Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2009 o 21:29, Daelor napisał:

ostatnio zaliczyłem Hellsinga - wrażenia średnie, bardzo nijakie to anime niestety. za
mało hardkorowego Alucarda, za dużo dłużyzn.

Masz na myśli 13-czy-coś-koło-tego odcinkowe anime ?? Lej na nie z konewki na kwiaty i zabierz się za mangę albo Hellsing Ultimate, tak to dopiero jest jazda... o ile jeszcze nie czytałeś/oglądałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 21:30, Ichibanboshi-kun napisał:

> Co to ,,starcraft"?
> Oprócz tego że gra i książki :)


Statek kosmiczny

Statek kosmiczny my ass drogi boshi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 21:27, heyboy napisał:

IMO lepiej wygląda z tymi trochę dłuższymi :)

No nie ?? I Rein-chan jest już nieco większych rozmiarów, ciekawe kiedy dorówna Reinforce z A''s

Dnia 25.10.2009 o 21:27, heyboy napisał:

Posłucham sobie jutro, bo właśnie zacząłem czytać A''s

No to miłej lektury, i poczytaj sobie chaptery omake w tych mangach, miodzik normalnie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 21:32, Cirno napisał:

> Statek kosmiczny
Statek kosmiczny my ass drogi boshi.


Star to gwaizda, t ja zeby brzmiało lepiej przerobiłem to trochę, a craft to taka łódź :)

Stąd Statek Kosmiczny :)

Jest to również nowa seria mang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 21:33, Daelor napisał:

no właśnie H: Ultimate obiło mi się o uszy, ale dopiero po fakcie, trzeba będzie poszukać.

Ta seria którą oglądałeś to nieporozumienie, w ogóle nie Hellsingowego klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 21:34, Ichibanboshi-kun napisał:

> > Statek kosmiczny
> Statek kosmiczny my ass drogi boshi.

Star to gwaizda, t ja zeby brzmiało lepiej przerobiłem to trochę, a craft to taka łódź
:)

Stąd Statek Kosmiczny :)

Jest to również nowa seria mang.

Star to gwiazda, a Craft może równie dobrze być wyrobnictwem :*
Nowa seria mang, jeśli Ty ją polecisz, to mogę od razu powiedzieć że jest słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 21:29, Daelor napisał:

teraz wrzucam Wolf''s Rain - 30 odcinków, parę dni mi to zajmie :>
następny w kolejności jest Neon Genesis Evangelion - jakieś sugestie?

Obie te serie epic, WR uwielbiam(mój avek)dlatego polecam nie ogląda OVA, bo zasmucają i troche są gorsze od serialu.
Evangelion jest epicki, pierwszy raz bałem się mechów o pewnie sie to nigdy nie powtórzy do tego wspaniała muzyka oraz opening w wykonaniu Megumi Hayashibary(Slayers, Love Hina)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 25.10.2009 o 21:36, Ichibanboshi-kun napisał:

Obie te serie epic, WR uwielbiam(mój avek)dlatego polecam nie ogląda OVA, bo zasmucają
i troche są gorsze od serialu.

przeczytałem gdzieś, że 26 odcinek jest ''tymczasowym'' zakończeniem, które dobrze wywiązało się z tej roli - kolejne 4 odcinki są podobno znacznie gorsze i nie warto ich oglądać, jeśli seria komuś się podobała. prawda to?

Dnia 25.10.2009 o 21:36, Ichibanboshi-kun napisał:

Evangelion jest epicki, pierwszy raz bałem się mechów o pewnie sie to nigdy nie powtórzy
do tego wspaniała muzyka oraz opening w wykonaniu Megumi Hayashibary(Slayers, Love Hina)

:>

Hubi -> zauważyłem :( kilka scen było świetnych, ale to o wiele za mało jak na 13 odcinków ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 21:34, Hubi_Koshi napisał:

No nie ?? I Rein-chan jest już nieco większych rozmiarów, ciekawe kiedy dorówna Reinforce z A''s

No nieźle. Z tego co zerknąłem to Rein sięga Hayate do pasa. Ciekawe czym ją Hayate karmiła :P

Dnia 25.10.2009 o 21:34, Hubi_Koshi napisał:

No to miłej lektury, i poczytaj sobie chaptery omake w tych mangach, miodzik normalnie XD

Hehe. Ależ oczywiście, że poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 21:43, Daelor napisał:

przeczytałem gdzieś, że 26 odcinek jest ''tymczasowym'' zakończeniem, które dobrze wywiązało
się z tej roli - kolejne 4 odcinki są podobno znacznie gorsze i nie warto ich oglądać,
jeśli seria komuś się podobała. prawda to?

Niestety tak :( a do tego pierwszy odcinek dość przykry jest

Dnia 25.10.2009 o 21:43, Daelor napisał:

:>

Tak będzie to wyglądało po calej serii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No trza przyznać że ma troche odpały ale szczerze mówiąc to On tak naprawdę świetnie się zna. Robi czasem takie błahostki, głupoty ale które właśnie pomagają ucznią. Rozmawia z Nimi szczerze i stara się pomóc jak tylko potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 14:30, Hubi_Koshi napisał:

Noo w sumie wielkości smoka raczej nie jesteś... ale kto wie, kto wie, a teraz Chachamaru
jest jeszcze bardziej zmotywowana żeby chronić Negiego ^^

Mimo wszystko wątpię aby posuwała się w tej ochronie na tyle daleko aby eliminować nawet nieszkodliwych otaku XD Taka niczym nie uzasadniona rzeźnia nie byłaby zgodna z jej charakterem :)

Dnia 25.10.2009 o 14:30, Hubi_Koshi napisał:

Bez Jaj... nie mów mi że znasz Chucka :-) No nic, oblookaj encyklopedię wiedzy o Chucku

Szczerze - nie kojarzę gościa. Moja znajomość amerykańskiego kina tego typu poważnie utyka (nie żeby mi to specjalnie przeszkadzało :). Byłem przekonany że mówisz o jakiejś postaci z anime (tyle że MAL wyrzucał mi tylko jeden wynik i do tego bez brody) lub książki.

Dnia 25.10.2009 o 14:30, Hubi_Koshi napisał:

Nawet Eva to stwierdziła, ale cóż chodziło o ratowanie Kono-chan (i w mniejszym stopniu
większości Kyoto o Maskaradzie nie wspominając)

Maskaradzie? To chyba nie te realia? XD

Dnia 25.10.2009 o 14:30, Hubi_Koshi napisał:

Haha poczekaj aż cała sytuacja się rozwinie,

Już dobrała się do Negiego XD Swoją drogą to ona ma jakieś dziwne upodobania bo zawsze zabiera się do tego gdy Negi śpi XD

Dnia 25.10.2009 o 14:30, Hubi_Koshi napisał:

powiem tylko tyle, sam byłem Mocno zaskoczony tym jak Chisame rozwinęła się z postaci
pobocznej do pozycji jednej z ważniejszych postaci, Arrgghhh CZYTAJ SZYBCIEJ,

W chwili obecnej jestem na etapie letnich wakacji (jeszcze nie wyjechali do Anglii). Jakby co to mniej więcej co tom robie update na MAL-u więc możesz sprawdzić gdzie jestem :)

Dnia 25.10.2009 o 14:30, Hubi_Koshi napisał:

nawet nie wiesz z jakim trudem przychodzi mi nie spoilerowanie ci za bardzo :-P

Domyślam się. Walka z własną naturą nigdy nie jest łatwa, to tak jakby wampir usiłował powstrzymywać się od picia krwi XD

Dnia 25.10.2009 o 14:30, Hubi_Koshi napisał:

Oj tak, na szczęście biedactwo zemdlało zanim cios psychiczny jeszcze bardziej ją ukrzywdził.
Miodne było jak Nodoka czytała myśli Mai "Don''t we look like the villains here ??" "Bad
guys are cool" Haruna jest zdecydowanie przerażająca ^^;

XD W tym haremiku jest pełen przegląd charakterów :)
BTW - dotarłem do momentu w którym Evie włączył się Villain Mode Maximum Power XD
BTW2 - ta strona mnie po prostu powaliła, bycie spowiednikiem (nieważne prawdziwym czy fałszywym) to ciężki kawałek chleba XD

20091026012153

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Sacred Blacksmith e04

Spoiler

Mam wrażenie że seria jest znacznie lepszą komedią niż porządnym fantasy bo dramatyzm walk jest zbyt płaski. Wciąż jednak miło się to ogląda jeśli ma się ochotę na trochę śmiechu. Swoją drogą ciekawe kogo/co Luke chce tak bardzo pokonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1)
http://masala.totu.pl/p2250002245-karmelki-hachimitsu-umeshu-o-smaku-japonskiej-sliwki-i-miodu-115g
Bardzo lubię te słodycze, ale niestety masala aktualnie nie ma ich na składzie :( może zna ktoś jakiś inny sklep, sprawdzony?
2)
Od jutra będę miał eNkę = AXN sci - fi może mi ktoś powiedzieć kiedy i jakie anime lecą?
3)
Karharot, pod wieczór będę wiedział :)
4)
Poszukiwania wciąż trwają, mniej więcej poszukuję czegoś w tym guście :(
http://yatta.pl/sprzedaz-1,Breloki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś się tutaj tym zajmuje a może nie. Chciałem się Was poradzić a tak dokładnie to zapytać czy znacie jakiś naprawdę dobry poradnik gdzie nauczę się rysować mange. Potrafie to i owo ale jak próbuje to jakoś mi to nie wychodzi. Chodzi mi głównie o rozmieszczenie i początki narysowania. Najlepiej jak jest jakiś gotowy jedna strona i jest opisane krok po kroku co jak zrobił by ją wykonać. Tym bym był najbardziej usatysfakcjonowany a nie że poradnik jak narysować twarz itp. Z góry dzięki gdyby ktoś właśnie coś takiego znalazł i podał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się