Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Acti-Blizz zapowiada m.in. nowe odsłony Call of Duty i Guitar Hero na 2010 rok

46 postów w tym temacie

Jakoś nie wróżę Singularity sukcesu - zapowiada się fajnie, ale troszkę za bardzo przypomina Wolfa i w wysypie dobrych gier raczej przejdzie bez echa. Ale kto wie - Borderlands też wróżono klęskę, a sprzedaje się świetnie (i dobrze, bo gierka jest zacna :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 18:31, Feanor napisał:

@Revanchist: Co do DoW - fabuła pierwszej części to faktycznie dramat i wieś :P Jednak już tego samego
nie można powiedzieć na temat fabuły w DoW II - tutaj jest naprawdę nieźle.


Czy Ty w ogóle w klimacie Warhammera 40 000 siedzisz? W większości misji chodziło praktycznie o to samo - przejść całą mapę i rozwalić bossa. Był wątek fabularny, ale zdecydowanie słabszy niż w DoW1 + Winter Assault. Przynajmniej wg mnie tamte części były bliższe temu światu pod względem fabularnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było, gdyby nowy Call of Duty był znowu w realiach II wojny światowej. A najlepiej, gdyby tym razem skupili się wyłącznie na jednym froncie. Zrobić jeden front, a porządnie! Np. porządnie odtworzyć bitwę na Łuku Kurskim czy bitwę Stalingradzką (walki o fabrykę traktorów, walki o fabrykę konserw, walki uliczne, ataki z piwnic). Na pewno można by było zrobić misje polegające na przerzucaniu zaopatrzenia do oblężonego Leningradu. I tak przez wyzwolenie Lublina, Warszwey, Wał Pomorski aż po Berlin! To dopiero byłaby giera! No, zważywszy jeszcze to, że fabuła będzie odpowiednio rozciągnięta, a nie że znowu będzie to gra na jedną nieprzespaną nockę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i tez ile juz jest tych hero DJ hero band hero co nastepne Hardcore Piano hero no ludzie a co do Dow 1 tka se najlepszy wg mnie jest Darc Crusade a co do coda to fajny by byl jak marekl1975 mowil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim, którzy tak niecierpliwie oczekują na Diablo 3 mogę polecić grę Torchlight - dla mnie to beta-demo Diablo 3 ;). Dla fanów Diablo i WoW''a pozycja obowiązkowa ! Świetna grafika, świetne efekty czarów, świetny gameplay, gra nie pozwala się oderwać od monitora :). A kosztuje tak niewiele, bo tylko 59 zł. Jest też dostępny trial, do ściągnięcia za free.

Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować