Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare 2 ukończony w niecałe 5 godzin

125 postów w tym temacie

Kolejna gra z kosmicznym, nieopłacalnym przelicznikiem dla wersji konsolowych. arborek, nie dobijaj...
Coraz więcej gier jest coraz bardziej nieopłacalnych w zakupie. Tylko piratom zawsze wszystko jedno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Zaitsev znowu swoje. Tej gry nie można omijać szerokim łukiem, jeśli ktoś zagrał w singla CoD4 to na 100% będzie chciał zobaczyć kontynuację.
Ja właśnie instaluje MW2, ale ten dziennikarz chyba się nie popisał, bo mi przejście CoD4 na poziomie Poborowy zajęło niecałe 2 godziny - trzeba wiedzieć jaką drogą się poruszać, żeby team robił za nas brudną robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 14:03, Paaavlo napisał:

A Zaitsev znowu swoje. Tej gry nie można omijać szerokim łukiem, jeśli ktoś zagrał
w singla CoD4 to na 100% będzie chciał zobaczyć kontynuację.

Jasne, że będę chciał. Ale raczej poczekam, aż będzie kosztowała w granicach 50 złotych. Za premierówkę serdeczne danke very much.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale z drugiej strony... w Resident Evil 5 jest osiągnięcie które wymaga skończenia gry w czasie mniejszym niż 5 godzin :) więc... a ja gram w RE5 od lipca i ciągle mi mało :) ale nie płaciłem za niego 230 zł tylko dostałem za free do konsoli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

COD 4 też za pierwszym razem przeszedłem trochę poniżej 6 godzin i na pewno nie powiem, że kasa wydana na tą grę była wyrzucona w błoto, dlatego, że przeszedłem ją potem jeszcze raz i jeszcze raz, i jeszcze raz. Podejrzewam, że tak samo będzie z MW2.

W MW2 kampanią może i jest krótsza, ale są jeszcze Spec Ops, z których większość można przejść samemu. Czyli w sumie rozgrywka dla samotnego gracza jest w MW2 dłuższa niż w 1.

O i ja patrzę na to w ten sposób.

A stwierdzenie, że jeżeli interesuje Cię tyko single player to lepiej omijać grę szerokim łukiem zakrawa na absurd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dla wielbicieli potyczek sieciowych Modern Warfare 2 to pozycja obowiązkowa."
imo jezeli lubi sie dobry multi, to lepiej zaoszczedzic pieniadze i zostac przy jedynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 godziny?? Mówiąc zwięźle, żałosny wynik. Ja przyłącze się raczej do tych którzy ominą ten tytuł szerokim łukiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Uncharted 2 ukończyłem w 12h. MW2 niby patrząc p statystykach tego redaktora, ukończę w 5h. I to ma być gra roku? Ja chce dłuższej rozgrywki, nie chodzi mi tu o gry RPG, ale o gry FPS które powinny dostarczać przynajmniej 10h zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 14:20, miszcz929 napisał:

"Dla wielbicieli potyczek sieciowych Modern Warfare 2 to pozycja obowiązkowa."
imo jezeli lubi sie dobry multi, to lepiej zaoszczedzic pieniadze i zostac przy jedynce.


Na jakiej podstawie twierdzisz ze MP w jedynce jest lepszy niż w dwójce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 14:19, Nitemarek napisał:

Chodzą słuchy, że kolejny CoD kończy się tuż po zainstalowaniu na PC! :O


HAHAHAHA... w tą paskudną pogodę poprawiłeś mi humor na resztę dnia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam grę od wczoraj i gram tylko w multi - jutro mi Live się skończy... szkoda, że znowu stracę najwięcej:(

A gra... taka sobie. Serio! Liczyłem na coś szczękoopadającego w multi itd, a wyszło trochę lepiej niż w MW I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoD4:MW to gra e-sportowa, a MW2 to gra nie e-sportowa. Kto co woli, jedni zagrywać się na promodach inni, mało ambitni ponaparzać z innymi graczami nawet nie w SD, ale w żałosny TDM. Zobaczymy jak będzie, może nie być źle - za chwilkę kończę instalację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 14:03, Paaavlo napisał:

A Zaitsev znowu swoje. Tej gry nie można omijać szerokim łukiem, jeśli ktoś zagrał
w singla CoD4 to na 100% będzie chciał zobaczyć kontynuację.
Ja właśnie instaluje MW2, ale ten dziennikarz chyba się nie popisał, bo mi przejście
CoD4 na poziomie Poborowy zajęło niecałe 2 godziny - trzeba wiedzieć jaką drogą się poruszać,
żeby team robił za nas brudną robotę.


Posiadam oryginalnego CoDa4 ale MW2 nie kupię, nie wiem jak wspaniałay musiałby być singiel żeby dać za to to tyle kasy i przejść cąłość w tym samym dniu w któgym grę zakupiłem... Tym bardziej, ze singiel w CoD4 nie był zachwycający
Popieram Zaitseva, chyba, ze ktoś naaa prawdę nie może się bez tego obejść. Za tę samą cenę polecam kupić Dragon Age''a..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 14:25, stefanio napisał:

> Chodzą słuchy, że kolejny CoD kończy się tuż po zainstalowaniu na PC! :O

>

HAHAHAHA... w tą paskudną pogodę poprawiłeś mi humor na resztę dnia xD


Dopiero wtedy posypią się REKORDY! :D

Podzielcie się wrażeniami z MULTIPLAYER''a jeśli ktoś już miał okazję pograć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby można poczekać aż stanieje i dopiero potem kupić ale jak patrze na CoD''a 2 który do jakiejś "klasyki" trafił po 3 latach a CoD 4 wciąż stówę kosztuje to mam wrażenie, że ta gra nigdy nie stanieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Miłośnicy singla, jeśli nie chcą czuć niedosytu i rozczarowania, pozycję Infinity Ward powinni ominąć szerokim łukiem. "

Mogę się założyć, że ty w to nie grałeś Zaitsev... To na jakiej podstawie piszesz coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować