Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Acti-Blizz zapowiada m.in. nowe odsłony Call of Duty i Guitar Hero na 2010 rok

46 postów w tym temacie

A czy Sacred, Loki czy Titan Quest są przynajmniej równie dobre co Diablo? :P (ja tam nie wiem, grałem tylko w demo dwójki, nie przepadam z h''n''s) A co do SC - DoW nie bardzo pasuje, bowiem gameplay prezentuje się nieco inaczej (inne podejście do sterowania jednostkami i kwestii surowców), a poza tym nie ma takiego singla :P. I takich misji jak SC2 i takiej kampanii to żaden RTS do tej pory nie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 14:30, Revanchist napisał:

I takich misji jak SC2 i takiej
kampanii to żaden RTS do tej pory nie miał.

Nie przesadzajmy, single Starcraftu za mocnym punktem nie jest.

Zupełnie inna sprawa z multi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 15:24, Cmq napisał:

Nie przesadzajmy, single Starcraftu za mocnym punktem nie jest.


Mówię o dwójce. A i jedynka wyróżnia się na tym polu świetnym storytellingiem i ciekawymi zadaniami. Czy to masz w DoWie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok niech nowy cod bedzie w realiach II wojny swiatowej ale niech to nie bedzie jak w word at war walniesz kolesiowy heda wylatuja 4 chelmy 3 stopy i 2 dlonie odstrzeliz klesiowi stope to zmiast stopy leza 2 dlonie +2 na swoim miejscu no bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 13:52, AlmostAngel napisał:

> Całe szczęście, że ja tam nigdy fanem Activision nie byłem, może mam u siebie jakieś

> gry z ich logiem... nie, zaraz, mam. Ale co z tego, jak co najmniej sprzed paru
lat :P.
> I tak nie zamierzałem kupować MW2, nie interesuje mnie cały ten hype. Dobrze, że
nie
> wywierają żadnego wpływu na Blizzarda...

Niestety blizzard się do nich przyłączył. Nie mam pojęcia na jakiej zasadzie działa to
porozumienie. Ale jeżeli się okarze że diablo 3 albo starcraft 2 będą wymagać steam''a,
games for windows liVe albo jakiegoś podobnego śmiecia to zwyczajnie znajde jakiś tańszy
zamiennik.


Można powiedzieć, że będzie. Battle.net ver 2.0 . Ma działać właśnie na podobnych zasadach jak steamy i inne śmieci. Dlatego między innymi jest opóźniona premiera SC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 10:56, Jakubu napisał:

Nie wiem po co, mieli by robić nową część GH. W ostatnim gh 5 może było z 6-7 fajnych
kawałków reszta to syf :/

Piątka była nawet dobra, polecam poczytać recenzje GH: Van Halen, jeśli szukacie złego GH. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sacred jest bardzo dobry, czego o Titan Quest czy Loki się nie da powiedzieć. Poza tym w Sacred zupełnie inne jest podejście do rozwoju postaci i używania skilli (brak many). Niestety już Sacred 2 to crap :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Tańszego zamiennika"
Jeśli chodzi o Starcrafta i Diablo to nawet o droższy zamiennik ciężko ;) oczywiście taki, który byłby porównywalnie dobry.
A jeśli chodzi o Steama i inne tego typu rzeczy, to przestańcie narzekać i zacznijcie się przyzwyczajać, bo jak dla mnie jest to nieunikniony element przyszłości rynku gier. Płytki niestety kiedyś w końcu znikną...
"single Starcrafta za mocnym punktem nie jest" - to chyba graliśmy w różne Starcrafty, bo tak dobrej fabuły chyba w żadnym innym RTSie nie widziałem. I tak dobrze prowadzonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 11:00, Arachnos napisał:

Sacred jest bardzo dobry, czego o Titan Quest czy Loki się nie da powiedzieć. Poza tym
w Sacred zupełnie inne jest podejście do rozwoju postaci i używania skilli (brak many).
Niestety już Sacred 2 to crap :)


Kwestia gustu. Dla mnie sacred 1 to też była kaszanka. Jak w to grałem, cały czas miałem ochotę zainstalować D1 albo D2. Ale ja tak zawsze mam niezależnie od gry (h&s) ^^ Nie ma co na siłę szukać zamienników, trzeba się dostosować do nowego porządku świata growego. No chyba, że komuś naprawdę szczerze podobają się zamienniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwswzy raz chyba się cieszę, że Treyarch (czy jak to tam było) będzie robić następne CoDy, IW już woda sodowa odbiła, multi bez dedyków i jeszcze gra na steamie... dziękuję postoję. Ew. jeszcze mogę czekać na Blur. That''s all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Revanchist: Grałeś już w SC2, że wiesz jak tam będzie z singlem? Damn, ale masz wtyki... Fabuła pierwszego SC faktycznie jest niezła, imho lepsza niż w każdym WarCrat''cie. Co do DoW - fabuła pierwszej części to faktycznie dramat i wieś :P Jednak już tego samego nie można powiedzieć na temat fabuły w DoW II - tutaj jest naprawdę nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 18:31, Feanor napisał:

@Revanchist: Grałeś już w SC2, że wiesz jak tam będzie z singlem? Damn, ale masz wtyki...


A jak :D.

A SC to w sumie faktycznie ma lepszą fabułę niż większość WarCraftów - od 1 do 2,5 (czyli Beyond the Dark Portal) mamy proste, kilkuwątkowe fabułki, a trójka ma sporo pomysłów przeniesionych z SC. The Frozen Throne w sumie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 18:32, L33T napisał:

Guitar hero 40, CoD MW 10 ? Ile można.


E tam, gdyby Acti-Blizz byli jedynym wydawcą gier to byłoby na co narzekać, ale że nie są to niech i wydadzą GH 150, ważne żeby było dobre i na Wii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować