Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Powrót do Zony! Rusza pre-order gry S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci

24 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2009 o 18:42, Damianuss1 napisał:

Jest sens zabierać się za tą część kiedy nie grało się w poprzednie odsłony?


Spokojnie możesz grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pozycja obowiązkowa , choć najpierw będę musiał się zaopatrzyć w kartę obsługującą DirectX 11 ... do tego czasu pewnie troszkę gra stanieje i co ważniejsze pewnie zostanie doszlifowana łatkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 18:53, fenix00 napisał:

Dla mnie pozycja obowiązkowa , choć najpierw będę musiał się zaopatrzyć w kartę obsługującą
DirectX 11 ... do tego czasu pewnie troszkę gra stanieje i co ważniejsze pewnie zostanie
doszlifowana łatkami :)


Nie zauważysz rożnicy pomiędzy dx 10 a 11, w stalkerze jest on raczej udawany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wole się powstrzymać i nie kupować na razie. Kupie i będzie jak z poprzednia częścią, dopiero po 2 tygodniach ukończyłem 2 misje. Na szczęście pierwszą część kupiłem w platynie. A i jeszcze jedno czym kolejna odsłona tym gorsza. Cień Czarnobyla wciągnął mnie maksymalnie, a już ten "dodatek" ani trochę i sprzedałem, z tym będzie pewnie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 19:07, zadymek napisał:

Ja tradycyjnie poczekam z zakupem na n-tego patcha:)


To jest najbardziej opłacalna taktyka w przypadku tej gry. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do premiery "Cienia Czarnobyla" odliczałem dni, a swój egzemplarz kupiłem około 9-tej rano w dniu premiery. W wirtualnym Czarnobylu spędziłem wiele godzin. Od "Czystego Nieba" odbiłem się jak od ściany - przez pierwszy miesiąc od premiery praktycznie nie dało się grać, później było trochę lepiej, ale niesmak pozostał. Z kolei na "Zew Prypeci" nawet nie czekam, szczerze mówiąc myślałem, że premiera już się odbyła. Problem w tym, że widząc trailery i zapowiedzi widzę, że to wszystko już było. Znowu znajdziemy się w tych samych miejscach, będziemy strzelać do tych samych frakcji z tych samych pukawek, oraz polować na te same artefakty, do tego oczywiście garść "szokujących nowości", żeby nie było, że po raz kolejny twórcy chcą nam wepchnąć odgrzewanego kotleta w postaci "Cienia Czarnobyla" w nowej panierce, ale tak niestety jest... A od czasu premiery, silnik S.T.A.L.K.E.R.-a stał się już dość... sędziwy. Oczywiście, wciąż może wykreować świetne krajobrazy i przerazić wypuszczając na nas stado pijawek w ruinach elektrowni, ale tak naprawdę w rozgrywce nie zaszły żadne znaczące zmiany. Brak tu chociażby takich elementów, jak możliwość ukrycia się za przeszkodą ( w rozumieniu GoW''owym ), bardziej rozbudowanej walki bronią białą czy obiecanych jeszcze od pierwszej części pojazdów. Na koniec jeszcze multiplayer, który jest tworzony po to... aby być. Bo tak naprawdę do gry za bardzo się on nie nadaje, głównie przez ogromne lagi, skromne mapki czy zwyczajną monotonię.

Podsumowując, czekam na S.T.A.L.K.E.R.-a 2, który - miejmy nadzieję! - przyniesie coś więcej niż kilka bajerków graficznych i "nową, niesamowitą fabułę!!!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 19:28, FatB napisał:

O.o
Jednak jest w tym miesiacu premiera. A miala byc dopiero w 1 kwartale 2010.
No nic.. czekam na EK ;]

Z tego co wiem, to EK nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować