Zaloguj się, aby obserwować  
Zagul

Efekt Serii 2

2726 postów w tym temacie

A można kraść, co jest za darmo? Skończcie najeżdżać na niego i brnąć w chamstwo. Zazdrościcie? Niesprawiedliwe? A kiedy to świat był sprawiedliwy? Niektórzy się spóźnili i mogą czuć niesmak, ale to ich problem. Poza tym Citkowsky jest człowiekiem, tak jak wy, my wszyscy, także nie zdziwiłbym się, że gdybyście mieli tyle pkt. tak samo byście robili. Niepotrzebnie się tylko chwalił i to był jego błąd.

I tak dostaniecie swoje gry, będziecie zadowoleni, i tak o tym zapomnicie, a potem będziecie się z tego śmiać, z tego, o jakie błahostki się wykłócacie, bo to są błahostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 17:16, Grinczar napisał:

> .............


Tak, teraz to dopiero zrozumiałem. na tym forum niczym chwalić się nie można bo zaraz stado rozwydrzonych dzieciaków przybije ci najgorsze epitety jakie świat poznał:)

Kończę już ten temat bo to sensu nie ma, zresztą od kiedy wykłócanie się z dzieciarnią miało sens jak oni i tak wiedzą lepiej?

Pozdrawiam tych którzy nie przeżyją bo nie zamówili sobie upragnionej gry.

A co do efektu to jak bedzie nowy rzut nagród to wtedy sobie jeszcze moze ze 2 platyny kupie bo takim saints rowem bym nie pogardził:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 17:12, Citkowsky napisał:

Złodziejem to mozna nzawac ciebie skoro wszystkie zamowione gry masz z używanych kodów
od innych osób. Może archiwum gg udostępnić cwaniaczku?


O, a podobno absolutnie nic nie wiesz na temat oszukiwania w tym konkursie... Sam tak twierdziles. Prosze sie uspokoic, albo w konkursie zostana przyznane nowe nagrody - ostrzezenia, degrady i bany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 17:21, Wojman napisał:

>>..........


Jakby ci co pare godzin ktoś pisał na gg z pytaniem czy wiem jak oszukiwać w tym konkursie to też byś napisał dla świętego spokoju, że nie wiesz:)

Temat efektu serii jest dla mnie zamknięty. Nie bede się tu wykłócał bo nie ma to sensu.
Jedynie, skoro już tu jesteś to zrób coś z postem nr. 623. Chyba, że mam oficjalną skargę na użytkownika do was napisać to powiedz mi a napiszę.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, ja gry które chciałem zamówiłem. Po drugie, skoro masz 21 lat, to jestem od ciebie o rok starszy. Po trzecie myśl sobie o ludziach z foro jak chcesz, jeśli tak ci będzie łatwiej wytłumaczyć sobie zaistniałą sytuację. Z mojej strony koniec rozmowy na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LoooooL. :D Dawno tak się nie uśmiałem. To czyli jak? Już pozywasz go do sądu o zniesławienie? :D

Co do konkursu to w załączniku moje skromne zamówienia. ;-) Niestety nie brałem po 50 sztuk wszystkiego żeby mieć na handel. Jak już to ktoś wcześniej ślicznie określił - nie będę ciułał jak kloszard. ;/ Gierki brałem po prostu dla siebie, do kolekcji i do pogrania. :-) Wszystkie zamówione 4 + 5 listopada, ale niestety jeszcze niczego nie otrzymałem. :< Zostaje poczekać. Ave. :)

20091128184834

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 18:51, WinKami napisał:

LoooooL. :D Dawno tak się nie uśmiałem. To czyli jak? Już pozywasz go do sądu o zniesławienie?
:D

Co do konkursu to w załączniku moje skromne zamówienia. ;-) Niestety nie brałem po 50
sztuk wszystkiego żeby mieć na handel. Jak już to ktoś wcześniej ślicznie określił
- nie będę ciułał jak kloszard. ;/ Gierki brałem po prostu dla siebie, do kolekcji i
do pogrania. :-) Wszystkie zamówione 4 + 5 listopada, ale niestety jeszcze niczego nie
otrzymałem. :< Zostaje poczekać. Ave. :)

Wow bedziesz miał w co grać
Ja zamowilem tylko 1;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słówko na dobranoc.

Regulamin konkursu nie zabrania krytykowanych przez ostatnie kilka postów praktyk. Nawet jeśli owe praktyki budzą kontrowersje, niedopuszczalne jest odpowiadanie na nie poniżającymi pomówieniami.

Dlatego też Messer_Ezio dostaje BANa.

Reszta to podsumowanie tego, co było, czyli:
- nie można kraść tego, co jest za darmo.
- wycieczki osobiste proszę załatwiać prywatnie. Chyba, że ktoś bardzo chce zostać ukarany. W takim wypadku pretensje będziecie mogli mieć najwyżej do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff, już myślałem że ja dostałem, Hellmut nie strasz:)
Do CDP wysłałem dwa meile, z czego w jednym długo przepraszałem za to, że brałem kilka kodów innym osobom i je rejestrowałem, a drugi tego, że chciałem się dowiedzieć czy wysłali, i czy mam się napalać..
PS. Jak coś, to przeprosiłem że oszukiwałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 23:16, sevrond napisał:

Mocny Stary jesteś.
Myślisz że przyjmą przeprosiny i wyślą gierki ?!

Nie.
Otóż wysłałem przeprosiny, ale nie odpowiedzieli. Myślałem że nie dotarło, więc wysłałem skróconą wersję, i zapytałem, czy wysłali, i czy mam wypatrywać kuriera..
PS. A najgorsze "stary" jest to, że mój kolega też oszukiwał, NIE PRZYZNAŁ SIĘ, zamówił dzień później, ale DOSTAŁ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 23:43, Kirabaxior napisał:

Co do postu CDP, że uzupełnią gry ale nie te najatrakcyjniejsze - uśmieję się, jak po
zabraknięciu męczonych WarLeadersów nam je CDP uzupełni :D



Weź stary ludzi na wieczór nie denerwuj :) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 00:00, sevrond napisał:

Weź stary ludzi na wieczór nie denerwuj :) haha

Ale serio, dobre by były jaja. My tu w pocie czoła wyczyszczamy War Leadersy a oni jakby nic: "macie chłopaki więcej jak tak bardzo potrzebujecie" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 00:30, Kirabaxior napisał:

> Weź stary ludzi na wieczór nie denerwuj :) haha
Ale serio, dobre by były jaja. My tu w pocie czoła wyczyszczamy War Leadersy a oni jakby
nic: "macie chłopaki więcej jak tak bardzo potrzebujecie" :P


A przy okazji Parę TRainzów dorzucimy aby wam życie urozmaicić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 00:31, sevrond napisał:

A przy okazji Parę TRainzów dorzucimy aby wam życie urozmaicić :D

A po podbojach w czasach drugiej wojny zapraszamy na jeszcze większe cofnięcie się w czasie - Grand Ages Rome :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować