Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mafia II - ponad 20 minut nowego materiału z rozgrywki!

24 postów w tym temacie

a ja nie lubie mafii, gra przekombinowana, fabuła napompowana i wystrojana jak drzewko choinkowe. Ta gra jest jak muzyka Kaczmarskie genialna ale trzeba być na mega 12-% skupionym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<Ślini się>

Mafia, to jedna z najlepszych gier video ostatnich lat. Świetny, filmowy klimat, to główny atut tej gry - wyraźnie czuło się ten klimat lat ''30. Ta gra, w pełni zasługuje na miano sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pójdzie to w tych materiałach filmowych cała grę będzie można zobaczyć - od początku do końca. Bo czasu do premierki jeszcze troszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pitole!
Tydzień gameplayów ;D
Oczywiście to już kolejny hit w przyszłym roku.
Fenicjanie wynaleźli pieniądze. Raz - nie sztuka. My musimy wynajdywać je codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezły gameplay! Mafia to mój absolutny numer jeden, ale powiem szczerze, że po poprzednich gameplayach nie wierzyłem zbytnio w sequel. Obawy wymieniłem przy okazji ostatniego materiału- ten jednak mnie przekonał :) Powinno być wybornie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie Renora, bo mnie GTA IV też wcale nie wciągnęła...
Siadłem na kilka dłuższych wieczorów, przeszedłem i koniec zabawy. Mam nadzieję, że nowa Mafia wciągnie mnie na dłużej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie mogę się doczekać, i obiecuje że już nie będę oglądał żadnych filmików o Mafii żeby się nie przespojlerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

To są te same gameplaye które były pokazywane na serwisie gametrailers w te wakacje, czyli mają co najmniej 4 miesiące.
Tylko ja je widziałem, że ani newsmani, ni użytkownicy tego forum ich nie kojarzą ?
Tak, impreza była parę dni temu, ale gameplaye są identyczne.
A jak mi nie wierzycie, to zajrzyjcie na gametrailers, użyjcie wyszukiwarki, i sprawdźcie datę dodania filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować