Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą Dragon Age: Początek - Szarzy Strażnicy i Plaga

17 postów w tym temacie

gram.pl

Wczoraj zobaczyliście nieco archetypów bohaterów, dostępnych w grze Dragon Age: Początek pora zapoznać się nieco bliżej z organizacją, do której przyjdzie Wan wstąpić i siłom, przeciwko któremu macie walczyć.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z grą Dragon Age: Początek - Szarzy Strażnicy i Plaga" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny artykuł naprawdę. Zauważyłem tylko jeden drobny błąd na czwartej stronie pod zdjęciem tego orka? potwora? czy czegoś takiego, jest zdanie "Nie jesteśmy rycerzami z legend, pamiętajcie o ty," po "y" brakuje "m" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na drugiej stronie jest też literówka pod koniec ;)
Materiał bardzo ciekawy i coraz bardziej owe artykuły zachęcają mnie do kupna gry :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piękna robota gdybym od początku nie był zdeklarowanym nabywcą Dragon Age: Origins to zostal bym nim po przeczytaniu tego tekstu.

Już jutro nie moge się doczekać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Artykuł bardzo ciekawy i dobrze zrobiony, w formie opowieści.
Już jutro będziemy mogli rozpocząć naszą walkę ze złem.! ;D
Na grę czekam już przez wiele tygodni i w końcu się doczekałem ^.^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Przerażającym jest to, iż tak mało istot wierzy w to, że Plaga musi rozszaleć się przynajmniej siedmiokrotnie. "
Jak nic, siedem części DA się szykuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 00:20, Marco_Polo napisał:

"Przerażającym jest to, iż tak mało istot wierzy w to, że Plaga musi rozszaleć się przynajmniej
siedmiokrotnie. "
Jak nic, siedem części DA się szykuje ;-)

Oj, nie czytal kolega uwaznie :P Przeciez juz czterokrotnie plage powstrzymano. Czyli wychodzi trylogia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 00:28, Llordus napisał:

> "Przerażającym jest to, iż tak mało istot wierzy w to, że Plaga musi rozszaleć się przynajmniej siedmiokrotnie. "
> Jak nic, siedem części DA się szykuje ;-)
Oj, nie czytal kolega uwaznie :P Przeciez juz czterokrotnie plage powstrzymano. Czyli wychodzi trylogia ;)

Czytał, czytał i miał zamiar o tym wspomnieć ale chwilę później doszedł do wniosku, ze nic nie stoi na przeszkodzie w robieniu opowieści rozgrywających się podczas czterech wcześniejszych wojen :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 00:40, Marco_Polo napisał:

Czytał, czytał i miał zamiar o tym wspomnieć ale chwilę później doszedł do wniosku, ze
nic nie stoi na przeszkodzie w robieniu opowieści rozgrywających się podczas czterech
wcześniejszych wojen :-P


W sumie - racja :) No ale jezeli DA:O spelni chociaz 50% tych nadziei, ktore w nim pokladam, to nie bede miec nic przeciwko temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 3 stronie jest chyba błąd. Może się mylę ale moje odczucia są jakie są. "Jesteśmy dzieckiem konieczności. Aby skutecznie zwalczać takiego wroga, potrzeba mieć jego mroczną iskrę w suszy". Nie powinno być "Duszy"? Ogóle artykuł jest świetny. Przedstawienie tła historycznego świata Dragon Age z perspektywy dowódcy Szarych Strażników zebranych przy ognisko- coś wspaniałego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować