Zaloguj się, aby obserwować  
Zagul

Efekt Serii 2

2726 postów w tym temacie

Nie wiem, czy DoW: Universe (moje zamówienie :)) nie jest za duży/za ciężki na "polecony" :). Tak na marginesie - dziś odebrałem od listonosza kolejne dwa listy polecone, niestety, żaden z nich nie zawierał DoWa. Ale jeśli to prawda, że przesyłki z nagrodami gwarantowanymi są rejestrowane, to może mojej jakaś menda na poczcie nie ukradnie...


A w kwestii Citkowsky''ego - skoro dostał wPLNy, to kod nie mógł być wcześniej używany (chyba, że CDP coś w tej kwestii zmienił), więc nawet, jeśli ma coś na sumieniu, to mu jeszcze nic nie udowodniono :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem paczkę :D. Wiedźmin+figurka, NWN2, SR2 - wszystko kurierem i w jednej paczce ;). Jeszcze DoWa Soulstorm brakuje ale jego całkiem późno zamówiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zamówiłem kilka gier wczoraj, i zostaną wysłane kurierem (nie wiem kiedy) to kiedy dojdą? Kto zamawiał gry późno a już je dostał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam 2 sztuki DemiGoda, nie 10
A z resztą 10 to chyba nawet nie było, a ja wczoraj o promocji się dopiero dowiedziałem.

Z resztą ty też masz duble, i full gier :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 SRy, a 6 Trainzów, kilka GTRów i sporo Demigodów to różnica.

Btw: Śmiałbym się, gdyby Citkowskyemu by nie wysłali. Wtedy łopata, bo nielegalny zarobek się nie udał :<.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przełamałem się - wziąłem Grand Ages: Rome. Czytałem parę recenzji - oceny na pograniczu 7/8, więc jest całkiem całkiem. Liczę tylko na to, że będzie jeszcze jakiś rzut...

Pozdrowienia dla Kraja i Baluka ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 20:19, Baluk25 napisał:

2 SRy, a 6 Trainzów, kilka GTRów i sporo Demigodów to różnica.

Btw: Śmiałbym się, gdyby Citkowskyemu by nie wysłali. Wtedy łopata, bo nielegalny zarobek
się nie udał :<.



Opanuj się trochę, proszę cię. Większość kart z wplnami mam gdzies w domu bo większość to karty z wplnami dołączone do gier które kupiłem na wyprzedażach i nikt mi nie zabroni brać 6 raców czy 2 warhammery. Biznes to biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 10:03, Lord-Tyrranoos napisał:

Tylko kto weźmie Trainz 2009 i War Leaders? Ja wczoraj wziąłem te 3 strategie, ale na
Trainz jakoś nie mogę się zdecycować. No, chyba że poświęcę się dla ogółu ;)).

Ja się poświęciłem dla was hehe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować