co
mnie zachęci ale w końcu się poddałem.

Mnie ten klimat, takie pseudo sf zachwyciło. Lubię takie klimaty. Do tego jeszcze to takie przeskakiwanie, raz człowiek z innej perspektywy z kolei wilk, miodnie. No i muzyka Yoko Kanno(GitS, Cowboy Bepop)

20090828220112

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 22:00, Karharot napisał:

Serio? Z jakim efektem? XD

Efektu końcowego nie znam (przynajmniej tych spraw które trafiły do neta bo po różnych norach na świecie napewno żyją przypały które mają za miłość życia np. poduszke z postacią z anime) ale pamiętam że natrafiłem przyjamniej na kilka takich przeglądając różne strony.

Dnia 28.08.2009 o 22:00, Karharot napisał:

Jakby coś takiego legalnie załatwić to ciekawe jakie by były prawne konsekwencje XD

Uważaj bo pewnie jakby coś takiego zlegalizowali to wtedy pewnie na denata homoseksualiści patrzyli by ze zgorszeniem podczas gdy mniejszość heteroseksualna walczyła by o swoje prawa.
A tak troche bardziej serio to znając życie to dało by się coś takiego załatwić (ludzie wiążą się nawet z meblami więc to samo z postacią z anime nie powinno być większym problemem), tylko co na to twórca?(w końcu dla tekiej postaci to prawie jak ojciec XD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 22:02, SiDi napisał:

Tak, ale zanim by pojawiły się na DVD to byłaby najpierw wersja telewizyjna w Polsce,
więc wtedy byłoby to nielegalne.

Premiera w polskiej telewizji przed światową premierą na DVD? Jaaasne. Jakbym żył w Japonii i miał dostęp do wszystkich nowości w telewizji to może i bym ją oglądał, co nie znaczy że łyknąłbym Haruhi w kolejności nadawania. Przy takim wyborze wśród tytułów oglądałbym co innego zaś Haruhi sprawdził dopiero po zakończeniu emisji całości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się