Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dlaczego Valve preferuje konsolę Xbox 360?

29 postów w tym temacie

PS3 udowadnia ostatnio że ma spore możliwości graficzne (Uncharted 2) ale widocznie nie jest to najważniejsze... nie wiem jak wygląda społeczność na PS3 :P ale na xboxie jest sympatycznie. Sam mam konsolę Microsoftu ... ale zbieram pieniążki na PS3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak kochają X360, niech zrobią coś z Team Fortress 2, bo to zahacza już o totalne olewanie klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie też nie mam nad czym ubolewać . Na ps3 powstało już kilka solidnych produkcji ze świetnym multi . Niedługo pojawi się Bad Company 2, MAG i nie wspomnę o MW więc Valve wybrało niezły termin , który w większości trafi jedynie do fanów samej gry .
.

Aczkolwiek w jedynkę grałem na pc , i nie powiem gra jest świetna - chociaż na dłuższy dystans nie ma czym zmusić do grania ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wychodzi na PC i konsolę Xbox 360 i pozostanie tytułem na wyłączność dla tych platform.
Umm... Ok. (wzruszam ramionami i wracam do gry w KZ2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

l4d2 jesto spoko wiecej tego samego co w poprzedniej czesci a co do spolecznosci na XBL to rozkrzyczane młodociane hamburgery za słuchanie których muszę płacić ok 120zl rocznie trochę słabo jak dla mnie, gdyby xbl byl darmowy wszystko by bylo pieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 16:56, Pile napisał:

Z tego co ja widzę to i społeczność i sama usługa jest najlepsza w xboxie 360.


No to to już jest jakaś groteska, bo pod jakim względem społeczność graczy korzystających z x360 jest lepsza od tych z czarnulą? Społeczność tworzą ludzie, a każdy człowiek jest równy prawda Szerloku? Drugi Hitler i jego "naród ponad narodami"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 23:56, MisioKGB napisał:

No to to już jest jakaś groteska, bo pod jakim względem społeczność graczy korzystających
z x360 jest lepsza od tych z czarnulą? Społeczność tworzą ludzie, a każdy człowiek jest
równy prawa Szerloku? Drugi Hitler i jego "naród ponad narodami"...



Nie wiem czy wiesz fanboyu ale opinia że społeczność jest lepsza nie jest równa z hitleryzmem. Chyba mi nie powiesz że NK to serwis na poziomie? Mówiąc społeczność nie miałem na myśli tylko ludzi ale także usługi i dodatki. Uważam że wszystko na xboxie 360 jest dużo lepsze niż na ps3. To tylko moja opinia której Ci nie narzucam a więc się nie rzucaj. Poza tym co ma prawo do społeczności? Jak mi się dobrze z kimś gra to to jest ważne a nie jakieś pierdziele. Wrzuć na luz i nie broń tak swojego czarnego imperium bo ja tylko wyraziłem swoje zdanie. Nie wiem dlaczego na gram.pl jest tylu debili dla których opinia jest równa fanboystwu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka fal banów na xboxa i wszyscy związani z MICROSOFT będą się prześcigać nad wychwalaniem społeczności żeby konsola dalej się sprzedawała.
PS. Mam PS3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za głupi powód ;P

Przyznałby się, że po prostu pisanie gier na PS3 jest dla nich nieopłacalne/za trudne/każdy inny powód lepszy od podanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Społecznościo PS3! Jesteś głupi!" To coś w tym stylu rzucił:P

ah... Totalna głupota i już. LFD2 pewnie działa tylko na sprzęcie "małych i miękkich", taki exclusive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 23:56, MisioKGB napisał:


> No to to już jest jakaś groteska, bo pod jakim względem społeczność graczy korzystających

Dnia 07.11.2009 o 23:56, MisioKGB napisał:

z x360 jest lepsza od tych z czarnulą?


Valve nie umie/nie chce tworzyć gier na PS3. Cała reszta to jest dorabianie ideologii,a brednie które opowiada pan Faliszek to już jest dno dna. Tyle w temacie.

ps. Nie mam Ps3. Mam X360 i peceta (nie pierwszego w życiu i na pewno nie ostatniego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 17:07, DoomnY napisał:

@arborek
Tylko się nie przestrasz jak będziesz chciał pograć online. Ja na PS3 gram głównie singla,
a jak przychodzi do zagrania ze znajomym z friend listy to zaczyna się mordęga.

Owszem w becie faktycznie to graniczyło z cudem.
Jednak w pełnej nie mam problemów chociaż mogą się u niektórych zdarzać. Kiedyś się zgadamy to się zobaczy ;)

Pile
Z tego co ja widzę to i społeczność i sama usługa jest najlepsza w xboxie 360.
No to pisz że twoim zdaniem. Bo najpierw wypisujesz bzdury tobie wygodne a potem piszesz że to twoje zdanie i nikomu nie narzucasz. A przecież można wszystko w jednym poście zapisać by nie było niedomówień nieprawdaż? Napiszesz IMO i już wszystko jasne :) A wyrażenie "z tego co ja widzę", nie można powiedzieć że to twoje zdanie. Tutaj się wyraziłeś jak byś był panem świata i być obserwował co się dzieje i co jest najlepsze dla ludu.


Preferują konsole X360 bo na PS3 się za trudno piszę po prostu. Tylko niech się Valve nie chwali jakich to wykwalifikowanych programistów ma bo to się z prawdą mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 23:56, MisioKGB napisał:

No to to już jest jakaś groteska, bo pod jakim względem społeczność graczy korzystających
z x360 jest lepsza od tych z czarnulą? Społeczność tworzą ludzie, a każdy człowiek jest
równy prawda Szerloku? Drugi Hitler i jego "naród ponad narodami"...

http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_Godwina xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować