Zaloguj się, aby obserwować  
Zagul

Efekt Serii 2

2726 postów w tym temacie

wiec jak by nie było nawet jak sie dostanie to po terminie wszystko przez CDP i Poczte , beda sie tłumaczyc trudna sytuacja na drogach i przez waruki pogodowe sie nie wyrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu po ponad miesięcznym czekaniu dostałem paczkę :D tylko teraz mam jedną urazę otóż kiedy chciałem wyjąć płytą to zanim ją wyjąłem zauważyłem maluteńkie pęknięcie na środku płyty ;/ ale ważne że jest chociaż.

ps. na Mojej paczce pisało data nadania 29.01.10 a na waszych (chodzi o spóźnione)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, do mnie nie dotarło. I jeszcze przez tydzień będzie sraka, czy przyjdzie czy nie przyjdzie. Ale pogodziłem się że może nie przyjść. Nie robi mi to żadnej różnicy. Nic nie zapłaciłem. Tak jakbym nic nie zrobił. No ale trza być dobrej myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2010 o 18:24, luzac napisał:

Mentalność Kalego... Wydymałem CDP - dobrze, CDP wydymało mnie - nie dobrze. Pytanie,
czy wyniesiecie z czyjegoś mieszkania telewizor, "bo drzwi były otwarte"? To identyczna
sytuacja.


Nieprawda. Po pierwsze- kodeks karny zabrania kradzieży. Żaden natomiast kodeks, ani regulamin konkursu nie zabraniał wymiany kodami i używania kodów wielokrotnie. Polskie prawo działa na zasadzie- co nie jest zabronione- jest dozwolone, więc ściemniasz pan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki pan? Jaki pan? :P Jestem młodszy od Ciebie. ;(

Fakt, zdecydowanie nie jest to samo w kwestii prawnej. Ale jest też zwykła ludzka uczciwość. I nie staram się bronić CDP, zrobiło duży błąd i za niego zapłaciło. Problem w tym, jak jeszcze można mieć czelność wyrażania swoich pretensji, skoro samym świętym się nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 11:45, luzac napisał:

Fakt, zdecydowanie nie jest to samo w kwestii prawnej. Ale jest też zwykła ludzka uczciwość.


Owszem, ja nie mówię, że to było fair. Tylko po prostu przestańcie już z tą kradzieżą, bo nikt nic nie ukradł, ani nikt prawa nie złamał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam posty niektórych użytkowników, to mam ochotę napluć im w twarz. Kurna, CDP organizuje DARMOWY KONKURS. Nie płacisz NIC a NIC. Kolega zamówił Wiedźmina(za dobre punkty)i CoH za złe. CoHa mu nie przysłali, ale Wiedźmina tak. W regulaminie nigdzie nie pisało, że punktów można używać trzykrotnie. To tylko wasze wydumanie, bo już nie macie co wymyślić, by usprawiedliwić swoje "haxowanie". No bo przecież to nie wasza wina, że CDP tym, którzy ich wkiwali nie wysłali gier? I nie mówcie "ja nie haxowałem i nie dostałem gier!!!11", bo nie uwierzę. Nie ma uczciwych ludzi na świecie, a jeśli taka osoba wie o tym, ze punkty można było "klonować", to znaczy, że pokusa była tak wielka iż ta osoba spróbowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>............. W regulaminie nigdzie

Dnia 02.02.2010 o 12:52, Kirabaxior napisał:

nie pisało, że punktów można używać trzykrotnie.


A pisali, że nie można?

>>..........Nie ma uczciwych ludzi na świecie.............

To czemu się dziwisz, że ludzie korzystali z luki skoro uczciwych osob nie ma?


Ja tam z konkursu zadowolony jestem.
Skorzystałem z uzywanych i dobry kodów na przemian, dostałem 4 gry po czym wykasowali z zamowień resztę zamowiona za używki, zrobił mi się bilans -3pkty i wtedy kupilem 17 platyn, oddalem te 3 pkty i zostało mi na 8 empire total war. wszystko doszło, co zyskałem na uzywanych pktach to oddalem i wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.02.2010 o 13:06, Citkowsky napisał:

A pisali, że nie można?

A jak wchodzisz do sklepu, to musi ci właściciel mówić "nie kradnij"? Przecież to logiczne...

Dnia 02.02.2010 o 13:06, Citkowsky napisał:

To czemu się dziwisz, że ludzie korzystali z luki skoro uczciwych osob nie ma?

Nie chodzi mi o korzystanie z luki, a wyzywanie CDP od złodziei, bo nie wysłali niektórym gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 13:57, Kirabaxior napisał:


> A pisali, że nie można?
A jak wchodzisz do sklepu, to musi ci właściciel mówić "nie kradnij"? Przecież to logiczne...


Setny raz trzeba ci powtórzyć, że to nei to samo? Czy człowiek w twoim wieku nie potrafi tego pojąć?

Ja do nikogo pretensji nie mam, że nie dostalem gier za używane pkty. Ba, dostalem nawet grę na którą składały sie 2pkty z nowego kodu i 3 z używanego ale punkty oddałem.
Koncze temat. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.02.2010 o 13:59, Citkowsky napisał:

Setny raz trzeba ci powtórzyć, że to nei to samo? Czy człowiek w twoim wieku nie potrafi
tego pojąć?

Sorry, dla mnie kradzież to kradzież

Dnia 02.02.2010 o 13:59, Citkowsky napisał:

Ja do nikogo pretensji nie mam, że nie dostalem gier za używane pkty. Ba, dostalem nawet
grę na którą składały sie 2pkty z nowego kodu i 3 z używanego ale punkty oddałem.

A czy ja mówię, ŻE TY masz pretensje?! Czy cały świat się kręci wokół ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... a u mnie paczki dalej niet. Mam nadzieję że niedługo dojddzie. Jak paczka zostaje wysłana to jest o tym jakieś info na maila czy w zakłądce WYBRANE na stronie efektu serii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>..................

Taka rada na przyszłość: nie startuj na studia prawnicze.

Czyli wedlug ciebie prawnicy, obrońcy to zwykli zlodzieje bo wykorzystują luki w prawie, no no no.
Startuj na prezydenta i zmien ten system.
Wykorzystanie luki a kradzież to 2 różne rzeczy no ale może gimnazjaliści mają z tym problemy; spokojnie, dorośniesz to zrozumiesz.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 14:22, Citkowsky napisał:

Taka rada na przyszłość: nie startuj na studia prawnicze.

Nie mam zamiaru.

Dnia 02.02.2010 o 14:22, Citkowsky napisał:

Czyli wedlug ciebie prawnicy, obrońcy to zwykli zlodzieje bo wykorzystują luki w prawie,
no no no.

Powiedz mi, gdzie znalazłeś lukę w regulaminie konkursu? Nie pisało, że można używać(i nie pisało, że nie można - ok). Dla mnie to jest logiczne, że jeśli nieuczciwie(PODKREŚLAM)zdobywasz gry, to nie jest to dobre. A jak nie jest dobre, to jest złe. A jak jest złe... to nie pomagasz CDP, ba - przeszkadzasz mu w zdobywaniu funduszy na wydawanie innych gier.

Dnia 02.02.2010 o 14:22, Citkowsky napisał:

Startuj na prezydenta i zmien ten system.

Polityka jest nie dla mnie.

Dnia 02.02.2010 o 14:22, Citkowsky napisał:

Wykorzystanie luki a kradzież to 2 różne rzeczy no ale może gimnazjaliści mają z tym
problemy; spokojnie, dorośniesz to zrozumiesz.

Najlepiej to zwyzywaj mnie od dzieciaka, znalazłbym parę osób które to prędzej ciebie nim nazwaliby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować